DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 303 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

jednoduche pouzdro na Treo650
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 20. říjen, 2005 7:52    Předmět: Citovat

Mira napsal:
to prvni vypada sqvele...


No nevím... já nerad dlouhá pouzdra, jsem zvyklý jenosit vepředu na opasku a s takovým pouzdrem se dost špatně sedá, takže bych ho musel mít doslova na boku a to je zase perfektní umístění pro kapsáře Smutný Navíc, vzhledem k tomu, jací jsou čecháčci držgrešle, nemyslím, že by se o pouzdro za 6 stovek pro Treo zrovna rvali.

Dvojka se mi nelíbí vůbec a navíc nemá ani žádný bezpečnostní úchyt proti "náhodnému" vytažení, nebo vypadnutí. Docela bych se fakt bál, že o své Treo z tohoto pouzdra rychle přijdu.

To už ta trojka je v tomhle hezčí, ale také se mi prostě nelíbí. Z těch tří pouzder dobře vypadá jen to první. Ale pokud by byl zájem, myslím, že by se to do vánoc mohlo stihnout ... jen musíte dát vědět Usmívající

PS: Jinak mi konečně přivezli zboží z ArkNoahu, takže zkusím udělat pár fotek toho jejich pouzdra. Kdo má zájem, tak jsou k dispozici navíjecí sluchátka s 2,5 mm a 3,5mm jackem Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JaraS
Expert
Expert


Registrace: 10.10. 2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt 20. říjen, 2005 13:44    Předmět: Citovat

Mirek29 napsal:

No nevím... já nerad dlouhá pouzdra, jsem zvyklý jenosit vepředu na opasku a s takovým pouzdrem se dost špatně sedá, takže bych ho musel mít doslova na boku a to je zase perfektní umístění pro kapsáře Smutný Navíc, vzhledem k tomu, jací jsou čecháčci držgrešle, nemyslím, že by se o pouzdro za 6 stovek pro Treo zrovna rvali.

ja prave nehledam pouzdro na opasek (u techto lze alespon ten klip oddelat). Treo nosim v tasce pres rameno (nemyslim ty, ktere prodavaji rakosnici nebo tasky enrico benetti - ma je uplne jina kategorie). Mno a prave me by vyhovoval typ jako napr. link c.1. mno jestli je 600.- moc tak na shop.treonauts.com maji i za 35$, resp. 55$, a to uz je opravdu moc... Kdyz Krussel stoji prumerne 800,-, original PalmCase cca 400,-, tak si nemyslim, ze 600.- je prilis...
Mirek29 napsal:

Z těch tří pouzder dobře vypadá jen to první. Ale pokud by byl zájem, myslím, že by se to do vánoc mohlo stihnout ... jen musíte dát vědět Usmívající

Jj, to prvni vypada fakt good...
Az do vanoc??? Ajaj, to je dlouho.. Smutný

Mirek29 napsal:

PS: Jinak mi konečně přivezli zboží z ArkNoahu, takže zkusím udělat pár fotek toho jejich pouzdra.

Jo, na ty fotky sjem vazne zvedav, hlavne na ten hnedy....

Ahoj JaraS
_________________
Šipka [b].:: iPhone ::.[/b]
[size=9](teda az bude, prozatim Treo 650 & 1GB SD)[/size]
Rázný [b]Apple, Inc.[/b] Myšlenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 20. říjen, 2005 14:33    Předmět: Citovat

JaraS napsal:
Kdyz Krussel stoji prumerne 800,-, original PalmCase cca 400,-, tak si nemyslim, ze 600.- je prilis...
Mirek29 napsal:

Z těch tří pouzder dobře vypadá jen to první. Ale pokud by byl zájem, myslím, že by se to do vánoc mohlo stihnout ... jen musíte dát vědět Usmívající

Jj, to prvni vypada fakt good...
Az do vanoc??? Ajaj, to je dlouho.. Smutný

Mirek29 napsal:

PS: Jinak mi konečně přivezli zboží z ArkNoahu, takže zkusím udělat pár fotek toho jejich pouzdra.

Jo, na ty fotky sjem vazne zvedav, hlavne na ten hnedy....


Pokud nebudu moc utahaný a vše na celnici půjde OK, tak večer udělám a zveřejním fotky, ale mělo by to být pouzdro bez flipu, něco na způsob pouzder pro iPAQy.

