DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 357 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nastavení Palm X telefon
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Nastavení GPRS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
domeT3
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 2.3. 2004
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: čt 11. březen, 2004 22:35    Předmět: Re: domeT3 Citovat

Tittus napsal:
Tak po dvou dnech zkouseni, resetovani, instalovani atd. jsem zjistil, ze za vsechno mohla ohavna Nokia 7650. Stejne jsem chtel jinej mobil, dneska zakoupil Sony-Ericsson Z600 a nainstaloval do T3 vsechno pekne od zacatku. A BEHA TO JAKO VINO!!! Surfuju, jsem na ICQ, stahuju maily - proste pohoda. DIKY MOC, ten soft, co jsi mi poslal nastavil vsechno naprosto sam a hlavne je v nem ta Z600. Panbuh ti to oplati na detech. Smějící


Smějící JOOOOOOOOO ,,,,tak to sem raad ze ti to chodii Překvapený)...kdyz bys neco potreboval tak sem na icq 81323574
_________________
Palm Tungsten T3, SD Corsair 1Gb, Hard case, miniUSB CRADLE, Brando Ultra clear protector, GPS Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tittus
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 8.3. 2004
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá 12. březen, 2004 22:05    Předmět: Citovat

Tak a kdybyste nekdo potrebovali ten soft, tak tady je link na demoverzi, kterou mi poslal domeT3 a s kterou se to povedlo bezvadne nastavit Mrkající :
http://www.novamedia.de/pages_e/e_mhs_palm.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt 18. březen, 2004 1:34    Předmět: Soft Citovat

Včera jsem přeinstalovával palma a mohl jsem tak tu aplikaci vyzkoušet osobně. Funguje na jedničku. Trochu víc mi už zabral čas zduplikovat všechno aby to stále funguje ale už to v pohodě jede. Dokonce jsem si z toho vytáhl driver pro Nokii 6100, který normálně nikde není. Usmívající
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
domeT3
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 2.3. 2004
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: čt 18. březen, 2004 17:50    Předmět: Re: Soft Citovat

Moren napsal:
Včera jsem přeinstalovával palma a mohl jsem tak tu aplikaci vyzkoušet osobně. Funguje na jedničku. Trochu víc mi už zabral čas zduplikovat všechno aby to stále funguje ale už to v pohodě jede. Dokonce jsem si z toho vytáhl driver pro Nokii 6100, který normálně nikde není. Usmívající


....tak to jsem rad ze sem nasel takhle uzitecnej prograamek Rázný
_________________
Palm Tungsten T3, SD Corsair 1Gb, Hard case, miniUSB CRADLE, Brando Ultra clear protector, GPS Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt 18. březen, 2004 19:59    Předmět: Citovat

Mrkající
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
komaar
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 224
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 09. duben, 2004 12:55    Předmět: Problem T3 + Nokia 6310i + Eurotel gprs Citovat

Prosim pomoc !!!!
neco jsem si tam v nastaveni asi totalne zvoral (az to zas rozchodim, tak se prastim pres rucicky) a nemuzu se pripojit pres gprs
tady probiranej program mi minule pomoh, ale znova mi ho tam dostat nejde, co mam smazat, abych ho moh znova pustit (to by mohlo vyresit vsechny problemy)
pres kopii nastaveni se tam nejak nemuzu dostat, pda se telefonem spoji, ale nevyvola se gprs
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá 09. duben, 2004 22:50    Předmět: Citovat

Zkus si nainstalovat FileZ, to je souborovy manager ktery je zdarma. Muzes si diky nemu editovat polozky saved a unsaved preferences. Tam se ukladaji data a skryte zaznamy vsech aplikaci. Jako ze je aplikace registrovana a tak. Tam by jsi musel najit polozky souvisejici s tim programem a ty polozky smazat. Nebo smazat cele tyto preferences, ale pak si budes muset palma uplne celeho znovu nastavit.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
komaar
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 224
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 22. duben, 2004 14:31    Předmět: Citovat

Je nekde chyba mezi zidli a pda Usmívající
ted stejne zase nemam mobil s gprs, pokud by zase byl, tak si necham poradit treba na dalsim srazu Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá 23. duben, 2004 1:58    Předmět: Citovat

Příští sraz bude začátkem června, tak už si chystej PDA. Usmívající
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
viki
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 20.3. 2004
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 27. duben, 2004 20:07    Předmět: Citovat

Už se těším na setkání, pořád mi to nejak nefachá a nemůžu to rozchodit....Doufám, že setkání bude v Praze někde v dobrý hospůdce...
Viktor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st 28. duben, 2004 0:32    Předmět: Citovat

Chysta se nejaka nova hospudka. Nekde na Konevce. Praha 3. Vyzkousime ji a dame vcas na strankach vedet. Neboj. Usmívající
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
viki
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 20.3. 2004
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 28. duben, 2004 20:06    Předmět: Citovat

Těším se!!! A kdo je "zkušebník?....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
domeT3
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 2.3. 2004
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: st 28. duben, 2004 23:05    Předmět: Citovat

Moren napsal:
Chysta se nejaka nova hospudka. Nekde na Konevce. Praha 3. Vyzkousime ji a dame vcas na strankach vedet. Neboj. Usmívající


...no minulej srazik jsem propas(z studijnich duvodu), ten co se chysta ted si nenecham ujit!!! Cool
_________________
Palm Tungsten T3, SD Corsair 1Gb, Hard case, miniUSB CRADLE, Brando Ultra clear protector, GPS Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt 29. duben, 2004 20:12    Předmět: Citovat

Zkusebnikem byl PDASoft team. Usmívající Ale neprosla testem. Kuchar nic moc. Hledame dal. Usmívající
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
viki
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 20.3. 2004
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 29. duben, 2004 20:35    Předmět: Citovat

Držím palečky aby jste měli štaštnou ruku a nezkažený žaludek....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Nastavení GPRS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.58 sekund

RSS - články RSS - fórum