DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Baterie pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 345 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ROMky pro Treo 650 - stabilita
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: ne 26. říjen, 2008 18:11    Předmět: Citovat

A můžeš mi prosím říci, jak jsi poznal, že se datové přenosy neodpojily?

Děkuji předem za odpověď.

EDIT: Nestahujte moji ROM od uživatele pantata ani od uživatele gmork. Stahujte ji z první strany tohoto vlákna: první strana tohoto vlákna.


Naposledy upravil Hawk dne po 02. květen, 2011 22:26, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rands
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 28.1. 2006
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne 26. říjen, 2008 18:21    Předmět: Citovat

Hawk napsal:
A můžeš mi prosím říci, jak jsi poznal, že se datové přenosy neodpojily?

Děkuji předem za odpověď.


Podle symbolu aktivnich datovych prenosu. Zelena dvojsipka u sily signalu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: ne 26. říjen, 2008 20:42    Předmět: Citovat

Tak se musím omluvit. To odpojení opravdu nechodí. Já jsem to zkoušel jen s PPP připojením přes SoftickPPP, a tam se to odpojovalo. Bohužel u standardního GPRS připojení se to přes menu Disconnect ve VM neodpojí.

Takže ještě jednou se omlouvám za svoji chybu.

Snažil jsem se také přijít na příčinu, ale zatím jsem nic neobjevil, a ani se nezdá, že ji objevím.

EDIT: Nestahujte moji ROM od uživatele pantata ani od uživatele gmork. Stahujte ji z první strany tohoto vlákna: první strana tohoto vlákna.


Naposledy upravil Hawk dne po 02. květen, 2011 22:26, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TOMT
Expert
Expert


Registrace: 16.11. 2004
Příspěvky: 232
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po 03. listopad, 2008 14:54    Předmět: Citovat

Hawk napsal:
Tos' četl správně. Ale mám vyzkoušenu i 16 GB SDHC Transcend a A-Data.


Nechal jsem se inspirovat, pořídil 16GB A-Data SDHC Turbo class6. Naformátoval jsem ji na FAT32 pomocí Panasonic SD Formatter a jediné čeho jsem po vložení do TREA dosáhl je požadavek na provedení formátování. Když ho potvrdím, objeví se okno s průběhem, ale zůstane to zamrzlý a následuje ručně rest. Pokud formát nepotvrdím - zruším, kartu to nenajde.
Podotýkám, že mám TVOJI: Moje ROM bez VersaMailu v0.2L.
Kde může být chyba?

PS To tlustě TVOJI ber prosím jako velké díky za všechno co pro nás všechny děláš. Díky, díky, díky
_________________
Postupně: P IIIe, TRG pro, T / W nyní TREO 650+GPS BT Navibe GB 735+ díky HAWKově ROM i SDHC 16GB A-data
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: po 03. listopad, 2008 15:14    Předmět: Citovat

Tu kartu nikdy neformátuj v Treu, pokud je to SDHC karta. Kartu je nutné formátovat ve čtečce. Kromě toho je taky nutné změnit název karty na ten, který jsi tam měl předtím. Např. já tam mám standardně CARD. Takže když kartu naformátuji ve čtečce, tak pak musím opravit její název z Card na CARD. Jinak dochází k problémům.

Jinak tu verzi 0.2L jsem právě zkoušel a chodí bez problémů. Zkoušel jsem ji s 16 GB SDHC Transcend. Chyba bude pravděpodobně v názvu karty (viz výše zmíněný postup).

EDIT: Ještě by mě zajímalo, jak tam tu ROM flashuješ. Tj. zda z karty nebo přes Treo ROM Tool (bootloader). Ptám se proto, že jsi tam pravděpodobně naflashoval jinou verzi. S mojí ROM v0.2L bez VersaMailu by neměly být žádné problémy.

EDIT: Nestahujte moji ROM od uživatele pantata ani od uživatele gmork. Stahujte ji z první strany tohoto vlákna: první strana tohoto vlákna.


