DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Baterie pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 341 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

gps pro turistiku
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Dotazy na redakci
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FraMauro
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 21.2. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st 21. únor, 2007 23:02    Předmět: gps pro turistiku Citovat

Ať hledám, jak hledám, nenašla jsem nikoho, kdo by pda s gps užíval i pro navigaci podle turistické mapy. Jsem absolutní začátečník, takže moje dotazy budou možná trošku "chudé duchem" a špatně směrované. Zkuste mě, ale prosím pochopit.
Nejdřív jsem chtěla jsen GPS, pak se mi zalíbily PDA s gps a nakonec jsem došla až k mašinkám 3v1.
Důležité je pro mě: kvalita gps příjmu, výdrž baterky, pda budu používat až si zvyknu - ale do práce se mi to hodí, když v tom bude telefon, tak to prostě budu používat jako telefon - co o tom jiného říct.
Nejvíc se mi zatím líbí Mio A701. Můžete mi, prosím, někdo poradit, jestli se to hodí k výše uvedeným účelům - tj. prioritně gps v přírodě, pak gps v autě, a pak telefon a kapesní počítač... Nebo doporučíte něco jiného??
Zaujala mě funkce odesílání nouzové smsky - to by mohlo zabrat na tátu, až budu předkládat možnosti ke koupi Usmívající Mám si vybrat dárek k posledním několika narozeninám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kaja
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 11.3. 2005
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: st 21. únor, 2007 23:38    Předmět: Citovat

No mě se líbí co jsem slyšel o příjmu modely od e-tenu a pěkný je též HTC P3300 artemis (ale ne od t-mobilu). Problém je, že i tak takové pda se zaplou gps nějaké extra velké výdrže nedosáhne...tak dejmetomu bych tipl že nad 6h to nikde nebude, spíš mnohem méně. Zajímavé recenze těchto strojů, které jsem jmenoval najdete na ce4you.cz. Já osobně používám externí modul GPS, chytá trochu lépe, ale zas je to krabička navíc, kterou je občas nutné dobít.
_________________
Na co stylus? Kružítko stačí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Krizon4
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 2.9. 2004
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: čt 22. únor, 2007 7:38    Předmět: Citovat

Zalezi jak moc vazne to s turistikou myslis - idealni je v tomhle ohledu Garmin, jak po strance odolnosti (pul hodiny pod vodou nebo pad na zem neni problem) tak vydrze (15 - 20 hodin provozu a zaznamu trasy na dve AAcka). PDA s GPS je na turistiku spis hracka, na odpoledni vychazku nebo geocaching staci, na tydenni chozeni po horach je to nepouzitelny. Osobne se mi osvedcily GPS dve, mam Garmina Venture Cx s topomapou CR a SR + Metroguide v8 zapadni evropy, a do auta PDA + BT GPS za tisicovku. Zasadni nevyhoda garmina je ovsem cena, Cechach je bohuzel uchylne absurdne predrazenej, stoji tady skoro 3x tolik co v USA. Nicmene v USA neni problem koupit kolem 4 tisic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
FraMauro
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 21.2. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt 22. únor, 2007 7:56    Předmět: Citovat

S turistikou to myslím "vážně" - hodí se mi to na moje akce "100km za dva dny" - to byste koukali, jak se hodí, když si s osmdesáti kilometrama v nohách nemusíte ověřovat značky na každé odbočce, ale ukáže vám to nějaká mašinka. Asi se vrátím k těm čistejm navigacím a pda pořídím zvlášť.
Chci ale, aby to mohlo být i s turistickou mapou i s automapou (tuhle jsem to měla půjčený do auta a užila jsem si to Usmívající
Mimochodem, jaké mapy můžete doporučit?? Turistický jsem našla stejně jen TOPO - jen mě vyděsilo, že tam píšou, že turistické cesty tam jsou s více jak 100m nepřesností. To je na pěší turistiku docela k ničemu, ale nějak se mi tomu nechce věřit. Máte s tím zkušenosti??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavelxmarek
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 9.3. 2005
Příspěvky: 596
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt 22. únor, 2007 9:21    Předmět: Moc asi neporadim ale Citovat

Vyse zminovany Garmin je pro turistiku asi opravdu nej (vydrzi baterie a odolnosti).
Presne turisticke mapy se daji stahnout, nainstalovat do PDA a nakalibrovat (probiralo se to tady i v jinych forech - pohledej).

