DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Prislusenstvi pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 353 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

TT3+Motorola V500 + TMobile GPRS ??

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Nastavení GPRS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VDC
Expert
Expert


Registrace: 22.9. 2004
Příspěvky: 219
Bydliště: Nadryby(PS)

PříspěvekZaslal: ne 24. červenec, 2005 23:29    Předmět: TT3+Motorola V500 + TMobile GPRS ?? Citovat

Koupil sem si novej telefon a zápasím s nastavením připojení k netu.
Stáhnul sem si driver,už sem zjistil,že SMS přes Motorolu posílat nepůjdou:-( ale to přežiju. Ale když se zkouším připojit,palm se pokouší,a nakonec vyhodí hlášku,že je chyba modemu. Prostě nějaký nastavení v telefonu,ale za boha nemůžu najít kde to nastavit.
Nechodí vám to někomu??
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
VDC
Expert
Expert


Registrace: 22.9. 2004
Příspěvky: 219
Bydliště: Nadryby(PS)

PříspěvekZaslal: út 26. červenec, 2005 0:38    Předmět: Citovat

Sám si vařím,sám si peru,nastavit si musím taky sám,když mi nikdo neporadí Cool Cool
Tak pro případné nové šťastné majitele Motoroly Vxxx ,kteří marně hledají,jak nastavit připojení k netu.
Mylně sem se domníval,že si stáhnu driver ze stránek Palmone,sice tam nějakej univerzální driver pro nové telefony je,ale zrovna k motorole je nanic. To je trochu chybka,že přes Motorolu nepůjde posílat sms a vytáčet čísla,ale co se dá dělat. Hlavně sem potřeboval rozchodit připojení k netu.
Bylo mi jasný,že to sranda nebude ,něco najít. Trvalo mi to asi 5 dnů,než sem to rozchodil. A je pravda,že jediný místo,kde sem našel radu,která fungovala,je na PalmHelp.cz. Čili se podělím o nově nabyté vědomosti,aby ta místa byla 2.

Protože se mi nedařilo nastavit palm tak,aby se spojení zdařilo,nejdřív sem doma na PC zkusil nainstalovat mobile Phone Tools,to je trial verze programu,která je na CD, přiloženém k mobilu. Po instalaci se naprosto v pohodě vytvořilo spojení přes blatouch. Když se spojení vytvářelo,tak sem se všiml,že v připojovacím skriptu,je místo *99***1, napsán řetězec *99***3
Ve většině návodů,je ve skriptu jednička,ale já sem si nechal od T-mobilu poslat konfigurátorem nastavení wapu a mms a tak na internet v tomto případě zbyla trojka. Pokoušel sem se nastavit spojení jako u Ericssona r520,ale to vůbec nefungovalo,až sem prolistoval PalmHelp a tam sem ve FAQ našel návod,kterej funguje.

1. V Prefs, Connection, vytvořit nové připojení. Pojmenovat tak, aby se poznalo, např. „T-Motorola GPRS“.

2. Nastavit Connect to PC via IR, nebo BT, podle přání. V případě volby BT vybrat zařízení. Pokud není telefon s Palmem spárován, potom spárovat a vybrat.
Pokud je vybráno BT, je třeba Palm „obelstít“ – pokud vybereme připojení do PC a dáme vyhledávat BT zařízení, zobrazí se pouze PC v okolí. Proto je třeba nejdříve nastavit Connect to Phone, vybrat zařízení, a poté přepnout na Connect to PC.

3. Ukázat na details, nastavit speed 115 200 a automatic.

4. 2x OK – zpět na seznamu připojení, ukázat na done.

5. V Prefs, Network založit novou síť. Pojmenovat nějak vhodně, uživatelské jméno a heslo může být cokoli, ale musí být vyplněno.
Jako Connection vybrat z nabídky připojení, které jsme právě vytvořili (bude na konci seznamu).

6. Ukázat na details, nastavit PPP, Never a DNS pro konkrétního operátora. IP adresa většinou automatická (zaškrtnout), pokud si zákazník platí pevnou IP, měl by jí znát.

