DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 272 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Verichat vs. Chatopus (a problemy s Butlerem)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pavelxmarek
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 9.3. 2005
Příspěvky: 596
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st 24. srpen, 2005 12:39    Předmět: Verichat vs. Chatopus (a problemy s Butlerem) Citovat

Testuju Verichat a mam nasledujici problem: po prijeti zpravy dojde k nejake kolizi s Butlerem a ten po ukonceni Verichatu zacne psat chybove hlasky resp. prestane ovladat nastaveni diody - pomuze az jeho otevreni a zavreni.

Mate s tim nekdo zkusenosti?

Mimochodem: Zkousim taky Chatopus ale ten Verichat se mi zamlouva vic - mate nekdo zkusenosti s obema a muzete napsat sve zkusenosti (pro a proti)?


Naposledy upravil pavelxmarek dne st 24. srpen, 2005 14:28, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelxmarek
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 9.3. 2005
Příspěvky: 596
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st 24. srpen, 2005 14:25    Předmět: Odpojení apod. Citovat

Zjistil jsem u Verichatu ještě jedu věc - když z něj odskočím jinam tak se odpojí - jak to udělat aby zůstal on-line? (předpokládám že je tam nějaká volba kterou nemůžu najít)

A taky bych měl dotázek na zkušené uživatele chatopusu: proč mi přijde každá odeslaná zpráva jako bych byl příjemce? Tj. mám text odeslaný a tentýž pod ním jako přijatý....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 24. srpen, 2005 14:42    Předmět: Re: Verichat vs. Butler (popr. Chatopus) Citovat

pavelxmarek napsal:
Testuju Verichat a mam nasledujici problem: po prijeti zpravy dojde k nejake kolizi s Butlerem a ten po ukonceni Verichatu zacne psat chybove hlasky resp. prestane ovladat nastaveni diody - pomuze az jeho otevreni a zavreni.

Mate s tim nekdo zkusenosti?

Mimochodem: Zkousim taky Chatopus ale ten Verichat se mi zamlouva vic - mate nekdo zkusenosti s obema a muzete napsat sve zkusenosti (pro a proti)?


No ja teda uz asi rok pouzivam Jabber, takze jedina volba pro me je Chatopus, jenze musim uznat, ze VeriChat je o dost vyspelejsi a lepsejsi.. ale ani jeden z nich neni klient, ktereho bych si predstavoval... a to jsem jich opravdu uz zkusil dost... takovy seznam najdes treba tady

u Varichatu mi vadi:
- nepodporuje jabber a do kazde sluzby se musi prihlasit zvlast

u Chatopusu mi vadi:
-blba prace se skupinami, detaily uzivatelu jsou mizive a nenactou se

vyhody Chatopusu:
- je to Jabber klient
- Jabber = lehka pripojitelnost pomoci transportu hned k nekolika sluzbam (all in one) prostrednictvim jednoho hesla a jednoho JID (Jabber ID)

Na Jabber serveru http://njs.netlab.cz jsou dostupne tyto sluzby (transporty): Jabber, ICQ, MSN, SMS, RSS, IRC, chat, weather (pocasi), AIM, Yahoo, jabstatus, jogger (takovy neco jako blog, jen se zpravy pisi urcitemu uzivateli a automaticky se objevuji na vasi strance = pohodlne blogovani)

Hodne zajimavy je zatim SMS transport ten umoznuje na ET a OS odeslat 50zprav dene, takze mate telefoni cisla jen ulozene v seznamu kontaktu jen kliknete napisete odeslete, zadne zadavani cisla odesilatele, podpis, cisla prijemce a potvrzovaci kod.. vsechno za vas resi Jabber server... Usmívající
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 24. srpen, 2005 14:46    Předmět: Re: Odpojení apod. Citovat

pavelxmarek napsal:
Tj. mám text odeslaný a tentýž pod ním jako přijatý....


tak tohle se mi teda nestava... mas dobre nastaveny a registrovany ucet nekde na nejakym Jabber serveru (doporucuji njs.netlab.cz), mas tam korektne registrovan prihlasen ICQ Transport?
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
pavelxmarek
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 9.3. 2005
Příspěvky: 596
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st 24. srpen, 2005 15:12    Předmět: Chatopus Citovat