Naposledy upravil Hawk dne po 02. květen, 2011 22:27, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TOMT
Expert
Expert


Registrace: 16.11. 2004
Příspěvky: 232
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po 03. listopad, 2008 23:05    Předmět: Citovat

Hawk napsal:
EDIT: Ještě by mě zajímalo, jak tam tu ROM flashuješ. Tj. zda z karty nebo přes Treo ROM Tool (bootloader). Ptám se proto, že jsi tam pravděpodobně naflashoval jinou verzi. S mojí ROM v0.2L bez VersaMailu by neměly být žádné problémy.


NEE tahle karta si buď s TREEM nerozumí nebo je chyba jinde (mezi židlí a...?).

Pro jistotu jsem naformátoval ve stejné čtečce obě karty (jak stávající 4GB, tak i novou 16GB) pomocí stejného programu, stejně je pojmenoval – ve woknech). Pak jsem pro jistotu provedl Zero Out Reset a po něm nahrál z původní karty tvoji ROM. Na obě karty jsem pak nahrál pouze adresář PALM a zkusil jak to pojede. Bohužel se nezadařilo a po vložení nové karty se znovu objevil požadavek: Would you like to format the external device? ...

ROM jsem stáhl znovu z první stránk vlákna...

Tak už fakt nevím co s tím Plačící nebo velmi smutný

Tak co s tím?
_________________
Postupně: P IIIe, TRG pro, T / W nyní TREO 650+GPS BT Navibe GB 735+ díky HAWKově ROM i SDHC 16GB A-data
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: út 04. listopad, 2008 0:41    Předmět: Citovat

  1. Neřekl jsi mi, jak tam tu ROM flashuješ.
  2. Jestli ji tam flashuješ z karty, podívej se, jaká je velikost souboru ace-palmos.zip. Měla by být 5 938 849 Byte. (Nedívej se na velikost v kB nebo MB. Zajímá mě počet bytů.)
  3. Nepoužívej Treo ROM Tool. Flashuj to z karty, a zkontroluj velikost výše zmíněného souboru.
Jestli ani potom nebude ta karta chodit, tak je to opravdu záhada prvního řádu. Protože mě chodí jak A-Data, tak Transcend bez problémů (obě 16 GB SDHC class 6), stejně tak i 8 GB SDHC Pretec class 2.

EDIT: Nestahujte moji ROM od uživatele pantata ani od uživatele gmork. Stahujte ji z první strany tohoto vlákna: první strana tohoto vlákna.


Naposledy upravil Hawk dne po 02. květen, 2011 22:27, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TOMT
Expert
Expert


Registrace: 16.11. 2004
Příspěvky: 232
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 04. listopad, 2008 17:04    Předmět: Citovat

Hawk napsal:
[*]Neřekl jsi mi, jak tam tu ROM flashuješ.
[*]Jestli ji tam flashuješ z karty, podívej se, jaká je velikost souboru ace-palmos.zip. Měla by být 5 938 849 Byte. (Nedívej se na velikost v kB nebo MB. Zajímá mě počet bytů.)


Flashuju z karty, soráč, myslel jsem, že to z odpovědi je patrné.
a) Na kartě přejmenuji PALM ma _PALM
b) Vytvořím prázdný PALM a do něj nahraju DeviceCustomizer (včetně podadresářů a všeho a start.prc
c) Strčím kartu do TREA a nechám vše proběhnout, vč. resetu

Velikost souboru ace-palmos.zip je podle Total commanderu uvedených 5 938 849 Byte.
_________________
Postupně: P IIIe, TRG pro, T / W nyní TREO 650+GPS BT Navibe GB 735+ díky HAWKově ROM i SDHC 16GB A-data
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: út 04. listopad, 2008 18:35    Předmět: Citovat

Tak potom nezbývá než zopakovat, že mě tato ROM chodí. Chyba je někde jinde. Znova jsem vše ověřoval a není s ní žádný problém (tedy alespoň ne s kartou).

Jediné, co mě napadá, je podívat se, zda máš v ROM soubor SlotDriver: SDIO-sdsd. Jestli tam je, tak to musí chodit.

