DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Značkové příslušenství za neznačkové ceny!


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 352 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Moje postrehy pri prechodu z Trea 600 na 650
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavlii
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 20.7. 2005
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út 30. srpen, 2005 11:30    Předmět: Moje postrehy pri prechodu z Trea 600 na 650 Citovat

Ahoj, jen bych se rada podelila s mymi zkusenostmi a nazory uzivatele pri prechodu z Tr600 na Tr650.

Displej je bezkonkurencni, utlumovani displeje dovedeno k dokonalosti. Neni nutny zadny externi program.
Ale stejne to neni domysleno. Je tu totiz jeste klavesnice. Pokud utlumim diplej pro nocni cteni, klavesnice sviti asi 5x vic nez displej. Reseni existuje v utilitkach, ktere lze stahnout na treo central, ale musite opet zaplatovat to, co by melo byt uz vyresene.

Web browser doznal skvelych vylepseni. Stranky s frames se zobrazuji s prehledem a bez problemu. Vse co mne vadilo pred tim je opraveno. Kdybych to pri browseni nemusela resetovat 5x za 10 minut kvuli uplnemu zatuhnuti, bylo by to uplne skvele. Doufam ze novy update to vyresi.

Zvukovy vystup je o hodne kvalitnejsi nez u T600. Kupodivu (narozdil od ostatnich palmu) hraje i basy!!! Šokovaný a nezkresluje ani pri hlasitejsim provozu. Sice basy nejsou az zas tak skvele, nejnizsi tony baskytary neuslysite, ale hraje je to. Proti 650tce je T3 naproste chrastitko, ktere hraje asi tak jako babiccin tranzistorak (a to mu mozna jeste ublizuju). Pro ty, kteri nevi o cem mluvim: kupte si SONY minisluchatecka s gumovym tesnenim, typ si ted nepamatuji ale jsou to nejmensi a nejkvalitnejsi sluchatka na soucasnem trhu. Pozadejte prvniho cloveka s IPAQem 3850, at vam neco pusti bez zapnuteho ekvalizeru, jen tak v tom jejich mediaplayeru. Budete si pripadat jako na koncertu v prvni rade. Pak teprve me date za pravdu, ze Palmy s hudbou moc spolecneho nemaji... Ale jak uz jsem rekla, 650tka je na tom jeste nejlepe.

A ted: fotak Velmi šťastný Bala jsem se ho vyzkouset, protoze vetsina lidi tvrdila, ze vubec nic lepsiho neprinesl (krome 2x zoomu). Neni to zdaleka pravda. Modry nadech fotek pri spatnem osvetleni je pryc. Desne vypalovani obrazu ve svetlych castech je pryc. Automatika reaguje daleko rychleji a naprosto spolehlive. Nafotila jsem nazdarbuh 30 fotek na ulici, v tramvaji Velmi šťastný a v metru. Venkovni jsou naprosto srovnatelne s klasickym digitakem prepnutym na male rozliseni. Vnitrni jsou take dobre, zadne modre zrneni jako u 600. TreoShutter na foceni postrannimi tlacitky funguje taky (nova verze) jedina skoda je utilitky QSET, ktera nechodi, a nova verze nebude (alespon podle slov autora). Existuje sice placeny program na foceni a zmenu Q pri ukladani jpg, ale ten ma zase jine nedostatky, jako treba ze nelze vypnout review po foceni (nebo jsem na to neprisla).

Vypinani zvoneni se chova jinak nez na 600 a poprve me mirne receno "vydesilo", kdyz pri zapojenych sluchatkach a prepnutem zvoneni na "hlasito" zacal mobil zvonit do reproduktoru. Pak jsem teprve pochopila, ze az kdyz prepnu na vibrace, zvoni to do sluchatek (trosicku nelogicke, s tesnicimi sluchatky tezko uslysite zvonici mobil do reproduktoru, ale az zas tak to nevadi).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
XMike
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 22.6. 2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Nové Zámky, Slovensko

