DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 331 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Noťásek Asus Eee atd.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Asus Eee
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pat
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 29.3. 2004
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: út 27. květen, 2008 6:05    Předmět: Citovat

Já jsem tam z externí DVD instaloval XP - žádný problém. Ale jinak používám na přenos dat a instalace programů flešky, je to takové operativnější. Nebo by šlo nasdílet PC skrz WiFi, ale to je pro mně zbytečné, tak jsem to neřešil. Sice mám doma WiFi síť ale používám ji jenom na internet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: čt 19. červen, 2008 13:06    Předmět: Citovat

dodger napsal:
Je tam vsetko na co si spomenies, funguju aj windowsacke programy pod wine, resp. emulacia win pod vmware.Linux nabieha (mne ko0 PC900 EeePc 8.9 " 20GB (PC 700 4GB 7 ")[/url]
Návrat nahoru
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 19. červen, 2008 17:41    Předmět: Citovat

Po neděli mám pro všechny "lamí zkušenosti s Eee" Usmívající Jinak se omlouvám za vlastní postřehy s Eee (kterýžto přístrojek jsem měl s sebou na dovolené a přišel velmi velmi vhod), které nejsem schopen časově sepsat, protože po dovolené je toho na mě moc a navíc teď přichází na trh nový HTC Diamond, který je naprosto úžasný (iPhone promine) Usmívající a protože v eShopu je za slušnou cenu, lítám jen kolem jeho objednávek. Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vlastimil
Veteran
Veteran


Registrace: 19.5. 2005
Příspěvky: 436
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá 25. červenec, 2008 20:01    Předmět: Citovat

V průběhu 3 týdnů jsem pořizoval jak EeePC 901 (Win XP) tak SONY VAIO TZ21XN/B. Výdrž na baterky i hmotnost jsou zhruba srovnatelné, samozřejmě výbava a výkon nikoliv - VAIO je kromě toho, že je to designově i funkčně skvělé zařízení, také odpovídajícně dražší. Ale EeePC se člověk nemusí bát vzít s sebou na dovolenou kamkoliv (bohužel nepatřím k těm, kteří by při případné ztrátě SONY Vaio nad tím mohli mávnout rukou a šli si koupit jiné).
Jinak na disku C: mám na EeePC v originální instalaci XP a po instalaci Office 2003 (Word + Excel) 1,5 ze 3,7 GB volných a Windows XP by se ještě daly "ořezat".
_________________
Palm TX
http://www.malovanekravaty.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
aksaj
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 6.10. 2004
Příspěvky: 62
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 28. červenec, 2008 19:28    Předmět: a ceny padají Citovat

tak nám to EEe prodávají už pod 5000 Kč i když bez depky.....
Asus notebook EEE 7"QVGA/512MB/4G/WIFI/CAM/Lin 4.905,- cena s dph: 5.837,-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jura
Veteran
Veteran


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 447
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 29. červenec, 2008 18:51    Předmět: Citovat

Eee PC 4G pink - Notebook Asus Eee, 7 WVGA, ULV C-M 353, 512MB …

4 840,- Kč s DPH Mrkající

zbozi.cz
_________________
TROCKEN.org Momentálně používám PalmPilot Personal 512 kB - HTC Diamond - Asus Eee 701 - Asus A696
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: st 30. červenec, 2008 11:32    Předmět: Citovat

Jura napsal:
Eee PC 4G pink - Notebook Asus Eee, 7 WVGA, ULV C-M 353, 512MB …

4 840,- Kč s DPH Mrkající

zbozi.cz


Což je bohužel podvod. Když to proklikáš, tak jsi na 5154 Kč. Až bude za tuto cenu devítipalcovej s 12GB a Linuxem v nějaké normální barvě, tak o něm budu uvažovat jako o čtvrtém počítači do domácnosti.
Návrat nahoru
Jura
Veteran
Veteran


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 447
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 30. červenec, 2008 16:30    Předmět: Citovat

Aha, tak sorac Na rozpacích

Jinak tohle podvod neni: CL nabijecka pro Eee zn. BRANDO za 21 USD i s dopravou

Citace:
PS: Naučte se už konečně správně vkládat linky!! ... na to tady mám lidi Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Nox
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 28.9. 2005
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: út 02. září, 2008 20:24    Předmět: Proc Citovat

Proc stale pribyvaji spamy pouze do teto diskuze? Nevite nekdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 02. září, 2008 21:23    Předmět: Re: Proc Citovat

Nox napsal:
Proc stale pribyvaji spamy pouze do teto diskuze? Nevite nekdo?


Zřejmě proto, že Asus Eee je IN Usmívající

Zkusil jsem upravit název threadu, možná to je to, na co ti spaměři letí Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: út 09. září, 2008 20:31    Předmět: Citovat

Mirek29 napsal:
Mirek29 napsal:
Tak jsem našel český návod Mrkající

Instalace Windows XP na Eee


nj, ale mám problém. Když na své 1GB SD kartě zkouším vytvořit bootovací image, tak nejsem schopen udělat ten bod 4 v PeToUSB, hlásí mi to "Failed to open file 'tempimage.img'. Kde se ten TEMP vytváří? kde musím uvolnit místo?
Návrat nahoru
MaRa
Anonymní





PříspěvekZaslal: so 20. září, 2008 9:33    Předmět: Failed to open file 'tempimage.img'. Citovat

Musis uvolnit okolo 1Gb na disku, kde mas ty aplikace k vytvoreni toho boot flash disku, takze tam kde jsi si dal usb_prep8 atd.


Anonymní napsal:
Mirek29 napsal:
Mirek29 napsal:
Tak jsem našel český návod Mrkající

Instalace Windows XP na Eee


nj, ale mám problém. Když na své 1GB SD kartě zkouším vytvořit bootovací image, tak nejsem schopen udělat ten bod 4 v PeToUSB, hlásí mi to "Failed to open file 'tempimage.img'. Kde se ten TEMP vytváří? kde musím uvolnit místo?
Návrat nahoru
wirgil
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 16.3. 2004
Příspěvky: 157
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: st 08. říjen, 2008 7:51    Předmět: Přejmenova téma! Citovat

Navrhuju přejmenovat tohle téma třeba na "Tři Éčka". Jinak se toho debila se spamem asi nezbavíme Zlý nebo velmi zuřivý
_________________
Emigroval jsem od PalmOS do WM a nelituju toho. Můžou si za to sami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mira
MODERATOR
MODERATOR


Registrace: 9.8. 2005
Příspěvky: 486
Bydliště: Poděbrady

PříspěvekZaslal: út 05. květen, 2009 17:11    Předmět: Citovat

zdravim vsechny stastne majitele EEEcek, nechcete se nekdo zbavit funkcniho EEEcka s 8,9" displayem?

klidne s pomlacenym krytem a nefunkcni baterkou, chci to prestavet a nahradit tim 2DIN navigaci v aute Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Asus Eee Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 2.13 sekund

RSS - články RSS - fórum