DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Značkové příslušenství za neznačkové ceny!


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 351 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Doom, Doom2, Quake a Hexen konecne pro PalmOS
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Hry (PALM)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
walhalla
MODERATOR
MODERATOR


Registrace: 19.4. 2004
Příspěvky: 366

PříspěvekZaslal: st 30. březen, 2005 19:33    Předmět: Citovat

lidi... neuvěritelné, jak to vypada na Zodiacovi. Naprosto bombasticke. Sirokouhle a rychle jak swin... Za 15 min jsem prosel 3 urovně a jen tak tak jsem se od toho mohl odtrhnout
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
111gopher
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 12.2. 2005
Příspěvky: 119
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: st 30. březen, 2005 20:00    Předmět: Citovat

Ty mě stveš... Velmi šťastný Já taky chci Zodiaca... Plačící nebo velmi smutný Mám originálku dooma, která mi nejede, demo OK Plačící nebo velmi smutný nepomůže mi někdo???
_________________
LUK@S
M130 -> Zire 72s + 512 MB PQI 60x + 2x Kingston 512 MB + 1x Pretec 32MB + 64 MB Kingston
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
enot
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 20.12. 2004
Příspěvky: 100
Bydliště: Blansko

PříspěvekZaslal: so 23. duben, 2005 21:54    Předmět: Citovat

Hele nemohl by jste mně někdo poslat adresu na ten IDsoft ? Už mám vše stáhle, ale chybí mi Wady Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pulec
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 3.11. 2004
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po 02. květen, 2005 22:40    Předmět: Citovat

Tady je shareware wad fajl, na T3 mi jede celkem v pohode, zatimco orignalni 10mb wad se po prvnim levelu sekne.
Kód:
ftp://sunsite.doc.ic.ac.uk/sites/ftp.idsoftware.com/idstuff/doom/doom-1.8.wad.gz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SJames
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: út 20. září, 2005 16:35    Předmět: Citovat

No... mě se doom pokaždé, když dojdu k Exitu a zmáčknu tlačítko sekne... a napíše : Z_Malloc: failed on allocation of <pokaždé jiný číslo> bytes... nevíte někdo co s tím ? pomůže ta víše zmiňovaná *.wad ? Může to být tou konkrétní verzí *.wad co mám já ?
_________________
Palm Zire 72 + SD Card 256MB + Original Hard Case + Palm Universal Wireless Keyboard + Sony Ericsson T68i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johny-Tapia
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 13.1. 2005
Příspěvky: 218
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: út 20. září, 2005 16:47    Předmět: Citovat

Pulec napsal:
Tady je shareware wad fajl, na T3 mi jede celkem v pohode, zatimco orignalni 10mb wad se po prvnim levelu sekne.
Kód:
ftp://sunsite.doc.ic.ac.uk/sites/ftp.idsoftware.com/idstuff/doom/doom-1.8.wad.gz

Mě to u Quaka funguje obráceně-DEMO se po prvnim levelu sekne, kdežto u plnýho sem se zatim dostal až do 3 levelu
_________________
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik, ale mně je to jedno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SJames
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: st 21. září, 2005 8:48    Předmět: Citovat

tak verzí *.wad souborů to nebude... zkusil jsem demo, i plnou a to všechno z několika různých zdrojů, a problém přetrvává (u Doom1 i Doom2). Doom je bezva klasika... a mrzí mě, že si ho nemůžu pořádně užívat na svém PDA. Poradí mi někdo něco ? Plačící nebo velmi smutný
_________________
Palm Zire 72 + SD Card 256MB + Original Hard Case + Palm Universal Wireless Keyboard + Sony Ericsson T68i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st 21. září, 2005 10:44    Předmět: Citovat

Zire tedy nemam, pouzivam Treo650 a funguje mi tam doom v pohode. Tedy az na hudbu. Ta mi ted nejak zlobi. Rekl bych ze budes mit mozna min pameti a on uz nedokaze nahrat dalsi level.

Kolik mas volne RAM a dynamicke pameti?
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SJames
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: st 21. září, 2005 22:05    Předmět: Citovat

V RAMce mám 11,7 MB z 25MB volných... a dynamická paměŤ 4929/5120... ale používám UDMH... a mám pro Doom nastavenej automatic. Každopádně ale při naběhnutí Dooma mi to napíše: warning low memory, ale ten první level ještě zvládne... tak nevím Překvapený/
_________________
Palm Zire 72 + SD Card 256MB + Original Hard Case + Palm Universal Wireless Keyboard + Sony Ericsson T68i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st 21. září, 2005 22:40    Předmět: Citovat

Zkus normalni reset a pak to spust. Tim resetem vycistis pamet. Pak by to melo jit.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
111gopher
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 12.2. 2005
Příspěvky: 119
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: čt 22. září, 2005 1:00    Předmět: Citovat

Jo to je chyba v nastavení UDMH!!!! Když máš zaplé UDMH dobře, pak by Ti mělo psát info o dynamické paměti okolo 10-11MB... S tímhle jsem se na Zire 72s taky setkal... Musíš mít prostě UDMH zapnuté. ( jo a pokud máš nejnovější verzi a používáš MUH a přejdeš z aplikace, kde používáš jiné user name než standartní, tak se UDMH vypne!!!) Smutný
_________________
LUK@S
M130 -> Zire 72s + 512 MB PQI 60x + 2x Kingston 512 MB + 1x Pretec 32MB + 64 MB Kingston
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
wild_goose
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 14.12. 2005
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: čt 09. únor, 2006 18:59    Předmět: Citovat

Tak ZDoomz vyzkousen uspesne na treu 600. Nejnovejsi verze zvlada lores tak sem to prubnul a normalne to facha. Pouzivam k tomu UDMH, ale to je jasny. Zatim zadnej reset (akorat kdyz zapomenu zapnout UDMH tak se to kousne a musim dat kudlou do zad). Jinak sem moc moc spokojenej Usmívající Jenom bych se chtel zeptat jak mate namapovane tlacitka... na 9 tlacitkach se to hrat da, ale treba takovej skok je problem. Nevite jestli se to da resit??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Hry (PALM) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.60 sekund

RSS - články RSS - fórum