DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 355 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Redukce 2,5mm z ustřižených sluchátek
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec o Hardwaru
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BTjacker
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 20.10. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt 17. duben, 2008 21:06    Předmět: Redukce 2,5mm z ustřižených sluchátek Citovat

Zdravím, střihnul jsem nějaký 2,5mm sluchátka (stereo,mikrofon,tlačítko,ovládání hlasitosti) a chci si z nich udělat redukci na klasický 3,5mm jack. Štřihnul jsem je už před ovladačem protože moc netelefonuju, jde mi jen o poslech hudby přez moje kossy a ne přez ty chrastítka:) Problém je v tom ýe je ve vnitř 6káblíku (jack je 4pólový) k tomu jsem ještě koupil samici 3,5mm (3 póly) a teď nvm jak to zapojit (nemám s tím moc zkušenosti) podle návodu
Kód:
http://www.smartmobil.cz/clanky/387/clanek-jak-si-vyrobit-vlastni-redukci-2-5-jack-na-3-5-ja

(snad to není reklama Na rozpacích ) mi to nefungovalo...nebo spíš hrál do obou sluchátek levý kanál. Pak jsem si přečetl článek o audiu v treu tady na pdasoftu a podle rozvržení 2,5 samice je na konci levý kanál, v návodu u konkurence je na konci mikrofon. Od zkoušení se mi ustřižený kabel pořád skracuje díky metodě pokus omyl:) Nevíteteda někdo jak na to?
nemám měřák, tak sem drátama a žárovkou zjistil že:

neizolovaný,modrý a zelený drát vede ke ground,růžový k mic,červený k pravému kanálu, červeno-zelený k levému kanálu.
tak teď bych potřeboval vědět jak to připojit k samici. a co s dráty které nepotřebuju(mic,a dva co vedou do ground),moc sem nepochopil ten článek o audiu tak se bojim že jestli je nechám někde volně nezapojené,treo sluchátka nepozná. Já si myslel že stačí neizolovaný připojit na ground samice, a dva kanály na kanály samice...ale asi nestačíSmutný nevíte co s tím? taková ta dlouhá redukce za 25kč mi tam moc nepasuje a takhle mám L-kového samce. ale jak s těma drátama Tázající pls help, omlouvám se za složitost s jakou to popisuji, ale moc tomu nerozumímSmutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hosky
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 16.10. 2004
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 17. duben, 2008 22:45    Předmět: Citovat

O tom jsem také uvažoval. Ale špatné zkušenosti s audio jackem na T 650 mě donutily k jinému řešení:
http://semania.mobilmania.cz/content/view/2399/2/
V internetových obchodech kolem 1000,- Kč. Jabra sice vyrábí designově povedenější přijímač, ale ten jsem objevil až po nákupu tohoto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
BTjacker
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 20.10. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá 18. duben, 2008 7:43    Předmět: Citovat

No je to sice zajimave a pohodlne reseni,ale me ten kablik zes tak moc nevadi,tak bych radsi spajel tu redukci nez investoval 1000kc do BT. Taky mam k treu celkem tri baterie a na ne mi vydrzi prehravat mp3 mnohem dyl. asi by mi vadilo kdybych byl dlouho bez zasuvky a nemoh bych poslouchat,i kdyz mam dalsi dve nebite baterky.dik za radu,ale nevi nekdo jak to zapojit? kamos koupil na aukru sluchatka za 190 kc vcetne postovneho. byly to 3.5 ale zapojene do redukce (kablikove a na konci L) i s mikrofonem a tlacitkem. sluchatka se sice po**ali za par dni ale redukci ma porad. neco takoveho bych taky bral. jen bych mel od sluchatek neco prez 2.m dratu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 18. duben, 2008 8:35    Předmět: Citovat

Hmm.. a není lepší si raději tu redukci normálně za 149 Kč koupit, nebo si koupit rovnou sluchátka s 2,5jackem za 190 Kč?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DD
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 8.5. 2004
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: pá 18. duben, 2008 9:18    Předmět: Citovat

No tak vzhledem k tomu ze pise ze ma Kossi tak bych asi sluchatka za 190 nechtel za ne vymenit. Kazdopadne si myslim ze je pro tebe lepsi si tu redukci koupit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 18. duben, 2008 9:24    Předmět: Citovat

DD napsal:
No tak vzhledem k tomu ze pise ze ma Kossi tak bych asi sluchatka za 190 nechtel za ne vymenit. Kazdopadne si myslim ze je pro tebe lepsi si tu redukci koupit.


