DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Prislusenstvi pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 318 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Čím vyzbrojit MDA Vario

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Programy (PPC)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Islington
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 31.12. 2004
Příspěvky: 120
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá 13. leden, 2006 15:55    Předmět: Čím vyzbrojit MDA Vario Citovat

Po více než roce používání Trea 600 jsem přešel na MDA Vario s WM5. S PPC nemám žádné zkušenosti.
V Treu jsem nejčastěji využíval programy PalmFiction, Call Filter (pro MP3 zvonění), Butler (budík)... Můžete mi někdo poradit alternativy k PPC? Případně i odkazy na stáhnutí (choulostivější na PM).

Nějaké e-readery jsem stáhnul, ale nefunguje mi u knížek diakritika. Je to nastavením, nebo potřebuju do MDA něco doinstalovat?
Děkuji a budu vděčný za každou radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kaja
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 11.3. 2005
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: pá 13. leden, 2006 18:36    Předmět: Citovat

Programy na volání apod. neznám, ale co se týše diakritiky, tak skuste táhnout nějaké fonty (myslím, že umí normální, nějaké menší snad byly v diskuzích na ce4you) a hoďte je do složky Windows/fonts/ (jako na pc)
_________________
Na co stylus? Kružítko stačí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kasei
Expert
Expert


Registrace: 8.12. 2004
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: pá 13. leden, 2006 19:09    Předmět: Citovat

Osobne dpoprucuji rozsahle diskuze na www.ce4you.cz kde se Variu dost detailne zabyvaji a mnoho uzivatelu se deli o sve zkusenosti s timto zajimavym strojem. Take tam je velky archiv freewaru pro PPC vseho druhu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mdop
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 15.3. 2004
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá 13. leden, 2006 23:25    Předmět: Citovat

Style Tap...? Smějící

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Islington
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 31.12. 2004
Příspěvky: 120
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne 15. leden, 2006 21:25    Předmět: Citovat

Na ty fonty jsem nakonec narazil a je to OK. Co se týče PM3 vyzvánění, tak ty má WM5 integrované (zpočátku jsem si nevšiml), docela výhoda oproti Palmu.
StyleTap jsem zkoušel, ale funguje asi jen pod WM2003, ale stejně hry, které jsem hrál na Treu existují i v PPC verzi.
Co se týká e-knih, začal jsem používat uBook, nesrovnale vychytanější oproti PalmFiction.
Každopádně díky za odpovědi i ze strany zapřísáhlých odpůrců Windows. I když důvod jejich zahořklosti mi po seznámení se s WM začíná unikat. Smějící
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kasei
Expert
Expert


Registrace: 8.12. 2004
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne 15. leden, 2006 21:27    Předmět: Citovat

Islington napsal:

Každopádně díky za odpovědi i ze strany zapřísáhlých odpůrců Windows. I když důvod jejich zahořklosti mi po seznámení se s WM začíná unikat. Smějící


Tak to jsme na tom podobne - ja si ted zamiloval obe platformy Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Islington
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 31.12. 2004
Příspěvky: 120
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne 15. leden, 2006 21:35    Předmět: Citovat

Tak to jsem rád, že ještě existují soudní lidé Velmi šťastný
Já se taky svého Trea nezbavil a ani to nemám v plánu. Přece jen mám na něj spoustu užitečného softu a narozdíl od MDA má 1800mAh baterku. Každá platforma má spustu kladů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kasei
Expert
Expert


Registrace: 8.12. 2004
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne 15. leden, 2006 23:07    Předmět: Citovat

Takovych lidi je vic. Ja jsem odjakziva multiplatformni - na kazdym PDA co mam ve sve sbirce najdu neco co to jine nema.... Proste nemam rad fanaticky zastance ani jedne platformy (tech u WM je prekvapive mene) - nejhorsi jsou ti, kteri ani PDA s danou platformou nedrzeli v ruce a kritizuji. Ja ted aktivne pouzivam T650 a planuji casem MDA 4.

