DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 209 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Těžká handsfree - Treo650
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fiba
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 24.8. 2004
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá 24. srpen, 2007 7:25    Předmět: Těžká handsfree - Treo650 Citovat

Zdravím,
pořídil jsem již před časem starší Treo 650. Teď jsem začal více jezdit autem (cca 5000 km/měsíc) a začalo mě tlačit telefonování v autě. Kablík do ucha jsem zavrhl, protože na Treu mi běží navigace a do kabelu bych se tím pádem zamotal.
Dále jsem zkoušel použít hlasité handsfree přímo v Treu (přes repráček). Bohužel mě ale v tu chvíli neslyší volající. Já jeho poměrně v pohodě.
Zkoušel jsem hledat i nějakou těžkou handsfree, ale našel jsem jen na 680-ku.
Přes BT je to také neřešitelné, jelikož mám BT GPS a 650-ka neumí dvě zařízení přes BT.
Máte to někdo vyřešené? Nebo znáte řešení? Budu rád za jakoukoliv připomínku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ModrejSmoula
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 5.6. 2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá 24. srpen, 2007 12:47    Předmět: Re: Těžká handsfree - Treo650 Citovat

fiba napsal:
Zdravím,
pořídil jsem již před časem starší Treo 650. Teď jsem začal více jezdit autem (cca 5000 km/měsíc) a začalo mě tlačit telefonování v autě. Kablík do ucha jsem zavrhl, protože na Treu mi běží navigace a do kabelu bych se tím pádem zamotal.
Dále jsem zkoušel použít hlasité handsfree přímo v Treu (přes repráček). Bohužel mě ale v tu chvíli neslyší volající. Já jeho poměrně v pohodě.
Zkoušel jsem hledat i nějakou těžkou handsfree, ale našel jsem jen na 680-ku.
Přes BT je to také neřešitelné, jelikož mám BT GPS a 650-ka neumí dvě zařízení přes BT.
Máte to někdo vyřešené? Nebo znáte řešení? Budu rád za jakoukoliv připomínku.


K tomuhle dotazu se taky pripojuji a moc mne zajima. Resim stejny problem, prozatim take se stejnym vysledkem. Jen s tim rozdilem, ze se tyka pouze bluetooth sady a navigace.
Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fiba
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 24.8. 2004
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá 24. srpen, 2007 12:53    Předmět: Re: Těžká handsfree - Treo650 Citovat

ModrejSmoula napsal:


K tomuhle dotazu se taky pripojuji a moc mne zajima. Resim stejny problem, prozatim take se stejnym vysledkem. Jen s tim rozdilem, ze se tyka pouze bluetooth sady a navigace.
Diky


Tak to ti rovnou muzu rict, ze je to neresitelne. Treo 650 ma BT 1.0, ktery neumi dve BT zarizeni. Treo 680 uz dve umi (BT 1.2), ale neumi je navigace. Nicmene na 680-ce se behem hovoru prerusi navigace, prijme se hovor, vjede se do navigace a pokracuje se. 680-ka je stale sparovana s GPS i HF. Kdyby to slo aspon takhle, byl bych min nespokojenej Koulející očima Bohuzel 650-ka to neumi. Tam je sparovana bud s GPS nebo HF.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ModrejSmoula
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 5.6. 2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá 24. srpen, 2007 13:26    Předmět: Re: Těžká handsfree - Treo650 Citovat

Citace:
Tak to ti rovnou muzu rict, ze je to neresitelne. Treo 650 ma BT 1.0, ktery neumi dve BT zarizeni. Treo 680 uz dve umi (BT 1.2), ale neumi je navigace. Nicmene na 680-ce se behem hovoru prerusi navigace, prijme se hovor, vjede se do navigace a pokracuje se. 680-ka je stale sparovana s GPS i HF. Kdyby to slo aspon takhle, byl bych min nespokojenej Koulející očima Bohuzel 650-ka to neumi. Tam je sparovana bud s GPS nebo HF.

Plačící nebo velmi smutný Plačící nebo velmi smutný Plačící nebo velmi smutný Brek brek brek
tak to jsem teda SmutnejSmoula. Toz holt kdyz jedu s GPSkou maj vsichni telefouni smulu. Na dratove HF se nehodlam obesit a nejake prepinai ci vypinani GPS mne zrovna nenaplnuje optimizmem. kazdopadne diky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Krizon4
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 2.9. 2004
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: pá 24. srpen, 2007 14:21    Předmět: Citovat

Jenom komentar... verze BT (1.0. 1.1. nebo 1.2) nema nic spolecneho s tim kolik zarizeni najednou muze nebo nemuze byt sparovano, a kolik jich najednou muze pracovat. Uz BT 1.0 ma v sobe specifikaci pro pikonet a praci hromady BT zarizeni najednou. Problem je ciste a jenom v zmrsenem BT stacku PalmOSu ktery proste nedokaze obsluhovat vic zarizeni najednou. Teoreticky by to tedy slo i v 650, hardware na to staci, ovsem znamenalo by to napsat kvalitni BT stack, a to bych opravdu nevidel realne.

