DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 205 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Výmaz PIM aplikací z WM5

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Problémy se softwarem (PPC)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Honza
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 11.3. 2004
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: pá 05. leden, 2007 22:39    Předmět: Výmaz PIM aplikací z WM5 Citovat

Mám Pocket PC a potřeboval bych z něj vymazat data všech PIM aplikací (kalendář, kontakty, maily, úkoly, poznámky)(budu stroj půjčovat). Jak to jednoduše udělat?
A ještě druhý dotaz: Před výmazem PIM dat v PPC samozřejmě rozpojím synchronizaci s Outlookem na desktopu. Pak vymažu data v PPC (i když zatím nevím jak, viz výše). Co se stane, až synchronizaci opět zapojím? Neřekne si pak ActiveSync, že když jsem vymazal data v PPC, jistě je budu chtít vše vymazat i na desktopu?
PS: Do hardresetu se mi nechce, ale byla by to asi jistota:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Richardo_Da_Force
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 24.6. 2004
Příspěvky: 64
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá 05. leden, 2007 23:51    Předmět: hr Citovat

Dobry den
doporucuji udelat kompletni zalohu na kartu.Tu pak schovat nekde v pc.Udelat HR.Az budete mit PPC zpet tak tam dat zalohu zpet ajeto Usmívající
HR je ve Vasem pripade asi nejlepsi reseni.
_________________
Nejhorší věc na světě je aktivní blbec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mousefromhouse
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 30.12. 2005
Příspěvky: 182
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so 06. leden, 2007 11:58    Předmět: Citovat

Nebo zalohovat pres Resco Backup a pak obnovit vsecko krome PIM : )
_________________
momentálně palmOne Tréo 650 + Logitech HS200 Bluetooth Mobile Stereo Headset + 4GB SD Transcend 150x
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jura
Veteran
Veteran


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 447
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so 06. leden, 2007 12:27    Předmět: Citovat

Nebo dej vybrat vse a potom delete Usmívající
_________________
TROCKEN.org Momentálně používám PalmPilot Personal 512 kB - HTC Diamond - Asus Eee 701 - Asus A696
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SADAKO
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 17.5. 2006
Příspěvky: 192

PříspěvekZaslal: so 06. leden, 2007 18:41    Předmět: Re: Výmaz PIM aplikací z WM5 Citovat

Honza napsal:
Mám Pocket PC a potřeboval bych z něj vymazat data všech PIM aplikací (kalendář, kontakty, maily, úkoly, poznámky)(budu stroj půjčovat). Jak to jednoduše udělat?
A ještě druhý dotaz: Před výmazem PIM dat v PPC samozřejmě rozpojím synchronizaci s Outlookem na desktopu. Pak vymažu data v PPC (i když zatím nevím jak, viz výše). Co se stane, až synchronizaci opět zapojím? Neřekne si pak ActiveSync, že když jsem vymazal data v PPC, jistě je budu chtít vše vymazat i na desktopu?
PS: Do hardresetu se mi nechce, ale byla by to asi jistota:-)

PIM jsou uložené v jednom souboru. Ale nemám při sobě PPC mé přitelkyně, takže to nezjistím. Ale už jsem to před cca rokem dělal

Pokud data smažeš ručně přímo přes ten soubor, ActiveSync si nic neřekne a nic nesmaže. Nebude nastavený "bit". Pokud bys to smazal standardně, Activesync by to opravdu smazal z desktopu

Jura napsal:
Nebo dej vybrat vse a potom delete Usmívající

A hele, závistivej chudák promluvil. Tebe sleduju už déle a nemůžu se zbavit dojmu že máš nějakej mindrák. A to říkám jako uživatel Palm OS Mrkající Když neumíš pomoct a jenom máš takovéhle kecy, pak sem radši ani nechoď. Ušetříš si tím své nervy a prsty Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jura
Veteran
Veteran


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 447
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so 06. leden, 2007 18:56    Předmět: Re: Výmaz PIM aplikací z WM5 Citovat

SADAKO napsal:


Jura napsal:
Nebo dej vybrat vse a potom delete Usmívající

A hele, závistivej chudák promluvil. Tebe sleduju už déle a nemůžu se zbavit dojmu že máš nějakej mindrák. A to říkám jako uživatel Palm OS Mrkající Když neumíš pomoct a jenom máš takovéhle kecy, pak sem radši ani nechoď. Ušetříš si tím své nervy a prsty Mrkající


