DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 356 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Kvalita audio vystupu a vykon procesoru
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec o Hardwaru
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kaja
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 11.3. 2005
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: pá 02. září, 2005 19:01    Předmět: Citovat

Hele, ty sluchadla za dvacku beru Mrkající Když už jsme u těch sluchátek, k pda mam toršku nestadartní low-endy hlucháka od Sennheisera HD201. Takové docela obří, ale hezky tlumí zvuky a člověk si venku připadá jak king (bo idiot Usmívající ) Zacejc už ale zvládají slušně jakékoli zvuky a s nima moc rozdíl mezi pc a ppc nepoznávámMrkající
Chjo, možná se dočkám rx3750, tam je prý opravdu slušný zvuk, i když nečekam výrazný rozdíl, i u a620 se tvrdí, že má dobré audio
_________________
Na co stylus? Kružítko stačí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
111gopher
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 12.2. 2005
Příspěvky: 119
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: pá 02. září, 2005 19:38    Předmět: Citovat

No sice jsem meho Zire72s neporovnaval se zadnym PPC( vlastne porovnaval s MDA2 a MDA2 se jaksi nechytal). Zkouseli jsme zvukovy vystup na sluchatkach Koss Sporta Pro a Thomson Lyra a reknu vam, ze nezaujati posluchaci si vubec nestezovali!!! Mrkající A tak me napadlo porovnat zvukovy vystup s mou integrovanou zvukovkou na zakladni desce (AC97) a je to opravdu rozdil!!! Ale ne rozdil ve prospech zvukovky, ale palmu!!! Oproti zvukovce ma palm lepsi basy!!! Taky testovano na nezaujatych posluchacich!!! Vse jsem testoval s Pocket tunes a upravenym ekvalizerem!!!
_________________
LUK@S
M130 -> Zire 72s + 512 MB PQI 60x + 2x Kingston 512 MB + 1x Pretec 32MB + 64 MB Kingston
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kaja
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 11.3. 2005
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: pá 02. září, 2005 22:53    Předmět: Citovat

Přijde na to na čem jste to zkoušeli...ale pokud prohrálo i PC, je to rapidně podezřelé, tak se nedivím že to pak projelo i MDA2. Ruku na srdce, asi se tu nenajde moc lidí, kteří uvěří než palm porazí normální PC za normálních podmínek Koulející očima
_________________
Na co stylus? Kružítko stačí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
111gopher
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 12.2. 2005
Příspěvky: 119
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: pá 02. září, 2005 23:52    Předmět: Citovat

No na moji Via KT600 zrovna super zvukovka neni... Tak jestli mel nekdo moznost vyzkouset zvuk u MDA2 tak vi o cem mluvim... Mrkající A pri porovnani s "normalnim" Mp3 playerem to bylo docela tezke rozhodnout... Zkouselo to asi 5 lidi v poslucharne. Z testu vysel o neco lip MP3 player, ale asi tak o jeden bod z deseti. Jo a s tou zvukovkou na moji zakladni desce jsem si dost hral a ruzne upravoval nastaveni a palm fakt vyhral.
_________________
LUK@S
M130 -> Zire 72s + 512 MB PQI 60x + 2x Kingston 512 MB + 1x Pretec 32MB + 64 MB Kingston
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pavlii
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 20.7. 2005
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: so 03. září, 2005 10:18    Předmět: Citovat

Hezky se to tu rozjelo, hotova audiofilska diskuse Velmi šťastný

Jednou jsem cetla jeden starej casopis, kde si jeden blize nejmenovany pan udelal z jedne mistnosti obrovskou reprobednu nasmerovanou ven na nedaleky travnaty placek. Tam potom ulehal a mazal se vyjetym olejem (fakt nekecam) aby mu zvlacnela kuze a on mohl vnimat i nejhlubsi basy celym povrchem tela Velmi šťastný

Ale ted vazne. Z PC zvukovek jsou standardne kvalitni TEMER vsechny Creative produkty, ktere se vsak pri soucasnem trendu integrovanych levnych zvukovek moc nepouzivaji. Koupi si je pouze nejaky snob kvuli znacce a nebo naopak nekdo, kdo dela hudbu, treba kvuli midi. Kdo by si taky kupoval zvukovku temer v cene dalsi zakladni desky, ze? Velmi šťastný Ale i ve studiove praxi se treba SB Audigy bezne pouziva, protoze ma dost slusne parametry. Ja v tom delam, takze vim o cem mluvim. A pak samozrejme existuji a existovali profesionalni vyrobci, jako treba Turtle Beach se spickovymi parametry.

Souhlasim s tim, ze na 95 procentech sluchatek asi vubec nekvalitu treba Palmu T3 nepoznate, a porad si budete myslet, ze hraje skvele. Protoze on opravdu oproti chrastivym kazetakum a podobnemu braku skvele hraje.

