DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Prislusenstvi pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 323 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

problem s NVBackup

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Problém se softwarem (PALM)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Retko
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 15.6. 2006
Příspěvky: 354
Bydliště: Prague

PříspěvekZaslal: st 20. prosinec, 2006 0:59    Předmět: problem s NVBackup Citovat

uz cely den resim takovy problem, vcera jsem instaloval nekolik aplikaci, no a pak ukladam do zalohy, nacitam tuhle zalohu a me se objevi neco podobneho jako po hardresetu (bez saved preferences apod., jen myslim to neni jako po hard reset, ale proste urcite veci se nevratily, potreba kazdou aplikaci znogu registrovat apod. (jeste ze jsem mel vic zaloh).

Mozna problem bude v nejaky aplikaci, mam tu na vyber uninstall manager, Ak AppLog, pak battery graph, MemoLeaf - nedela vam problemy nektera z techto aplikaci??

Jinak kdyz sem nahral jinou zalohu a pak ulozil do ty vadny, vse bylo jak ma...

Pak jsem cely den nekolik x zalohoval a ted vecer se to stalo znova....V necem urco bude problem, nevite????Diky vela...
_________________
***$&#Treo 650#&$***


Naposledy upravil Retko dne st 20. prosinec, 2006 1:03, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Retko
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 15.6. 2006
Příspěvky: 354
Bydliště: Prague

PříspěvekZaslal: st 20. prosinec, 2006 1:03    Předmět: Citovat

Znate jeste nejaky program na zalohovani???
_________________
***$&#Treo 650#&$***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tomino
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 8.6. 2005
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: st 20. prosinec, 2006 8:24    Předmět: Citovat

Retko napsal:
Znate jeste nejaky program na zalohovani???


Ten NVBackup je bezchybny, nikdy jsem s nim zadne roblemy na Treu nemel. Po obnoveni zalohy samozrejmne restartuje to jinak nejde. Ale pak uz vse bezi ok.
_________________
Rex6000 -> Treo270 -> Treo650 <-> Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: st 20. prosinec, 2006 8:44    Předmět: Citovat

Taky jsem používal NVBackup, ale přešel jsem k Resco Backupu, protože s prvně jmenovaným jsem měl občas potíže. Např. když jsem použil selektivní obnovu dat, tak mi Treo skončilo v cyklickém restartu. S Resco Backupem jsem zatím neměl žádný zádrhel. Všechno zde funguje tak jak má. Dokonce je možné porovnávat soubory v RAM a v záloze, takže lze zjistit případné změny oproti stavu při posledním backupu. Ještě se nestalo, že by nastal nějaký problém, a to jsem jich měl s jinými programy tohoto typu opravdu hodně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelxmarek
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 9.3. 2005
Příspěvky: 596
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st 20. prosinec, 2006 9:42    Předmět: Zkusenost Citovat

Pouzivam na Treu 650 RescoBackup a zadny problem nemam.
Jedinou vec kterou nezvlada, je korektni obnova overenych Bluetooth zarizeni. Dopisoval jsem si o tom i s tvurci programu - vedi kde je chybka a snad to v budoucnu poresi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tbk
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 7.9. 2004
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st 20. prosinec, 2006 10:32    Předmět: Citovat

NVBackup se mi zdá dobrý, jen mi nefunguje automatické zálohování (např. každou noc) - prostě se mi ta záloha nespustí. Nestalo se vám to někdy?
Není to nic tragického, už jsem se s tím smířil, ale hodilo by se to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Retko
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 15.6. 2006
Příspěvky: 354
Bydliště: Prague

PříspěvekZaslal: st 20. prosinec, 2006 12:33    Předmět: Citovat

tbk napsal:
NVBackup se mi zdá dobrý, jen mi nefunguje automatické zálohování (např. každou noc) - prostě se mi ta záloha nespustí. Nestalo se vám to někdy?
Není to nic tragického, už jsem se s tím smířil, ale hodilo by se to...


Jo mel jsem to taky, reseni je jednoduche - ja mam jeden NV v launcheru na karte a druhy (pru navrat napr. po hardresetu) a pak mam jeste v Ramce prave pro tohle automaticke ukladani




Citace:
Ten NVBackup je bezchybny, nikdy jsem s nim zadne roblemy na Treu nemel. Po obnoveni zalohy samozrejmne restartuje to jinak nejde. Ale pak uz vse bezi ok.


No prave o tomhle mluvim ze kdyz se mi to stalo tak asi nebude uplne bezchybny,, reset po obnove , to je jasny, jenze on mi nevracel vsechno co jsem zalohoval -- takze jdu skusit ten druhej zminenej, snad bude lepci Usmívající
_________________
***$&#Treo 650#&$***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tomino
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 8.6. 2005
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: st 20. prosinec, 2006 12:57    Předmět: Citovat

Retko napsal:
No prave o tomhle mluvim ze kdyz se mi to stalo tak asi nebude uplne bezchybny,, reset po obnove , to je jasny, jenze on mi nevracel vsechno co jsem zalohoval -- takze jdu skusit ten druhej zminenej, snad bude lepci Usmívající


To je divne, mne zatim obnova vzdy fungovala v pohode. I kdyz zas az tak moc tech pripadu kdy je nutna nemam. Pri tech par poslednich jsem obnovoval jen castecne (preferences). Predpokladam ze ti zlobi posledni 1.15 verze
Neni to treba tim ze mas dva a ten v Ramce se nejak bije s tim v Romce (pokud se spusti obnova tim Romkovym).
_________________
Rex6000 -> Treo270 -> Treo650 <-> Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Retko
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 15.6. 2006
Příspěvky: 354
Bydliště: Prague

PříspěvekZaslal: st 20. prosinec, 2006 14:07    Předmět: Citovat

Tomino napsal:
Retko napsal:
No prave o tomhle mluvim ze kdyz se mi to stalo tak asi nebude uplne bezchybny,, reset po obnove , to je jasny, jenze on mi nevracel vsechno co jsem zalohoval -- takze jdu skusit ten druhej zminenej, snad bude lepci Usmívající


To je divne, mne zatim obnova vzdy fungovala v pohode. I kdyz zas az tak moc tech pripadu kdy je nutna nemam. Pri tech par poslednich jsem obnovoval jen castecne (preferences). Predpokladam ze ti zlobi posledni 1.15 verze
Neni to treba tim ze mas dva a ten v Ramce se nejak bije s tim v Romce (pokud se spusti obnova tim Romkovym).


Vzdyt vsichni to maji takle zvlast, az na tebe Usmívající (u resco me na zacatku hned upozornil abych dal jeden do ramky a druhy na kartu pro restore,,jinak ten resco ma ale pomaly restore na rozdil od NV , no snad to nebude potreba tak casto......
_________________
***$&#Treo 650#&$***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tomino
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 8.6. 2005
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: st 20. prosinec, 2006 15:50    Předmět: Citovat

Retko napsal:
Vzdyt vsichni to maji takle zvlast, az na tebe Usmívající (u resco me na zacatku hned upozornil abych dal jeden do ramky a druhy na kartu pro restore,,jinak ten resco ma ale pomaly restore na rozdil od NV , no snad to nebude potreba tak casto......


Obvykle nedelam to co vsichni, nerad jsem stádem Cool
Kdyz nechci delat automaticke zalohy tak je uplne nanic mit Backup v Ramce akurat to zere zdroje a muze zlobit, v pripade vazneho kolapsu Trea je stejne nutnost ho spustit z karty.

PS: automatické zálohy mi prijdou dost zbytecne, temer kazde rano synchronizuji palma k vuli pluckeru aby bylo co cist prez den, takze backup je jen pro sichr kdyz se neco vysype a domaci PC daleko.
_________________
Rex6000 -> Treo270 -> Treo650 <-> Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Retko
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 15.6. 2006
Příspěvky: 354
Bydliště: Prague

PříspěvekZaslal: st 20. prosinec, 2006 17:07    Předmět: Citovat

Tomino napsal:
Retko napsal:
Vzdyt vsichni to maji takle zvlast, az na tebe Usmívající (u resco me na zacatku hned upozornil abych dal jeden do ramky a druhy na kartu pro restore,,jinak ten resco ma ale pomaly restore na rozdil od NV , no snad to nebude potreba tak casto......


Obvykle nedelam to co vsichni, nerad jsem stádem Cool
Kdyz nechci delat automaticke zalohy tak je uplne nanic mit Backup v Ramce akurat to zere zdroje a muze zlobit, v pripade vazneho kolapsu Trea je stejne nutnost ho spustit z karty.

PS: automatické zálohy mi prijdou dost zbytecne, temer kazde rano synchronizuji palma k vuli pluckeru aby bylo co cist prez den, takze backup je jen pro sichr kdyz se neco vysype a domaci PC daleko.


No jo, hold s tim mas min potizi, me se uz hodne x hodil prave ten kazdodenni backup......A nechce se mi to mackat manualne Usmívající
_________________
***$&#Treo 650#&$***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
subdrum47
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 26.3. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st 28. březen, 2007 2:00    Předmět: Citovat

Prosim vas o pomoc, prave se me poprve dostalo TXko do resetovaci smycky, takze nasledoval nuceny hard reset .(
Mam na karte NV Backup s backupem z predchoziho dne, ovsem netusim jak se na tu kartu tedkom dostat. Bojim se nainstaloval FileZ a NVBackup, pac netusim co se stane kdyz se pokusim synchronizovat naformatovaneho Palma s Desktopem Popletený
Muze prosim poradit jak mam postupovat?

Dekuji Rázný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jirkoun
Expert
Expert


Registrace: 18.10. 2005
Příspěvky: 278
Bydliště: Pragl

PříspěvekZaslal: st 28. březen, 2007 6:51    Předmět: Citovat

V defaultnim launcheru v pravem hornim rohu ve vyberu kategorii lze vybrat i kategorii CARD, a objevi se ti softik ktery je nainstalovany na karte, takze pokud mas na karte NVbackup nainstalovany, tak by tam mel byt, takze staci spustit a obnovit.
_________________
-----------------------------------------------------------------
Clie TJ25-->TT2-->TT5-->TX + 512MB & 2GB SD
T68m-->T630-->K700i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
subdrum47
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 26.3. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st 28. březen, 2007 8:42    Předmět: Citovat

Jirkoun napsal:
V defaultnim launcheru v pravem hornim rohu ve vyberu kategorii lze vybrat i kategorii CARD, a objevi se ti softik ktery je nainstalovany na karte, takze pokud mas na karte NVbackup nainstalovany, tak by tam mel byt, takze staci spustit a obnovit.


Mno prave ze tady nic takoveho nemam, jedina .( Jak mam tedy postupovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
subdrum47
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 26.3. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st 28. březen, 2007 9:39    Předmět: Citovat

subdrum47 napsal:
Jirkoun napsal:
V defaultnim launcheru v pravem hornim rohu ve vyberu kategorii lze vybrat i kategorii CARD, a objevi se ti softik ktery je nainstalovany na karte, takze pokud mas na karte NVbackup nainstalovany, tak by tam mel byt, takze staci spustit a obnovit.


Mno prave ze tady nic takoveho nemam, jedina .( Jak mam tedy postupovat?


EDIT > posoft resetu se objevila polozka CARD.... mam obnoveno Velmi šťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Problém se softwarem (PALM) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.71 sekund

RSS - články RSS - fórum