7. Ukázat na Skript a vyplnit:

Send at+cgdcont=3,"IP", "internet.t-mobile.cz"
Send CR
Delay 2
Send atd*99***3#
Send CR
Delay 2
End


8. Potvrdit 2x OK a ukázáním na tlačítko Connect provést zkušební připojení

A to je celý.Funguje to jako fík Cool Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
benny
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 21.11. 2004
Příspěvky: 151
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: út 26. červenec, 2005 0:40    Předmět: Citovat

To te Pan Buh tresta za to, ze ses odrodil od svateho Ericssonu Cool
_________________
Treo 650
universal wireless keyboard

Web: http://zlababus.googlepages.com/microwhite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
VDC
Expert
Expert


Registrace: 22.9. 2004
Příspěvky: 219
Bydliště: Nadryby(PS)

PříspěvekZaslal: út 26. červenec, 2005 0:51    Předmět: Citovat

benny napsal:
To te Pan Buh tresta za to, ze ses odrodil od svateho Ericssonu Cool


Nojono,sem holt barbar,ale když von začínal odcházet do věčnejch lovišť a já nevim proč,ale ty nový už mě tolik neberou,teda Z600 mě bere,ale ta zase nejde koupit,já si řekl,že po r520 bude další telefon zase velikej a to je schopný splnit jenom véčko,když já nenávidim,když držim telefon u ucha a mikrofon mam opřenej vo kotlety a má to ty titěrný čudlíčky takový ty t610 a tak Smějící Smějící
Hele benny ale sem na tom líp než Jerzabek,protože tohle nemá popelnicovej OS,tak mi to nebude chtít Shrek rozšlapat Smějící Smějící Smějící Smějící
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
benny
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 21.11. 2004
Příspěvky: 151
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: út 26. červenec, 2005 10:54    Předmět: Citovat

Blby je, ze me to ceka taky. Bude-li chatrani myho telefonu pokracovat dosavadnim tempem, tak mi Jesisek bude muset nadelit jinej.
Ale narozdil od tebe nebudu mit psychicky blok pouzivat napr. T630 Usmívající) (pokud jeste bude v te dobe k dostani)
_________________
Treo 650
universal wireless keyboard

Web: http://zlababus.googlepages.com/microwhite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 26. červenec, 2005 17:06    Předmět: taky jsem prohloupil... :( Citovat

VCD: Dikec za navod... jako tak na treti pokus se mi vzdycky podari pripojit.. pripojování trva asi 15-20s ale jsem tam, jsem na netu Usmívající no ale na to ze ma ta moje V547 EDGE tak to teda vůbec na EDGE nevypada spis to vypada na dost linej 36kbps modem... Smutný to jsem fakt zklaman... no na Jabber to snad bude stacit...


Jinak ja si taky mohl vybrat z nabidky t-mobile co jsem chtel a myslim, ze jsem si vybral fakt to nejhorsi Smutný zato ovsem s nejlepsim displayem, jinou vec na tomto telefonu moc kladne nehodnotim... Asi jsem mel sahnout po S65, ta byla taky za 1Kč Usmívající a nebo jsem mel jeste tyden pockat a koupit si K750i za 3tis to uz si myslim, ze je dobrej foun... (nokie nesnasim.. po nich se nedivam)

a taky se neubranim srovnaní českých neoficialních webů těchto výrobců...
Jako nejhůř mě z toho vychazí fakt ta motorola http://www.mojemotorola.cz/ pak nasleduje asi tesne http://semania.mobilmania.cz/ no a nejvic se mi libej fandové do siemensa z http://www.siemensmania.cz/ to je fakt neskutecny jak si lze utvorit mobil k obrazu svemu Usmívající třeba jen na S65 tam mají 500 vychytaných patchu Usmívající to de ne???