Problem je, co se tyce sluchatek, dnes neexistuje literatura nebo casopis, ktery by vam s jejich vyberem pomohl. Navic se jejich kvalita temer neda zmerit, mozna jeste u podobnych typu, ale na porovnani malinkych "pecek" do usi s velkymi sluchatky neexistuje nic. Jedine ze si nasadite a tvarite se ze tomu rozumite Velmi šťastný a porovnate to subjektivne. Na pripojene technicke parametry se vubec neohlizejte, protoze po jejich precteni by se kazdy zvukovy technik rozesmal tak, ze by mu hrozilo protrzeni branice Velmi šťastný

Ale obecne - nejvetsi problem dnes je (a vlastne vzdycky byl) v poslednim clanku retezce - sluchatka nebo reprobedna. Ja osobne pouzivam uvedene minipecky SONY (typ je napsanej nekde vyse), ktere hrajou tak, ze jsem to jeste z zadnych reprobeden takhle neslysela. A pritom jsou to male pecky, pouze se lisi od ostatnich gumovym tesnenim do ucha. I zminovane KOSSy treba Porta Pro, hrajou moc pekne. Abyste se doma alespon vyrovnali jejich kvalite, museli byste mit sakra velke a sakra dobre reprobedny (popr. subwoofer).

Nekdo tu zminoval i Sennheisera (doufam ze to nekomolim). To je firma, ktera vyrabi velmi kvalitni sluchatka uz NEJMENE 40 let, pokud to nevite. A byla ve svem oboru vzdycky spicka. KOSS je na tom take tak. Zato uvedena sluchatka SONY jsou spise vyjimkou v jejich sortimetu, ktera velmi prekvapila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kaja
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 11.3. 2005
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: so 03. září, 2005 16:17    Předmět: Citovat

Když už jsem off-topic, tak proč ne víc. Mam dotaz Usmívající
Já vim že Sennheisery jsou setsakra kvalitní značka. HD201 je tuším jejich nejlevnější model (cca 600-700kč jako novinka) a já kdysi hledal hluchátka, která bych se nemusel stydět ani vzít ven. Přeci jen, vyhrály cenu za design na výstavě v LA loni. Vzhled a všeobecné dobré mínění mě zlomilo:) Přijdou mi slušné, ale taky sem nikdy nic pořádnějšího neslyšel a kdosi říkal že snesou srovnání s kossy o litr dražšími..asi blbost co?
_________________
Na co stylus? Kružítko stačí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pavlii
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 20.7. 2005
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: so 03. září, 2005 19:11    Předmět: Citovat

Ja tenhle typ neznam. Ale ve studiich se tahle znacka taky dost bezne pouziva, drive dokonce se temer jina nepouzivala, takze predpokladam, ze si nedovoli vypustit nejakou nekvalitni vec.

Oni naopak KOSS delaji normalni dynamicka sluchatka az posledni dobou. Drive spis byli takovi prukopnici netradicnich reseni - elektrostaticka sluchatka, ke kterym jsi si musel nosit kufrik se specialnim transformatorem Velmi šťastný a tak podobne. Takze bych rekla ze Sennheiser maji v oblasti dynamickych sluchatek vetsi praxi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pavlii
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 20.7. 2005
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: so 03. září, 2005 19:20    Předmět: Citovat

Pokud to nekoho zajima, vcera jsem proklela kolegu technika, aby se podival na muj Palm TT3 a neco s nim udelal, aby to hralo lip. Dneska vitezoslavne prinesl, asi hodinu mi popisoval jak to slo rozebrat a co tomu udelal. Velmi šťastný Vyzkousela jsem, a hraje to nesrovnatelne lepe - ba primo skvele.

Pokud je nekdo zrucny elektrotechnik, neboji se a ma svuj TT3 uz po zaruce, rada predam informace jak na to.... Velmi šťastný

Ale to uz je asi spis na novy topic....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kasei
Expert
Expert


Registrace: 8.12. 2004
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: so 03. září, 2005 21:38    Předmět: Citovat

Ja jsem pouzival Stanton DJ Pro 60 pro vsechny zarizeni - skvely zvuk ale bohuzel provedeni drzeni leveho sluchatka nevydrzela (praskla umela hmota) - skoda tak dobry zvuk jsem od jinych sluchatek nedostal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: so 03. září, 2005 23:07    Předmět: Citovat

Pavlii napsal:
Pokud to nekoho zajima, vcera jsem proklela kolegu technika, aby se podival na muj Palm TT3 a neco s nim udelal, aby to hralo lip. Dneska vitezoslavne prinesl, asi hodinu mi popisoval jak to slo rozebrat a co tomu udelal. Velmi šťastný Vyzkousela jsem, a hraje to nesrovnatelne lepe - ba primo skvele.
Pokud je nekdo zrucny elektrotechnik, neboji se a ma svuj TT3 uz po zaruce, rada predam informace jak na to.... Velmi šťastný
Ale to uz je asi spis na novy topic....


