DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Baterie pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 357 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

9. sraz PDASoftu
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Novinky na PDAsoftu
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
V7s
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 23.5. 2004
Příspěvky: 171
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 25. duben, 2005 11:15    Předmět: Re: Fotky Citovat

vrty napsal:
V7s napsal:
To sou veci, to sou veci...

Jen prihodim sve fotky, do diskuze se snad ani poustet nebudu Mrkající

O5 jsem se oresvedcil, ze nejsem dobry fotograf, ostatne posudte kazdy sam

Šipka http://fi103.wz.cz/PDAsraz/9.PDA_sraz.html


No fotky celkem ujdou, spon tu vypovýdající schopnost mají, ale proč jsi je nezmenšil aspoň na 800x600 to teda nechápu, takle to jsou zbitečně obrovský plachty, ale jako wallpapery dobrý Usmívající


Myslis zbYtečně, ze ? Velmi šťastný

Delal jsem to v InfranView a ten mi pripadl takovej divnej... Minule jsem delal galerku v Zoneru, to je pak o necem jinem http://fi103.wz.cz/PDAsoft/index.htm Velmi šťastný
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po 25. duben, 2005 11:22    Předmět: ja se bavim Citovat

Ja se teda bavim, ikdyz jsem na srazu nebyl, on-line zpravodajství sem si teda přečet (fuckt dobrý komar), ale k Te vaší diskuzi:

Velvet: Na fotkách ze srazu mi příjdeš celkem spokojená Usmívající Jinak se tě chci zeptat, ten tvůj to tady nečte, nebo jak to u vás funguje?

Nicméně si myslím, že kdo ty "urážky" na Tebe myslel vážně, tak ten to moc v hlavě v pořádku mít nebude...

Jinak pro všechny: Kukněte semka, http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=211 si myslím, že to je celkem pěkná závislá nezávislá recenze Usmívající
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
V7s
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 23.5. 2004
Příspěvky: 171
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 25. duben, 2005 11:41    Předmět: Re: ja se bavim Citovat

vrty napsal:
Ja se teda bavim, ikdyz jsem na srazu nebyl, on-line zpravodajství sem si teda přečet (fuckt dobrý komar), ale k Te vaší diskuzi:

Velvet: Na fotkách ze srazu mi příjdeš celkem spokojená Usmívající Jinak se tě chci zeptat, ten tvůj to tady nečte, nebo jak to u vás funguje?

Nicméně si myslím, že kdo ty "urážky" na Tebe myslel vážně, tak ten to moc v hlavě v pořádku mít nebude...

Jinak pro všechny: Kukněte semka, http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=211 si myslím, že to je celkem pěkná závislá nezávislá recenze Usmívající


Ten jeji to tady cte...

http://v7s.fazole.cz
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 25. duben, 2005 12:20    Předmět: Treo 650 x MDA Citovat

vrty napsal:

Jinak pro všechny: Kukněte semka, http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=211 si myslím, že to je celkem pěkná závislá nezávislá recenze Usmívající


Je fakt, že je to napsané dobře, ale měl bych k tomu srovnání 2 připomínky:

- není pravda, že Treo 650 nemá MP3 vyzvánění
- není pravda, že u Trea 650 je třeba vše konvertovat do PDA, zvládá jak AVI, tak JPEG atd.
- není pravda, že je málo SW

Ale vcelku se jedná o běžné nepřesnosti, kterých se majitelé PPC dopouštějí, když mají srovnávat s Palm OS. Obdobně by na tom byl asi palmista, kdyby recenzoval nějaké PPC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Velvet
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 11.4. 2005
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: po 25. duben, 2005 12:24    Předmět: Re: ja se bavim Citovat

vrty napsal:
Ja se teda bavim, ikdyz jsem na srazu nebyl, on-line zpravodajství sem si teda přečet (fuckt dobrý komar), ale k Te vaší diskuzi:

Velvet: Na fotkách ze srazu mi příjdeš celkem spokojená Usmívající Jinak se tě chci zeptat, ten tvůj to tady nečte, nebo jak to u vás funguje?