EDIT: Nestahujte moji ROM od uživatele pantata ani od uživatele gmork. Stahujte ji z první strany tohoto vlákna: první strana tohoto vlákna.


Naposledy upravil Hawk dne po 02. květen, 2011 22:27, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TOMT
Expert
Expert


Registrace: 16.11. 2004
Příspěvky: 232
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 04. listopad, 2008 23:46    Předmět: Citovat

Je to fakt záhada. Uvedenej soubor (SlotDriver: SDIO-sdsd) v TREU mám a stejně to nechodí. A aby to bylo ještě zamotanější, tak na stejném TREu mé ženy to chodí vpohodě (tím padá, chby karty, na kterou jsem tak trochu sázel). Pravda má tam natahanej sem tam jinej soft, ale stejnou tvoji ROM. A po naflešování se stejně celej PALM zresetuje a není v něm nic.
Ještě mne napadá, že by to mohlo být v nějakém nastavení, které se uchovává v paěmti i přes provedení hardresetu a naflešování - pokud to tedy je vůbec technicky možné.
_________________
Postupně: P IIIe, TRG pro, T / W nyní TREO 650+GPS BT Navibe GB 735+ díky HAWKově ROM i SDHC 16GB A-data
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: st 05. listopad, 2008 8:22    Předmět: Citovat

Myslím, že to není možné. Ale nemám co radit, protože už opravdu nevím, v čem by mohl být problém. S něčím podobným jsem se ještě nesetkal.

EDIT: Nestahujte moji ROM od uživatele pantata ani od uživatele gmork. Stahujte ji z první strany tohoto vlákna: první strana tohoto vlákna.


Naposledy upravil Hawk dne po 02. květen, 2011 22:28, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: ne 18. leden, 2009 14:23    Předmět: Citovat

Aktualizace: Byla přidána volba zrušení blikání zelné diody v telefonní aplikaci (viz 1. strana tohoto vlákna).

EDIT: Nestahujte moji ROM od uživatele pantata ani od uživatele gmork. Stahujte ji z první strany tohoto vlákna: první strana tohoto vlákna.


Naposledy upravil Hawk dne po 02. květen, 2011 22:28, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: po 09. březen, 2009 8:45    Předmět: Citovat

Chtěl bych ještě doplnit informaci týkající se nefunkčnosti přehrávání zvuku u Trea 650 způsobené nepřítomností souboru AmrDecLib v RAM po HR. Je nutné doinstalovat tento soubor ručně a provést soft reset, aby aplikace Camera přehrávala zvuk u nahrávek pořízených vestavěným fotoaparátem.

EDIT: Nestahujte moji ROM od uživatele pantata ani od uživatele gmork. Stahujte ji z první strany tohoto vlákna: první strana tohoto vlákna.


Naposledy upravil Hawk dne po 02. květen, 2011 22:28, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rands
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 28.1. 2006
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: st 24. červen, 2009 12:06    Předmět: Citovat

Hawk napsal:
Aktualizace: Byla přidána volba zrušení blikání zelné diody v telefonní aplikaci (viz 1. strana tohoto vlákna).
Vcera jsem nainstaloval posl. verzi s VersaMailem, ale mam ted problem s hledanim kontaktu s diakritikou. Priklad: az do vcerejska jsem mohl vyhledat Zdenka Žilku prostym vytukanim "zzi", po upgradu uz to nejde. Co je spatne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: st 24. červen, 2009 14:31    Předmět: Citovat

Aktualizace: Bylo opraveno vyhledávání postupným psaním v telefonní aplikaci a doplněna podpora slovenských znaků (viz 1. strana tohoto vlákna).

EDIT: Nestahujte moji ROM od uživatele pantata ani od uživatele gmork. Stahujte ji z první strany tohoto vlákna: první strana tohoto vlákna.


Naposledy upravil Hawk dne po 02. květen, 2011 22:29, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
Strana 15 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.47 sekund

RSS - články RSS - fórum