DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
5. prosince 2022  

Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5

Vyhledávání

Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 178 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH

Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH

R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč

Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč

Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH

Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH

TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH

ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč

Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.

Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč

Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč

Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO

Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ROMky pro Treo 650 - stabilita
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 16, 17, 18  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hawk
GOLD USER
GOLD USER

Registrace: 3.3. 2006

PříspěvekZaslal: út 03. červenec, 2007 9:48    Předmět: Citovat

Tak potom stačí jenom vyhodit ten fat32 driver a nahradit ho původním. Pak to naflashovat přes Treo ROM Tool. Postup je v tomto vlákně.

EDIT: Nestahujte moji ROM od uživatele pantata ani od uživatele gmork. Stahujte ji z první strany tohoto vlákna: první strana tohoto vlákna.

Naposledy upravil Hawk dne po 02. květen, 2011 22:11, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MiPal
Novacek ve foru
Novacek ve foru

Registrace: 6.3. 2006

PříspěvekZaslal: út 03. červenec, 2007 10:00    Předmět: Citovat

Sic mam pri flashovani urcite hranice, ale pokusim se je pri nejblizsi mozne prilezitosti prekrocit a v tve ROM vymenit driver FAT32 na puvodni.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pantata
Novacek ve foru
Novacek ve foru

Registrace: 3.7. 2007

PříspěvekZaslal: út 03. červenec, 2007 22:34    Předmět: Hawkova ROM a MMS aplikace Citovat

Pouzivam Hawkovu ROM bez Versamailu, je vyborna a stabilni (dokud pouzivam stabilni aplikace ... ), ale nefunguje v ni aplikace na odesilani MMS zprav - nevite nekdo co s tim?

Zkusil jsem hard reset, pak vytvorit novou MMS zpravu. Nejde vybrat cislo z adresare a nejde psat do tela zpravy. Cislo a subject zadat jde. Pri pokusu o odeslani to pise "You can only address a message to at most 0 recipients. Please remove some recipients from the address list" .

SMSky funguji bez problemu.

Dik za pripadne rady.
Hawk
GOLD USER
GOLD USER

PříspěvekZaslal: st 04. červenec, 2007 7:58    Předmět: Citovat

Tohle bohužel není problém mojí ROMky. Viz Nastaveni MMS.

EDIT: Nestahujte moji ROM od uživatele pantata ani od uživatele gmork. Stahujte ji z první strany tohoto vlákna: první strana tohoto vlákna.

Naposledy upravil Hawk dne po 02. květen, 2011 22:11, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Daemon
Veteran
Veteran

Registrace: 19.8. 2004

PříspěvekZaslal: st 04. červenec, 2007 11:26    Předmět: Citovat

Zajímalo by mě, jestli existuje nějaký program, který by z upravené ROM pro Treo 680, která je přístupná na internetu, dokázaly vycucnout aktualizované verze PIM aplikací a středa aplikaci pro aprávu SMS? Chtěl bych je pak zkusit nacpat do ROM Trea 650... ROM pro Treo 680 je totiž řešená jinak, už zde není složka ace-palmos.zip, ve které by byli veškeré aplikace.
pantata
Novacek ve foru
Novacek ve foru

PříspěvekZaslal: st 04. červenec, 2007 20:32    Předmět: Citovat

Hawk napsal:
Tohle bohužel není problém mojí ROMky. Viz Nastaveni MMS.

Hmm - je to problem tehle romky - preflesoval jsem to na original 1.20 a mms funguji ... flash zpet na 0.2 bez versamailu a nefunguje. Nastaveni u obou verzi uplne stejne, treo ciste, po hardresetu.

No stejne zustanu u te hawkovy, mms posilam 2x za rok ...

EDIT:
Tak problem je v ROM - pri mazani Versamailu Hawk pribral i soubory odpovedne za MMS zpravy (zacinaji MMS..., podobne jako soubory Versamailu).
pantata
Novacek ve foru
Novacek ve foru

PříspěvekZaslal: čt 05. červenec, 2007 12:08    Předmět: MMS Citovat

Opravena rom je tady http://www.pantata.net/file_download/14
Hawk
GOLD USER
GOLD USER

PříspěvekZaslal: čt 05. červenec, 2007 13:06    Předmět: Citovat

Již jsem uploadoval opravenou verzi. Všechny odkazy v tomto vlákně směřují na verzi 0.2D, která obsahuje soubory pro podporu MMS.

Verze 0.2C a 0.2.1D s VersaMailem však odesílání a přijem MMS umožňují, takže byly ponechány beze změny.

Naposledy upravil Hawk dne po 02. květen, 2011 22:12, celkově upraveno 2 krát.
Daemon
Veteran
Veteran

PříspěvekZaslal: pá 06. červenec, 2007 13:03    Předmět: Citovat

Hawk napsal:
Již jsem uploadoval opravenou verzi. Všechny odkazy v tomto vlákně směřují na verzi 0.2D, která obsahuje soubory pro podporu MMS.

Verze 0.2C a 0.2.1D s VersaMailem však odesílání/přijímání MMS umožňují, takže byly ponechány beze změny.

No, včera jsem se zase po dlouhé době šťoural v ROMce a podle mě za to může trojice souborů "MMSTransport". Schválně se zkus podívat, jesti tyto tři položky jsou v ROMce, z které nejdou MMS odesílat.
Hawk
GOLD USER
GOLD USER

PříspěvekZaslal: pá 06. červenec, 2007 13:46    Předmět: Citovat

V tom se nemýlíš, ale taky mi neříkáš nic nového. Ty soubory totiž v seznamu od Shadowmita nejsou uvedeny. Je jasné, že chyba se pak může stát velmi lehce, zvláště, když MMSky vůbec neposílám a jejich názvy se téměř neliší od souborů VersaMailu.