PříspěvekZaslal: út 30. srpen, 2005 12:03    Předmět: Citovat

Trošku si rypnem do tých Sony slúchadiel. Usmívající Odkiaľ je to tvrdenie, že sú najkvalitnejšie? Alebo to bolo myslené ako najkvalitnejšie medzi štuplami? Lebo nejak ma to zarazilo, nakoľko používam Koss Porta Pro a neviem si predstaviť, že by štuple mohli mať lepší zvuk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pavlii
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 20.7. 2005
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út 30. srpen, 2005 12:47    Předmět: Citovat

Ano, cekala jsem podobnou reakci Mrkající Nemam vubec na mysli bezna mala sluchatka, ktera opravdu za moc nestoji. (viz dale)

KOSS Porta Pro (a samozrejme i SPorta Pro) jsou velmi kvalitni sluchatka. Mam je doma a pouzivam je. Nicmene mi na nich par veci vadilo:

1) Jsou velka a maji nahlavnik. Pro muze to asi moc roli nehraje, ale pro nas zeny ano Mrkající

2) System otevreneho typu hraje pomerne dost hlasite i smerem ven, takze pri hlasitem poslechu vase okoli posloucha s vami, coz neni v dopravnich prostredcich zrovna idealni, mne se to nelibi, kdyz okoli posloucha se mnou.

3) Dalsi nevyhodou v dopravnich prostredcich je, ze netlumi hluk okoli. To vsak muze byt samozrejme v jine situaci vyhoda (blizici se auto zakerne zezadu atd Usmívající

4) Basy nejsou tak dokonale jako u tesnicich spuntovek, doporucuji srovnat se mnou popisovanym modelem SONY.

Link tady:
http://www.sony.cz/view/ShowProduct.action?product=MDR-EX71SL&site=odw_cs_CZ&category=HEA+Walkman

Jedna se o nejminiaturnejsi sluchatka, jaka jsem videla, nekomu muze vadit ze se zasouvaji primo do usi.
KOSS dela podobna, ale vetsi, a v usich pusobi dost neprijemne. Navic zdaleka tak dobre nehrajou.
Tahle jsou navrzena daleko lepe, zadny neprijemny pocit. Zvuk je s kvalitnim zdrojem naprosto vynikajici, subjektivne si myslim, ze je minimalne stejne kvalitni, jako na Porta Pro. Maji specialne profilovane 3 pary gumicek, odstupnovane patrne podle velikosti usi. Osobne pouzivam ty nejmensi.
Cena byla pred rokem bratru 1490,- Kc v Praze na Vinohradske.

A jeste k firmwaru TREO 650. Zkousela jsem flashnout 1.31 podle navodu nize ve foru a web tuhne porad. Jeste zkusim jestli netuhne i neco jineho. Zajimalo by mne, jestli je to normalni, nebo na reklamaci Popletený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mira
MODERATOR
MODERATOR


Registrace: 9.8. 2005
Příspěvky: 486
Bydliště: Poděbrady

PříspěvekZaslal: út 30. srpen, 2005 13:44    Předmět: Citovat

nadhod nejakou tu free utilitku, ktera resi podsviceni klavesnice, plosim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pavlii
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 20.7. 2005
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út 30. srpen, 2005 14:05    Předmět: Citovat

Jasne,
na podsvetleni klavesnice jsem nasla:

keyshades (tusim ze freeware, spousti se bocnim tlacitkem, nezkousela jsem)

a

kblightsoff (shareware, zkousela a funguje, ma vicero voleb a dole je i proste vypnuti podsvetleni klavesnice)

oba v downloadech na mytreo.net (musis se registrovat nebo sehnat programky jinde)

a pak je jeste dobre mit treba ledoff aby ti v noci pri cteni ledka neblikala do oci, jinak dostanes strasnej tik Podlý


Naposledy upravil Pavlii dne út 30. srpen, 2005 14:14, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jura
Veteran
Veteran


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 447
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 30. srpen, 2005 14:09    Předmět: Citovat

Mrkni na mytreo.net ... je jich tam hromada Mrkající
Mira napsal:
nadhod nejakou tu free utilitku, ktera resi podsviceni klavesnice, plosim...

