DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Baterie pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 304 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Pazvuk/lupnuti v reproduktorku Trea650

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zipiik
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 24.8. 2005
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: út 25. říjen, 2005 17:20    Předmět: Pazvuk/lupnuti v reproduktorku Trea650 Citovat

zdravim, pri vyndavani karty ze slotu system prehrava zvuk, jehoz konec ozvlastni treo lupnutim v repracku. obcas je slyset lupani i pri telefonovani - treo u ucha, hlasite HF jsem nezkousel. vypada to, jako by repracek nezvladal/rezonoval pri urcitych frekvencich. mel jsem v ruce 2 kusy trea a delaly to stejne - nove, kupovane v 2. pol. srpna 2005.

je to jenom muj pech/vadna serie nebo to dela jeste nekomu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kasei
Expert
Expert


Registrace: 8.12. 2004
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: út 25. říjen, 2005 17:48    Předmět: Citovat

Me Treo lupe docela casto pri prehravani hudby - pripada mi to jako chyba pri dekompresi MP3 - je to slyset ve sluchatkach i v repro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zipiik
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 24.8. 2005
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: út 25. říjen, 2005 18:03    Předmět: Citovat

tohle nevypada jako chyba mp3 (systemove zvuky ani mp3 nejsou), tenhle problem je asi jen u sluchatkoveho reprodutkorku a projevuje se i pri telefonovani a je i po HR.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st 26. říjen, 2005 4:58    Předmět: Citovat

Me to dela jen pri zvuku zandani karty. Jinak ne. Ale mam tam jiny nestandartni zvuk, mozna to bude tim zvukem.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zipiik
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 24.8. 2005
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st 26. říjen, 2005 13:19    Předmět: Citovat

uvidime, jestli do konce roku vyjde nova ROM, mozna to opravi ve FW casti (mam zatim rom 1.13 s fw 1.28 )...nechce se mi treo zasilat na par tydnu na reklamaci s nejistym vysledkem, pac je mi divny, ze stejne zlobi jeste jiny kousek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JaraS
Expert
Expert


Registrace: 10.10. 2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 26. říjen, 2005 17:37    Předmět: Citovat

Tak stejny problem mam i ja. Take jsem se chtel zeptat... Mam 14 dni nove Treo a po dovu dnech jsem si vsiml pri WarFare Inc. ze mi obcas lupne v repracku, pozdeji pri zkouseni midi ve Vyzvaneni jsem u nekterych midi take slysel lupnuti. Celkem me to zamrzelo a nastvalo, premyslel jsem o reklamaci, ale ted cca tyden (tuk tuk na drevo) uz se to neobjevuje...takze snad to bude ok.... ROM jsem jeste neupdatoval, takze mam FW 1.15 a SW 1.06-ROW.

Ahoj JaraS

PS: To je zajimave, ze se to objevuje skoro u vsech pristroju, ze by soudruzi z NDR neumeli udelat repracek???
_________________
Šipka [b].:: iPhone ::.[/b]
[size=9](teda az bude, prozatim Treo 650 & 1GB SD)[/size]
Rázný [b]Apple, Inc.[/b] Myšlenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zipiik
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 24.8. 2005
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st 26. říjen, 2005 17:53    Předmět: Citovat

vypada to, ze soudruzi z USA usetrili $0.5 na kazdem kousku za repracek :c( jinak update na 1.13 doporucuju, budete mit vic volne pameti (diky podstatne lepsi sprave - rika se, ze v prumeru o 2-3MB), kdyz soudruzi z USA nedokazali dat do zarizeni za 20czk aspon 64MB RAM.
ale stejne na treo nedam dopustit :c)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JaraS
Expert
Expert


Registrace: 10.10. 2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 26. říjen, 2005 18:28    Předmět: Citovat

zipiik napsal:
vypada to, ze soudruzi z USA usetrili $0.5 na kazdem kousku za repracek :c(

Smutný Zuřivý . Na pristroji za 2O litru to je OPRAVDU zarazejici!

zipiik napsal:
jinak update na 1.13 doporucuju, budete mit vic volne pameti (diky podstatne lepsi sprave - rika se, ze v prumeru o 2-3MB), kdyz soudruzi z USA nedokazali dat do zarizeni za 20czk aspon 64MB RAM.

ja vim, chystam se na to (myslite SW update, ze?) Slysel jsem ze je jiz i verze 1.43 (nebo 1.34?)... Kazdopadne na to ted sbiram odvahu a clanky, jak to provest...asi do konce tydne to zkusim..

zipiik napsal:
ale stejne na treo nedam dopustit :c)

Ja uz take ne, nechapu, jak jsem mohl bez toho zit Usmívající .
_________________
Šipka [b].:: iPhone ::.[/b]
[size=9](teda az bude, prozatim Treo 650 & 1GB SD)[/size]
Rázný [b]Apple, Inc.[/b] Myšlenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zipiik
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 24.8. 2005
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st 26. říjen, 2005 18:45    Předmět: Citovat

JaraS napsal:

ja vim, chystam se na to (myslite SW update, ze?) Slysel jsem ze je jiz i verze 1.43 (nebo 1.34?)... Kazdopadne na to ted sbiram odvahu a clanky, jak to provest...asi do konce tydne to zkusim..


na palmu je ke stazeni ROMv1.13 pro GSMUnlocked, tj. update palmos a nekterych aplikaci. jeji soucasti je FW1.28 pro telefonni cast trea.
pak po svete koluje FW1.31 - to je update jen telefonni casti trea (vypreparovana z ROMUpdate tusim pro Verizon) a take betaverze ROM1.14 (ktera by mela vyjit snad do konce roku), ktera v sobe obsahuje FW1.43 a take nekdo vypreparoval jen ten FW.

JaraS napsal:
Ja uz take ne, nechapu, jak jsem mohl bez toho zit Usmívající .

to ja chapu, ale treo je fajn - po doplneni par programku :c)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JaraS
Expert
Expert


Registrace: 10.10. 2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 26. říjen, 2005 19:00    Předmět: Citovat

zipiik napsal:
na palmu je ke stazeni ROMv1.13 pro GSMUnlocked, tj. update palmos a nekterych aplikaci. jeji soucasti je FW1.28 pro telefonni cast trea.
pak po svete koluje FW1.31 - to je update jen telefonni casti trea (vypreparovana z ROMUpdate tusim pro Verizon) a take betaverze ROM1.14 (ktera by mela vyjit snad do konce roku), ktera v sobe obsahuje FW1.43 a take nekdo vypreparoval jen ten FW.

Aha, tak to je, diky za osvetu... Bych necekal, ze to bude tak zamotane... Tak nevim, jestli nepockam jeste chvilku na tu novou ROM, jestli ma byt do konce roku...

zipiik napsal:
JaraS napsal:
Ja uz take ne, nechapu, jak jsem mohl bez toho zit Usmívající .

to ja chapu, ale treo je fajn - po doplneni par programku :c)

Jo, da se, samozrejme, ale ted mam zivot o moooc jednodusi Mrkající . Hlavne mi chybi nejaky program na historii, kdo kdy kam volal a jak dlouho. Nasel jsem par programu a vse je shareware, holt budu muset utracet...

BTW: jake programy mas na Treu?

Ahoj JaraS
_________________
Šipka [b].:: iPhone ::.[/b]
[size=9](teda az bude, prozatim Treo 650 & 1GB SD)[/size]
Rázný [b]Apple, Inc.[/b] Myšlenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zipiik
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 24.8. 2005
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st 26. říjen, 2005 19:29    Předmět: Citovat

zatim jen par zakladnich, ale postupne dokupuju, jak konci test period:
- redgrep locale (piloc resetoval treo tak 5-10x denne)
- zlauncher - SW
- 4cast - SW (zatim testuju, pekny plugin do zlauncher s predpovedi pocasi, ale da se zit bez nej :c)
- treo butler - SW
- anniversary - FW
- happy days - FW
- easy calc - FW
- progect - FW (vc. desktopu)
- splashID - SW (bez desktopu je zadarmo)
- resco explorer a backup - SW (zatim v testu, ale super programy, dalsi kandidati na koupi)
- resco locker - FW (kroceni padajicich aplikaci bez podpory NVFS)
- plucker - FW
- pssh - FW
- tcpmp - FW
- metro - FW
- plus samozrejme dodane s treem - solitaire :c), docs-to-go, slovoed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st 26. říjen, 2005 19:38    Předmět: Citovat

1.43 ti nedoporucuji. Mel jsem z nej hodne resetu. I kdyz zase nekdo ne. Tak nevim. Mozna je to individualni.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zipiik
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 24.8. 2005
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st 26. říjen, 2005 19:43    Předmět: Citovat

vsak je to teprve nejaka beta, priznam se, ze se mi nechce ani do 1.31...kez by palm dal zase o neco stabilnejsi a vylepsenejsi ROM k vanocum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.64 sekund

RSS - články RSS - fórum