No na njs.netlab.cz jsem se prave pred par dny registroval....
Priznavam ze s timto klientem teprve zacinam "koketovat" takze i kdyz jsme ICQ registroval, muze byt nekde chybicka. Zajimave taky je, ze kdyz jsme prihlaseny z PC a ICQ mam u PSI on, tak na domovskych strankach ICQ mi to ukazuje ze jsem off
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jura
Veteran
Veteran


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 447
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 24. srpen, 2005 15:55    Předmět: Re: Odpojení apod. Citovat

V preferencích je volba "Always-On", tuto volbu aktivuj a zvol "Use Data Connection"
pavelxmarek napsal:
Zjistil jsem u Verichatu ještě jedu věc - když z něj odskočím jinam tak se odpojí - jak to udělat aby zůstal on-line? (předpokládám že je tam nějaká volba kterou nemůžu najít)

A taky bych měl dotázek na zkušené uživatele chatopusu: proč mi přijde každá odeslaná zpráva jako bych byl příjemce? Tj. mám text odeslaný a tentýž pod ním jako přijatý....

_________________
TROCKEN.org Momentálně používám PalmPilot Personal 512 kB - HTC Diamond - Asus Eee 701 - Asus A696
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 24. srpen, 2005 18:08    Předmět: Re: Chatopus Citovat

pavelxmarek napsal:
No na njs.netlab.cz jsem se prave pred par dny registroval....
Priznavam ze s timto klientem teprve zacinam "koketovat" takze i kdyz jsme ICQ registroval, muze byt nekde chybicka. Zajimave taky je, ze kdyz jsme prihlaseny z PC a ICQ mam u PSI on, tak na domovskych strankach ICQ mi to ukazuje ze jsem off


Jo to je normalni... zpravce serveru pinky@njs.netlab.cz (napis mu) funkci ICQ status zakazal takze uzivatel na webu vidí jen že jsi Missing - chybějící... Tuto funkci pinky zrusil z bezpecnostnich duvodu, ale uz netusim jaky ty bezpectnostni duvody jsou??? Napiš mu a presveč ho aby to zapl Usmívající

Jinak Jaberr na netlabu ma svuj vlastni Jabber status ten treba pouzivam ja na svých strankách http://chaloupka.aktualne.cz/hlavni.html (ani nepoznas, ze to neni ICQ, ale kukni na zdroj obrazku)
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
pavelxmarek
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 9.3. 2005
Příspěvky: 596
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt 25. srpen, 2005 8:32    Předmět: Re: Odpojení apod. Citovat

Jura napsal:
V preferencích je volba "Always-On", tuto volbu aktivuj a zvol "Use Data Connection"


No v preferencích mám zvoleno Always-on Mode Enabled a zatrženo Use Data Connection ale stejně mi to ukončuje spojení když z aplikace Verichatu odejdu - tj. jak mám z Verichatu přejít k jiné aplikaci, aby dál běžel v pozadí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: čt 25. srpen, 2005 9:50    Předmět: Citovat

No ja mam Always-On disabled a neodpojuje mne. Podivej se jeslti nemas zakrtnute v Preferences-AlwaysOn- Logoff on exiting verichat .. to je podle mne to ze te odpoji kdyz vypnes verichat.
Návrat nahoru
pavelxmarek
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 9.3. 2005
Příspěvky: 596
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt 25. srpen, 2005 10:18    Předmět: Tak nevim Citovat

Anonymní napsal:
No ja mam Always-On disabled a neodpojuje mne. Podivej se jeslti nemas zakrtnute v Preferences-AlwaysOn- Logoff on exiting verichat .. to je podle mne to ze te odpoji kdyz vypnes verichat.


At uz mam Always-On disabled nebo enabled tak mne to odpojuje - ale jak to presne zjistit?! Kdyz se kouknnu na svou stranku na ICQ, tak vidim stav off, at uz mam Verichat zaptnuty nebo ne - on Verichat nesignalizuje ostatnim uzivatelum muj stav?!

Prosim: neni tady nekdo kdo by poradil komplet nastaveni?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.46 sekund

RSS - články RSS - fórum