Pokud by slo o mapy prodavane primo pro PDA, tak asi jedine Smartmaps (sice je pouzivam jen obcas ale vzdy mne pobavi kdyz napr. najdu upozorneni na bludny balvan a pod.).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt 22. únor, 2007 13:09    Předmět: Citovat

Me se docela libi Fujitsu - Siemens Pocket LOOX T830 ma qwerty a vlastne vsechno wifi, podporu 3G atd, dvě kamerky na pohotovostni foceni..
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Krizon4
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 2.9. 2004
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: čt 22. únor, 2007 19:46    Předmět: Citovat

Garmin umi i navigaci v aute, pokud dostane mapu ktera podporuje routovani - nova Czech V1 tohle umi. ALE - nema to hlasovy vystup, a to ani nejdrazsi modely jako 60CSx, a ovladani v aute taky nic moc, kdyz to ma v ruce spolujezdec neni problem, pro ridice dost nepouzitelne. Ja osobne pouzivam Topomapu V2, s presnosti problem nemam, ono zase tolik tech cest tam neni abych resil jestli jdu po spravne (: Ty novejsi mapy jsou pry o dost presnejsi, pribyla hromada lesnich a polnich cest a tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
FraMauro
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 21.2. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt 22. únor, 2007 22:28    Předmět: Citovat

Tak jsem měla dneska v ruce ten Garmin Venture cx a asi jsem rozhodnutá, že je to ten pravej. Zatím jsem projela sice jen pár obchůdků na netu, ale nějak to nikde nemůžu najít (všude končej Vistou). Našla jsem to jen v Datartu za 9990- bez jakéhokoliv příslušenství. Tak jsem tam skočila kouknout - sice mi nebyli schopný k tomu nic říct (když jsem viděla, jak to pan prodavač bere do ruky a hledá, kde se to zapíná...), ale půjčili mi manuál, takže jsem si to celý pročetla - tedy manuál je pro Vistu a je tam upozornění, že pro Venture můžou být odchylky. To snad ale najdu na ofiko stránkách americkýho garminu, takže to mě tak netíží. Byla jsem překvapená, že když to nahodili (zřejmě úplně poprvé), tak tam je nějaká už zabudovaná mapa. Našla jsem si místa, kde často chodím, a fakt jsem koukala, jak to je podrobný. Tedy doufám, že se nemýlím, ale pochybuju, že by v tý krabici byla přibalená rovnou karta s nějakou drahou mapou, tohle musel být absolutní základ - na té kartě nebylo napsáno nic jiného, než kapacita.
Ještě budu chvíli hledat a když se nezadaří najít lepší cenu, tak běžím do toho datartu. Celé si to nejdřív prohlídnu, co v tom přesně je, a pak popřemýšlím o mapách.... Vlastně mi ještě nikdo nebyl schopný říct, jestli jsou nějaké mapy, které jsou absolutně nekompatabilní s garminem (je mi jasný, že nejlepší je koupit si přímo jejich mapy, prostě to chci jenom vědět.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
met
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 19.11. 2004
Příspěvky: 723
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 24. únor, 2007 23:04    Předmět: Citovat

ceskych map moc na vyber nemas, tedy skoro vubec pokud chces celou podrobnou CR, tak je tu CR TOPO 50 v3 od firmy picodas, ktery jsou zaroven i oficialnim distributorem garminu u nas, takze mozna koukni jestli tu GPS nemaji i oni, jinak urcite by se vyplatilo koupit to pres ebay v americe, protoze garminy jsou u nas skoro dvojnasobne drazsi nez tam Mrkající
_________________
palmy: T|E,Zire 72,IBM c3,TT,T3,T|E2,TX,TT,LD -> a opet TX a ted htc touch HD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Krizon4
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 2.9. 2004
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: ne 25. únor, 2007 9:14    Předmět: Citovat