Naposledy upravil Hawk dne po 02. květen, 2011 22:13, celkově upraveno 1 krát.
Daemon
Veteran
Veteran

PříspěvekZaslal: pá 06. červenec, 2007 23:48    Předmět: Citovat

Já jsem to tu celkem dlouho nesledovoval, takže nevím jakým směrem se věci hnuly... Každopádně když už jsme u Shadowmite, tak by mě zajímala jiná věc. V jedné ROMce mi chyběl soubor DALAcDc_Device.prc, který má hodně přes 600 KB a přitom mi fungovala naprosto bez problémů. Teď jsem dělal novou ROM a mám strach tuto věc odebrat, protože vůbec netušim k čemu je a nerad bych si Treo zhatil. Nevíš co to je?
Hawk
GOLD USER
GOLD USER

PříspěvekZaslal: so 07. červenec, 2007 11:31    Předmět: Citovat

Nevím přesně co dělá, ale je pravděpodobně nutný pro běh systému. Rozhodně bych ho tam nechal.

Naposledy upravil Hawk dne po 02. květen, 2011 22:13, celkově upraveno 1 krát.
gmork
Uzivatel
Uzivatel

Registrace: 26.5. 2007

PříspěvekZaslal: pá 20. červenec, 2007 0:30    Předmět: Re: Takze Citovat

Hawk napsal:
pavelxmarek napsal:
Mel jsem Hawkovu ROM s Versamailem 3.5 a (a pro ty kteri nectou me predchozi prispevky sepisuji co nefungovalo):
1. Lingea Lexicon - nesel nainstalovat standardnim zpusobem z origo CD na kartu (v polovine se instalace zastavila neb PC nemelo dostatecne rychlou odezvu z karty). Kdyz jsem jej nainstaloval primo na kartu (cteckou nabo Cardreaderem), kazde druhe spusteni skoncilo resetem.
2. SmartMaps - nesel nainstalovat standardnim zpusobem z origo CD na kartu (hned na zacatku se instalace zastavila neb PC nemelo dostatecne rychlou odezvu z karty). Kdyz jsem jej nainstaloval primo na kartu (cteckou nabo Cardreaderem), nemohl jsem jej registrovat - po volbe v menu registrovat se neobjevily ciselne tlacitka na displeji ktere jsou pro registraci fakt nutne.
3. Plucker - pdb soubory jsem sice hotsyncem nainstaloval, ale kazde otevreni databaze, pripadne smazani, bylo pooooooomale.
4. Po spusteni nekterych aplikaci (fakt uz jsem nemel silu testovat kterych) mi Treo zamrzlo (bila prazdna obrazovka) a pomohl jen warm resp. hardreset.

Resume:
1. Chci mit v Treu Versamail, proto jsem testoval ROM s Versamailem.
2. Je mi jasne ze by problemy s kartou asi sly odstranit zmenou FAT, ale do tohoto testovani uz se mi fakt nechce.
3. I s originalni ROM mam Treo velmi stabilni.

4. Vracim se zpet k originalu.

To, co říkáš, je opravdu zajímavé, a možná to je i pravda, ale pokud použiješ moji ROM s VersaMailem 3.1, tak by měla být stabilita stejná jako u originálu. Opravdu není třeba vracet se k původní ROM. Jediné, co by Ti možná pomohlo, je udělat HR a obnovit data selektivně. Jinak není rozdíl mezi mojí ROM verze 0.2X a FW 1.20ENA kromě toho, že tam nejsou zbytečné aplikace/jazyky a je tam česká lokalizace.

Ja pouzival tu verzi s 3.1 versamilem a ted jsem tam schvalne dal tu 3.5 a popisovane problemy jsem nikdy nemel a nemam. Takze jedina chyba, kterou vidim je ta karta, respektive jeji pomalost ... Resety zadne. Nikdy se mi nekousl tomtom (6.03 verze - posledni + mapy 6.75) Lingea OK, Smart maps nemam.. Format by to asi opravdu vyresil ...

EDIT: jedine co me trapi, ze verze bes Versamailu NEUVOLNI misto v RAM ... Usmívající
gmork
Uzivatel
Uzivatel

Registrace: 26.5. 2007

PříspěvekZaslal: pá 20. červenec, 2007 0:38    Předmět: Citovat

Hawk napsal:
gmork napsal:
Pokud Hawk dovoli muzu je dat na jine FTP ... Usmívající

To Ti samozřejmě dovolím. Alespoň bude nějaká záloha v případě, že můj server nebude v provozu.

Takze kopii Hawkovych romek najdete na:

ftp://ftp.zednicek.cz/Treo650roms/

pristup normalka anonymous ...
Hawk
GOLD USER
GOLD USER

PříspěvekZaslal: pá 20. červenec, 2007 11:56    Předmět: Re: Takze Citovat

gmork napsal:
EDIT: jedine co me trapi, ze verze bes Versamailu NEUVOLNI misto v RAM ... Usmívající

Ono záleží na tom, co si představuješ pod pojmem "RAM". Jestli tím myslíš vnitřní úložný prostor, pak máš samozřejmě pravdu, protože ten je u všech verzí stejný. Zvětší se však velikost DB Cache, která je důležitá pro stabilitu systému.

Naposledy upravil Hawk dne po 02. květen, 2011 22:14, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 16, 17, 18  Další
Strana 10 z 18

Přejít na: