DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Značkové příslušenství za neznačkové ceny!


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 355 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Mám koupit Acer n50?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pocket PC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Johny_G
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá 08. červenec, 2005 20:27    Předmět: Mám koupit Acer n50? Citovat

Pokud bude moje brigáda placená tak jak to zatím vypadá (tj. velmi dobře Usmívající), rád bych si koupil PDA. Hezky se mi tu vyjímá Acer n50. Je to ta slabší verze - 312MHz procesor (u PDA stačí, nebo ne?) a 64MB flash (to je mi putna, mám 2 MMC), a byl by za 7 140,- bez DPH (samozřejmě nový, z bazaru neberu ani telefony). Myslíte, že je to dobrá volba? MDA nechci (mám QD) a na UIQ nejsou prachy (ale stejně bych ho nechtěl, mám QD Usmívající). Jde mi tu tak nějak o ten procík a o tu cenu, ale především bych prostě potřeboval nějaké to shrnutí; jestli ano, nebo ne. Díky moc.

EDIT: Teď to vypadá, že by teoreticky bylo i na Premium. Co vy na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jura
Veteran
Veteran


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 447
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá 08. červenec, 2005 22:39    Předmět: PoPelniCe Citovat

PoPelniCe nebrat Mrkající
_________________
TROCKEN.org Momentálně používám PalmPilot Personal 512 kB - HTC Diamond - Asus Eee 701 - Asus A696
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pedro
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 19.1. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: pá 08. červenec, 2005 23:21    Předmět: Acer n50 Citovat

Problém Aceru n50 je displej - pouze 240x320 bodů, což je málo. Popravdě řečeno dost to Acery n50 sráží.

Ja bych sel do Tungstenu T5 (320x480, 412MHz procík, 256MB Flash RAM). Ale je to jen můj názor Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
GTA-007
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 29.6. 2004
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: so 09. červenec, 2005 9:33    Předmět: koupit Citovat

Ja jsem z platformy Palm presel zrovna na n50ku. Display s mensim rozlisenim popravde vubec nepoznas, co poznas, je procesor 315ka je podle mne uz malo na spousteni nekterych aplikaci. Sice bezi tak nejak svizne ale mit tu 520ku u modelu premium by rozhodne nebylo k zahozeni. Vyhodou oproti "chytrejm kalkulackam" je super mutltitasking a slot CF. Osobne v CF mam GPS a v SD kartu. S wifi sem se chytil skoro na kilometr v cistem prostredi na apcko. S bluetoothem neni vubec zadny problem, kalendar a dalsii instalovane veci jsou taky na celkem slusne urovni (MS to prece nemuze udelat blbe Velmi šťastný ) Jinak operacni system se chova a vlaste i strukturou adresaru ci instalovanim aplikaci velmi podoba desktopove verzi. Rázný Muj pocit z tohohle pristroje je hodne dobry ale je to volba, budes vypadat u Palmistu divne no Smějící
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johny_G
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: so 09. červenec, 2005 10:32    Předmět: Re: koupit Citovat

GTA-007 napsal:
Ja jsem z platformy Palm presel zrovna na n50ku. Display s mensim rozlisenim popravde vubec nepoznas, co poznas, je procesor 315ka je podle mne uz malo na spousteni nekterych aplikaci. Sice bezi tak nejak svizne ale mit tu 520ku u modelu premium by rozhodne nebylo k zahozeni. Vyhodou oproti "chytrejm kalkulackam" je super mutltitasking a slot CF. Osobne v CF mam GPS a v SD kartu. S wifi sem se chytil skoro na kilometr v cistem prostredi na apcko. S bluetoothem neni vubec zadny problem, kalendar a dalsii instalovane veci jsou taky na celkem slusne urovni (MS to prece nemuze udelat blbe Velmi šťastný ) Jinak operacni system se chova a vlaste i strukturou adresaru ci instalovanim aplikaci velmi podoba desktopove verzi. Rázný Muj pocit z tohohle pristroje je hodne dobry ale je to volba, budes vypadat u Palmistu divne no Smějící


Děkuji ti z celého srdce Mrkající . A co v případě, že by nebylo na Premium. Je to s tím procíkem hodně špatný? Jak se to vůbec u PDA projeví?

