DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Značkové příslušenství za neznačkové ceny!


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 352 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

xircom REX .... zkusenosti?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Ostatní PDA
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SpaceExit
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 16.11. 2005
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: pá 29. září, 2006 22:53    Předmět: xircom REX .... zkusenosti? Citovat

Dobry vecer,
emigroval sem z palmu (byvaly stastny majitel T3) k tabletPC a kdyz sem hledal neco malyho na kontakty a cteni eboku nasel sem tuhle vec.



Xircom REX 6000 (a predchozi modely), tak se chci zeptat mate s nim nekdo zkusenost? Vypada zajimave hlavne proto ze velikosti je do pcmcia slotu, coz znamena tlustsi kreditka, dotykovej displej, atd

nejaky info pro ty kteri jej neznaji jako ja

http://www.intel.com/support/peripherals/xc/pda/


takze moc diky za jakykoliv nazory, zkusenosti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 30. září, 2006 7:46    Předmět: Re: xircom REX .... zkusenosti? Citovat

No, pokud si chceš číst na krabičce od sirek... ten přístroj je fakt jako kreditní karta a to ještě displej zabírá cca max 3/4 plochy, tak si vezmi kreditku do ruky a představ si to. Já jsem kdysi Rexe měl v ruce (někdy vroce snad 1999 kdy se objevil poprvé na trhu). Tenkrát jsem o nějakých PDA neměl moc páru a hledal jsem nějaký organizér, Rex byl takéjeden z kandidátů, ale nakonec se ukázalo, že vlastně nic neumí a má malou paměť, tak jsem koupil svého prvního Palma IIIx Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: so 30. září, 2006 10:07    Předmět: Citovat

jj, taky jsem to mel v ruce a je to skutecne strasne maly. Je to jako cist si knizky na obycejnem telefonu s malym displejem. Nikdo netrvdi ze to nejde, ale stranku mas perctenou hned, protoze to kolikrat neni ani jedna veta. Usmívající

To ti doporucuji koupit radeji nejaky starsi PDA jako takovy. Sice to neni do kapsicky u kosile, i kdyz pokud sezenes Palm V, tak klidne i ano. Navic Palm uz znas.


Tak ty jsi emigroval k tabletu, jo? Ja ted pujdu do tabletu taky. Asi si necham poradit nejake dobre programy a utilitky. Usmívající
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zdeny
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 9.1. 2005
Příspěvky: 41
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so 30. září, 2006 12:23    Předmět: tablet Citovat

Mohu se zeptat, k čemu tablet užíváte, co vás k jeho pořízení vede?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SpaceExit
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 16.11. 2005
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: so 30. září, 2006 14:07    Předmět: Citovat

no tak tablet je notebook kdezto pda je pda, clovek musi zvazit co vic potrebuje, ale zatimco pda jsem opravdu pozival spis jako ctecku knih, a na kratke poznamky, tabletPC ma "velky" operacni system jedina vec co mi trosku chybi je prave to pohotove bootovani, prave proto schanim nejake mensi pda protoze uz sem si zvyknul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: so 30. září, 2006 19:53    Předmět: Citovat

Ja chci Tablet ciste na praci. Vzdy na poradach nez abych psal stylusem po malem displeji radeji vezmu velky papir a nacmaram si to tam. Takhle budu mit tablet, ktery je velikostne jako A4 a mohu cmarat a cmarat jak je libo. Usmívající

Samozrejme, velky xls pres cely displej se kterym se lepe pracuje kdyz uz potrebuji neco zkontrolovat ci s tim pracovat na cestach.

Male PDA je ale super jako organizator casu, ukolovnik a sbirka utilit a programu od kalkulacky po GPS navigaci. Na to urcite nedam dopustit.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xlendi
Expert
Expert


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 333

PříspěvekZaslal: pá 05. říjen, 2007 16:37    Předmět: Citovat

Já nevím, ale osobně bych volil kombinaci Tablet PC a Trea. Ma Treu650 se ebooks čtou velmi dobře. Na Treu750 (co jsem viděl) je text takový trochu rozplizlý, ale dá se na to taky zvyknout.

