DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 300 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Fólie Brando-velmi spatna zkusenost

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: pá 28. říjen, 2005 22:13    Předmět: Fólie Brando-velmi spatna zkusenost Citovat

Zdarvim.

Chci se jen podelit o sve zkusenosti s Brando folii pro Treo. Hned na zacatek uvedu, ze jsem z Brando folie velmi/extremne zklamany! Drive jsem pouzival InnoPocket, ale pote co jsem se cetl, ze je Brando srovnatelne, rekl jsem si, zkusim - uvidime. No, tak vidim - Brando nesaha Inncpocketu ani po kotniky!

Minusy:

1) folie se mi zda silene mekka - podle mne absolutne neplni roli ochrany displaye!
2) s tim souvisi - Brando velmi snizi citlivost digitezeru, na vse musim tukat dvakrat, abych to potvrdil - pripada mi, jako bych tukal na display pres centimetr vaty - je to nepresne, zadna zpetna vazba.
3) folie je siiilene lesklaaa! Vse odrazi - tohle je snad nejvetsi nedostatek - je to snad horsi jeste nez display bez folie! (InnoPocket uzasne snizuje odrazivost displaye)
4) Brando je hrozne kluzke, velmi neprijmne se na ni pise - nelze citit zadny odpor.
5) folie jsem aplikoval na Treo 650 - folie ma rozmer, ktery presne sedl na velikost display - ted nemam tuseni jak ji sundam! ((Innopocket folie je vzdy o neco malo mensi nez display, nechava cca 0,5 - 1 mm kolem celeho display, jednose ji tedy potom odlepite.) Ted nevim, jak se toho smejdu od Branda zbavim - snad abych rozdelal Treo.

Jedine v cem je snad Brando lepsi je, ze po aplikaci folie ukazuje jasnejsi barvy nez Inno. Ale to bych klidne ozelel. Chci zpet Inno!

Tot me zkusenosti. Chapu, ze nekomu muze Brando vyhovovat, ale podle mne jen tomu, kdo nikdy nevyzkousel Inno. Az se mi pdari Brando sundat z Trea, ihned aplikuji Inno!

Jake jsou vase zkusenosti
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá 28. říjen, 2005 23:34    Předmět: Citovat

Zkusenosti mam naprosto opacne. A to jsem Innopocket folii zkousel. Dekuji, nikdy vice.

To co nekde uvadis jako zapor je pro me zase strasny klad. Tim myslim odrazivost folie. Innopocket folie je proste matna a zkrasluje barvy. To mi opravdu HODNE vadi. Treo650 vynika nad jine hlavne kvalitou displeje a nechci ho tedy snizit matnou folii. To ze jsi dlouho pouzival mat, vysvetluje, ze se ti nelibi lesk.

Funkci digitizeru mam naprosto normalni a bez problemu. V tomto bode netusim o cem mluvis. Funguje naprosto normalne.

Folie je mekkci nez Innopocket, ale neshledal jsem to jako zavadu.
Nesnazim se displej prikryt necim podobnym jako hardcasem. Jsem rad ze skoro nepoznam ze tam folie je. To je preci dokonale. I kdyz uznavam uz jsem za asi tri mesice pouzivani do ni udelal malou ryhu. Ale neni to tak hrozne abych ji kvuli tomu menil.


To ze je folie kluzka je pro me vyhodou nikoliv zaporem. Nechci vynakladat usili na tah stylusem. Proste lehce drzim stylus a pisu. Ty jsi zvykly prekonavat odpor diky Innopocket folii. Tedy jedna se o zvyk. Ja bych to tedy rozhodne nemenil. Tah stylusem je dle meho lehky pohyb nikoliv namahavy ukon.

Netusim jak jsi folii aplikoval, ale ja mam dole milimetr i vic volneho prostoru, takze folii muzu podebrat a sundat.


Kdyz to shrnu, vsechno je jen otazkou zvyku. Ja uz bych nikdy nesahl po Innopocket folii a ty zase nikdy nesahnes po Brandu. Tedy jedna se o subjektivni zkusenosti. Objektivni nazor si musi udelat kazdy sam. Prave na to jsou nase srazy kdy se muzou uzivatele podivat na jine modely a prislusenstvi v praxi.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 29. říjen, 2005 9:55    Předmět: Citovat

No... já jsem Brando měl už pře d hoodně dlouhou dobou a nestěžoval jsem si Usmívající Je fakt, že oproti Lumisec fólii byla měkkčí, ale byla daleko průhlednější. Teď používám na Treu 650 Ultra-Clear Protector a jsem velice spokojený. Průhlednost je výrobcem garantována na 99%.

InnoPocket fólie byla matná, což je dobré pro starší modely a používání PDA na přímém slunci, ale to u mě teda moc nehrozí, na pláž si běžně PDAčko neberu Usmívající Co mi na InnoPocket fólii vadilo, byl pocit podkluzování při psaní graffiti, měl jsem někdy až pocit jako při chůzi na namydlené podlaze. Možná to byl jen můj pocit, ale docela mi to vadilo, proto jsem litoval, že jsem už neměl Lumisec fólii, kde byla plocha pro psaní graffiti hrubší a mnohem lépe se na ní psalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
met
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 19.11. 2004
Příspěvky: 723
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 29. říjen, 2005 11:26    Předmět: Citovat

no na Brando folii se mi dobre pise a mekost mi prijde tak akorat, ale strasne me stve ta lesklost, kdy na slunci funguje jako zrcatko a neni to jen na plazi omo bohate staci cekat na autobus, kdyz chci zjistit jak mi jedou autobusy, nebo primo v dopravnim prostredku, kdyz sedim na strane kam sviti slunicko, to nastavim podsvetlen na maximum a je to jakztak snesitelny, ale ta vydrz potom...
kazdopadne tomuhle se da vyhnout tim ze palma na slunicku nevytahnete, ale nejvic me nastvalo kdyz jsem tu folii musel prelepovat, tedy nepovedlo se to na prvni pokus a uz je folie docela v pytli. Na tu lepivou stranu se chytilo par zrnek prachu a ty uz z ni nedostanu ani mydlem ani zadnym jinym rostredkem, i kdyz Savo jsem nezkousel Usmívající
a kupovat hned novou folii se mi nechce:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.61 sekund

RSS - články RSS - fórum