DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
26. listopadu 2022  

Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Baterie pro PDA

Vyhledávání

Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 226 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH

Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH

R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč

Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč

Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH

Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH

TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH

ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč

Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.

Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč

Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč

Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO

Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm Zire 71

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Problémy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Centus
Novacek ve foru
Novacek ve foru

Registrace: 31.8. 2005

PříspěvekZaslal: ne 04. září, 2005 17:21    Předmět: Palm Zire 71 Citovat

Mám Palm Zire 71 a nejde zkalibrovat display. Mam po hard resetu a kdyz se pokousim zkalibrovat display, tak mi tato funkce bezi porad a proste to nezkalibruji a tim padem se nedostanu dale. Bud mi bezi porad a nebo to proste vubec nereaguje na stylus - reaguji pouze klavesy a plocha ovladana stylusem je vylozene nefunkcni. Muze mi prosim nekdo poradit, co s tim mam delat. Jestli je spatny display nebo je to jenom nejaka blbost. NA koho se mam obratit. Moc dekuji.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-

Registrace: 22.12. 2004

PříspěvekZaslal: ne 04. září, 2005 18:52    Předmět: Citovat

Mival sem podobny problem(kalibrace se neustale opakovala). Nekde sem cet doporuceni provest warm-reset, ze prej to pak preskoci kalibraci. Nebo mozna to byl jiny typ resetu(mozna takovejten, co se po nem neobnovujou defaultni databaze?). Jinak se mi to nikdy nepovedlo pouzit a resil sem to mirenim kousek pod terce a povedlo se mi tak palm nakalibrovat a musel sem si na to tak zvyknout... Kdyby nekdo vedel, jak se uklada nastaveni, tak by snad slo dodatecne to dokalibrovat(posunout zas o cm vejs, ale zatim sem na nic takovyho nikde nenarazil...
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Centus
Novacek ve foru
Novacek ve foru

Registrace: 31.8. 2005

PříspěvekZaslal: ne 04. září, 2005 19:08    Předmět: Citovat

Pakec je, že mi spíš přijde, že ten displej vůbec nereaguje. Ať mačkám kam chci, tak to stejně vesměs nic neudělá. Proste vubec nereaguje na stylus - když se přes kalibraci nějakou náhodou dostanu, tak reaguji pouze klavesy a plocha ovladana stylusem je vylozene nefunkcni. Když se pak dostanu klávesami do nějaké aplikace (třeba když vložím kartu s
nějakou hrou) tak se viditelně začnou některé prvky či body samy jakoby mačkat (třeba kurzor viditelně přeskakuje mezi různými poly apod..) a nepřestanou do resetu. Pak většinou skočí kalibrace a ta zas
nereaguje.
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-

Registrace: 22.12. 2004

PříspěvekZaslal: ne 04. září, 2005 20:42    Předmět: Citovat

Netlaci nekde neco na display? Na tvym miste bych to zkusil rozebrat, zkusil rozebrany, jestli neco nekde netlaci. Pripadne jestli nekde neco spatne nedoleha... Nekde sem jeste cet clanek o rozebirani displaye, ale do toho bych se ja osobne nepoustel Mrkající
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jack_Neo
Novacek ve foru
Novacek ve foru

Registrace: 18.9. 2005

PříspěvekZaslal: ne 18. září, 2005 18:18    Předmět: Citovat

Mel jsem ted stejny problem. Nejak se mi pokrcila folie a delalo to presto toto. Stacilo ji odtrhnout.... Velmi šťastný
Permon
GOLD USER
GOLD USER

Registrace: 2.12. 2004

PříspěvekZaslal: ne 18. září, 2005 18:26    Předmět: Citovat

Mel jsem stejny problem s TT3 - poslal jsem na reklamaci. Vratila se s novym displayem. Podle toho, jak jsi to popsal, Te podle mne neceka nic jineho. Snad jedine zkus jeste odtrnuti te folie z displaye. Pokud mas ale Zire v zaruce, tak ho v zadnem pripade nerozebirej a posli ho na reklamaci!
kenika
EXT.REDAKTOR

Registrace: 14.4. 2004

PříspěvekZaslal: ne 18. září, 2005 21:09    Předmět: Zkus něco to ještě jednou Citovat

Já měl obdobný problém, kdy jsem mě to po odkliknutí všech 3 křížů hodilo zpět do kalibrace. Problém je v tom, že se mi malinko posunul displej nahoru. To znamená, že musím u prostředního kříže kliknout o cca 3-5 mm nad... Hrál jsem si s tím cca hodinu, než jsem to pochopil, kde a jak mám kliknout. Potom se mi to povedlo už vždy zkalibrovat napoprvé. Chce si to s tím jen malinko vyhrát.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
GOLD USER
GOLD USER

Registrace: 2.12. 2004

PříspěvekZaslal: ne 18. září, 2005 21:17    Předmět: Re: Zkus něco to ještě jednou Citovat

kenika napsal:
Já měl obdobný problém, kdy jsem mě to po odkliknutí všech 3 křížů hodilo zpět do kalibrace. Problém je v tom, že se mi malinko posunul displej nahoru. To znamená, že musím u prostředního kříže kliknout o cca 3-5 mm nad... Hrál jsem si s tím cca hodinu, než jsem to pochopil, kde a jak mám kliknout. Potom se mi to povedlo už vždy zkalibrovat napoprvé. Chce si to s tím jen malinko vyhrát.

NO, myslim, ze existuje nejaka aplikace, ktera po resetu vynecha kaliborvani. Ale nejsem si jist. Takze az se uspesne podari kalibraci preskocit, ihned nainstalovat takovou utilitku8)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Problémy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejít na: