DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Baterie pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 318 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jaky mate nazor na P900?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Symbian, Psion
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zokl
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 2.3. 2004
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út 02. březen, 2004 21:40    Předmět: Jaky mate nazor na P900? Citovat

Odpovedi sem....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johan_Sajfrt
-=Developer=-
-=Developer=-


Registrace: 7.2. 2004
Příspěvky: 232
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 02. březen, 2004 21:57    Předmět: Citovat

Povedenejsi a hezci nez P800, ale take o hodne drazsi. Doufam, ze bude stabilnejsi nez P800 (tamejsi zluty trojuhelnicek jsem vidal prilis casto).Usmívající Skoda ze neni levnejsi a take ma hodne tenky stylus:-/.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zokl
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 2.3. 2004
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út 02. březen, 2004 22:07    Předmět: Citovat

Zrovna ho testuju, ale zda se mi, ze je na tom ohodne lepe nez P800. P800 melo strasne hodne bugu, jako treba nemoznost smazani vsech jmen v adresari najednou. Taky stylus u P800 stal za dve veci. U P900 je sice tenky, ale drzi se lepe nez u predchozi verze.
jeste takovy jeden maly dotaz: je lepsi PALM OS, nebo Symbian?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johan_Sajfrt
-=Developer=-
-=Developer=-


Registrace: 7.2. 2004
Příspěvky: 232
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 02. březen, 2004 22:24    Předmět: Citovat

Zokl napsal:
Zrovna ho testuju, ale zda se mi, ze je na tom ohodne lepe nez P800. P800 melo strasne hodne bugu, jako treba nemoznost smazani vsech jmen v adresari najednou. Taky stylus u P800 stal za dve veci. U P900 je sice tenky, ale drzi se lepe nez u predchozi verze.
jeste takovy jeden maly dotaz: je lepsi PALM OS, nebo Symbian?

Ono to se neda zas az tak porovnavat, protoze kazdy system je navrzeny k necemu jinemu. Me osobne vyhovuje vice palm, ale to neznamena, ze by musel byt lepsi. Ma vice programu. Ovsem pouze muj nazor prosim zadny FLAME.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zokl
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 2.3. 2004
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út 02. březen, 2004 22:28    Předmět: Citovat

Zrovna ted se snazim naspat nekolika strankove porovnani PALM OS a Symbian OS. Je to skoro nadlidsky ukol. Ja mam radsi Palm OS, ale ten Symbian se mi zda ohodne lepsi na sitove veci. Palm je zase ohodne uzivatelsky privetivejsi a ma pozehnane hodne dobrych aplikaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st 03. březen, 2004 0:56    Předmět: Citovat

P900 už je zpracovaný opravdu lépe než 800. Ten stylus je tedy spíše párátko, ale jinak celkem jde. Nehrál jsem si s 900 tam moc dopodrobna, protože mě Symbián tak moc nebere, ale vypadá dobře. Ono je už pro to docela dost her a programů.

Podle mě záleží co přesně člověk používá. Mě vadí ta obludná velikost. Mobil mám rád malinký. Píšu mraky sms denně a hodně volám. Tak 2x víc než si něco vyhledávám v palmu. Tedy raději budu vytahovat malé zařízení než něco opravdu velkého. Symbian podle mě není tak špatný, jen nevím jak přesně probíhá synchronizace, ale stejně palm je palm. Usmívající
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
shark
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 7
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: čt 25. březen, 2004 8:02    Předmět: Citovat

ja sem p900 "vemenil" za palma tt2 a t610. spokojenost maximalni. i na tu velikost se da zvyknout. zalezi jak to beres. pokd beru velikost a vahu dohromady, tak samozrejme p900 je mensi. taky je to jen jedna krobicka. ale to je asi vec nazoru.

na volani mam bt handsfree, takze nejcasteji volane kontakty mam na hlasovej prikaz. parada.
a sms jsem stejne na founu moc nepsal. na p900 jich napisu mnohem vic, protoze je muzu psat pomoci graffiti ( nebo jak se to u p900 jmenuje).