Topo V3 nedoporucuji, je to osekana zmrsena verze urcena pro levny prodej s Legendem od Mountfieldu, a navic nepodporuje routovani, to zvlada jiz zminovana Topo Czech V1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
met
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 19.11. 2004
Příspěvky: 723
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 25. únor, 2007 14:24    Předmět: Citovat

tak jsem to mozna zvrtal, ja mel za to ze ta osekana byla prave V1 no neva, kazdpadne je ta mapa od picodasu kde cloveku uz reknou kterou mapu pro ktere zarizeni pro jeho maximalni vyuziti koupit Mrkající
_________________
palmy: T|E,Zire 72,IBM c3,TT,T3,T|E2,TX,TT,LD -> a opet TX a ted htc touch HD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
FraMauro
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 21.2. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne 25. únor, 2007 20:33    Předmět: Citovat

tak jsem pečlivě studovala a hledala - a nakonec jsem se rozhodla investovat a nebude to Venture cx, ale GPSMAP 60cx. Jasně, že bych si to radši objednala z US - ty ceny jsou o něčem jiném. Ale s ebay nemám zkušenost - vím, že na Amazonu elektroniku do zámoří nepošlou. S knihama nebyl problém, ale některý sortiment prostě nezasílaj, zřejmě kvůli clu. Picodas už jsem skoukla, ale našla jsem i levnější obchody - taky jsem to zadala jako elektronickou poptávku a přišla mi nabída mašinka+topo v1+ AtlasR10+ držák do auta - celkem za cca 17500.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Krizon4
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 2.9. 2004
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: ne 25. únor, 2007 20:48    Předmět: Citovat

Pokud mas kartu s moznosti platby pres internet tak neni problem koupit na amazonu, na www.zasilkovasluzba.com si zalozit postovni schranku v San Franciscu a nechat to poslat z amazonu tam a pak preposlat do cech. Jinak Atlas 10R a Topo V1 jsou do znacne miry stejne, nema smysl kupovat oboji... Jinak 60Cx je vyborna volba, nicmene na geocaching doporucuju 60CSx - kompas je pri poslednich par metrech u cache vazne k nezaplaceni (:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
FraMauro
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 21.2. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne 25. únor, 2007 21:08    Předmět: Citovat

Hurá, hurá, hurá, konečně mi někdo řekl, jak je to s těma mapama !!!!! Myslela jsem si, že to bude tak nějak podobné, ale nikde se to nedalo ověřit - nějaké náhledy na mapy jsou zřídkavou záležitostí. Takže aspoň trochu ušetřim. Ten typ na Amazon je taky super.
Geocachin se mi strašně líbí - tedy aspoň to, co o tom zatím vím. Ale můj volný čas zdalek nedostačuje ani dosavadním volnočasovým aktivitám, takže jsem si zakázala něco přibírat. Škoda - když jsem četla, jak si někdo půjčil na dovolené kdesi u moře kajak, aby si zajel pro pokládek na nějaký pidiostrůvek - to mi přišlo fantasticky střelený. Mám ráda pozitivní fanatiky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Krizon4
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 2.9. 2004
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: po 26. únor, 2007 17:36    Předmět: Citovat

Mno tak podle toho co pises geochingu propadnes zakaz nezakaz, takze doporucuju za ten kompas priplatit - ja ho nemam a u nekolika cache jsem za nej sliboval pulku kralovstvi... ale nikdo nemel zajem (:
Zkousel jsem to s kamosovo Vistou a je to vazne skvela vec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Dotazy na redakci Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.66 sekund

RSS - články RSS - fórum