P.S.: Já chci výhradne popelnici. Palm nechci, protože jednu databanku jsem už měl, ale nebavilo mě to Rázný , a na počítání mám vědeckou kalkulačku. Velmi šťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jura
Veteran
Veteran


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 447
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so 09. červenec, 2005 16:09    Předmět: Re: koupit Citovat

Tou databankou jsi určitě myslel tu svoji NOKII, že? Mrkající

Johny_G napsal:
GTA-007 napsal:
Ja jsem z platformy Palm presel zrovna na n50ku. Display s mensim rozlisenim popravde vubec nepoznas, co poznas, je procesor 315ka je podle mne uz malo na spousteni nekterych aplikaci. Sice bezi tak nejak svizne ale mit tu 520ku u modelu premium by rozhodne nebylo k zahozeni. Vyhodou oproti "chytrejm kalkulackam" je super mutltitasking a slot CF. Osobne v CF mam GPS a v SD kartu. S wifi sem se chytil skoro na kilometr v cistem prostredi na apcko. S bluetoothem neni vubec zadny problem, kalendar a dalsii instalovane veci jsou taky na celkem slusne urovni (MS to prece nemuze udelat blbe Velmi šťastný ) Jinak operacni system se chova a vlaste i strukturou adresaru ci instalovanim aplikaci velmi podoba desktopove verzi. Rázný Muj pocit z tohohle pristroje je hodne dobry ale je to volba, budes vypadat u Palmistu divne no Smějící


Děkuji ti z celého srdce Mrkající . A co v případě, že by nebylo na Premium. Je to s tím procíkem hodně špatný? Jak se to vůbec u PDA projeví?

P.S.: Já chci výhradne popelnici. Palm nechci, protože jednu databanku jsem už měl, ale nebavilo mě to Rázný , a na počítání mám vědeckou kalkulačku. Velmi šťastný

_________________
TROCKEN.org Momentálně používám PalmPilot Personal 512 kB - HTC Diamond - Asus Eee 701 - Asus A696
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johny_G
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: so 09. červenec, 2005 16:36    Předmět: Re: koupit Citovat

Jura napsal:
Tou databankou jsi určitě myslel tu svoji NOKII, že? Mrkající

Johny_G napsal:
GTA-007 napsal:
Ja jsem z platformy Palm presel zrovna na n50ku. Display s mensim rozlisenim popravde vubec nepoznas, co poznas, je procesor 315ka je podle mne uz malo na spousteni nekterych aplikaci. Sice bezi tak nejak svizne ale mit tu 520ku u modelu premium by rozhodne nebylo k zahozeni. Vyhodou oproti "chytrejm kalkulackam" je super mutltitasking a slot CF. Osobne v CF mam GPS a v SD kartu. S wifi sem se chytil skoro na kilometr v cistem prostredi na apcko. S bluetoothem neni vubec zadny problem, kalendar a dalsii instalovane veci jsou taky na celkem slusne urovni (MS to prece nemuze udelat blbe Velmi šťastný ) Jinak operacni system se chova a vlaste i strukturou adresaru ci instalovanim aplikaci velmi podoba desktopove verzi. Rázný Muj pocit z tohohle pristroje je hodne dobry ale je to volba, budes vypadat u Palmistu divne no Smějící


Děkuji ti z celého srdce Mrkající . A co v případě, že by nebylo na Premium. Je to s tím procíkem hodně špatný? Jak se to vůbec u PDA projeví?

P.S.: Já chci výhradne popelnici. Palm nechci, protože jednu databanku jsem už měl, ale nebavilo mě to Rázný , a na počítání mám vědeckou kalkulačku. Velmi šťastný


Ty patrně víš o telefonech ho*no, ale věřím, že s PDA tady všichni umíte Mrkající. Proto se na vás také obracím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nihilt
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 11.3. 2005
Příspěvky: 115
Bydliště: UH

PříspěvekZaslal: so 09. červenec, 2005 17:20    Předmět: Citovat

Ty si myslis, ze Palm je databanka? Tak to jsi na omylu. Ja jsem jedine pro Palm. Podivej se kolik zabiraji aplikace pro PPC a pro Palm. To je hodne velkej rozdil, ale je to tvoje rozhodnuti. Upozorňující
_________________
IBM WorkPad c3 --> Palm Tungsten E --> Palm T|X + GPS BT-338
Bezdratova klavesnice, sluchatka KOSS PortaPro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jura
Veteran
Veteran


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 447
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so 09. červenec, 2005 17:22    Předmět: Citovat

Soude dle Tveho obrazku u nicku budes nejspis pubescentni manicka co si za penize z brigady koupila svuj prvni "chytrejsi" mobilek a uz sezrala vsechnu moudrost. Tady nejsi na mobilmanii !!! Vim o telefonech minimalne stejny h.... jako ty o PDA !
_________________
TROCKEN.org Momentálně používám PalmPilot Personal 512 kB - HTC Diamond - Asus Eee 701 - Asus A696
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johny_G
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: so 09. červenec, 2005 17:24    Předmět: Citovat

nihilt napsal:
Ty si myslis, ze Palm je databanka? Tak to jsi na omylu. Ja jsem jedine pro Palm. Podivej se kolik zabiraji aplikace pro PPC a pro Palm. To je hodne velkej rozdil, ale je to tvoje rozhodnuti. Upozorňující


