DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Baterie pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 357 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Handheld Basic

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Jaky software by jste si zde radi koupili?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pat
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 29.3. 2004
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: ne 08. říjen, 2006 14:56    Předmět: Handheld Basic Citovat

Čistě informativně - kolik by stál tenhle programovací jazyk na palma? (standard edition). Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Názory atd?
link:
http://www.handheld-basic.com/buy.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 08. říjen, 2006 16:21    Předmět: Citovat

Zkusenosti nemam, ale pro palm existuje SmallBasic zadarmo Mrkající Ale asi toho bude umet trochu min...
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pat
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 29.3. 2004
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: ne 08. říjen, 2006 16:29    Předmět: Citovat

No SmallBasic jsem kdysi letmo zkousel. Pripadalo mi to spis jak lepsi kalkulacka Usmívající Tohle ma komplet IDE na PC a spis se to podoba VisualBasicu nebo Delphi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 08. říjen, 2006 17:10    Předmět: Citovat

Aha Velmi šťastný Ja zkousel SmallBasic, protoze to bylo nejvic easy jak neco rychle zpatlat primo na palmu Velmi šťastný Jinak vsechno pisu v C a to je pro palm zadara Mrkající Kdysi sem pokusoval s nakym NVBasicem, ale melo to vsechny neduhy Basicu (velky a divny), tak sem toho nechal. Vono to v C neni o moc tezsi Mrkající Ale k tematu asi nic nereknu Velmi šťastný
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pat
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 29.3. 2004
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: ne 08. říjen, 2006 17:25    Předmět: Citovat

No jestli to byl NS Basic, tak o tom neco vim. Pokud jde o klasicke LoRes, tak to jeste jde. Ale jakekoli jine rozliseni je katastrofa. Jinak to vypada v navrhu, na palmu se to zas posklada jinak atd.. Proste porad musis neco resit, zkouset, hledat po forech jak na to... To je prave to cemu bych se chtel vyhnout a to by mne nejspis cekalo i v Ccku. Ja proste nemam cas resit triviality jak a co, proc to nejde (kdyz to ma jit podle manualu) a tak dale. Nemam moc casu, tak shanim neco rychleho (relativne) kde se nemusim parat s nejakym pridelovanim pameti vektory a kdovicim a neresit kazdou blbost - proste potrebuju nahazet komponenty na form, trochu poklikat, sem tam napsat kus kodu a hotovo Velmi šťastný proste neresit vsecko od piky. Na to proste nemam cas.. Proste jenom takove rekreacni programovani po vikendech, nic cemu bych se venoval denne, tak jsem si rikal ze bych si treba letos najezil pod stromek pro zmenu treba nejaky ten programovaci jazyk a trochu si ve volnu pohral Velmi šťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 08. říjen, 2006 20:11    Předmět: Citovat

Jasny, chapu ten, jen... Velmi šťastný Muj styl programovani je vecer si sednout k televizi, notase na kolena as neco patlat a napul sledovat nakou strilecku Podlý A co se naklikani tyce, existuje tusim resource edit, zkousel's OnBoardC? Tam se to da tusim taky vsechno naklikat. No dobre, snazim se te odradit od Basicu, protoze vsechny co sem kdy zkousel byli fuj Podlý Promin Mrkající Osobne bych si rozmyslel psat v basicu kdyby ostatni moznosti byli placeny a za basic mi platili Velmi šťastný Ale to je jen vec nazoru. Ale zas sme tohle vlakno aspon ozivovali Velmi šťastný Tak mu nekdo reknete, kolik by ho stal ten basic v ceskejch penezich Na rozpacích
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
met
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 19.11. 2004
Příspěvky: 723
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 08. říjen, 2006 22:18    Předmět: Citovat

no onboardC moc nedoporucuju, tam si fakt musis psat vsechno. pokud by jsi chtel na to naklikani a sem tam nejaky ten kod a bral by jsi si a ty vikendy notase Usmívající tak doporucuju pdaToolbox
_________________
palmy: T|E,Zire 72,IBM c3,TT,T3,T|E2,TX,TT,LD -> a opet TX a ted htc touch HD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pat
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 29.3. 2004
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: po 09. říjen, 2006 6:14    Předmět: Citovat

No ten PDAToolbox jsem pred casem zkusel, ale to je jaksi zas moc "easy" Celkem nic to neumi ani v te pro verzi. Co jsem se na to dival posledne, neumel vubec HiRes, obecne grafika nic, tak udelat nejaky formular a par buttonu, ani nevim jestli to zvladne barevny obrazek, proste to je tak pro aplikace na urovni Palm OS 3,5 Pokud treba potrebujes udelat jednoduchou vec - databazi neceho s prilozenym obrazkem myslim ze s tim to snad ani nejde. Ale kdyby to melo sirsi moznosti, umoznovalo pracovat s grafikou (Hires, Hires+, obrazky, nejaky ten zvuk) mozna by mi to stacilo...

