DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
20. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 233 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

EDGE
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Hry (PALM)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SJames
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po 07. listopad, 2005 21:14    Předmět: Citovat

sotik napsal:
Ja mam pred sebou zachranu prince.. To si necham na zitra.. Jak je to se vstupem do hradu v X.. ? Chodim tam pouze pres katakomby, coz je velice zdlouhave Smutný


SJamesi jak dlouho uz hrajes zes dostal demona?


A jeste 1 vec: Kdyz se dostavam stale do dalsich levelu, tak mi pribyvaji kouzla (jsem bojovnik - lidska rasa), ale ty mi jaksi nejdou zprovoznit - jsou zbarveny sede.. Nevite jak udelat aby fungovali? (podarilo se mi akorat "haluzacky" uvest do chodu otevirani zamcenych dveri a rozbijeni zamcenych truhel)


Hraju fuuurt Velmi šťastný Závislost Velmi šťastný Dneska jsem to hrál tak tři hodinky... možná víc Velmi šťastný

Jinak... do toho hradu Tě pustí strážnej, ale jenom když mu předložíš takovej odznak (nebo co to je) a dostal jsem to tuším od toho štamgasta v prním městě... myslím aspoň... Cosi za to chtěl, ale už nevím přesně co... ale ten quest se jmenuje The Silent Patron... myslím Velmi šťastný Už se toho mezitím stalo hodně Usmívající
_________________
Palm Zire 72 + SD Card 256MB + Original Hard Case + Palm Universal Wireless Keyboard + Sony Ericsson T68i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 08. listopad, 2005 10:34    Předmět: Citovat

Orientujete se nekdo dobre v tom sutru? Nasel sem klic vpravo dole, odemk sem si dvere vlevo nahore a ziskal dalsi klic(vicemene dole od tech zamklejch dveri). Ted by me zajimalo kudy ke dverim, do nichz by padnul.... Dost me stve, ze si nemam kde zdrimnout a ty potvory vsechny ozivaj... To se pak spatne prozkoumava, kdyz vim od zacatku, ze tam preziju jen chvilku...
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 08. listopad, 2005 12:09    Předmět: Citovat

Má někdo nějaký tip na sejmutí toho hlavního démona? Přijde mi docela tuhej... mám klerika na 21 úrovni. Slušně na něj zabírá kouzlo Excorcis, konec konců, je to démon Velmi šťastný

V kameni se mi teda vůůůůbec nelíbilo, ale to jsem byl slabší... teď už mi čertíci takové trable nedělají, pokud jich není moc najednou. Asi se tam zajdu podívat.

Jinak místnost s teleportem z Pekla je faj na získání XP, udělal jsem si tam 2 levely Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 08. listopad, 2005 13:20    Předmět: Citovat

Mirek29 napsal:
Má někdo nějaký tip na sejmutí toho hlavního démona? Přijde mi docela tuhej... mám klerika na 21 úrovni. Slušně na něj zabírá kouzlo Excorcis, konec konců, je to démon Velmi šťastný


Tak daleko jeste nejsem, furt se motam v sutru.

Mirek29 napsal:
V kameni se mi teda vůůůůbec nelíbilo, ale to jsem byl slabší... teď už mi čertíci takové trable nedělají, pokud jich není moc najednou. Asi se tam zajdu podívat.


Me nedelaj problemy demonci, ale to ze nechtej umrit naporad Smutný A ja mam jen omezene lektvaru. A kazdej si do me aspon jednou prasti... Smutný A kdyz si tam tak bloudim, tak se to nastrada Mrkající

Mirek29 napsal:
Jinak místnost s teleportem z Pekla je faj na získání XP, udělal jsem si tam 2 levely Usmívající


Nasbiral body, nebo nasel nekoho, kdo by ty body promenil na levely? Hledam nekoho takovyho pro zlodeje... Asi zkusim od elfu dojit do hradu pesky a budu doufat, ze se tudy dostanu ke zlodejum...
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 08. listopad, 2005 14:43    Předmět: Citovat

miska napsal:
Mirek29 napsal:
Jinak místnost s teleportem z Pekla je faj na získání XP, udělal jsem si tam 2 levely Usmívající


Nasbiral body, nebo nasel nekoho, kdo by ty body promenil na levely? Hledam nekoho takovyho pro zlodeje... Asi zkusim od elfu dojit do hradu pesky a budu doufat, ze se tudy dostanu ke zlodejum...


Jo tááák... ty nevíš? Velmi šťastný

To je přeci snadné... u vyšších elfů je fontánka... ta povyšuje. Do hradu chodím přes teleport, který je před elfí kněžkou, bo co to je za ženskou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SJames
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: út 08. listopad, 2005 15:31    Předmět: Citovat

Mirek29 napsal:
Má někdo nějaký tip na sejmutí toho hlavního démona? Přijde mi docela tuhej... mám klerika na 21 úrovni. Slušně na něj zabírá kouzlo Excorcis, konec konců, je to démon Velmi šťastný