No, já na redukci za 149 Kč rozhodně nezbohatnu. Já jen reagoval na koupi těch sluchátek v Aukru. Proč to dělat složitě, když to jde jednoduše. Mě osobně bastlení čehokoliv abych ušetřil max. desitky korun přijde zbytečné (ostatně, včera jsem zrovna doma dělal úklid a vyházel nějaké desky s čipama, tranzistorama apod., které jsem kdysi dávno kdesi schrastil, abych měl materiál na bastleni. Ošem už drahně let na to není čas a už ani chuť, zvlášť, když hotové věci se dají koupit vcelku za pár korun. :-/)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
BTjacker
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 20.10. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá 18. duben, 2008 20:06    Předmět: Citovat

na druhou stranu proc kupovat redukci kdyz ji mam,akorad nevim jak ji slozit:) tak jestli nikdo neporadi tak si ji asi koupit budu muset.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Nox
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 28.9. 2005
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: pá 18. duben, 2008 20:15    Předmět: Odpoved Citovat

Mirek29 napsal:
No, já na redukci za 149 Kč rozhodně nezbohatnu. Já jen reagoval na koupi těch sluchátek v Aukru. Proč to dělat složitě, když to jde jednoduše. Mě osobně bastlení čehokoliv abych ušetřil max. desitky korun přijde zbytečné (ostatně, včera jsem zrovna doma dělal úklid a vyházel nějaké desky s čipama, tranzistorama apod., které jsem kdysi dávno kdesi schrastil, abych měl materiál na bastleni. Ošem už drahně let na to není čas a už ani chuť, zvlášť, když hotové věci se dají koupit vcelku za pár korun. :-/)


Tobe to mozna pripada zbytecne, ale nekoho to treba bavi nebo nema tak vysoke prijmy. Ja si taky radeji koupil 2 multiconnectory a udelal synchronizacni a nabijeci kabely k palmu TX sam, nez bych koupil drazsi kabel. Proste me to za ten cas/penize stalo.

Zkus se obcas na veci podivat ocima jineho cloveka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
milanv
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 3.3. 2004
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: pá 18. duben, 2008 22:38    Předmět: Citovat

Což takhle metodu pokus - omyl? Zem je daná, a pokud třeba zkratuješ mikrofon (navíc přes sluchátko), nemělo by to snad mít nějaký fatální důsledky. Prostě zkusit, kde to hraje.... Ber to jen jako nápad, ale nepřipadá mi zvlášť nebezpečný... P.S. Konektor jsem viděl na http://pinouts.ru/PDA/treo_7pin_headset_pinout.shtml, ale jestli to sedí... tak je tam pod tabulkou nějaký upozornění...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Cenobita
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 22.4. 2007
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: so 01. listopad, 2008 8:58    Předmět: T650 redukce Citovat

Ahoj pokud hledáte redukci myslím že v Globusu ji prodavají hodně levně cca 100,- Kč pokud se nepletu a pokud ji nezdražili. Mě se osobně na ní líbí že má ten 2,5" konektor zalomený o 90°, pokud najdu fotku tak ji sem dám. Výrobce je myslím Hamna. používám ji dva roky bez problémů
_________________
Cenobita

Motorola d520 -> Alcatel One Touch Club db -> Nokia 3310 -> Nokia 6310i -> Nokia 2600 -> TREO 650 (CD-RAM 2GB A-Data Turbo 150X)

MSI Bluetooth (TM) transceiving key, USB 1.1, PC2PC (TM) <-> Treo650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 01. listopad, 2008 9:19    Předmět: Re: T650 redukce Citovat

Tak speciálně tuhle redukci nedoporučuji. Hopdně lidí si díky ní rozlomilo konektor na desce v Treu Smutný Stačí zachytit o kapsu a je hotovo Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dubis
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 16.12. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po 03. listopad, 2008 13:09    Předmět: Citovat

Hosky napsal:
O tom jsem také uvažoval. Ale špatné zkušenosti s audio jackem na T 650 mě donutily k jinému řešení:
http://semania.mobilmania.cz/content/view/2399/2/
V internetových obchodech kolem 1000,- Kč. Jabra sice vyrábí designově povedenější přijímač, ale ten jsem objevil až po nákupu tohoto.


Ahoj vsem, ty SE MBR-100 pouzivas? Pokud jo, tak funguje bezproblemu s palmem? Predem diky za odpovedi Dubis
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 03. listopad, 2008 13:39    Předmět: Citovat

BT sluchátka nejsou problém, ale musíš k tomu mít v Palmíku nainstalovaný BT Audio Gateway, aby se zvuk přesměroval z jacku do BT.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dubis
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 16.12. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po 03. listopad, 2008 14:20    Předmět: Citovat

Mirek29 napsal:
BT sluchátka nejsou problém, ale musíš k tomu mít v Palmíku nainstalovaný BT Audio Gateway, aby se zvuk přesměroval z jacku do BT.


Jj, vim. Jen jsem nemohl rozchodit sparovani Palmiku s MBR-100 ... holt ... nekdy se proste vyplati kouknout do manualu. Takze diky za ochotu a radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po 03. listopad, 2008 17:02    Předmět: Citovat

dubis napsal:
Mirek29 napsal:
BT sluchátka nejsou problém, ale musíš k tomu mít v Palmíku nainstalovaný BT Audio Gateway, aby se zvuk přesměroval z jacku do BT.


Jj, vim. Jen jsem nemohl rozchodit sparovani Palmiku s MBR-100 ... holt ... nekdy se proste vyplati kouknout do manualu. Takze diky za ochotu a radu.


hele a můžu se zeptat jak ti to jede? Ja jsem zkusil spárovat přes BT Audio Gateway v mém Centru Motorola S9 http://www.phonearea.net/wp-content/themes/default/pictures/motorola/2007/motorola_s9.jpg mimochodem které rád prodám http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4691

a Centro se mi hrozně zpomalilo a prakticky nešlo ovládat.. Smutný Jinak jsou sluchátka dobrá.
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec o Hardwaru Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.62 sekund

RSS - články RSS - fórum