_________________
TROCKEN.org Momentálně používám PalmPilot Personal 512 kB - HTC Diamond - Asus Eee 701 - Asus A696
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: út 30. srpen, 2005 15:49    Předmět: Citovat

Mira napsal:
nadhod nejakou tu free utilitku, ktera resi podsviceni klavesnice, plosim...


minuly tyden jsem na nektrem ceskem serveru o handheldech cetl myslim recenzi programu na snizeny intenzity podsviceni klavesnice, mam pocit ze to byla na svetpda.cz. Pouzij google, najdes.
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mira
MODERATOR
MODERATOR


Registrace: 9.8. 2005
Příspěvky: 486
Bydliště: Poděbrady

PříspěvekZaslal: út 30. srpen, 2005 16:04    Předmět: Citovat

koukam ze pises, ze to mas i na cteni Usmívající to je u me hlavni vyuziti PDAcek... mate nekdo pristup k vetsimu zdroji e-knizek pro PDAcka?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: út 30. srpen, 2005 16:13    Předmět: Citovat

Mira napsal:
koukam ze pises, ze to mas i na cteni Usmívající to je u me hlavni vyuziti PDAcek... mate nekdo pristup k vetsimu zdroji e-knizek pro PDAcka?


Chces rict, ze neznas www.palmknihy.cz ?
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mira
MODERATOR
MODERATOR


Registrace: 9.8. 2005
Příspěvky: 486
Bydliště: Poděbrady

PříspěvekZaslal: út 30. srpen, 2005 16:43    Předmět: Citovat

znam... myslel jsem neco vetsiho a min legalniho... neco jako palmbookz, jestli rozumis....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pavlii
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 20.7. 2005
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út 30. srpen, 2005 16:58    Předmět: Citovat

Mira napsal:
znam... myslel jsem neco vetsiho a min legalniho... neco jako palmbookz, jestli rozumis....


a palmbookz ti nestaci, kdyz uz o nich mluvis? Myšlenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: út 30. srpen, 2005 17:10    Předmět: Citovat

no, koukal jsem na palmbookz a maji tam rubriku, jaka PDA si poridit. Videl jsem ty ceny a ocividne je to nejaky bazar, ci coorky. Mate s nimi nekdo zkusenost?

Nejhorsi je, ze se tvari jako, ze prodavaji novy stroje (odkazy k pristojum vedou na oficial web Palmu). Jediny co upozorni na to, ze to neni nove, je pouze 2 mesicni zaruka.
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pavlii
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 20.7. 2005
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út 30. srpen, 2005 17:31    Předmět: Citovat

Kamarad si tam kupoval Treo 650 a bylo ocividne zcela nove, jeste s prelepkami na displeji, videla jsem ho na vlastni oci, netknute, ani jeden otisk prstu Velmi šťastný . Vic nevim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
XMike
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 22.6. 2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Nové Zámky, Slovensko

PříspěvekZaslal: út 30. srpen, 2005 18:00    Předmět: Citovat

No basy nie sú všetko. Pre mňa majú Kossy dosť silné basy. Mám aj uzavreté hifi slúchadlá Technics a tie majú o trochu menšie basy ako Kossy. Ale fakt si neviem predstaviť, už len vzhľadom na veľkosť tých Sony slúchadiel, že by boli také extra. Na kossoch je fajn, že počuť do detailov každučký tón. Verím, že tie Sony môžu mať skvelé basy, ale nemyslím, že by sa to vernosťou produkcie podobalo na Kossy. (Ja len tak na okraj Usmívající )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mira
MODERATOR
MODERATOR


Registrace: 9.8. 2005
Příspěvky: 486
Bydliště: Poděbrady

PříspěvekZaslal: út 30. srpen, 2005 18:40    Předmět: Citovat

Pavlii napsal:
Kamarad si tam kupoval Treo 650 a bylo ocividne zcela nove, jeste s prelepkami na displeji, videla jsem ho na vlastni oci, netknute, ani jeden otisk prstu Velmi šťastný . Vic nevim.

jj, ja jsem dalsi spokojenej... prvni Treo650ku mi dokonce ihned vymenili za novou (blbla tam GSM cast)... a za tu cenu... super!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.21 sekund

RSS - články RSS - fórum