DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
20. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Prislusenstvi pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 174 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

EDGE
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Hry (PALM)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 04. listopad, 2005 15:45    Předmět: Citovat

sotik napsal:
V tom bludisti (co mam najit ten stit pro ritire) je to hruza.. Co jsem to tam trosku vycistil.. Vyplitval vsech 26 lektvaru za 20!! Tak jsem sel koupit dalsi protoze jsem nasporil docela penez.. Vratil jsem se a prisery jsou tu znovu.. Chtelo by to mapu bludiste.. Protoze tech nepratel je tam na me moc a hlavne bloudim a bloudim.. Smutný


Ja sem vytah kus papiru a kreslim si mapku sam a pulku mam uz prozkoumanou a ty prisery sou vetsinou lamky. Slimaci sou za chvili vyrizeny, jen kvuli golemovi, ci co to je sem se musel vracet. Vicemene vzdycky zdrhnu ven, tam si odpocinu a pak se vratim. Navic mam master zlodeje hned vedle, takze se mi dobre expuje a postupuje na vyzsi levely... A slima sejmu vzdycky a dva nejsou o moc vic Mrkající

sotik napsal:
Koupil si nekdo od Vas ten plast za 300 co Vas udela neviditelnym? On ma omezenou delku pouziti - nevite zda se "nabiji" a za jak dlouho zase bude pouzitelny, protoze je to skvela vychytavka jeste s tema botama od elfu Velmi šťastný


Ja sem zlodej, ja nenasel velkej rozdil mezi temahle "vychytavkama" a mejma specialnima vlastnostma Velmi šťastný
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cube48
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 7.4. 2004
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: pá 04. listopad, 2005 16:13    Předmět: Citovat

Sakra chlapi, kde berete cas na takhle intenzivni pareni? Šokovaný
Taky bych chtel mit tolik casu. Velmi šťastný
_________________
Portable Brain Extensions:
T3 - note taking tool
Palm LifeDrive - waiting for DGOS Velmi šťastný
Centro - enjoying active retirement as an outdoor GPS navigation shielded by OtterBox Defender
Pre - running Classic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 04. listopad, 2005 16:40    Předmět: Citovat

cube48 napsal:
Sakra chlapi, kde berete cas na takhle intenzivni pareni? Šokovaný
Taky bych chtel mit tolik casu. Velmi šťastný


Ja sem pilnej student, takze toho casu taky moc nemam, ale cestou do skoly, ze skoly, o mene zabavnych prednaskach, jen kdybych nemusel o prestavkach behat do labu dobijet palma Velmi šťastný
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 04. listopad, 2005 18:21    Předmět: Citovat

No musim ted do hradu prodat vsechno, co sem v tom bludisti nasel(vic uz toho neunesu) a pk se mozna zkusim pustit do tech orcu... V ktery casti ze je ten stit? Ja se tam vydal, protoze ste rikali, ze by tam mel bejt a me by se nakej hodil a nasel sem tam spoustu cennejch veci.... A obzivajici slimaci sou fajn na trenovani... S kralovym mecem stacej 2-3 udery a je po nich Velmi šťastný

Ma vubec cenu se pro nej vracet, kdyz to neni muj quest?

Jinak ste mi jeste nikdo neporadil, jak hazet kamenim... Asi ho prestanu sebou vsude vlacet....
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sotik
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 23.10. 2004
Příspěvky: 163
Bydliště: Praha/UH

PříspěvekZaslal: pá 04. listopad, 2005 19:34    Předmět: Citovat

Miska.. Se potom divis ze mas malo penez kdyz prodavas v hradu.. Vrat se do prvniho mesta.. Tam prodas i 8x draz.. Nechces mi ten tvuj skic na kterem je bludiste naskenovat a poslat (ja tu blbost nutne potrebuju, protoze bez toho me nechce nikdo cvicit)? Usmívající


Jo a jakto ze mas kraluv mec? Cool


S tim casem. Jsem student takze ze bych mel extra cas se rict neda.. Hraju tak do 30min denne..
_________________
Z72 -> TE -> Z -> TT -> i600 WM6 -> Treo 650 -> iPhone 4

Šotík Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 04. listopad, 2005 20:06    Předmět: Citovat

sotik napsal:
Miska.. Se potom divis ze mas malo penez kdyz prodavas v hradu.. Vrat se do prvniho mesta.. Tam prodas i 8x draz.. Nechces mi ten tvuj skic na kterem je bludiste naskenovat a poslat (ja tu blbost nutne potrebuju, protoze bez toho me nechce nikdo cvicit)? Usmívající


Neni celej(jihovychod mam celej a presne), je nepresnej(co se tyce vzdalenosti, odbocky by snad usly) a hlavne sem jeste na ten stit nenarazil. A to co je na vychod od vchodu mam uz prolezly, takze musi bejt smerem na zapad.