synchronizace probiha u p900 trochu jinak nez u palma.
jednak funguje synchronizec, ta synchronizuje kalendar,ukoly,...s outlookem
a pak funguje backup, ten zalohuje komplet foun + memotystick. backup ale nefunguje automaticky, musis ho spustit "rucne". ale mozna se da nstavit aby se automaticky spustil pri pripojeni, ale to jsem nezkousel. on totiz popravde receno, trva pomerne dlouho... Popletený

aplikaci jsou na to mraky, tada samozrejme ne jako na wince nebo palm. ale kazdej si urcite vybere !

kolik z vas vyzkouselo a nebo stale zkousi ( teda mimo morena Velmi šťastný ) nove a nove programy ktere se objevi ?
podle me kazdej se bud zepta co pouziva ten druhej a pak zkusi z dane kategorie jeste nekolik malo programku aby zjistil, jestli mu nahodou nebudou vyhovovat vic, ale nakonec se skonci u nekolika vybranych, ktere pokryji praci uzivatele. at uz pim nebo gamesy. pak uz jenom upgraduje na vyssi verzi.

no to by mohlo pro dnesek stacit... Usmívající...ted jsem nazorne predvedl, jak si clovek vzdycky najde argumenty pro momentalne pouzivane zarizeni...u me to bylo kdysi pro wince, pak pro palma a ted....

ps: a jeste jedna perlicka. agendus, hvezda pim na palmu je pro symbian , aspon u me, naprosto nepouzitelnej... Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johan_Sajfrt
-=Developer=-
-=Developer=-


Registrace: 7.2. 2004
Příspěvky: 232
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 25. březen, 2004 14:33    Předmět: Citovat

ja testuji nove aplikace kazdy den a nejen to;-)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
shark
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 7
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: čt 25. březen, 2004 16:10    Předmět: Citovat

no jo no... Velmi šťastný
tak to ses "bezny" uzivatel....
a uz si teda vyzkousel vsech 22361 aplikaci ktery sou na palmgearu.... Smějící
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johan_Sajfrt
-=Developer=-
-=Developer=-


Registrace: 7.2. 2004
Příspěvky: 232
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 25. březen, 2004 19:21    Předmět: Citovat

Vsechny ne, ale mohu v klidu prohůasit ze mam dobry prehled.Mrkající
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá 26. březen, 2004 1:32    Předmět: Citovat

Já taky ne vše, neboj. Usmívající Docela by mě zajímalo to psaní graphiti na Symbianu. Mám tu na hromadě nějaké P800 a 900, tak to asi vyzkouším. Usmívající
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
shark
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 7
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: pá 26. březen, 2004 9:26    Předmět: Citovat

symbian funguje jako graffiti2 , tzn ze nektery pismena jsou na 2 tahy. taky rozsah "abecedy" neni tak velkej jako u palmu , ale zatim sem nenasel nic , co by mi pri psani sms chybelo...pripadne se da prepnout na klavesnici.

pak je taky jinak rozvrzena obrazovka na graffiti , neni zleva doprava, ale zezhora dolu ( nahore cisla, dole maly pismena). prechod z palma je teda trochu zmatenej, ale je to jen otazka par dni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá 26. březen, 2004 16:12    Předmět: Citovat

No doufam, ze prijdes na sraz. Rad s tebou hodim rec. Usmívající
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johan_Sajfrt
-=Developer=-
-=Developer=-


Registrace: 7.2. 2004
Příspěvky: 232
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 27. březen, 2004 20:38    Předmět: Citovat

a vem sebou i P900 at muzem hodit oko;-)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
shark
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 7
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: po 29. březen, 2004 9:57    Předmět: Citovat

jasne, vezmu ji...vzdyt je to pro me i telefon...Mrkající)
ale v karavele asi nepujde ukazat net atd, alebrz tam neni signal...bohuzel... Smutný

teda , ale ta streda neni dovi co...je major zeman.... Podlý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Symbian, Psion Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.40 sekund

RSS - články RSS - fórum