DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Prislusenstvi pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 293 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Legacy
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Hry (PALM)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 17. únor, 2006 13:59    Předmět: Re: Tower Level 1 Citovat

pefcbs napsal:
je to skvela hra,jen jsem ted zakufroval v Tower Level 1,odklikal jsem ze zoufalstvi i vsechny kameny ve zdich,jestli tam neni tajne tlacitko,zkousel rozbit vse co bylo s prasklinami,ale nemohu se dostat pres ty dve diry,pred vchodama a z pohledu mapy do te prave velke mistnosti,poradte nekdo,dik.
jinak ja na zacatku naklikam abych mel prvni postavu lorda,je to rytir a ma hojeni,v hospde najmu druheho rytire do prvni lajny, do druhe maga a klerika a koupim jim luky,kdyz se dostanu do druheho mesta tak uz je mam na vyssi urovni nez jsou v te nocni hospode,mozna pouzivam hodne magie,tak bodiky naskakuji rychleji,a nez jdu spat tak vykouzlim vsechnu magii(trik z might and magic)


Tohle je snadné...

Pokud si pamatuji, tak jsou patře 2 místnosti s dírama, v každé z těchto místností je ve zdi malý kámen (tlačítko), který blokuje díru v té druhé místnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pefcbs
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 24.9. 2005
Příspěvky: 113

PříspěvekZaslal: pá 17. únor, 2006 14:55    Předmět: Re: Tower Level 1 Citovat

Mirek29 napsal:
pefcbs napsal:
je to skvela hra,jen jsem ted zakufroval v Tower Level 1,odklikal jsem ze zoufalstvi i vsechny kameny ve zdich,jestli tam neni tajne tlacitko,zkousel rozbit vse co bylo s prasklinami,ale nemohu se dostat pres ty dve diry,pred vchodama a z pohledu mapy do te prave velke mistnosti,poradte nekdo,dik.
jinak ja na zacatku naklikam abych mel prvni postavu lorda,je to rytir a ma hojeni,v hospde najmu druheho rytire do prvni lajny, do druhe maga a klerika a koupim jim luky,kdyz se dostanu do druheho mesta tak uz je mam na vyssi urovni nez jsou v te nocni hospode,mozna pouzivam hodne magie,tak bodiky naskakuji rychleji,a nez jdu spat tak vykouzlim vsechnu magii(trik z might and magic)


Tohle je snadné...

Pokud si pamatuji, tak jsou patře 2 místnosti s dírama, v každé z těchto místností je ve zdi malý kámen (tlačítko), který blokuje díru v té druhé místnosti.



diky,to zabralo,snad to hraje vic lidi a diskuze se tu obnovi
_________________
Asus Padfone,Sony Xperia tipo dual
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pefcbs
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 24.9. 2005
Příspěvky: 113

PříspěvekZaslal: so 18. únor, 2006 0:52    Předmět: City of Beraquel Citovat

tak jsem prolez City of Beraquel,hura dal,je to fakt dobra hra,
_________________
Asus Padfone,Sony Xperia tipo dual
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jallo
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po 20. únor, 2006 17:17    Předmět: Citovat

Ahoj,
hraji potřetí a pokaždé dojdu o kus dál, teď zase stojím, mám hotový Home of Cold Blood a Home of Patience, nedaří se mi projít přes poslední magický štít v Home of Tricks Zlý nebo velmi zuřivý pro Key of Sphere, mám prolezlé všechno a běhám tam jak trotlík Zlý nebo velmi zuřivý .........a dále: už jsem strávil několik hodin i v Home of Ignorance .... tam je to totální KUFR Zlý nebo velmi zuřivý , nevíš nebo nevíte někdo, co s tím??? tam je to vážně na hlavu.

ALE JINAK JE TO TA NEJLEPŠÍ HRA CO MÁM V PALMU!!!!!!!!!!!!!!!!!

DÍKY

JALLO

tRover napsal:
Mě se osvědčila sestava Swormaster, Knight, BattleMage, Mage.


Hru hraju už po několikáté a hrdiny jsem zase tak často nemělnil. Ale vždycky když jsem došel do druhýho město (popř. třetího) a měl jsem hrdiny na úrovni nižší, než nabízeli v taverně, tak jsem ty svoje vyhodil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zamex
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 6.7. 2005
Příspěvky: 34
Bydliště: Zavar, Slovensko

PříspěvekZaslal: út 21. únor, 2006 14:40    Předmět: Citovat

Odkial sa da dostat do Tower Cellar? Nasiel som na to mapy, ale ziaden vchod.
_________________
Zamex

Palm Tungsten T3 + 1GB Apacer Hi-Speed
HP iPaq 614c + 4GB ADATA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tRover
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 6.10. 2005
Příspěvky: 20
Bydliště: Kobylí

PříspěvekZaslal: út 21. únor, 2006 15:17    Předmět: Citovat

No tuším, že stačí spadnout od správné díry v prvním patře. (tedy správná je snad každá Mrkající )
_________________
tRover : Owner of Palm Tungsten T (256MB MMC card)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jallo
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po 27. únor, 2006 16:31    Předmět: !!! ANKETA !!! Citovat

Zdravím, rád bych to tu trochu rozpohyboval Usmívající , napište, kdo kam v Legacy došel. Já hraji už potřetí a stále konec v nehohlednu, Home of tricks a Home of ignorance jsou asi nad mé síly.
Těším se na vaše postřehy.... Velmi šťastný
Jallo
_________________
Tungsten C + 128MB SD
hardcase (bez něj ani ránu !!!)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 27. únor, 2006 16:50    Předmět: Re: !!! ANKETA !!! Citovat

jallo napsal:
Zdravím, rád bych to tu trochu rozpohyboval Usmívající , napište, kdo kam v Legacy došel. Já hraji už potřetí a stále konec v nehohlednu, Home of tricks a Home of ignorance jsou asi nad mé síly.
Těším se na vaše postřehy.... Velmi šťastný
Jallo


Už jsem to snad rok nehrál, ale zůstal jsem zaseklá v té řásti jak je Palác Ledu a palác ohně a v jenom z těch paláců (asi ohně) jsem se nemohl dostat z místnosti plné děr, kde díry dokonce rotovaly, ale bohužel, všechny tamní dveře byly zamčené Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
met
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 19.11. 2004
Příspěvky: 723
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 27. únor, 2006 17:04    Předmět: Citovat

ja se zasekl uz temer u konce, kde se mi smali dvere a bylo tam o okousek vedle mistnost se spoustou tlacitek ani binarni metodou - projel jsem vsechny moznosti, se mi dvere smat neprestaly:(
_________________
palmy: T|E,Zire 72,IBM c3,TT,T3,T|E2,TX,TT,LD -> a opet TX a ted htc touch HD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jallo
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po 27. únor, 2006 21:22    Předmět: Re: !!! ANKETA !!! Citovat

Mirek29 napsal:
jallo napsal:
Zdravím, rád bych to tu trochu rozpohyboval Usmívající , napište, kdo kam v Legacy došel. Já hraji už potřetí a stále konec v nehohlednu, Home of tricks a Home of ignorance jsou asi nad mé síly.
Těším se na vaše postřehy.... Velmi šťastný
Jallo


Už jsem to snad rok nehrál, ale zůstal jsem zaseklá v té řásti jak je Palác Ledu a palác ohně a v jenom z těch paláců (asi ohně) jsem se nemohl dostat z místnosti plné děr, kde díry dokonce rotovaly, ale bohužel, všechny tamní dveře byly zamčené Smutný


Tam je to pěkná pakárna, chce to pevné nervy a stále běhat mezi Fire a Frozen...při troše sebezapření se to dá přežít...a ti draci na konci...to stojí za to
Usmívající
_________________
Tungsten C + 128MB SD
hardcase (bez něj ani ránu !!!)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jallo
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po 27. únor, 2006 21:30    Předmět: Citovat

met napsal:
ja se zasekl uz temer u konce, kde se mi smali dvere a bylo tam o okousek vedle mistnost se spoustou tlacitek ani binarni metodou - projel jsem vsechny moznosti, se mi dvere smat neprestaly:(