No tak sned takova mania zasahne i Motorolu a ja se s nim i nakonec zziju Usmívající

Tak přeji hezký den... Usmívající
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
VDC
Expert
Expert


Registrace: 22.9. 2004
Příspěvky: 219
Bydliště: Nadryby(PS)

PříspěvekZaslal: čt 28. červenec, 2005 9:14    Předmět: Citovat

vrty dík za pochvalu,já doufám,že to pomůže ještě někomu dalšímu,kdo zvolí takovouhle kombinaci. Co se toho výběru týče,nikdy nekupuju mobily od operátorů,protože je to buď sra*ka a je to levný a nebo je to záležitost zajímavá a je to za dardu,v každým případě,je to vždycky nezajímavý,aspoň pro mě,já vždycky podepisuju smlouvu na 2 roky a beru si za to zvýhodnění HIT. Mobily kupuju vždycky u nezávislejch prodejců,třeba tuhle Motorolu jsem kupoval v Mag shopu,měli jí v akci,spolu s telefonem byla v ceně i Blatouchová bondovka a já to kupuju vždycky na splátky,to mě tolik nebolí Cool
V každým případě,kdyby dělal SonyEricsson víc véček,který by byly na trhu trochu vyběhlý a tudíž levný,tak bych šel do toho,ale nejsou,tak holt je to motorola. Taky kdyby existoval telefon,kterej by uměl jenom telefonovat a měl Blatouch,tak ho mám,třeba takovej Siemens CF62 ,by se mi naprosto líbil.Véčko,malý,když je zavřený,tak nemá z venku žádný ovládací prvky.Ideální mobil,ale nemá Blatouch,tak ho mít nemůžu. Já nepotřebuju aby to mělo mms a vobrázky a chat a podobný chujoviny,já s tim jenom telefonuju a připojuju se k palmu Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt 28. červenec, 2005 14:32    Předmět: sem psal i do oskareny :) Citovat

VCD: sem ten tvuj navod napsal i oskarakum do oskareny na http://www.oskarena.cz/nastaveni_os.php?os=10 sem zvedav kdy ho tam zverejni, ale nechce se mi verit, ze by do ted nikdo neresil spojeni Motorola vs. Palm???

Jinac bych se te chtel jeste zeptat, jak dlouho ti trva navazani spojeni? Me to po odkliknuti navazuje cca 20s.. a nekdy se to nenavaze vubec Smutný To uz mam ale vykoumane, budto staci jen vyp/zap BT v Palmu a nebo oba dva pristroje natvrdo restartovat, nebo vypnout a zapnout.. no a pak se to zase navaze napoprvy.. Mrkající vcera jsem dokonce zkousel i stream audio (stanici na http://www.shoutcast.com Search for: idobi, Bitrate: 24kbps) a celkem pohoda.. GPRS celkem frci.. Usmívající jen priserny zrout dat Smutný
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
VDC
Expert
Expert


Registrace: 22.9. 2004
Příspěvky: 219
Bydliště: Nadryby(PS)

PříspěvekZaslal: út 02. srpen, 2005 1:29    Předmět: Re: sem psal i do oskareny :) Citovat

vrty napsal:


Jinac bych se te chtel jeste zeptat, jak dlouho ti trva navazani spojeni? Me to po odkliknuti navazuje cca 20s.. a nekdy se to nenavaze vubec Smutný To uz mam ale vykoumane, budto staci jen vyp/zap BT v Palmu a nebo oba dva pristroje natvrdo restartovat, nebo vypnout a zapnout.. no a pak se to zase navaze napoprvy.. Mrkající vcera jsem dokonce zkousel i stream audio (stanici na http://www.shoutcast.com Search for: idobi, Bitrate: 24kbps) a celkem pohoda.. GPRS celkem frci.. Usmívající jen priserny zrout dat Smutný


No co se týče navazování spojení a připojení k netu,tak to trvá tak 20s. Jestli se ptáš,za jak dlouho se připojí Blatouch mezi Motorolou a Palmem,tak hned, třeba tak za 5s ,ale neměřil jsem to. Prostě je to rychlejší,než spojení s Ericssonem R520.
A co se týče toho ,že nevěříš ,že by nikdo neřešil připojení Motoroly k Palmu,tak možná to někdo řešil,ale nikam to nenapsal a mě to teda nepřekvapuje. Když sem Palma koupil před skoro 2 roky, tak sem měsíc řešil spojení s Ericssonem r520,tenkrát sem nevěděl,jak na to a návod jsem nikde nenašel a v diskusích nikdo neporadil až mi tenkrát Jura z PDA Brno poradil,abych si stáhnul driver. Dneska se tomu směju,taková kravina,ale nikdo mi jí neporadil Popletený
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Nastavení GPRS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.50 sekund

RSS - články RSS - fórum