A reseni problemu navigace by teoreticky mohl byt drahy seriovy kabel pro treo a k nemu seriova GPSka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
met
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 19.11. 2004
Příspěvky: 723
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 25. srpen, 2007 10:15    Předmět: Citovat

uz red casem se tady neco podobneho resilo, ale se handsfree od parrotu - tedy BT HF a BT GPS. A co si pamatuju tak clovicek Treo650Vavru to nejak vyresil a fungovalo to stylem ze kdyz se prijmul hovor tak se prerusila navigace a po ukonceni se to zase vratilo do tomtoma a ten uz si to zase spojil a mohlo se navigovat dale. Nebo morenovi to taky nejak fungovalo zkuste poslat dotazy primo na ne.
_________________
palmy: T|E,Zire 72,IBM c3,TT,T3,T|E2,TX,TT,LD -> a opet TX a ted htc touch HD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rOMAN007
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 3.4. 2006
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so 25. srpen, 2007 10:50    Předmět: Citovat

A co toto?
http://store.treocentral.com/content/accessories/3-38--525-2.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: so 25. srpen, 2007 12:30    Předmět: Citovat

No, já bych asi zkusil spíš tohle:
http://store.treocentral.com/content/accessories/3-62--441.htm

Má to integrovaný GPS přijímač a můžeš s tím zároveň používat i BT handsfree.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rOMAN007
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 3.4. 2006
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so 25. srpen, 2007 15:29    Předmět: Citovat

Hawk napsal:
No, já bych asi zkusil spíš tohle:
http://store.treocentral.com/content/accessories/3-62--441.htm

Má to integrovaný GPS přijímač a můžeš s tím zároveň používat i BT handsfree.


to taky ale kdyz uz GPS ma tak proc za 4 litry tohle kdyz za litr muze mit tamto Usmívající Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: so 25. srpen, 2007 16:24    Předmět: Citovat

Protože tam to neřeší problém BT handsfree. Nutí uživatele používat zabudovaný mikrofon a nemá integrované GPS (neumožňuje použít BT hadnsfree a BT GPS současně).

Musel by tedy použít BT GPS a zabudovaný mikrofon. Tomu se ale právě chtěl vyhnout, protože řekl, že když používá hlasitý odposlech bez HF, tak sice slyší, co mu říká druhá strana, ale není mu rozumět.
fiba napsal:
Dále jsem zkoušel použít hlasité handsfree přímo v Treu (přes repráček). Bohužel mě ale v tu chvíli neslyší volající. Já jeho poměrně v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rOMAN007
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 3.4. 2006
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so 25. srpen, 2007 16:45    Předmět: Citovat

Hawk napsal:
Protože tam to neřeší problém BT handsfree. Nutí uživatele používat zabudovaný mikrofon a nemá integrované GPS (neumožňuje použít BT hadnsfree a BT GPS současně).

Musel by tedy použít BT GPS a zabudovaný mikrofon. Tomu se ale právě chtěl vyhnout, protože řekl, že když používá hlasitý odposlech bez HF, tak sice slyší, co mu říká druhá strana, ale není mu rozumět.
fiba napsal:
Dále jsem zkoušel použít hlasité handsfree přímo v Treu (přes repráček). Bohužel mě ale v tu chvíli neslyší volající. Já jeho poměrně v pohodě.


To je fatk ale on nechtel BT hansfre ale PEVNOU a to neznamena ze musi byt BT ... a ze ho neslysi v mikrofonu primo u trea neznamena ze ho neuslysi z mikrofonu u HF kdyz ten mikrofon je tam na to delany a rek bych ze mozna jde i pripojit externi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: so 25. srpen, 2007 17:49    Předmět: Citovat

On neřekl, že chce pevnou, ale že chce najít nějaké řešení.

Pokud použije tu kolébku s mikrofonem, tak mu to může fungovat, ale nemusí. U toho druhého řešení má zaruku, že ho druhá strana bude slyšet, protože bude moci použít BT handsfree.

Takže s tím zabudovaným mikrofonem sice může ušetřit, ale není to jisté. Potom by to byly jen vyhozené peníze, zatímco s BT HF nebude mít problémy.


Naposledy upravil Hawk dne so 25. srpen, 2007 18:41, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rOMAN007
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 3.4. 2006
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so 25. srpen, 2007 18:40    Předmět: Citovat

Hawk napsal:
On neřekl, že chce pevnou, ale že chce najít nějaké řešení.

Pokud použije tu kolébku s mikrofonem, tak mu to může fungovat, ale nemusí. O toho druhého řešení má zaruku, že ho druhá strana bude slyšet, protože bude moci použít BT handsfree.

Takže s tím zabudovaným mikrofonem sice může ušetřit, ale není to jisté. Potom by to byly jen vyhozené peníze, zatímco s BT HF nebude mít problémy.


je to na konec jeho vec Usmívající

btw nadpis - Těžká handsfree - Treo650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fiba
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 24.8. 2004
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po 27. srpen, 2007 11:41    Předmět: Citovat

A zkoušeli jste někdo PARROT CK-3300. Má to handsfree i GPS v sobě. Teoreticky by to mělo fungovat.
fiba
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fiba
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 24.8. 2004
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po 27. srpen, 2007 13:37    Předmět: Citovat

fiba napsal:
A zkoušeli jste někdo PARROT CK-3300. Má to handsfree i GPS v sobě. Teoreticky by to mělo fungovat.
fiba

Tak jsem ještě pátral a nefunguje to.
fiba
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.69 sekund

RSS - články RSS - fórum