DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 318 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Streamované audio
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Midi, MP3 a další zvuky pro PDA
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 10. květen, 2005 15:54    Předmět: Streamované audio Citovat

Ahoj, podle návodu v článku Streamované audio pro Treo600 jsem na svém Zire72 zprovoznil (přes BT Palm > BT USB PC > Softick PPP >> internet) streamované audio.

Sice jsem nevěděl jak přinutit prohlížeč WebPro, aby začal hudbu hned přehrávat, nakonec jsem si musel adresu do Pocket Tunes v3.0 Deluxe přepsat adresu ze stranek portal.treobits.com ručně.

Jak na to:
Ťapněte na tlačítko Open v PocketTunes pak vyberte z horního pravého menu ShoutCast a klikněte na New, zadejte kompletní celou URL na soubor .pls (například tuto http://www.shoutcast.com/sbin/shoutcast-playlist.pls?rn=117&file=filename.pls )... a dejte přehrávat, palm se sám spojí, načte si soubor, dorovná Buffer a začne zvučit... Fakt hezký.. chodím si s palmem po místnosti, a poslouchám živé vysílání rádia z Ameriky...

Kvalita:
Hodně poslouchám rock a odkaz výše je toho důkazem, takže ikdyž je datový tok jen 24 kbps a 11 KHZ a mono poslouchat se to celkem dá Usmívající
Ale na webu jsou radia i v lepší kvalitě (třeba 128 kbps), ty sem ale ještě nezkoušel Smutný

Výhody:
* můžete si naladit nespočet stanic z celého světa
* dostanete se k hudbě opravdu nevšední Usmívající
* na display hned vidíte jméno písničky a název interpreta, takže si na internetu můžete najít i další info o neznámé kapele..

Jestli jste to už někdo zkoušel a máte v záložkách ňáký pěkný radia, přihoďte je sem, rád si je poslechnu Usmívající (na český stanice jsem zatím ještě nenarazil) Smutný
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
111gopher
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 12.2. 2005
Příspěvky: 119
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: út 10. květen, 2005 16:57    Předmět: Citovat

Já to taky rozchodil... Koukni se na www.shoutcast.com a dej vyhledat czech, je tam jedno rádio...
_________________
LUK@S
M130 -> Zire 72s + 512 MB PQI 60x + 2x Kingston 512 MB + 1x Pretec 32MB + 64 MB Kingston
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcKidney
Expert
Expert


Registrace: 13.4. 2005
Příspěvky: 273
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 10. květen, 2005 18:45    Předmět: Citovat

Co takhle kinoma Usmívající, zadate url wmv radia(vetsina ceskych), nebo Quicktime(zahranični radia a !!televize!!) a mělo by to přehrávat, nutnost mít plnou 3EX a tu ja nemam takze neozkouseno
PS: jinak to ze kinoma neprehrava mpeg4 je kec Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 11. květen, 2005 11:16    Předmět: Citovat

mcKidney: Nemůžeš to ňák rozvést, případně přihodit pár odkazů??? Moc z toho teda chytrý nejsem?? Kinoma že umí soubory WMV, se tady vede hodně diskuze o tom jak WMV na Palmu přehrát, proč jsi to neřek dřív Usmívající

Jinak jsem ji teda včera zkoušel a moc z toho chytrý nejsem. Na internetová radia jsem narazil na stránkách live.atlas.cz a tam píší, že to kódují pomocí WMA, jenže krom toho, že tam nemaj přímej odkaz a spouští si to pomocí ňákýho pluginu v prohlížeči tak odkazují na zdroj třeba http://live.atlas.cz//radio/evropa2-128.asx ... Což když jsem zadal do Kinomi a nebo pak i do PocketTunes, tak se nic nestalo... Smutný

Pak jsem taky zkoušel to video ze stránek http://www.ct24.cz/vysilani/ zkoušel jsem taky rovnou zdroje

http://ct1streaming.visual.cz/asx//ct24liveWH.asx - WMV
http://ct1streaming.visual.cz/rams//ct24liveRH.ram - RealOne

Kinoma me u WMV hodila reset, u RealOne se pripojila, ale dál se nic nestalo Smutný Takže hoďte ňáký tipy, jak to rozchodit???
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 11. květen, 2005 11:31    Předmět: Super rádia :) Citovat