Dojednání, objednání a dovezení zboží z druhého konce světa, to je tak 3-4 týdny, dřív to opravdu nejde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: pá 21. říjen, 2005 9:07    Předmět: Citovat

Anonymní napsal:
Permon napsal:
nechce se mi platit postovne z USA. Diky

Teda nechci tady rozvracet zdejsi obchod, ale koupit to pres inet a nechat poslat vyjde v 95% levnejc nez si to nechat dovezt ceskou firmou, ktera to samozrejme neudela zadarmo a navic z toho zaplati DPH a clo. Zatimco kdyz si nechas poslat neco do 30eur nebo 45$ tak nic z toho jako fyzicka osoba neplatis, a postovne se vpohode vejde do 10$ kdyz najdes spravnej obchod. Neco jinyho ovsem je ze clovek musi mit VISA kartu, musi se v tom vyznat a musi umet slusne anglicky aby se dokomunikoval Velmi šťastný


No,ono je to spise tak, ze konkretne Treonats.com ti to do CR neposlou! Maj na webu seznam zemi kam zasilaji zasilky - CR tam neni. Ale to je jedno, vyresim to pres zname v USA Myšlenka Pak mi to privezou a mam to i bez postovneho Smějící
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 21. říjen, 2005 11:27    Předmět: Citovat

JaraS napsal:
ja prave nehledam pouzdro na opasek (u techto lze alespon ten klip oddelat).


Fotky jsem heste neudelal, ale pouzdro se ti bude jiste libit. Jednak je v cerne barve a pak je dobre site, rekl bych, a ma odnimaci klip na opasek, takze asi to, co hledas. Usmívající A cena... jak jinak nez lidova, jako snad u vseho, co je k mani na MP3hifi.cz Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JaraS
Expert
Expert


Registrace: 10.10. 2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá 21. říjen, 2005 14:02    Předmět: Citovat

Mirek29 napsal:
Fotky jsem heste neudelal, ale pouzdro se ti bude jiste libit. Jednak je v cerne barve a pak je dobre site, rekl bych, a ma odnimaci klip na opasek, takze asi to, co hledas. Usmívající A cena... jak jinak nez lidova, jako snad u vseho, co je k mani na MP3hifi.cz Usmívající

To by bylo fajn, cekat mesic na case se mi nechce. Rozhodnou fotky, ale podle toho, co pises, to vypada slibne Mrkající
A cena je opravdu prizniva Cool

Ahoj JaraS
_________________
Šipka [b].:: iPhone ::.[/b]
[size=9](teda az bude, prozatim Treo 650 & 1GB SD)[/size]
Rázný [b]Apple, Inc.[/b] Myšlenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JaraS
Expert
Expert


Registrace: 10.10. 2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá 21. říjen, 2005 14:05    Předmět: Citovat

Permon napsal:
No,ono je to spise tak, ze konkretne Treonats.com ti to do CR neposlou! Maj na webu seznam zemi kam zasilaji zasilky - CR tam neni. Ale to je jedno, vyresim to pres zname v USA Myšlenka Pak mi to privezou a mam to i bez postovneho Smějící

Pokud bych nesehnal vyhovujici pouzdro v CR, bylo by mozne se s tebou domluvit a objednat ty pouzdra 2?

Hi JaraS
_________________
Šipka [b].:: iPhone ::.[/b]
[size=9](teda az bude, prozatim Treo 650 & 1GB SD)[/size]
Rázný [b]Apple, Inc.[/b] Myšlenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 22. říjen, 2005 11:04    Předmět: Citovat

JaraS napsal:
Mirek29 napsal:
Fotky jsem heste neudelal, ale pouzdro se ti bude jiste libit. Jednak je v cerne barve a pak je dobre site, rekl bych, a ma odnimaci klip na opasek, takze asi to, co hledas. Usmívající A cena... jak jinak nez lidova, jako snad u vseho, co je k mani na MP3hifi.cz Usmívající

To by bylo fajn, cekat mesic na case se mi nechce. Rozhodnou fotky, ale podle toho, co pises, to vypada slibne Mrkající
A cena je opravdu prizniva Cool


Tak a máš tam i fotky, viz. Kožené pouzdro NoahArk pro Treo 600/650. Upozorňuji, že na zkoušku jsem vzal doslova jen pár kousků Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JaraS
Expert
Expert


Registrace: 10.10. 2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 25. říjen, 2005 17:29    Předmět: Citovat

Mirek29 napsal:
Tak a máš tam i fotky, viz.

Diky, vypada kvalitne, ale stale to nei, co bych chtel... pokusim se jeste sehnat moje vysnene pouzdro, neco se mi ted naskyta, ale pokud by to nevyslo, vezmu asi toto.

Mej se, Ahoj JaraS
_________________
Šipka [b].:: iPhone ::.[/b]
[size=9](teda az bude, prozatim Treo 650 & 1GB SD)[/size]
Rázný [b]Apple, Inc.[/b] Myšlenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.16 sekund

RSS - články RSS - fórum