Prdon za OT Usmívající

Jinak doporucuji nahrat pluginy do Today - mam tam WeatherPanel a par dalsich "vychytavek" a stoji to za to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DamonSpace
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 1.8. 2004
Příspěvky: 40
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: po 23. leden, 2006 7:57    Předmět: Citovat

Ja osobne se trepve par dni seznamuju s pocketpc a na variu zatim plne vyuzivam jen icq a skype ... jinak ostatni potrebne zatim delam a obsluhuju na palmu. Uz jenom kvuli velikosti obrazu je pro me pohodlnejsi cist a sledovat videa vcene prehravani hudby na TT3ce, predpokladam ze ostatni pak presunu na Vario.

Byl bych rad taky za doporuceni softu na Vario, kazdoapdne pokud sam na neco dobreho narazim budu informovat.
_________________
SE T610 (BT/GPRS/T-mobile) + Tungsten T3 jako zaklad (2 x 64 SD Pretec/ 1 x 512 SD pretec) + Wireless Keyboard)) ... + MDA Vario (mini SD 128MB)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelbures
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 16.5. 2004
Příspěvky: 514
Bydliště: Slaný

PříspěvekZaslal: po 23. leden, 2006 16:46    Předmět: Citovat

DamonSpace napsal:
Uz jenom kvuli velikosti obrazu je pro me pohodlnejsi cist a sledovat videa vcene prehravani hudby na TT3ce.

Zkuste si srovnat MP3 na T3 a Variu, myslím že s pořádnými sluchátky vyjde T3 o něco hůře.
_________________
Vlastním: HP iPaq hx4700 (WM5), HTC S621 (WM 6.0)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Islington
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 31.12. 2004
Příspěvky: 120
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po 23. leden, 2006 23:21    Předmět: Citovat

Tak už jsem se s Variem skamarádil a nemám vůči němu žádnou výtku Usmívající

Co se týká softu tak zatím jsem si oblíbil SPB Pocket Plus (zástupci plochy, atd), SPB Diary (plánování času), SPB Weather (počasí), uBook reader, SmartMovie (stejný jako u Palmu, oproti Treu jede video plynule ve vysoké kvalitě), IDOS (jízdní řády).
A protože mě nostalgie táhne k C64 tak emulátor PocketC64, fakt super Velmi šťastný

Samozřejmě jsem projel více programů, ale výše uvedené si u mně vysloužily status "základní výzbroje". Ještě mi chybí PocketZenPhone, ale pro WM5 jsem na netu nenašel Trial verzi a asi ani žádná není a kupovat zajíce v pytli nehodlám. Pokud někdo máte verzi 5.52 prosím zašlete mi ji na islington@iol.cz. Díkes
_________________
HTC UNIVERSAL
Logitech A2DP bluetooth stereo headset, 4GB SD PQI

Treo 600
Universal Wireless Keyboard by PalmOne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DamonSpace
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 1.8. 2004
Příspěvky: 40
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út 24. leden, 2006 6:37    Předmět: Citovat

No na vario mam osobne odzkouseno velice malo aplikaci, zatim spise vyckavam a premyslim co budu opravdu potrebovat. Jen co se tyce videa, mam oblibeny The Core Pocket Media Player ( http://tcpmp.corecodec.org/download )ktery jsem vcera zkousel i ve verzi na palm os, cimz asi u me definitivne vyradil prozatim pouzivany mmplayer.

Zkousel jsem i SmartMovie ale nejak jsem mu neprisel na chut.
_________________
SE T610 (BT/GPRS/T-mobile) + Tungsten T3 jako zaklad (2 x 64 SD Pretec/ 1 x 512 SD pretec) + Wireless Keyboard)) ... + MDA Vario (mini SD 128MB)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Programy (PPC) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.50 sekund

RSS - články RSS - fórum