DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 352 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Futurama
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Videa pro PDA
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mcKidney
Expert
Expert


Registrace: 13.4. 2005
Příspěvky: 273
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 16. květen, 2005 23:07    Předmět: Citovat

Oboje jsem stahl(Pratele mi nejdou - kodek), ale k te futurame:
Titulky by mohli bejt o trochu mensi
Vetsi framerate(aspon 15)

jinak sfv - kontrolni soucet nema nic spolecneho s uploadem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
walhalla
MODERATOR
MODERATOR


Registrace: 19.4. 2004
Příspěvky: 366

PříspěvekZaslal: út 17. květen, 2005 8:43    Předmět: Citovat

a jak to, ze to nevidim, kdyz to tam naleju? ze se to tvari, jako ze se to samo smaze... tak ja ti schvalne naleju jeste jednu futuramu s mensima tytulema... Usmívající

a mas pravdu ty prvni pratele jsem delal nejakym jinym (zkusebnim kodekem), ale pouzivas palm beta player? verzi 65 se vsema kodekama? protoze pak by to melo jit

dej vedet, zda mas tedy zajem jeste o nejake dily
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mcKidney
Expert
Expert


Registrace: 13.4. 2005
Příspěvky: 273
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 17. květen, 2005 8:55    Předmět: Citovat

WALHALA:
Zkousel jsem to na kompu
jinak je mozny ze jsem prekonal limit 500MB, pak to tam dlouho nevydrží
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
walhalla
MODERATOR
MODERATOR


Registrace: 19.4. 2004
Příspěvky: 366

PříspěvekZaslal: út 17. květen, 2005 11:14    Předmět: Citovat

pridal jsem tam jeste dva dily...

tentokrat tam "zustaly".

tak mozna pak udelej na ne linky, at se k tomu lidi dostanou...
jo a kdyby byl zajem, tak mam i fsechny dily serialu Joey (nasledovnik serialu Pratele)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nihilt
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 11.3. 2005
Příspěvky: 115
Bydliště: UH

PříspěvekZaslal: út 17. květen, 2005 17:00    Předmět: Citovat

walhalla napsal:
takze jsem uploadnul ctvrty dil sem

http://mckidney.savana.cz/1x04 - Love's Labors Lost In Space.avi

musel jsem to znovu zkonvertovat, protoze netusim, kde mam cd s uz jednou predelanyma dilama. cili dil ma 36 mb (porad polovina co prvni tri dily) a ma tytulky!!! coz jak jsem koukal predchozi dily nemaji... Bohuzel kdyz se to konvertovalo tak mi to prvni minutu a pul hodilo v horsi kvalite, cili to vypada hur. od druhe minuty to myslim vypada dost slusne. ovsem nelze na to koukat na pc, doporucuji opravdu koukat na palmu... jo a jeste neco je to 320x480. Cili pokud mate mensi displaj, tak doporucuji pouzit thcpm (nebo jak se to pro palm jmenuje... proste beta player Usmívající ) ten funguje dokonale... Usmívající

enjoy it!

PS: mckidney - sorry, omylem jsem to nedal do slozky PDA. tak pokud to je problem, tak to prehod a napis jen opravnou cestu...

PPS: sem z toho jelen... jak v nazvu je mezera, tak to tady nechce napsat poradne link... tak jej prosim taky asi oprav. totiz pridej do jmena tecky nebo tak neco... sorry za komplikace. Nejak nic nestiham Usmívající


4.dil nejde stahnout.proc?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcKidney
Expert
Expert


Registrace: 13.4. 2005
Příspěvky: 273
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 17. květen, 2005 17:11    Předmět: Citovat

http://mckidney.savana.cz/PDA/dir.php
Sakra uz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Strny
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 14.6. 2004
Příspěvky: 112
Bydliště: Štipoklasy č. 10

PříspěvekZaslal: út 17. květen, 2005 21:13    Předmět: Citovat

Zdravím,
mě to bohužel v Beta playeru přehrávat nejde, nevím co mam špatně. Zkoušel jsem přejmenovat soubor aby nebyl tak dlouhej a taky to nefunguje. Přehraju to pouze v MMplayeru, ale chtěl bych aby mi to fungovalo v tcmp. poradíte někdo? Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 18. květen, 2005 0:44    Předmět: Citovat

Strny napsal:
Zdravím,
mě to bohužel v Beta playeru přehrávat nejde, nevím co mam špatně. Zkoušel jsem přejmenovat soubor aby nebyl tak dlouhej a taky to nefunguje. Přehraju to pouze v MMplayeru, ale chtěl bych aby mi to fungovalo v tcmp. poradíte někdo? Mrkající


Hele a co kdyby jsi nam prozradil, co mas za pristroj, jakou verzi beta playeru pozivas, jak ma nabyty baterie, kolik mista v pameti RAM a Karty, jak rikas svemu milaskovi, jak se k nemu chovas, co mu vsechno dopravas...

