DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Značkové příslušenství za neznačkové ceny!


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 363 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nokia 6230 a GPRS pres BT

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Nastavení GPRS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
benny
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 21.11. 2004
Příspěvky: 151
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: ne 06. únor, 2005 19:36    Předmět: Nokia 6230 a GPRS pres BT Citovat

Uvazuji o koupi N6230. Projel jsem ruzna fora o jejim nastaveni vuci Palmu a PC ale nejak z toho nejsem moudry.
Jde to, nebo to nejde?
Pripojim bez problemu Zire 72 pomoci BT na net?
Poslu z Palmu pres BT esemesku do/z telefonu?
Spojim N6230 pres MSI BT pen s PC???

Otazek je mnoho a odpovedi na ne mi Internet vratil dosti rozporuplne.
Nenajde se tu nejaka dobra dusa, ktera s tim ma nejake zkusennosti a byla byochotna se o ne podelit?
Nerad bych kupoval telefoun, ktery mi nakonec bude k nicemu (nebo jen k necemu)....
_________________
Treo 650
universal wireless keyboard

Web: http://zlababus.googlepages.com/microwhite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JirkaCBX
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 19.3. 2004
Příspěvky: 43
Bydliště: Sedliště,Nepomuk u Plzně

PříspěvekZaslal: ne 06. únor, 2005 20:09    Předmět: Re: Nokia 6230 a GPRS pres BT Citovat

Ahoj.
Jde to.Sice mam PPC,A620.S tím jen přes infra,ale spojení nemá chybu.Nepadá,v poho.
S PC je to krapet na levačku.FW mam u N6230 4.24,což je ten ze stabilnějších.Před tím jen 3.15.Ten by podle fora na mobilmania.cz měl být jeden z nejvychytanějších.S PC přes BT Belkin.Sice krapet nastavování navíc,ale pak to nemá chybku.Nejaktuálnější FW by měl být 5.34 a měl by opravovat mnoho chyb a nedostatků u BT a founu obecně.Víc si najděte na mobilmánii.
A 6230 bych vyměnil asi za málo co.Umí MP3,spojení přes Irda nepadá,wap poměrně solidní.Jen se mi na ní nepodařilo zprovoznit ICQ přes Yamigo nebo co to už bylo,ale pravděpodobně jsem to nastavil krapet jinak a pak už jsem nevěděl,jak se dostat do na stavení.Jen kdyby se na ni dělaly i odolnější kryty,třeba jako na 81** nebo 5410 nebo co to ted je.
_________________
Nic není problém.Jen lidi si pořád něco vymýšlí,aby bylo co řešit. Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
benny
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 21.11. 2004
Příspěvky: 151
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: ne 06. únor, 2005 20:24    Předmět: Citovat

Kdyz ja jsem zhejckanej z Ericssonu ... pripojim a jedu Usmívající)
Nezbude nez si ho u T-M pujcit a ozkouset. Ale kauce 10.000 je dost brutalni
_________________
Treo 650
universal wireless keyboard

Web: http://zlababus.googlepages.com/microwhite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne 06. únor, 2005 22:17    Předmět: Citovat

Mel jsem kdysi kombinaci Nokia 6230 a T3. Fungovalo to. Delal jsem jak hotsync s PC, tak SMS, tak emaily pres T3. Takze to jit musi, kdyz to slo me. Usmívající
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
benny
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 21.11. 2004
Příspěvky: 151
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po 07. únor, 2005 10:31    Předmět: Citovat

Pres Bluetooth? Ja prave z ruznych for pochopil, ze soudruzi z Nokie si s obecnym BT moc netykaji.
_________________
Treo 650
universal wireless keyboard

Web: http://zlababus.googlepages.com/microwhite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petrik007
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 17.9. 2004
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 07. únor, 2005 11:49    Předmět: 6230 + TT3 + GPRS Citovat

Nejsem zrovna moc odbornik, spis uzivatel a proto pouzivam blbuvzdorny(zatim demo) softu MoHiSpeed http://www.novamedia.de/e_pages/e_produkte_palm_mhs.html
GPRS pres BT funguje bez problemu (maj prednastaveny vsechny tri cesky providery). SMS a vytaceni z TT3 mi nefunguje regulerne (kolegovo T630 chodi bez problemu), ale treba by to vyresil novej FW ja mam 3.15. Byl jsem z toho dost nestastnej, nepochodil jsem ani z Phone Link updatem od PalmOne, ale tohle funguje. Takze abych to shrnul BT u N6230 je velmi podivnej.
_________________
----------------------------------------------------------------------
drive Palm III, Palm IIIx pak dlouho....dlouho nic a ted
TT3, SD 256MB, N6230, folie
----------------------------------------------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
benny
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 21.11. 2004
Příspěvky: 151
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po 07. únor, 2005 13:19    Předmět: Citovat

Nojo no, Nokia se v tomhle chova trosku jako Microsoft - delaj si to po svym. S Nokia zarizenim se spojujou bez problemu.