No... já jakožto válečník (nevím jak jiné profese) jsem našel ten meč, o kterým mi všichni říkali (Edge Blade), hlídal ho drak (budiž mu země lehká)... no jenomže on byl prokletej, takže když jsem ho držel v ruce, tak mě docela doost zraňoval. Ale jak jsem zachránil tu královnu z toho kamene, tak ona mi ho požehnala a už mě nezraňoval. A takto vyzbrojen jsem se stavil na kus řeči za Démonem... no... a po pár chvílích už se poroučel k zemi ( ten meč má Damage 15-30, a +7 to hit). Během boje jsem použil tak něco okolo desíti lektvarů za 35, takže to šlo poměrně snadno Velmi šťastný
_________________
Palm Zire 72 + SD Card 256MB + Original Hard Case + Palm Universal Wireless Keyboard + Sony Ericsson T68i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sotik
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 23.10. 2004
Příspěvky: 163
Bydliště: Praha/UH

PříspěvekZaslal: út 08. listopad, 2005 16:32    Předmět: Citovat

Ale na mou otazku zda valecnik se muze naucit (a jak) mi nikdo neodpovedel Plačící nebo velmi smutný Plačící nebo velmi smutný


To tu opravdu nikdo nehraje za valecnika? Smutný
_________________
Z72 -> TE -> Z -> TT -> i600 WM6 -> Treo 650 -> iPhone 4

Šotík Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SJames
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: út 08. listopad, 2005 16:44    Předmět: Citovat

sotik napsal:
Ale na mou otazku zda valecnik se muze naucit (a jak) mi nikdo neodpovedel Plačící nebo velmi smutný Plačící nebo velmi smutný


To tu opravdu nikdo nehraje za valecnika? Smutný


Já jsem hrál za válečníka... co Tě přesně trápí ?
_________________
Palm Zire 72 + SD Card 256MB + Original Hard Case + Palm Universal Wireless Keyboard + Sony Ericsson T68i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 08. listopad, 2005 20:15    Předmět: Citovat

SJames napsal:
sotik napsal:
Ale na mou otazku zda valecnik se muze naucit (a jak) mi nikdo neodpovedel Plačící nebo velmi smutný Plačící nebo velmi smutný


To tu opravdu nikdo nehraje za valecnika? Smutný


Já jsem hrál za válečníka... co Tě přesně trápí ?


Pokud si spravne pamatuju, tak totez co me, jak na kouzla, kdyz nejsem kouzelnik....

Jinak ted se trapim v sutru, kde je naka hala jmen. Tam je mym ukolem co? Zabit jednoho demona, nebo vsechny? Uprimne receno mam problemy i s tim jednim s tema par lektvarama, co mi zbejvaj...
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SJames
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: út 08. listopad, 2005 21:06    Předmět: Citovat

miska napsal:


Pokud si spravne pamatuju, tak totez co me, jak na kouzla, kdyz nejsem kouzelnik....

Jinak ted se trapim v sutru, kde je naka hala jmen. Tam je mym ukolem co? Zabit jednoho demona, nebo vsechny? Uprimne receno mam problemy i s tim jednim s tema par lektvarama, co mi zbejvaj...


Kouzla, to nevím... taky jsem to používání moc nepochopil... a v té halwe jmen, musíš zabít jednoho z nich ( ale musíš to zkoušet, abys našel toho pravýho) a když ho zabiješ, tak se ti postaví mostek k těm dveřím na severu... jinak z některých vypadnou použitelný věci (když je zabiješ)... ale jiní se třeba proměnijou v draka, nebo na tebe pošlou pavouky, a nebo zemřeš když ho zabiješ... každej je jinej... ten správnej byl u mě TŘETÍ ZLEVA (když jdeš směrem severně)
_________________
Palm Zire 72 + SD Card 256MB + Original Hard Case + Palm Universal Wireless Keyboard + Sony Ericsson T68i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 08. listopad, 2005 21:15    Předmět: Citovat

SJames napsal:
... a v té halwe jmen, musíš zabít jednoho z nich ( ale musíš to zkoušet, abys našel toho pravýho) a když ho zabiješ, tak se ti postaví mostek k těm dveřím na severu... jinak z některých vypadnou použitelný věci (když je zabiješ)... ale jiní se třeba proměnijou v draka, nebo na tebe pošlou pavouky, a nebo zemřeš když ho zabiješ... každej je jinej... ten správnej byl u mě TŘETÍ ZLEVA (když jdeš směrem severně)


Dik, byl to von Velmi šťastný
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 08. listopad, 2005 21:17    Předmět: Citovat

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Ja nemam klic od tech dveri na druhy strane Zuřivý Zlý nebo velmi zuřivý
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 08. listopad, 2005 21:19    Předmět: Citovat

Tak to nebylo nakonec tak strasny, nemusel sem zpatky dolu, byl v druhym pandulakovi zleva Velmi šťastný Cool
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 08. listopad, 2005 22:39    Předmět: Citovat

Tak uz jsem taky porazil hlavniho demona. Ted jeste du hledat nejakyho knezoura, co sem ho predtim vynechal... A mozna bych moh projit stezky, jestli sem nekde jeste nekoho nevynechal Podlý
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 09. listopad, 2005 8:04    Předmět: Citovat

Hmm... tak jsem prošel kamenem, dík za tip ohledně démonů v Hale jmen, asi by mne nenapadlo je pobít, i když... Velmi šťastný

Ale bylo to tam docela drsné, když na mě šli 2 démoni a 3 kostlivci, měl jsem skoro na mále, protože, než jsem je sejmul všechny, už první mrtví ožívali.

Teď jdu na draka, su zvědav, byl docela tuhej...

Škoda, že mě už fontánka odmítá povyšovat Smutný mám 21 level klerika a finito Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Hry (PALM) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Strana 9 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.63 sekund

RSS - články RSS - fórum