DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Značkové příslušenství za neznačkové ceny!


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 361 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

doručování zakoupeného zboží

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec jen tak
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jaké společnosti dáte přednost :?:
ppl
0%
 0%  [ 0 ]
Česká pošta
50%
 50%  [ 2 ]
DPD
50%
 50%  [ 2 ]
jiná
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 4

Autor Zpráva
skater25
Expert
Expert


Registrace: 16.11. 2006
Příspěvky: 205
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: so 16. prosinec, 2006 10:27    Předmět: doručování zakoupeného zboží Citovat

Nedávno jsem tu viděl nápad na téma o doručováníSmějící
jaké máte zkušenosti Tázající Tázající

Já se hned přidám, když jsem loni kupoval zlatou (a moje prví pda)
palm p22 Velmi šťastný přišla mi pomocí PPl Zuřivý
je mi 17 a proto jsem byl ve škole když mi přišel (12:30)
druhý pokus na mojí žádost v 15:00,
ale přijeli v 10hodin
nakonec jsem to zkusil v den volna vyšlo to Šokovaný konečně!!!
místo 3500,- za PDA jsem zaplatil 4200,- Koulející očima 700,- do kapsy ppl Plačící nebo velmi smutný
_________________
PALM LifeDrive (v mém případě spíš LifeCF Usmívající )
http://s4.bitefight.cz/c.php?uid=47660
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelbures
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 16.5. 2004
Příspěvky: 514
Bydliště: Slaný

PříspěvekZaslal: so 16. prosinec, 2006 11:41    Předmět: Re: doručování zakoupeného zboží Citovat

V práci používáme jen PPL, vzhledem k velkému objemu zásilek máme skvělé ceny (nesrovnatelné s ČP) a kvality je suprová. Ale jako jinde, záleží na lidech. Do Slanýho mi jezdí řidič, který pokud nejsem doma zavolá a není problém se domluvit, kdy a kam mi to doveze.
_________________
Vlastním: HP iPaq hx4700 (WM5), HTC S621 (WM 6.0)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mousefromhouse
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 30.12. 2005
Příspěvky: 182
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so 16. prosinec, 2006 11:59    Předmět: Citovat

700 za dopravu ? To je jak do Ameriky Usmívající Ja jsem jednou objednaval prislusenstvi na PDA, doprava byla pres DPD, ridic me taky doma nezastihnul, tak jsme se domluvili, ze mi to priveze dalsi den v 17:00 do IBC, kde pracuju a bylo to naprosto bez problemu. V pripade CP bych akorat nasel ve schrance listek a musel bych pro to litat na postu jak blb.
_________________
momentálně palmOne Tréo 650 + Logitech HS200 Bluetooth Mobile Stereo Headset + 4GB SD Transcend 150x
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vlastimil
Veteran
Veteran


Registrace: 19.5. 2005
Příspěvky: 436
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so 16. prosinec, 2006 19:38    Předmět: Citovat

Při dopravě cca 30 000 zásilek ročně zcela jasně vítězí Česká pošta - jak logistikou, přesností svozu, manipulačními náklady, informací o zásilkách, počtem reklamací, tak i cenou. Zkuste se např. s PPL nebo DPD domluvit na předávání zásilek v klecích, podávejte dobírky a zásilky bezdokladově, ...
_________________
Palm TX
http://www.malovanekravaty.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 16. prosinec, 2006 20:30    Předmět: Citovat

TAKY SE PŘIDÁM SE SVOJÍ KAPKOU DO MLÝNA. SVÉHO ČASU JSEM využíval služel jak PPL, tak DPD. Největší komplikace u těchto služeb, které vozí do 24 hodin je v tom, že jsou oproti službám České pošty (pro běžného člověka, který neposílá denně x zásilek) poměrně drahé. Problém číslo 2 je předání zásilky k odeslání. Pokud nemáte sběrné místo někde u nosu, musíte mít smlouvu, aby si pro zásilku PPL apod. přijeli. Když máte zásilek pravidělně více, tak přijedou zdarma, jinak platíte poplatek (bývalo to cca +20 kč na zásilku). Podobně je to s doručením, pokud vás přes den nezastihnou, leží zásilka na příslušném depu, to, ale může být DOST mimo, nejčastěji je to někde za městem a běžnou MHD se tam většinou dost mizerně dostanete. Takže opět vítězí Česká pošta, která má pobočky skoro všude. PPL, DPD apod. jsou zkrátka služby určené především firmám, pro běžné smrtelníky je tu Česká pošta. V Praze a okolí je možné využít i bleskových služeb kurýrů, počítejte ale s tím, že tyto služby už stojí i více jak 10x víc než to, co jste zvyklí platit u České pošty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
N3o21
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 16.5. 2006
Příspěvky: 573

PříspěvekZaslal: so 16. prosinec, 2006 21:58    Předmět: Citovat

Ja prispeju osobnimi zkusenostmi jako zakaznik.
Nejlepsi se mi jevi DPD, vzdy mi dovezli vze v poradku, a kdyz nevedeli jak se ke me dostat, zavolali.
U ceske posty mam strasne zkusenosti. Uz mi letos dorucily 3 zasilky poskozene!!! to je celkem bida. Zbozi uvnitr bylo nefunkcni, nastesti sem mel stesti na obchody, protoze obchody mi vydali noev zbozi, a spor s ceskou postou vedli sami. Faktem je, ze pokud enchate reseni na zakaznikovy, posta nechce priznat chybu, a tahat se s nima po soudech kvuli balicku, treba za 1000, nebo i za vic, je fakt smesny. Mj moje matka pracuje na poste, a kdyz vidim jak se se zasilkami zachazi, tak je to strasne. I kdyz poslete zasilku jako krehkou je s ni zachazeno spatne. Jedine co je, ze se nedava do pytle s ostatnima zasilkama, ale dava se do vozu CP zvlast, coz je mnohdy jeste horsi, pokud zasilka za jizdy vyklouzne, a zacne jim litat po voze.
Potom PPL, podle me celkem solidni firma, ale jednou mi privezli vadne PC, melo dokonce promacknuty case. Ale mozna fakt vyjimka, za asi 5 let co mi obcas vozi zbozi, jen jedna chyba. Takze asi fakt nahoda.

V kazdem pripade vychazi vsechno lepe nez ceska posta Velmi šťastný Je sice nejlevnejsi, ale zase nejmene kvalitni. Takze elektroniku rozhodne pres CP neposilat. A nejake citlivejsi veci take ne. Kdyz mi prisly CD v obalce, a ta byla komplet potrhana (bublinkova), tak to fakt nevim co s tim delaly. Ale ty CD ji zarucene neprotrhly.

Takze ja jednoznacne hlasuju pro DPD
_________________
Palm TX => Treo 680 => HTC TyTN => HTC Artemis => HTC TyTN II (N3o21's Alpha V2) => [nepočítaně dalších] => HTC Legend + Blackberry 9780
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 16. prosinec, 2006 22:18    Předmět: Citovat

No, rozhodně nechci ČP nějak obhajovat. Využívám její služby komerčně už dobrých 15 let a myslím si o tom své. Stála mne dost peněz, bohužel, většinou jsem si za to mohl sám, že jsem zásilku lépe nezabalil a nebo nepojistil a zrovna na potvoru to bylo něco cenného a ztratilo se to Smutný Jenže... DPD a PPL zachází vcelku se zásilkama zcela stejně (je to JEN a JEN o lidech), snad jen víc dává pozor na to, jak jsou zabalené. Navíc toho tythle dvě firmy nevozí až tolik z čehož vyplývá, že jednotlivým zásilkám věnováno trochu více péče, ale bylo by naivitou myslet si, že dávají na něco extra pozor, občas mne jímal děs, když chlapík v ducatu moji zásolku hledal a dslova přeházel ostatní zásilky, aby se k té mé dostal. Děs proto, protože jsem si uvědomoval, že jindy na té odhozené a promáčknuté bedně mohla být právě ta má zásilka.

Ohledně dodávky bych pochválil třeba EMS, ti přivezou zásilku i o víkendu až domů, podobně OB (obchodní balík ČP), ti přijedou do druhého dne od podání a pokud je na zásilce telefon, tak i zavolají, ale většinou to dělají jen u firemních zásilek, nebo zásilek na dobírku za větší sumu, aby se posichrovali, že příjemce bude mít u sebe peníze a zásilku si ihned převezme.

Bohužel, mám za to, že české služby jsou u nás ve stylu "prašť, jako uhoď". Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mousefromhouse
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 30.12. 2005
Příspěvky: 182
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so 16. prosinec, 2006 22:21    Předmět: Citovat

N3o21 napsal:
Mj moje matka pracuje na poste, a kdyz vidim jak se se zasilkami zachazi, tak je to strasne.

V UPS si zase treba s balickama hazi, pripadne je pouzivaji jako podnozky/zidle(vcetne me), to si nevyberes (u ostatnich je to urco to stejny) Velmi šťastný Vim to moc dobre, momentalne pro ne pracuju jako ITak Usmívající

btw, v pondeli vam vyfotim ty hromady baliku rozbitejch PDA a notebooku, co kazdej den odesila servisni stredisko Aceru v Brne Velmi šťastný
_________________
momentálně palmOne Tréo 650 + Logitech HS200 Bluetooth Mobile Stereo Headset + 4GB SD Transcend 150x


Naposledy upravil mousefromhouse dne ne 17. prosinec, 2006 8:57, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
aksaj
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 6.10. 2004
Příspěvky: 62
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 17. prosinec, 2006 3:42    Předmět: Kurýrní služby Citovat

Po několik let musím používat PPL neboť dodávající velkoobchod má s nimi smlouvu. Mohu říci jen jedno děs a hrůza. A maximálně tak souhlasím s Mirkem je to o lidech a je jedno v jaké kompany dělají.Nejvíce mě dojala historka řidiče který tvrdil že moje adresa neexistuje a druhý den mi balíček jeho kolega v klidu doručil že se omlouvá že kolega toho vlastně měl moc a pospíchal ........
_________________
Treo 600, Treo 650 stálý učedník mučedník,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec jen tak Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.54 sekund

RSS - články RSS - fórum