DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Značkové příslušenství za neznačkové ceny!


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 251 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

EDGE
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Hry (PALM)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Johny-Tapia
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 13.1. 2005
Příspěvky: 218
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá 28. říjen, 2005 15:04    Předmět: EDGE Citovat

Komu to chodí? Já sem se dostal k tomu, že sem to zapnul, ale má to přehozený barvy.
_________________
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik, ale mně je to jedno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fanoush
Veteran
Veteran


Registrace: 4.10. 2004
Příspěvky: 480
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá 28. říjen, 2005 19:22    Předmět: Citovat

Mi to na T2 zatim jede. Akorat obcas trosku cuka/prerusuje se hudba a kdyz ukazu postave ze ma nekam jit tak to tak neprijemne prskne. Nevim jestli to je pokazeny sampl nebo to tak ma byt. Ale az na zvuky to vypada skvele. Jeste se to naucit hrat Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá 28. říjen, 2005 23:23    Předmět: Citovat

Na Treu650 to jede v pohode. Na Zodiacu uplne fantasticky. Tamto skoro nestiham ovladat jak je to rychle. Usmívající
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 29. říjen, 2005 10:10    Předmět: Citovat

Moren napsal:
Na Treu650 to jede v pohode. Na Zodiacu uplne fantasticky. Tamto skoro nestiham ovladat jak je to rychle. Usmívající


Kolik místa na to v Treu potřebuju?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: so 29. říjen, 2005 12:22    Předmět: Citovat

To nevim, ja mam v Treu porad 8MB mista volneho na Duke a Doom. Usmívající Takze kolik potrebujes minimalne na EDGE nevim. Ale behala mi dobre i betaverze pred par mesicema kdyz jsem tam jeste ten 8MB nemel. V kazdem pripade to chce 3MB na cache a tak 2 urcite na hru. Takze vidim to tak pet minimalne.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zamex
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 6.7. 2005
Příspěvky: 34
Bydliště: Zavar, Slovensko

PříspěvekZaslal: so 29. říjen, 2005 18:38    Předmět: Citovat

Na T3 to ide ako blesk.
Kde vezmem nejake zbrane a tak? Na zaciatku nemam nic, a pri meste ma hned zabil nejaky spider.
_________________
Zamex

Palm Tungsten T3 + 1GB Apacer Hi-Speed
HP iPaq 614c + 4GB ADATA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 29. říjen, 2005 18:58    Předmět: Citovat

Zamex napsal:
Na T3 to ide ako blesk.
Kde vezmem nejake zbrane a tak? Na zaciatku nemam nic, a pri meste ma hned zabil nejaky spider.


Obvykle se zbraně atd. dají pořídit třeba v "shopech" ve městech, ale na začátku si každý většinou musel vypomoci tak, že prohledával "les", opuštěná místa apod.

Jinak na zítra pro vás připravil Petr Benda úvod do hry, který pro pařbymilovné hráče připravil sám Zane R. Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sotik
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 23.10. 2004
Příspěvky: 163
Bydliště: Praha/UH

PříspěvekZaslal: ne 30. říjen, 2005 13:41    Předmět: Citovat

Fantasticka hra - prave jsem ji nainstaloval.. Jen si udelat na ni cas.. Jak je to teda s tou instalaci? Mam necele 1MB na karte a pres 3MB v Palmu? Cele to na kartu asi hodit nejde?
_________________
Z72 -> TE -> Z -> TT -> i600 WM6 -> Treo 650 -> iPhone 4

Šotík Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne 30. říjen, 2005 16:15    Předmět: Citovat

Ja to resil tak ze jsem hodil aplikaci do RAM a zbytek na kartu. Tu aplikaci z RAM jsem pak hodil pres ZLauncher na kartu a v RAM nechal pouze shortcut. Dulezite je, presunout i cache, ktere dela okolo 3MB. ZLauncher presune cely obsah vybraneho adresare v Palm/programs/Zlauncher/Apps/EDGE do RAM a po ukonceni aplikace zase to cele presune na kartu. Takze v RAM to nezabira misto. Ale to je duvod, proc si musim drzet v RAM vice volneho mista, abych tam mohl tyto soubory spoustet.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 30. říjen, 2005 17:47    Předmět: Citovat

Kolik je tedy minimum volne pameti v palmu naraz?Kvuli Legacy sem udelal neco kolem 8MB, takze bych teoreticky mel k dispozici tolik... Obavam se, ze nevystacim, ale kdyz ctu, ze davate veci na kartu a ze to ma "hlavni program", tak predpokladam, ze existujou databaze, ktery muzou zustat natrvalo na karte a nemusej se nahravat do Palma.... To bych to pak zkusil, to bych mel mistecko :-B
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 30. říjen, 2005 17:56    Předmět: Citovat

Zane píše, že bys měl mít 6,5 MB, když budeš mít vše v paměti, já jsem to instaloval přes Installer.exe a dal jsem, že vše chci mít na kartě a v paměti to zabírá sotva pár kilo, ani nevím, že tam něco mám Usmívající jen ty přechody mezi místnostmi jsou trochu delší Smutný z karty to asi trvá o chlup déle.

Jinak základem je vše prošmejdit a hlavně si hned zpočátku pořídit nějakou zbraň. Já coby mág jsem si koupil nůž, protože nic jiného nemá pro mne smysl. Měli tam šípy, ale nějak mi k nim chyběl luk. Už se mi povedlo sejmout i jednoho pavouka, ale to bylo tak 1x z 10, ještě, že jsem si to sejvnul Velmi šťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Seth
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 4.3. 2004
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: ne 30. říjen, 2005 18:43    Předmět: Citovat

jj je to docela gut hra:o) Já jsem si tak vyšel na obhlídku, prvně mě pronásledovali kostry, pak vlci, pak pavouci, dál nějací nepřívětiví páni a to už jsem zabočil blbě a ... a musím hrát znova:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zamex
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 6.7. 2005
Příspěvky: 34
Bydliště: Zavar, Slovensko

PříspěvekZaslal: ne 30. říjen, 2005 21:54    Předmět: Citovat

Ta hra je perfektna!
Uz som sa dostal na tretiu uroven a teraz mi to pri kazdom prechode medzi miestnostami a obrazovkami vypisuje ze si to mam zaregistrovat a je to otravne. Ale prijemne ma to zabavilo.
_________________
Zamex

Palm Tungsten T3 + 1GB Apacer Hi-Speed
HP iPaq 614c + 4GB ADATA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 31. říjen, 2005 8:06    Předmět: Citovat

Zkousel sem to stahovat, ale u toho zipu mi to pise, ze to je multiple zip archive a ze nemam pokracovani Smutný Stah sem znova a to samy....
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po 31. říjen, 2005 10:19    Předmět: Citovat

Zkus nainstalovat hru z instalatoru na strankach Zeneho. Tam si muzes zvolit bud zip a nebo instalator.



Jinak kdyz dobre prozkoumate hostinec nez z nej vylezete, tak jste ustrojeni a ozbrojeni. Vylezl jsem z hostince a mel jsem tuniku, 50 zlatych a nuz. V obchodu par metru od hostince jsem si koupil lecive lektvary a leceni otravy jedem a byl jsem pripraven na prvni boje. Tedy prvni save.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Hry (PALM) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
Strana 1 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.58 sekund

RSS - články RSS - fórum