C-cko, no jak rikam, to je dost slozite pro me, ja jsem se v podstate s C-ckem setkal kdysi jeste na Spectru, kdy jsem skoncil u "hello world" Usmívající a pripadalo mi to jako takovy lepsi makroassembler Velmi šťastný vsecko musis osetrovat a na vsecko volat systemove funkce, coz znamena nastudovat hory materialu, vlastne komplet API, coz jak rikam, vzhledem k memu predpokladanemu "vikendovemu" Usmívající vyuziti nechci, resp. proste na to nemam cas. A taky se chci vyhnout tomu nekonecnemu hledani po netu v diskuzich a vsude mozne, protoze proste podle manualu to nefunguje nebo to jednoduse s tim nejde a musi se hledat ruzne berlicky a nahrazky jak se dopracovat aspon priblizne k zamyslenemu Usmívající

2Miska: Jo, tak jsem to taky delal leta, vetsinou s Delphi a jeste predtim s VisualBasicem. Ono ta televize se stejne "naplno" moc koukat neda Usmívající Prave ze ted uz to nedelam, mam jine zamestnani a rad bych si to tak "rekreacne" Usmívající ozivil at z te prace co delam ted uplne nezblbnu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pat
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 29.3. 2004
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: út 10. říjen, 2006 16:19    Předmět: Citovat

Nějak se to možná zamluvilo nebo co, ale stále jsem se nedozvěděl tu cenu v českých. Nebo už neposkytujete soft dle vlastního výběru?

link (znova):
http://www.handheld-basic.com/buy.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fanoush
Veteran
Veteran


Registrace: 4.10. 2004
Příspěvky: 480
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út 10. říjen, 2006 19:00    Předmět: Citovat

Este mrkni na iziBasic

http://www.aldweb.com/articles.php?lng=en&pg=5350

je to shareware a asi bude levnejsi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st 11. říjen, 2006 2:14    Předmět: Citovat

Aha, nejak jsem ten dotaz prehledl. Usmívající Basic verze by stala s DPH 4.100,- Kc.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pat
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 29.3. 2004
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: st 11. říjen, 2006 5:58    Předmět: Citovat

Tam zadna "Basic" verze neni. Jenom Standard a vyssi. Ale jestli mas na mysli tu standard (za tech 149 eur tusim?), tak to za ty penize beru. Potvrd mi, prosim Te ze se jedna o to stejne - HB++ (Hanheld Basic ++ Standard edition, viz link) a ja to objednam pres obchod. Dik.


2fanoush: Nad iziBasicem jsem taky uvazoval. Libilo se mne ze to je primo na Palmu, ale toto je prece jen jina "vahova skupina" Velmi šťastný Navic k tomu izi Basicu musis jeste prikoupit cosi na tvorbu rozhrani tusim (jde to i bez toho, ale to zas potom musis vsecko vypisovat) A mne se na palmu dela dost blbe, nemam v tom prehled, jedna mala obrazovka, porad se musis nekam prepinat a o psani ani nemluvim. Ale to bude asi vec zvyku, na PC to mam jaksi vsecko pekne pohromade, navrh rozhrani, vlastnosti, kod, vsecko. Na druhe strane na palmu se to lip ladi nemusi se to prenaset aby si palm zazil novy reset Velmi šťastný Ale tady doufam navic ve slusnou dokumentaci, u tech "malych" produktu byva dokumentace problem, clovek pak vetsinu casu stravi hledanim po netu a ve forech a tomu prave bych se chtel vyhnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fanoush
Veteran
Veteran


Registrace: 4.10. 2004
Příspěvky: 480
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st 11. říjen, 2006 10:59    Předmět: Citovat

Pat napsal:

2fanoush: Nad iziBasicem jsem taky uvazoval. Libilo se mne ze to je primo na Palmu, ale toto je prece jen jina "vahova skupina" Velmi šťastný

Jasne, zalezi na co to chces. Ja jen kdybys izibasic nahodou prehlid. Na male veci vypada docela dobre.

HB++ vypada jako dobra volba. Skoda ze nekompiluje primo do ARM kodu, to by pak bylo naprosto super a asi i skoro na vsechno lepsi nez psat primo v Ccku. Psat ARM kod v Ccku je dost slozite pokud se volaji funkce systemu a program ma graficke rozhrani a pritom by to slo hezky generovat kompilerem a tem nechutnostem by se clovek vyhnul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pat
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 29.3. 2004
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: st 11. říjen, 2006 12:48    Předmět: Citovat

Pro mne je v Cecku slozite uplne vsecko Usmívající

2Moren: je to teda verze Standard? Jenom at jsem si jisty ze mluvime o tom stejnem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Cenobita
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 22.4. 2007
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: po 23. duben, 2007 1:38    Předmět: LaFac:MicroBasic (*.mbas) Citovat

LaFac:MicroBasic (*.mbas)

http://www.aldweb.com/articles.php?lng=en&pg=5298

Jde to kompilovat ... vyhovuje mi to na výpočty.

Děláte v tom někdo ?

Cenobita
__________
Motorola d520 -> Alcatel One Touch Club db -> Nokia 3310 -> Nokia 6310i -> Nokia 2600 -> TREO 650 (CD-RAM 2GB A-Data Turbo 150X)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Jaky software by jste si zde radi koupili? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.43 sekund

RSS - články RSS - fórum