Slovo zavist neznam, nebot sam vlastnim PDAcek plne supliky a to vcetne PoPelniC, ale pokud ti dela urazeni ostatnich radost, tak si klidne ulev. Nastesti jsem proti vyblitkum podobne postizenych jedincu imunni Usmívající
_________________
TROCKEN.org Momentálně používám PalmPilot Personal 512 kB - HTC Diamond - Asus Eee 701 - Asus A696


Naposledy upravil Jura dne so 06. leden, 2007 19:09, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SADAKO
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 17.5. 2006
Příspěvky: 192

PříspěvekZaslal: so 06. leden, 2007 19:04    Předmět: Re: Výmaz PIM aplikací z WM5 Citovat

Jura napsal:


Slovo zavist neznam, nebot sam vlastnim PDAcek plne supliky a nemam problem si kazdy mesic kupit posledni PDA novinku, ale pokud ti dela urazeni ostatnich radost, tak si klidne ulev. Nastesti jsem proti vyblitkum podobne postizenych jedincu imuni Usmívající

Tak to se mi ulevilo že jsi imunní Mrkající Ale nedalo ti to a reagovat jsi musel, že?
Nechápu však proč místo pomoci máš takové kecy "Nebo dej vybrat vse a potom delete". Neznamená že když má lepší OS než máme my dva, že si z něj budeš dělat "srandu" a obracet výhodu v nevýhodu. Což bys ale mohl jako uživatel šuplíků plných PDA vědět
Toto je klasickej problém uživatelů PALM OS. A to je jeden z mnoha důvodů proč moje 6. PDA už nebude PALM ale něco jiného


Naposledy upravil SADAKO dne so 06. leden, 2007 19:08, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jura
Veteran
Veteran


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 447
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so 06. leden, 2007 19:07    Předmět: Re: Výmaz PIM aplikací z WM5 Citovat

SADAKO napsal:
Neznamená že když má lepší OS než máme my dva, že si z něj budeš dělat "srandu" a obracet výhodu v nevýhodu. Což bys ale mohl jako uživatel šuplíků plných PDA vědět[/b]


Uz to nehul! Nechapu cemu rikas lepsi OS Šokovaný
_________________
TROCKEN.org Momentálně používám PalmPilot Personal 512 kB - HTC Diamond - Asus Eee 701 - Asus A696
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jura
Veteran
Veteran


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 447
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so 06. leden, 2007 19:14    Předmět: Re: Výmaz PIM aplikací z WM5 Citovat

SADAKO napsal:
A to je jeden z mnoha důvodů proč moje 6. PDA už nebude PALM ale něco jiného

To jsou opravdu vazne duvody Rázný
Nicmene mam pocit, ze Tvuj pripadny prechod k majitelum PPC nikoho nezajima a s tematem tohoto vlakna ma velice malo spolecneho Mrkající
_________________
TROCKEN.org Momentálně používám PalmPilot Personal 512 kB - HTC Diamond - Asus Eee 701 - Asus A696
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SADAKO
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 17.5. 2006
Příspěvky: 192

PříspěvekZaslal: so 06. leden, 2007 19:22    Předmět: Citovat

Honza: PIM jsou uložené v souboru pim.vol . Případně *.vol
Ale nemělo by to jít smazat..?

Jura: čemu říkám lepší OS? Pocket PC/WM Mrkající Myslel jsem že to bude jasné díky rubrice, ale holt jsem to musel napsat. To co už léta používám a co se jmenuje PALM OS je děs. A diskuze uživatele PPC a PALMisty vypadá takto:
PPC: "já mám multitasking"
POS: "já ho nepotřebuji".
PPC: "mám USB host"
POS: "já ho nepotřebuji"
A s tématem tohoto vlákna moje příspěvky tobě nemají nic společného jako ten tvůj trapný výkřik "Nebo dej vybrat vse a potom delete". Já jsem alespoň dokázal pomoci. Závist mě netrápí a mindrák nemám (spíš ho mám z palmistů).
Ušetřím si svá slova a nebudu se zahazovat dále. Holt typicky česká závist
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jura
Veteran
Veteran


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 447
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so 06. leden, 2007 19:34    Předmět: Citovat

SADAKO napsal:
Honza: PIM jsou uložené v souboru pim.vol . Případně *.vol
Ale nemělo by to jít smazat..?