Nicméně si myslím, že kdo ty "urážky" na Tebe myslel vážně, tak ten to moc v hlavě v pořádku mít nebude...

Jinak pro všechny: Kukněte semka, http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=211 si myslím, že to je celkem pěkná závislá nezávislá recenze Usmívající


Přes "toho mého" jsem se na tento server vlastně dostala Mrkající A taky mě ukecal do srazu...ukecat mě na předchozí se mu nepovedlo, tentokrát jsem se do toho uvrtat nechala, ale vlastně jediný úspěch byl ten, že mi tam druhý osamělý pocketista (kterého jsme tam částečně vytáhli my) předal předem smluvenou folii...vzdal to dřív než já, což bylo ovšem zapřičiněno tím,že tam byl sám a já tam tvrdla s palmistou, který byl ve svém živlu...takže - dalo se to přežít, ale celkově mi účast nebyla k ničemu Koulející očima Leda že se někteří jedinci bavili tím, že mi brnkali svými poznámkami na nervy Rázný

A jak tak koukám na ten článek...přemýšlím, jestli je to ironie, nebo ne Šokovaný A co si mám myslet o obratu "platforma pro ženy", to fakt nevim... Smutný Usmívající Tázající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Olousek
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 25. duben, 2005 13:05    Předmět: Re: ja se bavim Citovat

Velvet napsal:
vrty napsal:
Ja se teda bavim, ikdyz jsem na srazu nebyl, on-line zpravodajství sem si teda přečet (fuckt dobrý komar), ale k Te vaší diskuzi:

Velvet: Na fotkách ze srazu mi příjdeš celkem spokojená Usmívající Jinak se tě chci zeptat, ten tvůj to tady nečte, nebo jak to u vás funguje?

Nicméně si myslím, že kdo ty "urážky" na Tebe myslel vážně, tak ten to moc v hlavě v pořádku mít nebude...

Jinak pro všechny: Kukněte semka, http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=211 si myslím, že to je celkem pěkná závislá nezávislá recenze Usmívající


Přes "toho mého" jsem se na tento server vlastně dostala Mrkající A taky mě ukecal do srazu...ukecat mě na předchozí se mu nepovedlo, tentokrát jsem se do toho uvrtat nechala, ale vlastně jediný úspěch byl ten, že mi tam druhý osamělý pocketista (kterého jsme tam částečně vytáhli my) předal předem smluvenou folii...vzdal to dřív než já, což bylo ovšem zapřičiněno tím,že tam byl sám a já tam tvrdla s palmistou, který byl ve svém živlu...takže - dalo se to přežít, ale celkově mi účast nebyla k ničemu Koulející očima Leda že se někteří jedinci bavili tím, že mi brnkali svými poznámkami na nervy Rázný

A jak tak koukám na ten článek...přemýšlím, jestli je to ironie, nebo ne Šokovaný A co si mám myslet o obratu "platforma pro ženy", to fakt nevim... Smutný Usmívající Tázající


Holka, mám dojem, že se bereš moc vážně Usmívající)))

ale probůh, žádnou flame Mrkající

ad "platforma pro ženy": PPC s mobilníma woknama mi vyhovuje z několika důvodů, pár z nich by bylo osobních a iracionálních, zbytek už byl x-krát řečen, tak nebudu plýtvat písmenkama Usmívající

pokud by mi PalmOne nebízel totéž, co mobilní Widle (100% kompatibilta s dektopovejma Widlema a s Billovýma softama, který dnes a denně používám), sáhnu po palmíkovi Usmívající když koukám Kibimu přes rameno, jaký má na palmíkovi softy, který Widle neumí, někdy mi to vadí - asi hlavně kvůli lenosti je hledat pro Widle Mrkající))

jenže... já nejsu normální ženská, ta přece neví, co to je harddisk a jak se skládá počítač, žejo? Mrkající
_________________
Oloušek