Velikost aplikací nehraje roli. Nějaká ta MMC/SD se najde vždycky. Ale už jenom proto, že spolužák má PPC - kvůli kompatibilitě (tj. abychom se bez problému propojili a měli stejné aplikace/hry) chci jen a pouze Wokýnkové PDA. Takže myslíte, že n50 by byla dobrá volba?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johny_G
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: so 09. červenec, 2005 17:28    Předmět: Citovat

Jura napsal:
Soude dle Tveho obrazku u nicku budes nejspis pubescentni manicka co si za penize z brigady koupila svuj prvni "chytrejsi" mobilek a uz sezrala vsechnu moudrost. Tady nejsi na mobilmanii !!! Vim o telefonech minimalne stejny h.... jako ty o PDA !


To že vím o PDA stejný ho*no jako ty o Symbianu nijak nezastírám, ale zbytek mě dohání k smíchu. Soudit člověka podle avatara je blbost, a na mobilmanii jsem nebyl cca rok. Všimni si, že ostatní se snaží rozumně reagovat, zato ty máš na starosti flamewar. Bylo jasně řečeno, že chci PPC. Musíme se v tom pořád patlat? Jestli to chceš řešit, tak přes PM. V tomhle threadu bych se totiž rád něco dověděl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pedro
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 19.1. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: so 09. červenec, 2005 17:34    Předmět: Re: koupit Citovat

GTA-007 napsal:
Ja jsem z platformy Palm presel zrovna na n50ku. Display s mensim rozlisenim popravde vubec nepoznas


Tak to s tebou nesouhlasim, zrovna u dokumentu, tabulek, databazi, filmu, webu, fotek a GPS to hodne poznas. Rozliseni 320x480 ktere T5/LD je mnohem lepsi nez 240x320, ja bych PDA s rozlisenim 240x320 nebral.


Naposledy upravil Pedro dne so 09. červenec, 2005 18:01, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
freeman
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so 09. červenec, 2005 17:36    Předmět: Citovat

No tá prémium má predsa len silnejšie parametre a hlavne kolísku
V prýpade že by bol upgrade na WM5 tak by šiel iba do premium
lebo potrebuje 128 mb ram
kolíbka má usb host konxcovku a n50 ju má na sync kábly ako moja n30
a po pripojení klávesnice je lepšia kolíska (viem z vlastnej skúsenosti ) pda aspoň pekne stojí a vydíš naňho


To palmáci : máte na tých vaších zázrakoch usb host asi nie


Smějící Smějící Smějící

Toto ste videli : http://www.pocketpcthoughts.com/index.php?action=expand,41356[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
freeman
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so 09. červenec, 2005 17:40    Předmět: Citovat

Na n50 sa dá dysplay otočiť na ležato landscape
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pedro
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 19.1. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: so 09. červenec, 2005 18:37    Předmět: Citovat

freeman napsal:
Na n50 sa dá dysplay otočiť na ležato landscape

hmm pěkný ale moc ti to nepomůže na 320x480 to nemá, když už to musí být PPC tak jedině s VGA, ja bych ale stejne PPC nechtel. Mnohem lepší nez QVGA 240x320 je Palm Hires+ 320x480 jo
a T5 umi landscape taky Mrkající


Ad multitasking - Palm ma svuj zpusob prace z více ulohami a je mozne nechat bezet vice aplikaci najednou pokud to ma smysl a aplikace z toho profituji, to je ze jsou tak napsane.
Krom toho je vetsinou mnohem lepsi ukladani stavu aplikace pri jejim opousteni tak jak to palm aplikace vetsinou delaji, protoze to "nezere" systemove zdroje a baterku, coz byva problem u PPC.

Ad CF - pokud nekdo vyzaduje slot CF tak n50 snad muze byt i dobra volba, ne ale pro mne, ja CF karty nepouzivam a slot je tedy v mem pripade irelevantni.

Ad USB Host - pokud vím tak palmy usb host nemaji, na druhou stranu klavesnici od pocitace nechavam doma, s sebou kdyz potrebuji beru skladaci wireless klavesnici a jako flash disk pouzivam palm samotny a tak mi staci podpora USB mass storage.
Jinak beru ze moznost pripojovani ruznych periferii pres usb muze byt fajn, jenze, pokud vim tak stejne musis mit pro dany typ periferie nainstalovany ovladac jinak je ti to na nic.

Az ted jsem si vsiml ze tato diskuze je v PocketPC casti takze koncim uz tu nebudu propagovat vice Palm Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pocket PC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.70 sekund

RSS - články RSS - fórum