DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 286 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ZKUŠENOSTI S TREO680
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Palm
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt 14. prosinec, 2006 14:18    Předmět: Citovat

Tak musim se trochu 680 omluvit.

Ja obnovoval vetsinu programu pres zalohu a asi jsem prevzal nejaky soubor, ktery mi tam udelal paseku.

Pres noc jsem tam nainstaloval, nikoliv zkopiroval z karty, vetsinu mych aplikaci a normalne si je nastavil. Treo nyni funguje bez problemu.

Funguje mi i nova beta Butleru, kde si mohu premapovat zelene i cervene tlacitko. Cestinu RedGrep jsem tam zatim radeji nedal. Resim zobrazeni cestiny pres FontSmoother. To funguje v pohode. Ale pokud rikas ze nefunkcni klavesa neni tou lokalizaci, mozna bych to vyzkousel. Uvidim.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sonicx29
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: čt 14. prosinec, 2006 16:18    Předmět: veri chat - neustale online Citovat

Ahoj, pouzivate tady nekdo Verichat? Nedari se mi jej nastavit, abych byl porad on-line, i kdyz vypnu display, vzdy se mi Verichat odpoji a pripoji az zase display zapnu.

IM+ mi moc nevyhovovalo, tak bud poresit tuto vec nebo je najeky dalsi messenger?

Diky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tonda
Expert
Expert


Registrace: 14.8. 2005
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: čt 14. prosinec, 2006 16:24    Předmět: Re: veri chat - neustale online Citovat

Sonicx29 napsal:
Ahoj, pouzivate tady nekdo Verichat? Nedari se mi jej nastavit, abych byl porad on-line, i kdyz vypnu display, vzdy se mi Verichat odpoji a pripoji az zase display zapnu.

IM+ mi moc nevyhovovalo, tak bud poresit tuto vec nebo je najeky dalsi messenger?

Diky moc

Ne Verichat zapomeň, prý ho Nokia zrušila, navíc na pozadí ti spolehlivě nikdy nepoběží, použij Chatopus a nastav si ICQ transporty!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sonicx29
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: čt 14. prosinec, 2006 16:40    Předmět: chatopus Citovat

Ahoj mohl bys mi prosimte poradit, jak do chatopusu nastavit ICQ? Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nihilt
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 11.3. 2005
Příspěvky: 115
Bydliště: UH

PříspěvekZaslal: čt 14. prosinec, 2006 16:52    Předmět: Re: chatopus Citovat

Sonicx29 napsal:
Ahoj mohl bys mi prosimte poradit, jak do chatopusu nastavit ICQ? Diky


Nejprve si musis vytvorit Jabber ucet a pak na nej nastavit ICQ transport.
Vrele doporucuju se podivat na http://www.jabber.cz-Wikipedia
a na stranky provozovatele Jabber serveru u nas http://jabbim.cz/
Vse je zdarma. Pro zalozeni budes potrebovat, stahnout na PC klienta. Podle vlastni zkusenosti porucuji program PSI http://psi.affinix.com/-program ma i cestinu
V nem se si prave zaregistrujes Jabber ucet.

Pokud by jsi nevedel, jak co nastavit, tak me kontaktuj na ICQ-291840811 nebo Jabberu- thomas@jabber.cz (pozor, neni to mail!!!)
_________________
IBM WorkPad c3 --> Palm Tungsten E --> Palm T|X + GPS BT-338
Bezdratova klavesnice, sluchatka KOSS PortaPro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
itrnda
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 19.10. 2005
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt 14. prosinec, 2006 17:28    Předmět: Citovat

Moren napsal:
Tak musim se trochu 680 omluvit.

Funguje mi i nova beta Butleru, kde si mohu premapovat zelene i cervene tlacitko. Cestinu RedGrep jsem tam zatim radeji nedal. Resim zobrazeni cestiny pres FontSmoother. To funguje v pohode. Ale pokud rikas ze nefunkcni klavesa neni tou lokalizaci, mozna bych to vyzkousel. Uvidim.