"... I think that God has got a sick sense of humour
and when I die I expect to find him laughing..."
(Depeche Mode: Blasphemous Rumours, Some Great Reward 1984)

hračky: iPAQ1915>iPAQ1940, noťas, ME75, S55, nějakej ten plecháč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Velvet
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 11.4. 2005
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: po 25. duben, 2005 14:01    Předmět: Re: ja se bavim Citovat

Olousek napsal:
Velvet napsal:
Přes "toho mého" jsem se na tento server vlastně dostala Mrkající A taky mě ukecal do srazu...ukecat mě na předchozí se mu nepovedlo, tentokrát jsem se do toho uvrtat nechala, ale vlastně jediný úspěch byl ten, že mi tam druhý osamělý pocketista (kterého jsme tam částečně vytáhli my) předal předem smluvenou folii...vzdal to dřív než já, což bylo ovšem zapřičiněno tím,že tam byl sám a já tam tvrdla s palmistou, který byl ve svém živlu...takže - dalo se to přežít, ale celkově mi účast nebyla k ničemu Koulející očima Leda že se někteří jedinci bavili tím, že mi brnkali svými poznámkami na nervy Rázný

A jak tak koukám na ten článek...přemýšlím, jestli je to ironie, nebo ne Šokovaný A co si mám myslet o obratu "platforma pro ženy", to fakt nevim... Smutný Usmívající Tázající


Holka, mám dojem, že se bereš moc vážně Usmívající)))

ale probůh, žádnou flame Mrkající

ad "platforma pro ženy": PPC s mobilníma woknama mi vyhovuje z několika důvodů, pár z nich by bylo osobních a iracionálních, zbytek už byl x-krát řečen, tak nebudu plýtvat písmenkama Usmívající

pokud by mi PalmOne nebízel totéž, co mobilní Widle (100% kompatibilta s dektopovejma Widlema a s Billovýma softama, který dnes a denně používám), sáhnu po palmíkovi Usmívající když koukám Kibimu přes rameno, jaký má na palmíkovi softy, který Widle neumí, někdy mi to vadí - asi hlavně kvůli lenosti je hledat pro Widle Mrkající))

jenže... já nejsu normální ženská, ta přece neví, co to je harddisk a jak se skládá počítač, žejo? Mrkající


V tom případě asi taky nejsem ženská... Smějící

Widle, dobrý, tohle označení ještě neznam... Já fakticky potřebuju akorát netbrowser, SMSky, kalendář, IDOS, eventuelně Word...prostě základní funkce, jinak nic spešl - muj prehistorický notebook začal blbnout a potřebovala jsem náhradu kvůli mobilnímu připojení na net...
Ostatně měla jsem v ruce i Palma a nijak zvlášť mě neoslnil, že bych musela měnit...
Ale asi jsem divná, když jdou mimo mě podobná "soutěžení" mezi OS, netbrowsery, nebo třeba značkami aut/šampónů na vlasy/tužkových baterek a nevim čim ještě... Přišlo mi to trochu unfair a divný, asi jako utahovat si z někoho, že má Forda a ne Opela, protože majitelé Opelů zrovna v daném místě převažují Koulející očima Tim spíš, když majitelem je člověk, pro kterého je to první auto...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po 25. duben, 2005 14:27    Předmět: ze by? Citovat

for V7s: Ta galerka ze Zoneru vypadá o něco líp, ale zoner jaksi není zadarmo a ani multiplatforma Smutný Já si docela oblíbyl http://jalbum.net/ udelal jsem tim pár galerii na http://chaloupka.aktualne.cz/hlavni.html ale konkrétně tady http://www.narezovestroje.cz/fotos/lyze_italie/index2.html (tato galerie je focena celá PalmOne Zire72 letos na horách v Itálii). Jinak JAlbum má neskutečný množství skinů a pak ještě jdou libovolně upravovat, takže časem to bude třeba vypadat i jako ta tvá ze Zonera Usmívající

btw. soráč sem si to nák neuvědomil, že pečete s Velvet spolu Usmívající Tak držím palec...

for Olousek: Možná je chyba, že používáš Billovi produkty a jsi na nich tak závislá... My v práci máme od začátku (r2001) linux (konfigurace: tenký klient - aplikační server) a mohu odpovědně říct, že produktivita a kvalita práce se prudce zvyšila s tím, že byla zachována kompatibilita s MS produkty.. Možná to bude tím, že jsme softwerová firma a lecos jsme si nakonec museli napsat sami.. Smutný

Musím říct, že WinXP doma mám a dost je i používám, je to opravdu na začátek pohodlnější a multimediálnější.. Usmívající

for Mirek29: Taky jsem si těch překlepů všiml.. Autor zřejmě musel vyvážit výhody PalmOS nevýhodami, které na surovém palmu z krabice našel.
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Olousek
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 25. duben, 2005 14:40    Předmět: Re: ze by? Citovat

vrty napsal:
for V7s: Ta galerka ze Zoneru vypadá o něco líp, ale zoner jaksi není zadarmo a ani multiplatforma Smutný Já si docela oblíbyl http://jalbum.net/ udelal jsem tim pár galerii na http://chaloupka.aktualne.cz/hlavni.html ale konkrétně tady http://www.narezovestroje.cz/fotos/lyze_italie/index2.html (tato galerie je focena celá PalmOne Zire72 letos na horách v Itálii). Jinak JAlbum má neskutečný množství skinů a pak ještě jdou libovolně upravovat, takže časem to bude třeba vypadat i jako ta tvá ze Zonera Usmívající

btw. soráč sem si to nák neuvědomil, že pečete s Velvet spolu Usmívající Tak držím palec...

for Olousek: Možná je chyba, že používáš Billovi produkty a jsi na nich tak závislá... My v práci máme od začátku (r2001) linux (konfigurace: tenký klient - aplikační server) a mohu odpovědně říct, že produktivita a kvalita práce se prudce zvyšila s tím, že byla zachována kompatibilita s MS produkty.. Možná to bude tím, že jsme softwerová firma a lecos jsme si nakonec museli napsat sami.. Smutný

Musím říct, že WinXP doma mám a dost je i používám, je to opravdu na začátek pohodlnější a multimediálnější.. Usmívající

for Mirek29: Taky jsem si těch překlepů všiml.. Autor zřejmě musel vyvážit výhody PalmOS nevýhodami, které na surovém palmu z krabice našel.


chyba nechyba Usmívající můžeme tu rozpoutat flamewar mezi tučňákofily a wokýnkáři, já bych se s chutí přidala taky na stranu jUniksáků (doma mám dva SUNíky Ultra60ky), ale stejně bychom tu nic nevyřešili Usmívající
Widle mi svým způsobem vyhovují (protože mi nic jinýho nezbývá Velmi šťastný) - navíc každý večer děkuji Ó Velkému DeBillovi, protože mi dává práci Velmi šťastný nebýt Woken, trávím svůj pracovní čas někde v biochemický laborce...

ale odbočili jsme Usmívající

nejsem závislá na Billových produktech - akorát jsem dosud nenašla odpovídající alternativu Usmívající a když říkám "odpovídající alternativu", tak myslím v plném slova smyslu Usmívající

ale opravdu tu nechci vyvolávat bitvy o tom, která platforma je lepší, zda Windows, Linux, Unix, neřkuli MS-DOS Usmívající dostali bychom se stejně daleko jako kdyby se začali přít palmisti s pockeťákama Usmívající
_________________
Oloušek

"... I think that God has got a sick sense of humour
and when I die I expect to find him laughing..."
(Depeche Mode: Blasphemous Rumours, Some Great Reward 1984)

hračky: iPAQ1915>iPAQ1940, noťas, ME75, S55, nějakej ten plecháč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Olousek
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 25. duben, 2005 14:44    Předmět: Re: ja se bavim Citovat

Velvet napsal:
Olousek napsal:
Velvet napsal:
Přes "toho mého" jsem se na tento server vlastně dostala Mrkající A taky mě ukecal do srazu...ukecat mě na předchozí se mu nepovedlo, tentokrát jsem se do toho uvrtat nechala, ale vlastně jediný úspěch byl ten, že mi tam druhý osamělý pocketista (kterého jsme tam částečně vytáhli my) předal předem smluvenou folii...vzdal to dřív než já, což bylo ovšem zapřičiněno tím,že tam byl sám a já tam tvrdla s palmistou, který byl ve svém živlu...takže - dalo se to přežít, ale celkově mi účast nebyla k ničemu Koulející očima Leda že se někteří jedinci bavili tím, že mi brnkali svými poznámkami na nervy Rázný

A jak tak koukám na ten článek...přemýšlím, jestli je to ironie, nebo ne Šokovaný A co si mám myslet o obratu "platforma pro ženy", to fakt nevim... Smutný Usmívající Tázající


Holka, mám dojem, že se bereš moc vážně Usmívající)))

ale probůh, žádnou flame Mrkající

ad "platforma pro ženy": PPC s mobilníma woknama mi vyhovuje z několika důvodů, pár z nich by bylo osobních a iracionálních, zbytek už byl x-krát řečen, tak nebudu plýtvat písmenkama Usmívající

pokud by mi PalmOne nebízel totéž, co mobilní Widle (100% kompatibilta s dektopovejma Widlema a s Billovýma softama, který dnes a denně používám), sáhnu po palmíkovi Usmívající když koukám Kibimu přes rameno, jaký má na palmíkovi softy, který Widle neumí, někdy mi to vadí - asi hlavně kvůli lenosti je hledat pro Widle Mrkající))

jenže... já nejsu normální ženská, ta přece neví, co to je harddisk a jak se skládá počítač, žejo? Mrkající


V tom případě asi taky nejsem ženská... Smějící

Widle, dobrý, tohle označení ještě neznam... Já fakticky potřebuju akorát netbrowser, SMSky, kalendář, IDOS, eventuelně Word...prostě základní funkce, jinak nic spešl - muj prehistorický notebook začal blbnout a potřebovala jsem náhradu kvůli mobilnímu připojení na net...
Ostatně měla jsem v ruce i Palma a nijak zvlášť mě neoslnil, že bych musela měnit...
Ale asi jsem divná, když jdou mimo mě podobná "soutěžení" mezi OS, netbrowsery, nebo třeba značkami aut/šampónů na vlasy/tužkových baterek a nevim čim ještě... Přišlo mi to trochu unfair a divný, asi jako utahovat si z někoho, že má Forda a ne Opela, protože majitelé Opelů zrovna v daném místě převažují Koulející očima Tim spíš, když majitelem je člověk, pro kterého je to první auto...


nenech se vytočit, fakt si to bereš moc osobně Usmívající klídek Mrkající
_________________
Oloušek

"... I think that God has got a sick sense of humour
and when I die I expect to find him laughing..."
(Depeche Mode: Blasphemous Rumours, Some Great Reward 1984)

hračky: iPAQ1915>iPAQ1940, noťas, ME75, S55, nějakej ten plecháč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Velvet
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 11.4. 2005
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: po 25. duben, 2005 14:56    Předmět: Re: ja se bavim Citovat

Olousek napsal:
nenech se vytočit, fakt si to bereš moc osobně Usmívající klídek Mrkající

Muhehe, věř mi, že kdybych byla vytočená, vypadalo by to úúúplně jinak... Rázný
Tehdy mi to bylo spíš líto, dneska je mi to fuk, mam dost jiných starostí (zkouškové na krku) a koneckonců na další sraz mě nikdo jít nenutí, takže co... Velmi šťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Olousek
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 25. duben, 2005 14:59    Předmět: Re: ja se bavim Citovat

Velvet napsal:
Olousek napsal:
nenech se vytočit, fakt si to bereš moc osobně Usmívající klídek Mrkající

Muhehe, věř mi, že kdybych byla vytočená, vypadalo by to úúúplně jinak... Rázný
Tehdy mi to bylo spíš líto, dneska je mi to fuk, mam dost jiných starostí (zkouškové na krku) a koneckonců na další sraz mě nikdo jít nenutí, takže co... Velmi šťastný


mno já nefim, pročetla jsem si tady všechny příspěvky a přišlo mi to, že jsi nějak neudejchala žertíky palmistů Usmívající
ale možná se mýlím - a byla bych asi i ráda Mrkající

tak ať se o zkouškovém daří Usmívající

a na příští sraz dojdi, bude nás wokýnkářek víc, nebudem se bát palmistů nic! Usmívající
_________________
Oloušek

"... I think that God has got a sick sense of humour
and when I die I expect to find him laughing..."
(Depeche Mode: Blasphemous Rumours, Some Great Reward 1984)

hračky: iPAQ1915>iPAQ1940, noťas, ME75, S55, nějakej ten plecháč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po 25. duben, 2005 15:09    Předmět: Re: Treo 650 x MDA Citovat

Mirek29 napsal:

Je fakt, že je to napsané dobře, ale měl bych k tomu srovnání 2 připomínky:

- není pravda, že Treo 650 nemá MP3 vyzvánění
- není pravda, že u Trea 650 je třeba vše konvertovat do PDA, zvládá jak AVI, tak JPEG atd.
- není pravda, že je málo SW

Ale vcelku se jedná o běžné nepřesnosti, kterých se majitelé PPC dopouštějí, když mají srovnávat s Palm OS. Obdobně by na tom byl asi palmista, kdyby recenzoval nějaké PPC.


Treo 650 skutecne nema v zakladu MP3 vyzvaneni. Musis nainstalovat program, ktery ti jej umozni.

Priznavam, ze vse se konvertovat nemusi, ale tak easy jako u PPC to skutecne neni. Vetsinu videoformatu nativne fakt neprehrajes.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Velvet
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 11.4. 2005
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: po 25. duben, 2005 15:11    Předmět: Re: ja se bavim Citovat

Uvidíme, řekl slepej.
Jak jsem psala, zdálo (a pořád zdá) se mi to chování trochu unfair, ale s tim už nic nenadělám, takže neřešim Mrkající
Ostatně když se přidá i přítel, tak už je to docela podpásovka... Ale už je to pryč. No nic, mažu znova do školy, musim jít parler francaise... Usmívající
Ahoj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavel
-= redaktor =-
-= redaktor =-


Registrace: 6.3. 2004
Příspěvky: 220
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: po 25. duben, 2005 16:50    Předmět: Citovat

Nojo, ja si sebou krom meo oblibeneo starecka Palm m500 vzal i sveo moc sikovneo ASUSe A620 a le - taky jsem se stal terceem zertiku, obzvlast Komaara a je fakt, ze priznivci PalmOS, kteryc byla vetsina a sam se mezi ne radim, se na me divali ukosem. V podstate byc ale rad upozornil, ze spis PocketPC maji nektere vyody, ktere Palm nema bez plne podpory nativnic formatu sanci dotanout. romadu SW pro PPC lze najit v podobe freeware a co je placene, obvykle stoji za to. Staci porovnat TextMaker a jakykoli placeny editor pro Palm. A uplne stejna situace je pro video apod., i kdyz u Palmu se snad pomalu blyska na lepsi casy... a zase vyoda Palmu - ktera je pro me rozodujici - je proram, ktery mi velmi prirostl k srdci, WordSmit. Sice neumi zdaleka to, co TextMaker apod., ale svou jednoducosti a pritom vykonnosti- takto by se dalo carakterizovat vetsina proramu pro Palm- mi vyovuje v maximalni mire...
_________________
Treo 650 + microSD 4 GB, loox 720 a GPS BT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Novinky na PDAsoftu Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 5 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.70 sekund

RSS - články RSS - fórum