DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Prislusenstvi pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 353 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm Z22 a GPRS
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Nastavení GPRS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nigol
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 6.10. 2004
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: so 05. listopad, 2005 12:01    Předmět: Palm Z22 a GPRS Citovat

Chci se pripojit s Palmem Z22 na net pres IrDA a mob. telefon, ale v Preferences mam u zalozky Communication jenom nabidku Connection, ale neni tam Network Šokovaný Nevite nekdo prosim co s tim? Je to pro mne dost dulezite...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelbures
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 16.5. 2004
Příspěvky: 514
Bydliště: Slaný

PříspěvekZaslal: so 05. listopad, 2005 20:12    Předmět: Re: Palm Z22 a GPRS Citovat

Dobrý den,
já to mám také tak. Zatím jsem to neřešil, příčinu začnu hledat až zítra. První co mě napadlo je, že takto levný Palm bude využívat infra jen pro posílání souborů mezi Palmy či vizitek s telefony, ale doufám že se mýlím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jura
Veteran
Veteran


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 447
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so 05. listopad, 2005 22:05    Předmět: Citovat

Tohle je napsáno na palm.com u z22:

1

Infrared Port
Share information such as Contacts between compatible devices via the "beam" function.

Obávám se, že kolega Bureš má s tím posíláním vizitek pravdu Plačící nebo velmi smutný

Ještě link: http://www.palm.com/us/products/handhelds/z22/specs.epl
_________________
TROCKEN.org Momentálně používám PalmPilot Personal 512 kB - HTC Diamond - Asus Eee 701 - Asus A696
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nigol
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 6.10. 2004
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: ne 06. listopad, 2005 8:46    Předmět: Re: Palm Z22 a GPRS Citovat

pavelbures napsal:
Dobrý den,
já to mám také tak. Zatím jsem to neřešil, příčinu začnu hledat až zítra. První co mě napadlo je, že takto levný Palm bude využívat infra jen pro posílání souborů mezi Palmy či vizitek s telefony, ale doufám že se mýlím.


Ale pak nechapu, proc v podstate jeste levnejsi Palmy a predchudci Z22 (Zire, Zire 21) se k internetu pres infra i kabel normalne pripoji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nigol
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 6.10. 2004
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: ne 06. listopad, 2005 8:49    Předmět: Citovat

Jura napsal:
Tohle je napsáno na palm.com u z22:

1

Infrared Port
Share information such as Contacts between compatible devices via the "beam" function.

Obávám se, že kolega Bureš má s tím posíláním vizitek pravdu Plačící nebo velmi smutný

Ještě link: http://www.palm.com/us/products/handhelds/z22/specs.epl


U Zire 31 je take napsano:

11 Infrared Port
'Beam' information and applications to other palmOne? handhelds.

a k internetu pripojit jde.
http://www.palm.com/us/products/handhelds/zire31/details.epl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelbures
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 16.5. 2004
Příspěvky: 514
Bydliště: Slaný

PříspěvekZaslal: ne 06. listopad, 2005 9:10    Předmět: Citovat

nigol napsal:


U Zire 31 je take napsano:

11 Infrared Port
'Beam' information and applications to other palmOne? handhelds.

a k internetu pripojit jde.
http://www.palm.com/us/products/handhelds/zire31/details.epl


Zire 31 je sice levné PDA, ale ne zas tak moc osekané. Palm Z22 (také označení začíná nižší číslicí) je zaměřeno prostě jako diář. U Zire31 máte taky slot na karty, tady nikoliv. Prohledal jsem dost webů, strávil jsem s Palmem asi půl hodiny zkoušením a nic, takže to vidím tak, že běžným způsobem se k internetu nepřipojíte (proč taky, vždyť tohle je diář, by asi řekl Palm).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nigol
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 6.10. 2004
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: ne 06. listopad, 2005 9:43    Předmět: Citovat

pavelbures napsal:

Zire 31 je sice levné PDA, ale ne zas tak moc osekané. Palm Z22 (také označení začíná nižší číslicí) je zaměřeno prostě jako diář. U Zire31 máte taky slot na karty, tady nikoliv. Prohledal jsem dost webů, strávil jsem s Palmem asi půl hodiny zkoušením a nic, takže to vidím tak, že běžným způsobem se k internetu nepřipojíte (proč taky, vždyť tohle je diář, by asi řekl Palm).


Dobre, ale Zire i Zire21 byly z tohoto pohledu jeste vice osekane a pripojit se k internetu jde. Tohle me pripada od Palmu jak dost podpasovka, zvlast pokud na to nikde neupozornuji. Opravdu by mne zajimalo, co je ktomu vedlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelbures
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 16.5. 2004
Příspěvky: 514
Bydliště: Slaný

PříspěvekZaslal: ne 06. listopad, 2005 16:43    Předmět: Citovat

Duvody neznam, bohuzel tomu tak je a je to skoda, vubec jsem s tim nepocital. Palm se o tom mohl alespon zminit, myslim ze plno uzivatelu si Z22 koupi v domeni, ze si obcas napr. stahnou treba maily ci se podivaji na web.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nigol
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 6.10. 2004
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po 07. listopad, 2005 7:01    Předmět: Citovat

