DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
26. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Baterie pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 287 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

PDA a externí modem

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pocket PC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jefff
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 10.3. 2004
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st 10. březen, 2004 11:20    Předmět: PDA a externí modem Citovat

Lidi, nejsem odborník, takže potřebuji navést.
Problém:
Mám Eurotelí PDA (PocketPC, WinCE) a používám email přes Lotus Notes. V česku to není problém (GPRS). Problém to je v zahraničí - v Evropě se musí se volat mobilem do česka a replikace mojí pošty (když se vůbec povede) je dlouhá, a tím hrozně drahá. V Americe jsem druhej, neboť ten Eurotelí stroj neumí americkou normu. S notebookem to není problém, replikuji přes internet (po drátě) většinou přes IBM server, ten je všude a platím jen lokální call (pokud není i zadarmo, např. v USA), nebo přes to hodím VPN a dívám se na poštu přímo nebo ji zreplikuji LN přímo ze serveru.
Takže mě napadlo, jestli není možno k tomuhle PDA připojit nějaký externí USB modem a dělat to nějak podobně jako s notebookem ? To PDA jsem si pořídil proto, abych se s tím notebookem nemusel tahat, ale za ty peníze si mohu najmout nosiče.
Díky za odpověď - pokud ji někdo zná.
Jefff
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
_jr_
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: čt 11. březen, 2004 9:54    Předmět: modem Citovat

myslis neco takoveho:
http://www.pretec.cz/produkty/compact/compactmodem56k.html ?
(nevim co jsi myslel _USB_ modemem, taky nevim jestli mas CF slot)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jefff
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 10.3. 2004
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt 11. březen, 2004 15:33    Předmět: externí modem Citovat

No, v prvé chvíli jsem zajásal, neb obrázek se mi líbil a vypadalo to, že to je ono. Pak jsem ovšem zjistil, že nemám CF slot (mám slot na SD paměťové karty). Tož jsem hledal a objevil jsem článek na palmare.idnes nazvaný "Socket 56K CF Card modem - analogová komunikace na úrovni", kde píší "Socket 56K CF Card modem je malá podlouhlá krabička s rozhraním v podobě Compact Flash karty typu I. U některých Pocket PC bez Compact Flash slotu (např. iPAQ) budete muset pro využití modemu použít externí kabátek, inteligentně navržená Pocket PC mají Compact Flash slot rovnou integrovaný.".

Tím jse zjistil, že:
a) nemám inteligentně navržený Pocket PC,
b) musím použít kabátek.

Bohužel už tam není, co je to kabátek - tedy, abych ze sebe nedělal blba, tuším, co to je, ale nikde jsem to zatím nenašel.

Ten Eurotelí stroj (DataPhone) má ve výbavě kolébku, ze které kromě napájení čouhá i USB interface - tím si synchronizuji, jsa připojen k PC. A to jsem měl na mysli, když jsem psal "USB modem", tedy modem, který bych připojil na toto rozhraní.

Hledám tedy dál, kdyby někdo poradil, príma.

Jefff
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
_jr_
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: čt 11. březen, 2004 16:52    Předmět: Citovat

no pres CF se ruzna zarizeni pripojuji daleko snaze, neco uz existuje i pro SD, modem taky (http://therookie.dyndns.org/palm/show_picture.php?SD-Modem.jpg) - ale jestli se da u nas koupit to netusim (tohle je vubec ponekud obskurni link)

Pochybuji, ze by nekdo vyrabel 'usb modem', tak jak popisujes, to by fakticky bylo dalsi mini-PDA, ktere by melo usb vstup a vystup na modem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jefff
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 10.3. 2004
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt 11. březen, 2004 21:48    Předmět: Citovat

Tak prd, jak praví klasik. Ten link je fakt obskurní a po celém netu jdou diskuse na téma "kdybyste někdo věděl o SD modemu na PocketPC, tak dejte vědět". Asi to bude, ale teď ještě ne.

_jr_, dík za rady a porady, asi to pro tuhle chvíli zvdám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
_jr_
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: čt 11. březen, 2004 22:44    Předmět: Citovat

no nejjednodussi je fakt kabatek (expansion pack), pro ipaqy treba http://www.pocketpccentral.net/ipaqexpan.htm (je tam potom CF slot), jestli existuje neco podobneho pro ET Dataphone netusim...
Jine elegantni reseni je bluetooth modem: http://www.palmserver.cz/clanek.php3?show=1655

btw: stejne mi vsude v cizine prijde jednodussi najit nejake jine pripojeni k inetu, nez pres modem. treba v us nevim o zadnem isp, ktery by fungovat stejne jako u nas, tj platil bys jenom za telefon a v tom by byl poplatek isp: vsude musis mit smlouvu s isp. nejjednodussi mi vzdycky prislo zaplatit si pristup pres wifi na nejakem verejnem miste (pokud uz to potrebuji, kdyz mam inet cely den tam, kde pracuji), obvykle staci zadat cislo kreditky a je to (v jednom jedinem hotelu to bylo zadara)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jefff
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 10.3. 2004
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá 12. březen, 2004 6:53    Předmět: Citovat

Všechno by to bylo príma, kdybych neměl ten ET DataPhone (žádný expansion pack, ani modrý zub - jen infra) ...

Ohledně wi-fi atd mě zkušenost učí, že zdaleka všude není wi-fi, zdaleka všude není dost silný signál od providera, se kterým má ET roaming (GPRS roaming), ale úplně všude v každé díře je telefon.

My používáme IBM jako ISP a kromě Malty jsem zatím nenarazil na zemi, kde bych nemohl volat lokálně, či (v USA) i zadarmo. Jasně, že platíme IBM za připojení k internetu, ale vlastní telefonování je už za hubičku, a mimoto, jak jsem říkal, je všude.

GPRS je docela dobrý doma, ale v zahraničí platím normální mezinárodní call, což při několika hodinách denně je docela pálka. Slovinsko Bled - príma signám, za tři dny protelefonováno 15k (GPRS roaming).

Teď jsem byl ny lyžích v Alpách v takový chalupe v lesích - wi-fi nic, signál prachbídný a přenášet data se prakticky nedalo, nicméně telefonní linka byla - mě ovšem k prdu.

Nebudu to lámat přes koleno, zahodím ET a koupím si něco jiného, to se mi zaplatí při prvém výjezdu do zahraničí.

Takže ještě jednou díky za pomoc, nicméně to vyřeším zásadně. Btw. jestli WinCE, to fakt nevím, je to opravdu z uživatelského pohledu strašný systém a stejně jako u PC jsou resety na denním pořádku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
_jr_
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: pá 12. březen, 2004 7:06    Předmět: Citovat

tak to sedi Usmívající
jenom perlicka : v unoru jsem byl lyzovat v Rakousku a jedna ze stanic vleku mela verejne wifi ap. ale jinak v kazde dire wifi rozhodne neni, obvykle jsou verejnym signalem pokryte letiste, nektere hotely obcas pumpy ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pocket PC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.69 sekund

RSS - články RSS - fórum