Jako vsechny veci jsou dulezity, jestli se budes k nemu chovat cestne, vrati ti to Usmívající
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 18. květen, 2005 9:55    Předmět: Citovat

mcKidney: Tak ač jsem futuramu vůbec neznal, teď jsem si ji zamiloval Usmívající tak diky Ti moc za ni...

Ale mel bych par dotazu, at se divam jak se divam, opravdu mi chyby v prehledu dil 4 Smutný

Na dil 5 jsem se dival dnes v trolejbusu a docela dobrý, je to malý (ale mel jsi pravdu 60MB dil vypadal o dost lip) a má to i titulky Usmívající Jenze neumim si to vysvetlit, predbihal se mi zvuk pred obrazem, nevis cim to je?

btw: nemate nekdo v mp3 uvodní písničku z tohoto seriálu?
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
mcKidney
Expert
Expert


Registrace: 13.4. 2005
Příspěvky: 273
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 18. květen, 2005 10:02    Předmět: Citovat

Hle vidim to takhle:
Bud nekdo sezene fakt velky FTP a nahrajem tam vsecky verze(4-5GB)
nebo mi nechte chvily casu a vymakam ten settings(vcetne zvuku)
a dam to nekdy pres noc(Zatim mi to vychazi 45MB dil v uzasne kvalite na 320)
take chci vedet pokud mam delat i 480 verze

jinak za noc to vzladnu cely + dopoledne na upload
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Strny
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 14.6. 2004
Příspěvky: 112
Bydliště: Štipoklasy č. 10

PříspěvekZaslal: st 18. květen, 2005 10:03    Předmět: Citovat

jo omlouvam se.

Palm TT3 + 512MB + Hardcase
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcKidney
Expert
Expert


Registrace: 13.4. 2005
Příspěvky: 273
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 18. květen, 2005 10:05    Předmět: Citovat

vrty napsal:
mcKidney: Tak ač jsem futuramu vůbec neznal, teď jsem si ji zamiloval Usmívající tak diky Ti moc za ni...

Na dil 5 jsem se dival dnes v trolejbusu a docela dobrý, je to malý (ale mel jsi pravdu 60MB dil vypadal o dost lip) a má to i titulky Usmívající Jenze neumim si to vysvetlit, predbihal se mi zvuk pred obrazem, nevis cim to je?

btw: nemate nekdo v mp3 uvodní písničku z tohoto seriálu?


Tak pisnicku si muzes sundat pomoci Virtual dobu a pak oriznout pomoci CutOff - pokud na to budu mit chvili cas udelam to

Titulky je spousta prace, ale muzu je tam pridat taky(Jeste jsem to teda nezkousel)
Je to tim ze ten kdo predelaval tu verzi, po***l predelavani Yvukove stopy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
walhalla
MODERATOR
MODERATOR


Registrace: 19.4. 2004
Příspěvky: 366

PříspěvekZaslal: st 18. květen, 2005 11:25    Předmět: Citovat

Tak jsem tam pridal dil 7 a 8 s tytulkama... pokud se vam nelibi kvalita, tak muzu ji zlepsit, ale pocitejte s vetsi velikosti. tohle mi prijde jako rozumny kompromis...

a s tim ftp... kdyz jej nekdo budete mit, tak muzeme udelat vic hezkych serii... jak rikam, mam vsech 72 dilu futuramy i s bonusama... Pak mam kompletni 10 serii Pratel a mam i Joeyho a jeste nejaky dalsi veci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 18. květen, 2005 11:41    Předmět: Citovat

Strny napsal:
jo omlouvam se.

Palm TT3 + 512MB + Hardcase


Aha takze ty nam nereknes co za verzi TCMP pouzivas a presne jakej soubor na tom prehravas a jak ho prehravas, jak mas nastaveny TCMP??? Dobre, nech si to pro sebe, ale s takovou ti to nepojede nikdy... Usmívající
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 18. květen, 2005 11:45    Předmět: Citovat

walhalla napsal:
Tak jsem tam pridal dil 7 a 8 s tytulkama... pokud se vam nelibi kvalita, tak muzu ji zlepsit, ale pocitejte s vetsi velikosti. tohle mi prijde jako rozumny kompromis...

a s tim ftp... kdyz jej nekdo budete mit, tak muzeme udelat vic hezkych serii... jak rikam, mam vsech 72 dilu futuramy i s bonusama... Pak mam kompletni 10 serii Pratel a mam i Joeyho a jeste nejaky dalsi veci...


No super, pokracujte v tom kluci, ale furt mi tam chyby ten dil 4 a nebo jsem prosvih datum vydani???
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Videa pro PDA Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.83 sekund

RSS - články RSS - fórum