DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Baterie pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 352 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

!!! Ke stažení -ČESKÁ- ROM1.20ENA pro Treo650
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 36, 37, 38  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marty650
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 22.6. 2005
Příspěvky: 266

PříspěvekZaslal: út 27. únor, 2007 19:37    Předmět: Citovat

prohledej tenhle thread, najdes bud tady nebo jeste v jednom paralelnim, diskuzi o tom, kterak "narvat" pod "v" znak "^" (staci mozna hledat tenhle retezec: ^_^) ... z toho bys imo mel pochopit, jakym zpusobem si prohodit y a z ...
btw ... kdyz by ses naucil pouzivat vsude qwerty, mas po problemech, protoze qwerty defaultne vsude je ... a pokud potrebujes i hacky a carky na peckove klavesnici, resi to "ceske qwerty" ... husa holt upalili moc pozde ~_^
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: út 27. únor, 2007 20:56    Předmět: Citovat

kormidelnik napsal:
dale bych potreboval zmenit rozlozeni klavesnice z5 na qwertz taktez netusim jak prosim poradte mi nekdo...Usmívající

Nevím, jestli to najdeš v tomhle vlákně, ale rozložení QWERTZ a QWERTY se volí po hard resetu. Stačí místo Z zvolit Y. Jednoduchou editací příslušného souboru toho dosáhnout nelze.

Rozložení alternativních znaků se dá předefinovat v souboru HsExtensionsExt_Device_enUS.oprc. V tomto případě bys' však ničeho nedosáhl, protože tento soubor nedefinuje, jestli se jedná o QWERTZ nebo QWERTY klávesnici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kormidelnik
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 19.2. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út 27. únor, 2007 22:57    Předmět: Citovat

Hawk napsal:
kormidelnik napsal:
dale bych potreboval zmenit rozlozeni klavesnice z5 na qwertz taktez netusim jak prosim poradte mi nekdo...Usmívající

Nevím, jestli to najdeš v tomhle vlákně, ale rozložení QWERTZ a QWERTY se volí po hard resetu. Stačí místo Z zvolit Y. Jednoduchou editací příslušného souboru toho dosáhnout nelze.

Rozložení alternativních znaků se dá předefinovat v souboru HsExtensionsExt_Device_enUS.oprc. V tomto případě bys' však ničeho nedosáhl, protože tento soubor nedefinuje, jestli se jedná o QWERTZ nebo QWERTY klávesnici.


klavesnici qwertz uz jsem vyresil prez prepsani klavesnicoveho souboru pomoci resco exploreru mmch dik moc za rady ted jeste nejak vyresit tu javu.. Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavelxmarek
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 9.3. 2005
Příspěvky: 596
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st 28. únor, 2007 8:55    Předmět: Zmena klaves Citovat

Zmena klaves qwerty na qwertz (a naopak) je mozna jen po hardresetu - treo se zepta kde ma byt akceptovano pismeno Z

PS: staci hledat ve clancich i ve foru a podobne info tam najdes....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
IJK
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 22.9. 2006
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: st 28. únor, 2007 18:49    Předmět: Re: java Citovat

kormidelnik napsal:
Jsem pomerne cerstvym uzivatelem trea, rom mi prijde super, ale po jeji nainstalovani mi padaji a nefunguji aplikace java mate s tim nekdo nejake zkusenosti? Dik.

Používám Javu z IBM WebSphere (netuším, zda je pro Palm ještě jiná), hlavně pro Operu Mini.
Kritické pro stabilitu bylo nastavit takovou velikost paměti, aby se vešla do heapu, t.j. v mém případě max. 1MB při 32kb stack size. S tím běhá Opera 2 i 3 velmi stabilně. Pokud jsem dal 4MB, už se to nevešlo, a jakmile nároky Javy na paměť překročily Largest Free Chunk v dynamic Heap, šla Java a s ní vše včetně OS do kopru...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kormidelnik
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 19.2. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st 28. únor, 2007 23:55    Předmět: Re: java Citovat

IJK napsal:
kormidelnik napsal:
Jsem pomerne cerstvym uzivatelem trea, rom mi prijde super, ale po jeji nainstalovani mi padaji a nefunguji aplikace java mate s tim nekdo nejake zkusenosti? Dik.

Používám Javu z IBM WebSphere (netuším, zda je pro Palm ještě jiná), hlavně pro Operu Mini.
Kritické pro stabilitu bylo nastavit takovou velikost paměti, aby se vešla do heapu, t.j. v mém případě max. 1MB při 32kb stack size. S tím běhá Opera 2 i 3 velmi stabilně. Pokud jsem dal 4MB, už se to nevešlo, a jakmile nároky Javy na paměť překročily Largest Free Chunk v dynamic Heap, šla Java a s ní vše včetně OS do kopru...


uzasny, a nemel bys nahodou nejaky trosicku podrobnejsi navod? jak nastavit velikost pameti a jak velky je heep?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kormidelnik
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 19.2. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne 04. březen, 2007 14:06    Předmět: Citovat

prosim pomozte mi nekdo nejakou radou jak zprovoznit Javu na meme treu s touto rom... dik moc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LudaL
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 24.5. 2005
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne 04. březen, 2007 21:14    Předmět: Citovat

kormidelnik napsal:
prosim pomozte mi nekdo nejakou radou jak zprovoznit Javu na meme treu s touto rom... dik moc...

V Nastaveni (pro cely PalmOS) vyberes "IBM Java VM" a v Global referencich (jsou nastveny standardne) zatrhnes "Use Double Buffering" a "Use high resolution coordinates", HTTP Proxy nevyplneno, Set memory maximum nastaveno na 1Mb, Set Maximum Java Thread Stack Size na 32Kb. Nevim na co maji tyto volby vliv ale ja to tak mam nastaveny (podle nekoho z tehto diskuzi) a fungujemito. Sam sem s tim taky nemohl hnout pomohla az nejaka diskuze o nove Opere Mini zde na webu. Polopaticteji ti to vsak uz nikdo lip nerekne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xlendi
Expert
Expert


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 333

PříspěvekZaslal: po 05. březen, 2007 13:22    Předmět: Citovat

Mě kupodivu jakž-takž fungovalo i defaultní nastavení Java VM (s Operou, Oskárkem, Jimm tropil neplechu, tak jsem ho odinstaloval), ale občas to hodilo reset. Včera jsem si zkusil nastavit parametry podle LudaLa a používám jen Operu, tak Oskárka bez problémů (asi 10 zapnutí a celkem tak 25 minut on-lie). Ještě zkusím Jimm a pokud bude fungovat i ten, tak je to super.
_________________
Velo1 > Velo500 > Palm m130 > Palm m515 > Palm T3 > Tréo 650 (4 GB karta) > Nokia E71 (4 a 2 GB SD karta) & Nokia N810 (8 GB SDHC) a místo notebooku UMPC Asus R2H = takové větší PDA Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kormidelnik
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 19.2. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po 05. březen, 2007 21:52    Předmět: Citovat

Tak at jsem se snazil jakkoli potrebuju zas pomoc... kdyz otevru "IBM Java VM" palm hodi reset. Zkousel jsem i Hard reset at v palmu neni vuuubec nic a stejne to hodilo reset. Prosim napiste jake soubory javy mate v pda nainstalovane, popr. nejaky odkaz kde je stahnout, vazne si nevim rady a to myslim ze nejsme zas tak extremni lama.. Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: po 05. březen, 2007 22:32    Předmět: Citovat

Funkční verzi Javy včetně launcheru pro Operu Mini 1.20 pro spouštění z karty můžeš stáhnout z mých stránek: Opera Mini 1.20 z karty v0.16.3

Instalace pro PowerRUN spočívá ve zkopírování prvního adresáře do "Palm\Programs\PowerRUN" a shortcutu z adresáře Shortcut do vnitřní paměti Trea.

U ZLauncheru je postup obdobný. Stačí zkopírovat první adresář do "Palm\Programs\ZLauncher\Apps", přejmenovat ho na "Opera.Launcher.0.14.2" a zvolit "Update All Shortcuts" v menu ZLauncheru.

Podrobný návod v angličtině je v 1src vláknu 1 a 1src vláknu 2.

Jenom podotýkám, že ten killinghawk jsem já, takže případné dotazy můžete psát do tohoto fóra v češtině.

EDIT: Odkaz směřuje na novější verzi, kde je instalace zredukována na zkopírování adresáře "Opera%2ELauncher%2E0%2E13" do "Palm\Programs\PowerRUN" a aktualizaci zástupců v PowerRUNu.


EDIT 6.8.2007:
Přidávám link na Operu Mini 2 z karty. Je mnohem stabilnější než ta ruská modifikace (Opera 1.2):

Opera Mini 2 from Card v0.2.11 (no UDMH)
Opera Mini 2 from Card v0.2.11 (UDMH)

A ještě odkazy na ftp:
--Odkazy zrušeny--
--Odkazy zrušeny--

Jedná se o anglickou verzi. Českou Operu stačí jen nakopírovat místo té anglické.

Pro úplnost přidávám i link na českou verzi: opera-mini-2.0.4509-advanced-cz

EDIT 10.9.2007:
Odkazy byly aktualizovány na verzi, která maže soubory začínající "J9MS".

Českou Operu stahujte z odkazu v tomto postu. U oficiální verze je třeba změnit typ na jiný než appl (např. app1).


EDIT 9.11.2007:
Operu Mini 4 stahujte z 32. stránky tohoto vlákna.


EDIT 11.3.2008:
Provedena aktualizace na novější verzi launcheru, která nemaže poslední soubor začínající "J9MS".


Naposledy upravil Hawk dne so 24. březen, 2012 18:38, celkově upraveno 35 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xlendi
Expert
Expert


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 333

PříspěvekZaslal: po 05. březen, 2007 22:50    Předmět: Citovat

To: HAWK

To vypadá zajímavě - možnost uvolnit si tolik paměti. Jestli tomu ale správně rozumím, tak když odinstaluju Javu z vnitřní paměti, tak jiné javovské aplikace než Operu nespustím. Je to tak? Jde mi hlavně o Oskárka (JIMM hází různé memoryerrory, tak jsem ho definitivně odinstaloval).
_________________
Velo1 > Velo500 > Palm m130 > Palm m515 > Palm T3 > Tréo 650 (4 GB karta) > Nokia E71 (4 a 2 GB SD karta) & Nokia N810 (8 GB SDHC) a místo notebooku UMPC Asus R2H = takové větší PDA Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: po 05. březen, 2007 23:48    Předmět: Citovat

Pokud je ten Oskárek typu appl, tak ho můžeš přesunout na kartu taky, jen se musí postupovat jinak než u normálních aplikací. Je totiž nutné nejdříve změnit typ u všech souborů na jiný než appl s výjimkou samotné aplikace. Pak vytvořit shortcut pomocí PowerRUNu a zkopírovat zbylé soubory do adresáře, který vytvořil PowerRUN.

Pokud není typu appl, tak ho nelze na kartu přesunout jinak než přes speciální launcher. Stejným způsobem jsem řešil i Operu Mini 1.20.

Postup pro aplikace typu appl je tedy následující:
1. Nainstalovat Oskárka nebo jinou aplikaci v Javě tak, aby chodila z vnitřní paměti.
2. Změit typ u "IBM Java VM.prc", "J9 Java Launcher.prc" a "J9 Exchanger.prc" na jiný než appl (např. app1).
3. Přesunout danou aplikací pomocí PowerRUNu na kartu.
4. Přesunout zbylé soubory včetně souborů pro podporu Javy do adresáře vytvořeného PowerRUNem.

V ZLauncheru není problém přesunout jakoukoliv javovskou aplikaci. PowerRUN má ale tu výhodu, že po sobě "uklidí" všechno, co Java vytvoří, zatímco při používání ZLauncheru se tam hromadí soubory "J9MS [číslo].prc", které je nutno průběžně mazat.


Naposledy upravil Hawk dne po 12. březen, 2007 11:42, celkově upraveno 9 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xlendi
Expert
Expert


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 333

PříspěvekZaslal: út 06. březen, 2007 19:41    Předmět: Citovat

Díky, ale to bohužel nejde. Pomocí PowerRun nemohu "Oskárka" přesunout, je to soubor typu JMid a v PowerRunu se mi vůbec nezobrazuje.
_________________
Velo1 > Velo500 > Palm m130 > Palm m515 > Palm T3 > Tréo 650 (4 GB karta) > Nokia E71 (4 a 2 GB SD karta) & Nokia N810 (8 GB SDHC) a místo notebooku UMPC Asus R2H = takové větší PDA Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: út 06. březen, 2007 22:31    Předmět: Citovat

Tady se nabízejí jen dvě řešení:
1) Pokud máš toho Oskárka v jaru, tak ho můžeš zkompilovat do souboru typu appl přes kovertor jar2prc, který se dá stáhnout.
2) Pokud nemáš ten jar, tak pomůže jen spouštět ho přes launcher.

Já bych byl schopen ten launcher udělat, ale pochybuji, že bys nedokázal sehnat toho Oskárka jako soubor typu .jar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 36, 37, 38  Další
Strana 28 z 38

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.57 sekund

RSS - články RSS - fórum