To mne zajima, ten tuning TT3! Povidej!
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavel
-= redaktor =-
-= redaktor =-


Registrace: 6.3. 2004
Příspěvky: 220
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: ne 04. září, 2005 8:33    Předmět: Citovat

Ju, me to taky zajima - i kdyz spis teoreticky, protoze mam Tungsten W, co zvladne leda pipat Usmívající
Ale sluchatka mam slusna, Koss Porta Pro, rozhodne hrajou vyborne. Jen nejak nemam - krom PC - na cem tu hudbu prehravat, takze mi zatim lezi na policce... Ale jednou si poridim treba T5 - a nejaky mensi audio tuning by nemusel byt spatny.
_________________
Treo 650 + microSD 4 GB, loox 720 a GPS BT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavel
-= redaktor =-
-= redaktor =-


Registrace: 6.3. 2004
Příspěvky: 220
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: ne 04. září, 2005 8:39    Předmět: Citovat

Jinak k te poznamce, ze PPC hraji dobre a Palmy ne, bych mel doplneni - nelze to brat dohromady, vzdyt PPC vyrabi hromada vyrobcu. Treba Acer n10 hral naprosto ohyzdne, zatimco iPaq 1915 hral slusne pres maly reproduktorek, ale vystzo mel jen 2,5 mm, takze byla nutna redukce - a kvalita pak uz byla horsi. Zato naprosto skvele mi hral ASUS A620, naprosto bezkonkurencne oproti vsem Palmum, co jsem zkousel - Tungsten T, T2, T3, T5, Zire 71 i Zire 72. Testovano s temi Koss Porta Pro.
_________________
Treo 650 + microSD 4 GB, loox 720 a GPS BT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kasei
Expert
Expert


Registrace: 8.12. 2004
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne 04. září, 2005 9:17    Předmět: Citovat

Co mne spise stve nez kvalita zvuku jsou urovne hlasitosti (nemam sluchatka s vlastnim rizenim hlasitosti)- napriklad v PocketTunes musim bohuzel pouzit, kdyz vecer posloucham hudbu, graficky eq. (uplne vse stahnu na minimum) abych u toho neohluchl - vystup se mi zda az moc hlasity
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 04. září, 2005 9:43    Předmět: Citovat

Kasei napsal:
Co mne spise stve nez kvalita zvuku jsou urovne hlasitosti (nemam sluchatka s vlastnim rizenim hlasitosti)- napriklad v PocketTunes musim bohuzel pouzit, kdyz vecer posloucham hudbu, graficky eq. (uplne vse stahnu na minimum) abych u toho neohluchl - vystup se mi zda az moc hlasity


Já bych odlišoval sluchátka s regulací hlasitosti a sluchátka se zesilovačem.

Většina sluchátek totiž má jen regulaci hlasitosti pomocí odporového potenciometru, tedy umožňuje výstup pouze tlumit, to je dobré tak leda pro zařízení, která mají standardně velmi hlasitý výstup.

Naproti tomu sluchátka se zesilovačem (vyžadují přídavný zdroj energie) dokáží zesílit signál jdoucí do sluchátek. Kdyby někdo o nějakých takových sluchátkách věděl, dejte mi echo Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pavlii
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 20.7. 2005
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: ne 04. září, 2005 10:07    Předmět: Citovat

To Pavel : Ze temer vsechny Palmy hrajou nic-moc tvrdim, to je pravda, protoze jsem to slysela na vlastni usi. Jejich navrhare audio casti bych nechala zavrit na samotku a poustela mu za trest zkreslene krakorani jeho oblibene skupiny, aby si to uzil. I kdyz mi neni jasne, na koho se mam skryte zlobit, protoze napriklad hlavni desku pro Tungsten T3 vyrabi ASUS, takze jde o to jestli je to jejich slatanina a nebo jestli to navrhoval nekdo v Palmu. Z PPC jsem zkousela pouze 2 iPaqy a hraly skvele.

To Kasei : Neni nic jednodussiho nez si koupit sluchatka s regulaci na kabelu. Mam obavu ze regulace hlasitosti je po hardwarovych skocich, ktere nelze zadnym softem "zjemnit".

To Mirek29 : Takova sluchatka asi tezko najdes, ale existuje toto: KOSS vyrabi miniekvalizer EQ30 (a mozna i jine, nevim), ktery zapojis mezi sluchatka a zdroj signalu. Je to malinka krabicka, trosku vetsi nez krabicka od sirek, na dve minituzkove baterky. Ma dva 3,5" jacky, jeden nahore, druhy dole, do jednoho das sluchatka a do druheho snurku jack-jack do Palmu atd. Ovladaci prvky jsou hlasitost, basy, stredy, vysky. Funguje vyborne a zesili hodne i s moznou upravou zvuku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec o Hardwaru Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.58 sekund

RSS - články RSS - fórum