To mne zajímá - Morene, existují někde nějaké české fonty do FontSmotheru? Zkoušel jsem to přes generátor, ale vůbec se mi výsledek nedařil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt 14. prosinec, 2006 23:40    Předmět: Citovat

Ja jsem si je taky zkonvertoval a v pohode.

Kód:
http://www.pdasoft.cz/download/fonty.zip

_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sonicx29
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: čt 14. prosinec, 2006 23:50    Předmět: Citovat

Morene mohl bys mi neznalci vysvetlit k cemu je ten fontsmoother? diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 15. prosinec, 2006 5:47    Předmět: Citovat

Sonicx29 napsal:
Morene mohl bys mi neznalci vysvetlit k cemu je ten fontsmoother? diky


A co si o té aplikaci něco přečíst?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Unicorn
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 24.4. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: pá 15. prosinec, 2006 8:34    Předmět: Citovat

Sonicx29 napsal:
Jeste k te cestine, nahral jsem si malou lokalizaci Piloc z 650 do 680 a při psaní diakritických znaků neumí zobrazit všechny - například napíšu r - zmáčnku alt a nedá mi na výběr ř, některé znaky fungují. Jen chci napsat, že se jedná o nejnovější verzi a ta na 650 fungovala super. Nevíte čím to je?


Někde se tady řešilo editování souboru, který nastavuje, co se po altu zobrazuje za možnosti, nevedla by cesta tudy? Ale nejsem si vůbec jist, jestli tu nepletu něco úplně jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: pá 15. prosinec, 2006 9:26    Předmět: Citovat

Unicorn napsal:
Sonicx29 napsal:
Jeste k te cestine, nahral jsem si malou lokalizaci Piloc z 650 do 680 a při psaní diakritických znaků neumí zobrazit všechny - například napíšu r - zmáčnku alt a nedá mi na výběr ř, některé znaky fungují. Jen chci napsat, že se jedná o nejnovější verzi a ta na 650 fungovala super. Nevíte čím to je?

Někde se tady řešilo editování souboru, který nastavuje, co se po altu zobrazuje za možnosti, nevedla by cesta tudy? Ale nejsem si vůbec jist, jestli tu nepletu něco úplně jiného.

To se nepleteš, ale zde je řeč o Pilocu. Ten obchází systémové soubory, a změní rozmístění kláves podle nastavení v souboru "Czech.prc".

Jinak ten soubor se u Trea 650 jmenuje "HsExtensionsExt_Device_enUS.oprc". Ale k tomu, aby tam chodila čeština, je nutné přidat české znaky do souboru "LatinLocModule-2X_enUS.oprc". Odkazy na upravené soubory z Mirovy ROM jsou ve vlákně o české diakritice.

EDIT: Ještě mě napadlo, že podobného efektu lze dosáhnout použitím Fonts4OS5 ve spojení s "HsExtensionsExt_Device_enUS.oprc". Nebyla by tam ale podpora UNICODE.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá 15. prosinec, 2006 17:52    Předmět: Citovat

Sonicx29 napsal:
Morene mohl bys mi neznalci vysvetlit k cemu je ten fontsmoother? diky


Zameni standardni font OS za vybrany. Treba i s ceskymi znaky, tedy lze cist texty s hackama a carkama. Nyni vysla verze 2.0, ktera funguje i jako samostatna aplikace.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cube48
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 7.4. 2004
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: pá 15. prosinec, 2006 18:23    Předmět: Citovat

Malinko OT:
Co vy na tenhle web panove a damy?
http://www.ontreo.com/
_________________
Portable Brain Extensions:
T3 - note taking tool
Palm LifeDrive - waiting for DGOS Velmi šťastný
Centro - enjoying active retirement as an outdoor GPS navigation shielded by OtterBox Defender
Pre - running Classic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá 15. prosinec, 2006 18:57    Předmět: Citovat

Nooo, pohrali si hezky.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: so 16. prosinec, 2006 9:43    Předmět: Citovat

Tak se mi podarilo rozchodit TomToma i na Treu680. Chtelo to jen v hexaeditoru upravit par udaju v jednom souboru a nejednou bezi. Usmívající
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Palm Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
Strana 3 z 12

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.71 sekund

RSS - články RSS - fórum