Nakonec jsem zjisitil, ze to pripojeni pres GPRS stejne moc nevyuzivam, takze me to tolik neboli. Maily muzu psat a cist v aplikaci Mail a vecer po pripojeni k pocitaci se odeslou a prijmou. Web neprohlizim - nemam datovy pausal. To si spis ulozim nejake stranky offline do Pluckeru. Jediny co potrebuju vyresit je nejaky emulator terminalu, abych se mohl pripojit pres kabel ke stolnimu pocitaci s Linuxem. Neznate nekdo neco? Nasel jsem nejaky program vt100, ktery by zrejme vyhovoval, ale bohuzel pouziva starsi zpusob seriove komunikace, ktery uz v soucasnych zarizenich neni podporovany. V nejhorsim si to budu muset naprogramovat sam...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jerzabek
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 23.6. 2004
Příspěvky: 177
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po 07. listopad, 2005 8:07    Předmět: Citovat

nigol napsal:
Nakonec jsem zjisitil, ze to pripojeni pres GPRS stejne moc nevyuzivam, takze me to tolik neboli. Maily muzu psat a cist v aplikaci Mail a vecer po pripojeni k pocitaci se odeslou a prijmou. Web neprohlizim - nemam datovy pausal. To si spis ulozim nejake stranky offline do Pluckeru. Jediny co potrebuju vyresit je nejaky emulator terminalu, abych se mohl pripojit pres kabel ke stolnimu pocitaci s Linuxem. Neznate nekdo neco? Nasel jsem nejaky program vt100, ktery by zrejme vyhovoval, ale bohuzel pouziva starsi zpusob seriove komunikace, ktery uz v soucasnych zarizenich neni podporovany. V nejhorsim si to budu muset naprogramovat sam...

A v čem je problém? Pokud nechceš používat např. kpilot, mrkni na http://www.pajda.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=886
_________________
TX + Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 07. listopad, 2005 8:24    Předmět: Citovat

Jerzabek napsal:
A v čem je problém? Pokud nechceš používat např. kpilot, mrkni na http://www.pajda.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=886


Juuuu, muj clanek Velmi šťastný Ale von asi chce neco aby se moh zalogovat.... Palm se umi tvarit jako obycejny seriovy zarizeni, neslo by pres seriovou linku rozbehat TCP/IP a logovat se po siti pres ssh?Me se tohle teda moc resit nechtelo, tak sem to obesel tak, jak pisu v clanku(doufam, ze pisu) a mam BT sit po byte, tak by snad melo fungovat ssh pres to, ale jeste sem to nezkousel Velmi šťastný
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jerzabek
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 23.6. 2004
Příspěvky: 177
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po 07. listopad, 2005 8:44    Předmět: Citovat

Aha, tak já to blbě pochopil, omlouvám se.. Usmívající
4miska: Jinak teď jsem těžce mimo téma, ale nemáš zkušenosti s PCMCIA gprs modemem pod Linuxem..? Nedaří se mi ho zprovoznit..
_________________
TX + Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nigol
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 6.10. 2004
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po 07. listopad, 2005 9:11    Předmět: Citovat

miska napsal:

Juuuu, muj clanek Velmi šťastný Ale von asi chce neco aby se moh zalogovat.... Palm se umi tvarit jako obycejny seriovy zarizeni, neslo by pres seriovou linku rozbehat TCP/IP a logovat se po siti pres ssh?Me se tohle teda moc resit nechtelo, tak sem to obesel tak, jak pisu v clanku(doufam, ze pisu) a mam BT sit po byte, tak by snad melo fungovat ssh pres to, ale jeste sem to nezkousel Velmi šťastný


To prave nejde, protoze v Z22 chybi v Prefs nastaveni Network a tim padem i TCP/IP. Takze potrebuju primo pristup pres seriovy rozhrani. Ale uz jsem nasel nejaky ptelnet, ktery by se mel umet pripojit primo pres seriak tak uvidime.
BTW. Jinak pekny clanek Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 07. listopad, 2005 10:56    Předmět: Citovat

Jerzabek napsal:
4miska: Jinak teď jsem těžce mimo téma, ale nemáš zkušenosti s PCMCIA gprs modemem pod Linuxem..? Nedaří se mi ho zprovoznit..


ee, jediny, co mam do PCMCIA je disk, ale jakmile to najdes jako modem, tak v tom nebude rozdil oproti jinymu modemu Mrkající Zkus prohledat standartni servery typu www.root.cz nebo www.abclinuxu.cz
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 07. listopad, 2005 11:04    Předmět: Citovat

nigol napsal:
To prave nejde, protoze v Z22 chybi v Prefs nastaveni Network a tim padem i TCP/IP. Takze potrebuju primo pristup pres seriovy rozhrani. Ale uz jsem nasel nejaky ptelnet, ktery by se mel umet pripojit primo pres seriak tak uvidime.
BTW. Jinak pekny clanek Mrkající


Dik za pochvalu Velmi šťastný Zkouseli ste to tam nejak doinstalovat? Vzit vsechno od network, co je v OS od jinyho palmu a nainstalovat? Nebo zkusit nainstalovat opravdu vsechno, co ma jinej model se stejnym OS a s podporou site?
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Nastavení GPRS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.49 sekund

RSS - články RSS - fórum