Co se tyce obchodu, sem linej se vracet, penez uz mam taky dost(prodal sem vse co v hrade nebylo pribity Podlý a moc vydaju nemam.

sotik napsal:

Jo a jakto ze mas kraluv mec? Cool


Mel ho u sebe v pokoji a nebyl doma a ja mam jako povolani zlodej Podlý 7-13 DAMAGE +5 TO HIT

sotik napsal:

S tim casem. Jsem student takze ze bych mel extra cas se rict neda.. Hraju tak do 30min denne..


Ja tomu za dnesek par hodin urcite venoval Velmi šťastný
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 04. listopad, 2005 22:49    Předmět: Citovat

miska napsal:

Neni celej(jihovychod mam celej a presne), je nepresnej(co se tyce vzdalenosti, odbocky by snad usly) a hlavne sem jeste na ten stit nenarazil. A to co je na vychod od vchodu mam uz prolezly, takze musi bejt smerem na zapad.


Ehmm... tak tohle jsem VYŘEŠIL !!! Usmívající

Už jsem znal to bludiště snad nazpaměť a furt nic ... nejdříve jsem měl za to, že čísla (hodiny) říkají jak odbočit, ale nakonec to bylo ještě snažší... říkají kterou světovou stranou se vydat... jenže ... na poslední křižovatce prostě odbočka na SEVER nebyla... proběhl jsem to ještě asi 2x, zda nedělám někde chybu a pak jsem naštvaně kliknul na zeď, ať si o ni rozbije hlavu a ono ejhle... skrytý průcho Velmi šťastný killnul jsem ukryvšího se tam golema a sebral štít...

Zajímavější je však sebrání Skeezarova svitku, kterým jsem byl přijat mezi kouzelníky, nebo kam a konečně mě mohla vycvičit. Ze 4 levelu jsem poskočil hned na 12.

Měl bych teď jen tyto problémy:

1. Jak si nadefinovat na Tr650 vybraná kouzla na tlačítka? Mám kouzel k dispozici už docela dost a rolování při souboji je DOST nepraktické.

2. Mám problém s questem kdy mám zahnat orky z pevnosti. Vykilloval jsem všechny na nádvoří a přesto nic.

3. Král po mě chce srdce svého nepřítele (zřejmě kápo orků), jenže já už v předstihu vybil všechny orky v té jejich pevnosti na jihu a teď nevím, jak se tam infiltrovat. Sice by mi v tom mohl nějak pomoci zloděj, co sedí v královském lapáku, ale kápo všech čórkařů se nijak nemá, aby mi helfnul. Prý si každý zloděj má pomoci sám. Smutný Zkoušel jsem se nechat i přijmout mezi zloděje, ale najednou jsem byl bez zbroje a nemohl jsem nic dělat....

Co s tím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SJames
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: pá 04. listopad, 2005 23:11    Předmět: Citovat

Co se má udělat v s tím hradem orků ? Dá se nějak vůbec dostat dovnitř ?
_________________
Palm Zire 72 + SD Card 256MB + Original Hard Case + Palm Universal Wireless Keyboard + Sony Ericsson T68i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 04. listopad, 2005 23:15    Předmět: Citovat

SJames napsal:
Co se má udělat v s tím hradem orků ? Dá se nějak vůbec dostat dovnitř ?


Pokud jsem to dobře pochopil, tak sejmout tamního kápa a jeho hlavu přinést králi. Dostat dovnitř by se mělo dát s pomocí Zipse, zloděje požívajícího momentálně pohostinnosti královské kobky. (že mi s tím může helpnout mi řekl jeden dědula...)

Stejně je zajímavé, že zloděje, který razí heslo "klíče jsou moc těžké, stačí šikovné ruce", zadrží něco, jako železem pobité dveře opatřené masívní závorou a zámkem.... Velmi šťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 04. listopad, 2005 23:36    Předmět: Citovat

Mirek29 napsal:
miska napsal:

Neni celej(jihovychod mam celej a presne), je nepresnej(co se tyce vzdalenosti, odbocky by snad usly) a hlavne sem jeste na ten stit nenarazil. A to co je na vychod od vchodu mam uz prolezly, takze musi bejt smerem na zapad.


Ehmm... tak tohle jsem VYŘEŠIL !!! Usmívající

Už jsem znal to bludiště snad nazpaměť a furt nic ... nejdříve jsem měl za to, že čísla (hodiny) říkají jak odbočit, ale nakonec to bylo ještě snažší... říkají kterou světovou stranou se vydat... jenže ... na poslední křižovatce prostě odbočka na SEVER nebyla... proběhl jsem to ještě asi 2x, zda nedělám někde chybu a pak jsem naštvaně kliknul na zeď, ať si o ni rozbije hlavu a ono ejhle... skrytý průcho Velmi šťastný killnul jsem ukryvšího se tam golema a sebral štít...