Tento soubor se da IMHO najit jen ve WM5, pokud ma Honza napr. WM2003 tak ho tam nenajde a bude muset pouzit neco jineho, treba vybrat podrzenim stylusu vse a potom delete Usmívající
_________________
TROCKEN.org Momentálně používám PalmPilot Personal 512 kB - HTC Diamond - Asus Eee 701 - Asus A696


Naposledy upravil Jura dne so 06. leden, 2007 19:43, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SADAKO
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 17.5. 2006
Příspěvky: 192

PříspěvekZaslal: so 06. leden, 2007 19:37    Předmět: Citovat

Jura napsal:
SADAKO napsal:
Honza: PIM jsou uložené v souboru pim.vol . Případně *.vol
Ale nemělo by to jít smazat..?



Ve sve PoPelniCi WM2003SE jsem zadny soubor pim nenasel, ale treba ho Honza najde v te opravdove co ma pred barakem, nebo v nejake jine s WM5 Mrkající

Tak znovu.. Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Problémy se softwarem (PPC)
PPC znamená Pocket PC. Nebo se pletu? Šokovaný pim.vol se tudíž musí hledat v PPC zařízení a ne s PALM OS (TX, LD, E2, Zire xx) Mrkající Já to ve své E2 (to je PALM OS a ne Pocket PC) také nenajdu, ale Honza by to najít mohl a měl. Nebo vyhledá soubory s připonou *.vol . Nepředpokládám že by se Pocket PC lišilo tak moc, v SGH-i770 jsem to našel. Ale nemůžu smazat ani otevřít

Honza: soubor je skrytý. Jde s ním manipulovat bez problémů pomocí TotalCommander CE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jura
Veteran
Veteran


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 447
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so 06. leden, 2007 19:38    Předmět: Citovat

Jura napsal:
SADAKO napsal:
Honza: PIM jsou uložené v souboru pim.vol . Případně *.vol
Ale nemělo by to jít smazat..?



Tento soubor je IMHO jen ve WM5, pokud ma Honza napr. WM2003 tak ho tam nenajde a bude muset pouzit neco jineho, treba vybrat podrzenim stylusu vse a potom delete Usmívající


Sry, az ted jsem si vsimnul, ze ma Honza PoPelniCi s WM5
_________________
TROCKEN.org Momentálně používám PalmPilot Personal 512 kB - HTC Diamond - Asus Eee 701 - Asus A696
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jura
Veteran
Veteran


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 447
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so 06. leden, 2007 19:41    Předmět: Citovat

SADAKO napsal:
Jura napsal:
SADAKO napsal:
Honza: PIM jsou uložené v souboru pim.vol . Případně *.vol
Ale nemělo by to jít smazat..?



Ve sve PoPelniCi WM2003SE jsem zadny soubor pim nenasel, ale treba ho Honza najde v te opravdove co ma pred barakem, nebo v nejake jine s WM5 Mrkající

Tak znovu.. Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Problémy se softwarem (PPC)
PPC znamená Pocket PC. Nebo se pletu? Šokovaný pim.vol se tudíž musí hledat v PPC zařízení a ne s PALM OS (TX, LD, E2, Zire xx) Mrkající Já to ve své E2 (to je PALM OS a ne Pocket PC) také nenajdu, ale Honza by to najít mohl a měl. Nebo vyhledá soubory s připonou *.vol . Nepředpokládám že by se Pocket PC lišilo tak moc, v SGH-i770 jsem to našel. Ale nemůžu smazat ani otevřít

Honza: soubor je skrytý. Jde s ním manipulovat bez problémů pomocí TotalCommander CE


Muzes si placat co chces, ale v mem Aceru n50premium tento soubor najit nejde, ani tim TC/CE
_________________
TROCKEN.org Momentálně používám PalmPilot Personal 512 kB - HTC Diamond - Asus Eee 701 - Asus A696
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Problémy se softwarem (PPC) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.59 sekund

RSS - články RSS - fórum