Bohuzel to vypada ze N6230 je jedinej vhodnej telefon pro EDGE (hlavne diky class 10). Resp. pokud dobre chapu, ze cim vetsi class tim vetsi moznost rychlejsiho pripojeni.
_________________
Treo 650
universal wireless keyboard

Web: http://zlababus.googlepages.com/microwhite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MIZ
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 21.4. 2004
Příspěvky: 18
Bydliště: Krkonoše

PříspěvekZaslal: po 07. únor, 2005 16:18    Předmět: GPRS class Citovat

GPRS třídy 10 znamená, že foun umí režimy 4+1 a 3+2 [timeslotů na download+upload], což je nejvyšší přenosová rychlost pro současné founy.
Osobně používám občas N6230 přes infra [nemám v Palmu BT] a v pohodě.
Ale plánuji ji prodat.
_________________
--
MIZ

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
benny
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 21.11. 2004
Příspěvky: 151
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po 07. únor, 2005 17:12    Předmět: Citovat

Tak tu ma vazne jen N6230 ... safra, dyt uz je ten telefon na trhu skoro rok, to uz by to mohli nejak vychytat Smutný
_________________
Treo 650
universal wireless keyboard

Web: http://zlababus.googlepages.com/microwhite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: po 07. únor, 2005 18:28    Předmět: Re: GPRS class Citovat

MIZ napsal:
GPRS třídy 10 znamená, že foun umí režimy 4+1 a 3+2 [timeslotů na download+upload], což je nejvyšší přenosová rychlost pro současné founy.
Osobně používám občas N6230 přes infra [nemám v Palmu BT] a v pohodě.
Ale plánuji ji prodat.


Nene, GPRS tridy 10 je 4 + 2, ale maximalne 5 timeslotu!
A k dotazu na rychlost, ano - cim vyssi trida GPRS tim vyssi prenosove rychlosti.

Vice treba zde: http://www.abowe.brbla.net/1/2connection/gprs.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MIZ
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 21.4. 2004
Příspěvky: 18
Bydliště: Krkonoše

PříspěvekZaslal: po 07. únor, 2005 22:41    Předmět: Re: GPRS class Citovat

Permon napsal:
MIZ napsal:
GPRS třídy 10 znamená, že foun umí režimy 4+1 a 3+2 [timeslotů na download+upload]


Nene, GPRS tridy 10 je 4 + 2, ale maximalne 5 timeslotu!

Usmívající A co jsem napsal já? Usmívající
_________________
--
MIZ

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: út 08. únor, 2005 8:17    Předmět: Citovat

jj, mas samozrejme recht!

Videl jsem tam 4+1 a to 3+2 mi "nejak uteklo Koulející očima
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
wirgil
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 16.3. 2004
Příspěvky: 157
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: st 13. duben, 2005 11:53    Předmět: Citovat

Zdravím všechny! Stáhnul jsem si poslední Phonelink, ale nenašel jsem tam ovladač na Nokii 6230 (i když tam vyloženě píšou, že tam je Smutný ). Poraďte, prosím, kde ho sehnat, nebo čím ho nahradit!
_________________
Emigroval jsem od PalmOS do WM a nelituju toho. Můžou si za to sami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
PSkovajsa
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 5.8. 2004
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st 13. duben, 2005 13:11    Předmět: Citovat

Ahoj, taky jsem pred casem resil problem N6230+PalmT3+GPRS. Ovladac na N6230 jsem take nenasel. Vse se mi podarilo rozbehat rucne pres univerzalni ovladace ale nakonec pouzivam programek MobileHighSpeed V5.1. Tento softik mi nakonfiguroval propojeni mobilu pres BT na GPRS a dokonce i pripojeni na Eurotel automaticky. Pokud jde o pripojeni na internet, tak to nema chybu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petrik007
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 17.9. 2004
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 13. duben, 2005 14:13    Předmět: Citovat

wirgil napsal:
Zdravím všechny! Stáhnul jsem si poslední Phonelink, ale nenašel jsem tam ovladač na Nokii 6230 (i když tam vyloženě píšou, že tam je Smutný ). Poraďte, prosím, kde ho sehnat, nebo čím ho nahradit!


V tom Phonelinku je. Konfiguruje se jako univerzalni foun (UPDD) - ty ostatni soubory se jmeny telefonu se instaluji navic. U 6230 by Ti mela stacit instalace techto souboru MoHiSp1Lib.prc, NMSCPT.prc, PMHDB.pdb, PMNDB.pdb, UPDD.prc (pokud mas Tungsten E, T, T2, T3 nebo Zire 72 je potreba jeste nainstalovat PhoneLink.prc + PhoneLink_xxxx.prc podle jazyku instalace). Ale stejne to vse nefunguje korektne, alespon me se nepodarilo vse rozchodit.
_________________
----------------------------------------------------------------------
drive Palm III, Palm IIIx pak dlouho....dlouho nic a ted
TT3, SD 256MB, N6230, folie
----------------------------------------------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Nastavení GPRS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.31 sekund

RSS - články RSS - fórum