Mluvime o stejnym bludisti? Ja se prochazim v dugeonu pod hradem, severne od master zlodeje(severovychodni roh takovyhotoho podzemniho dvora, jak sou v jednom rohu cely). Zadny hodiny ani cisla tam nemam....

Mirek29 napsal:

2. Mám problém s questem kdy mám zahnat orky z pevnosti. Vykilloval jsem všechny na nádvoří a přesto nic.


Ja mam taky problem, nemuzu najit tu pevnost Velmi šťastný Zix mi rek, kudy tam a ze prej od jinyho zlodeje dostanu klice... Rikal ze mi rad pomuze, kdyz ho dostanu ven.... Jinak orci pevnosti se celkem bojim, uz na nadvori sem mel problemy, kdyz se jich na me sesypalo pet Velmi šťastný Sem jen ubohej level 9 zlodej Popletený
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 04. listopad, 2005 23:50    Předmět: Citovat

Tak pevnost sem uz nasel, ale prichazeji cim dal tim castejsi resty... Asi uz nestaci cache Velmi šťastný Vzdycky neco typu cannot decompress bitmap a podobny hlasky, par jich odkliknu a pak reset hlaska, kera odkliknout uz nejde a musim bodat do zad....
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 05. listopad, 2005 8:29    Předmět: Citovat

miska napsal:
Mirek29 napsal:
miska napsal:

Neni celej(jihovychod mam celej a presne), je nepresnej(co se tyce vzdalenosti, odbocky by snad usly) a hlavne sem jeste na ten stit nenarazil. A to co je na vychod od vchodu mam uz prolezly, takze musi bejt smerem na zapad.


Ehmm... tak tohle jsem VYŘEŠIL !!! Usmívající

Už jsem znal to bludiště snad nazpaměť a furt nic ... nejdříve jsem měl za to, že čísla (hodiny) říkají jak odbočit, ale nakonec to bylo ještě snažší... říkají kterou světovou stranou se vydat... jenže ... na poslední křižovatce prostě odbočka na SEVER nebyla... proběhl jsem to ještě asi 2x, zda nedělám někde chybu a pak jsem naštvaně kliknul na zeď, ať si o ni rozbije hlavu a ono ejhle... skrytý průcho Velmi šťastný killnul jsem ukryvšího se tam golema a sebral štít...


Mluvime o stejnym bludisti? Ja se prochazim v dugeonu pod hradem, severne od master zlodeje(severovychodni roh takovyhotoho podzemniho dvora, jak sou v jednom rohu cely). Zadny hodiny ani cisla tam nemam....


Ano, mluvíme o tom samém, je to podlezmí, kde jsou DVĚ tajné chodby. První je samotný vstup přes Vinný sklípek a pak je tam další vstup (levý horní roh někde v chodbě). To o těch hodinách se dozvíš se svitku. Je tam plno slizounů, pár beholderů a několik golemů. Slizouni se generují u vchodu do toho dalšího bludiště, jinak vcelku pohoda, protože jsem to tam kynožil na levelu 4 !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 05. listopad, 2005 8:37    Předmět: Citovat

Mirek29 napsal:
Ano, mluvíme o tom samém, je to podlezmí, kde jsou DVĚ tajné chodby. První je samotný vstup přes Vinný sklípek a pak je tam další vstup (levý horní roh někde v chodbě). To o těch hodinách se dozvíš se svitku. Je tam plno slizounů, pár beholderů a několik golemů. Slizouni se generují u vchodu do toho dalšího bludiště, jinak vcelku pohoda, protože jsem to tam kynožil na levelu 4 !!!

Fajn, tak az se pudu nechat vytrenovat na dalsi level, tak se tam stavim Mrkající
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Seth
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 4.3. 2004
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: so 05. listopad, 2005 14:13    Předmět: Citovat

Zdravím,
můžete mi někdo poradit jak se dostat do labyrintu pod městem Xersia, nebo jak:o)? Jo a ještě jak se dostat do pevnosti na jihu (tuším pevnost Sorrel), která je obsazena orkama? díky moc:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SJames
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: so 05. listopad, 2005 14:14    Předmět: Citovat

Kde najdu ty kobky se zlodějem ( a jak se tam dostanu ) ? Procházel jsem to celý několikrát, a nemohl jsem najít ani nikoho, kdo by se o nich zmínil... Popletený Plačící nebo velmi smutný A dá se dostat do těch kobek (kde má být ten štít), nebo nejdřív musím vyřídit ty orky ? Ať tam všude běhám jak chci, nemůžu na nic přijít Smutný
_________________
Palm Zire 72 + SD Card 256MB + Original Hard Case + Palm Universal Wireless Keyboard + Sony Ericsson T68i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Hry (PALM) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
Strana 6 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.38 sekund

RSS - články RSS - fórum