Jinak přihoďte sem vaše oblíbené stanice z http://www.shoutcast.com/

Já teď poslouchám jednu suprovou Punkovou (a je to fakt nářez)

-=RantRadio Punk=-
http://www.shoutcast.com/sbin/shoutcast-playlist.pls?rn=1896&file=filename.pls
...jede dokonce na 128kbps a 44kHz, má ale jen maximálních 270 posluchačů, dnes jich tam bylo 107 Usmívající

btw: 111gopher - ta česká stanice už tam není, včera jsem ji tam ještě viděl a mám ji uloženou v záložkách Usmívající jenže se mi ji nepodařilo spustit Smutný asi je zřejmě už ňáká nedostupná Smutný

P.S.: netušíte, jak v PocketTunes editovat ty URL adresy? Mě by vlastně jen stačilo kdy by se někde dalo zjístit, jakou stanici právě poslouchám?? Když jsi do seznamu dám více adres, tak se v přehledu oběví jen začátky url a z toho se jaksi nic moc nedozvím Smutný
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Hoonzaa
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 7.5. 2005
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st 11. květen, 2005 14:24    Předmět: Citovat

Zkoušel jsem naladit pár stanic z ShoutCast a v Pocket Tunes to asi 5 vteřin načítá a 2 vteřiny hraje, což se nedá posloucht... Koulející očima Mám blbě nastavený program, pomalé připojení GPRS nebo Treo 600 nestíhá??? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcKidney
Expert
Expert


Registrace: 13.4. 2005
Příspěvky: 273
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 11. květen, 2005 14:39    Předmět: Citovat

vrty napsal:
mcKidney: Nemůžeš to ňák rozvést, případně přihodit pár odkazů???

No kinoma je postavena na QuickTime a cinepak kodecich(ted uz i mp4), takze na stream media je zamerena na Quicktime(ten vysila taky, muzete se divat na CNN Usmívající), rm nevim jak prehrat vubec na palmu a ve forech na 1src psali ze se da nejak osulit i wmv, prohlidnu a hodim to sem.
Jak rikam sam jsem jeste nic neodzkousel, protoze jsem na TT nenaistaloval plnou verzi 3EX(nemam ji:))

PS: co zvlada ten pocket tunes za format streamu - ma nejakej vlastni nebo pouziva stavajici(QT,WM, RM, Winamp, mp4..)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 11. květen, 2005 15:08    Předmět: Citovat

Hoonzaa napsal:
Zkoušel jsem naladit pár stanic z ShoutCast a v Pocket Tunes to asi 5 vteřin načítá a 2 vteřiny hraje, což se nedá posloucht... Koulející očima Mám blbě nastavený program, pomalé připojení GPRS nebo Treo 600 nestíhá??? Cool


Důležitý je ten bitrate, já se připojuji přes PC a na něm mám internet rychlý, ale u GPRS věřím, že může vzniknout problém. Na ShoutCast najdeš stanice s bitrate od 8kbps do 320kbps začal bych teda zkoušet ty stanice, s nejmenším číslem a pak postupně zvyšoval komfort Usmívající

Doporučuji třeba již zmiňované idobi Radio
http://www.shoutcast.com/sbin/shoutcast-playlist.pls?rn=117&file=filename.pls
to má jen 24 kbps, 11 kHz a je mono a kupodivu je zvuk docela kvalitní, to by ti snad jet mělo...
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Hoonzaa
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 7.5. 2005
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st 11. květen, 2005 15:34    Předmět: Citovat

Díky za odpověď. Zkoušel jsem to idobi radio a maká to bez problémů. Až se mi někde na cestách omrzí mp3 a těch několik filmů, co mám na kartě, tak si určitě zapnu nějaký rádio. Velmi šťastný
Nepodařilo se mi ale zprovoznit na Treu a Pocked Tunes nic s příponou asx kde fungují dost česká rádia. Přitom jakýsi WMV plugin v Pocket Tunes mám. Jen to načítá a nic nedělá... Zlý nebo velmi zuřivý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 11. květen, 2005 16:39    Předmět: Citovat

mcKidney napsal:

PS: co zvlada ten pocket tunes za format streamu - ma nejakej vlastni nebo pouziva stavajici(QT,WM, RM, Winamp, mp4..)


No podle vseho to bude asi ten Winamp (.pls), žádný jiný přípony mi tam ňák nejedou... Ikdyž PocketTunes umí přehrávat bez problémů WMA, tak strem WM s koncovkou .asx nenačte Smutný

P.S.: to je vlastně i odpověď pro Hoonzaa

mcKidney napsal:

No kinoma je postavena na QuickTime a cinepak kodecich(ted uz i mp4), takze na stream media je zamerena na Quicktime(ten vysila taky, muzete se divat na CNN Usmívající), rm nevim jak prehrat vubec na palmu a ve forech na 1src psali ze se da nejak osulit i wmv, prohlidnu a hodim to sem.
Jak rikam sam jsem jeste nic neodzkousel, protoze jsem na TT nenaistaloval plnou verzi 3EX(nemam ji:))


Tak jsem teď vyzkoušel přes to URL otevřít snad vše (.asx, .rm, .mov) a nic se neotevřelo a ani nerozjelo???
Zkoušel jsem i něco otevřít v MMplayer, ale bezvýsledně Smutný

Hoonzaa: Jaký máš ty filmy?? Usmívající
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W


Naposledy upravil vrty dne st 11. květen, 2005 16:52, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Hoonzaa
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 7.5. 2005
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st 11. květen, 2005 16:49    Předmět: Citovat

To je škoda, že to asx nefunguje...

No filmy si vždycky nějaký půjčím na DVD a pomocí PocketDivXEncoder si to převedu na požadovaný formát ( avi a mp3 ) a přes čtečku na kartu. Z DVD to trvá něco přes hoďku přechroustat. A na kartě je to za 2 minuty. Pro Treo s rozlišením 160x160 má celovečerní film do 100M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcKidney
Expert
Expert


Registrace: 13.4. 2005
Příspěvky: 273
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 11. květen, 2005 18:00    Předmět: Citovat

u kinomy neni klasicky streaming(ted jsem to zkoumal), ale prehravani nedotazeneho souboru(stahujete mp3 na kartu a pritom ji poslouchate)

Na filmy do TCPMP jedine VirtualDub, pokud chcete uploadnu vam nasatveni a vy pak je date open a save
jinak do MMP je tu MMPlayerJobMaker + VirtualDub, ale nedoporucuji, lepsi je se naucit s Dubem samotnym

Jinak je tu téma o lincich na Filmy pro PDA, zrovna uploaduji futuramu
(XviD, 15FPS 320x240, 70-80MB/dil)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
nihilt
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 11.3. 2005
Příspěvky: 115
Bydliště: UH

PříspěvekZaslal: čt 12. květen, 2005 12:02    Předmět: Citovat

mcKidney napsal:
u kinomy neni klasicky streaming(ted jsem to zkoumal), ale prehravani nedotazeneho souboru(stahujete mp3 na kartu a pritom ji poslouchate)


Na filmy do TCPMP jedine VirtualDub, pokud chcete uploadnu vam nasatveni a vy pak je date open a save
jinak do MMP je tu MMPlayerJobMaker + VirtualDub, ale nedoporucuji, lepsi je se naucit s Dubem samotnym

Jinak je tu téma o lincich na Filmy pro PDA, zrovna uploaduji futuramu
(XviD, 15FPS 320x240, 70-80MB/dil)


jo to bys byl hodny.posli mi to na mail nihilt@centrum.cz muj palmik je TE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcKidney
Expert
Expert


Registrace: 13.4. 2005
Příspěvky: 273
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 12. květen, 2005 18:27    Předmět: Citovat

NIHILT: co tam chces poslat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
nihilt
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 11.3. 2005
Příspěvky: 115
Bydliště: UH

PříspěvekZaslal: pá 13. květen, 2005 8:51    Předmět: Citovat

mcKidney napsal:
NIHILT: co tam chces poslat?


myslim nastavneni pro VirtualDub. abych mohl jen nacist film a rovnou ho ulozit.prece jsi to tam psal. Koulející očima
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Midi, MP3 a další zvuky pro PDA Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.83 sekund

RSS - články RSS - fórum