To je v Home of Patience...i to se dá udělat. Podařily se ti i ostatní?? Zajímá mne Home of ignorance - je to tam rudé a není tam vůbec nic, jen stále nějaké neviditelné teleporty.
_________________
Tungsten C + 128MB SD
hardcase (bez něj ani ránu !!!)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 27. únor, 2006 21:32    Předmět: Re: !!! ANKETA !!! Citovat

jallo napsal:

Tam je to pěkná pakárna, chce to pevné nervy a stále běhat mezi Fire a Frozen...při troše sebezapření se to dá přežít...a ti draci na konci...to stojí za to
Usmívající


Právě, nevydržel jsem to Smutný

Navíc, jednou se mi povedlo někde získat jeden meč, ale pak mi to padlo a když jsem to hrál znova, už jsem ten meč nemohl nikde sehnat. Jestli jsem to dobře pochopil, člověk musí sehnat 2 meče, každým zabít příslušného draka a jeden meč vyšmelit za ten třetí a tím skolit posledního draka...

Já potkal ale jen jednoho draka někde v bažinách a ten meč co jsem krátce měl a pak neměl na něj zrovna neplatil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jallo
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po 27. únor, 2006 21:38    Předmět: Re: !!! ANKETA !!! Citovat

Jeden meč dostaneš a dva najdeš, každý z nich platí na jednoho draka. Bohužel si nepamatuji, kde jsem je našel.

Mirek29 napsal:

Právě, nevydržel jsem to Smutný

Navíc, jednou se mi povedlo někde získat jeden meč, ale pak mi to padlo a když jsem to hrál znova, už jsem ten meč nemohl nikde sehnat. Jestli jsem to dobře pochopil, člověk musí sehnat 2 meče, každým zabít příslušného draka a jeden meč vyšmelit za ten třetí a tím skolit posledního draka...

Já potkal ale jen jednoho draka někde v bažinách a ten meč co jsem krátce měl a pak neměl na něj zrovna neplatil.

_________________
Tungsten C + 128MB SD
hardcase (bez něj ani ránu !!!)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fanoush
Veteran
Veteran


Registrace: 4.10. 2004
Příspěvky: 480
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po 27. únor, 2006 21:41    Předmět: Re: !!! ANKETA !!! Citovat

jallo napsal:
Zdravím, rád bych to tu trochu rozpohyboval Usmívající , napište, kdo kam v Legacy došel. Já hraji už potřetí a stále konec v nehohlednu, Home of tricks a Home of ignorance jsou asi nad mé síly.
Těším se na vaše postřehy.... Velmi šťastný
Jallo

No. sice ti to k nicemu nebude ale kdyz se ptas tak dohral jsem puvodni Legacy i dva dalsi expansion packy od Redshiftu i nekolik dalsich placenych (Legend 1 i 2, Lespas, The Ring) i neplacenych (King's aid, Elvira, ostatni si nepamatuju) Myslim ze jsou jeste dva co jsem nehral tady z tech http://www.redshift.hu/legacyfreepacks.htm

Vsecko (snad mozna krome posledniho Legendu 2) uz jsem uspesne zapomnel tak se tesim az si to za nejakou dobu zahraju znova Usmívající Co muzu rict tak akorat The Ring podle mne nestal za ty prachy, je slabsi nez nektere veci zadarmo, jinak spokojenost.

Akorat me mrzi ze Redshifti nevychytali nektere mouchy z verze 1.05 nebo sice vychytali ale nechteji je zverejnit (protoze pry verzi pro ruzne systemy je strasne moc a nechce se jim to kompilovat a testovat na vsech systemech). Napr. to vecne scrollovani v inventory pro pouziti lektvaru je desna otrava. Pritom by je stacilo dat nahoru nebo si zapamatovat pozici ve ktere to bylo zavreno. Jinak je to super hra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Krizon4
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 2.9. 2004
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: út 28. únor, 2006 13:08    Předmět: Citovat

Jojo, vecna skoda ze vyvoj u 1.05 zasekli, ja nakonec legacy nedohral diky upgradu na T5 a timpadem nefunkcnosti sipek D-padu na chozeni /-:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Hry (PALM) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.58 sekund

RSS - články RSS - fórum