Jinak pro mě je tablet takový půlnotebook, takže já jej na porady a na jednání nahradil normálním noťasem. Mlsně koukám po nějakém malinkém subnotebooku (třeba Sony Vaio), ale při těch cenách si zatím nechávám zajít chuť.
_________________
Velo1 > Velo500 > Palm m130 > Palm m515 > Palm T3 > Tréo 650 (4 GB karta) > Nokia E71 (4 a 2 GB SD karta) & Nokia N810 (8 GB SDHC) a místo notebooku UMPC Asus R2H = takové větší PDA Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tomino
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 8.6. 2005
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: pá 05. říjen, 2007 20:23    Předmět: Citovat

Rexika uz mam dlouho, nyni je to spise technicky unikat.
Momantalne ho nosi Manzelka v kabelce (je na nem skvely Sokoban Mrkající

Na tech fotkach co jsi nalinkoval jsou dva druhy, ten cerny je starsi model bez dotykove obrazovky. Ten stribrny je Rex6000 s dotykovou obrazovkou predbehl svou dobu o hodne roku. Skoda ze Intel ktery Xirkom koupil dalsi vyvoj zastavil.

Knihy se na tom daji cist skvele (v nacpanem MHD ctes z dlane a neboli te ruka jak z tezkeho trea Mrkající Jen se musi umet kniha dovnitr dostat.

Spousta stranek k Rexiku uz zanika a nove programky uz dlouho nikdo nedela. Skoda.

Mensi nevyhodou jsou nenabijitelne knoflikove clanky ale je to dan za to lehoucke a na sve rozmery uzasne vykone zarizeni.
_________________
Rex6000 -> Treo270 -> Treo650 <-> Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelbures
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 16.5. 2004
Příspěvky: 514
Bydliště: Slaný

PříspěvekZaslal: so 06. říjen, 2007 19:26    Předmět: Citovat

Neví někdo kde Rexe koupit? Tedy kromě ebay.
_________________
Vlastním: HP iPaq hx4700 (WM5), HTC S621 (WM 6.0)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 06. říjen, 2007 19:42    Předmět: Citovat

pavelbures napsal:
Neví někdo kde Rexe koupit? Tedy kromě ebay.


Uz asi nikde Smutný Kdysi jsem ho zahledl v jednom bazaru nekde ve Vodickove, ale uz je to pres rok. Zkus se vydat Zizkovem a prolezt bazary s elektronikou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pefcbs
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 24.9. 2005
Příspěvky: 113

PříspěvekZaslal: so 06. říjen, 2007 22:10    Předmět: Citovat

Velmi šťastný take jsem sel do tabletu( asus r2h), protoze preci jen life drive, byl moc maly , kvuli poradam a kdyz potrebuji neco nacrtnout. Na PIM mam treo 650, na cteni knizek ,filmy a muziku life drive. Skvele se doplnuji. Je to pohodlne,hlavne pri cestovani. Velmi šťastný
_________________
Asus Padfone,Sony Xperia tipo dual
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DD
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 8.5. 2004
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po 08. říjen, 2007 16:31    Předmět: Citovat

Takze pouzivas 3 zarizeni jo ? No to musi byt uzasne pohodlne. Ja prave pouzivam 3 zarizeni - telefon, LD, subnotebook a prijde mi to jako maximalne nepohodlne, proto se poohlizim po komunikatoru, bohuzel palm neni schopen nabidnout nic co by splnovalo me pozadavky kdyz uz si neco takoveho budu kupovat. Treo ma na navigaci maly display a nema GPSku, LDcko je super ale nejde z nej telefonovat. Takze to asi skonci nejakym WM zarizenim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DD
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 8.5. 2004
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po 08. říjen, 2007 16:33    Předmět: Citovat

Jo pardon podle toho co mas vyjmenovane v podpisu tak pouzivas zarizeni 5. Tak to klobouk dolu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pefcbs
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 24.9. 2005
Příspěvky: 113

PříspěvekZaslal: po 08. říjen, 2007 16:47    Předmět: Citovat

Nj, proto jsem zacal pouzivat MDA III s neomezenym pripojenim. Nechtelo se mi do WM, ale pravdou je ze mi to splnilo, co jsem chtel. Telefon-dobra slysitelnost( v terenu,dost dulezite),gps , soucasny beh mailu a icq na pozadi s tim,ze to dlouho vydrzi a nemusim hned po 2 hodinach schanet nabijeni. Jedine co mi schazi je skvela palmova aplkace na spravu PIM. Protoze outlook nepouzivam a nechci. Ale na PIM stejne stale pouzivam treo 650.
_________________
Asus Padfone,Sony Xperia tipo dual
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelbures
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 16.5. 2004
Příspěvky: 514
Bydliště: Slaný

PříspěvekZaslal: út 09. říjen, 2007 20:39    Předmět: Citovat

a co na PIM Agendu One?
_________________
Vlastním: HP iPaq hx4700 (WM5), HTC S621 (WM 6.0)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Ostatní PDA Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.93 sekund

RSS - články RSS - fórum