DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Baterie pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 305 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

IR klavesnice Universal Wireless Keyboard + Treo 650
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec o Hardwaru
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
paf
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: út 31. leden, 2006 10:18    Předmět: IR klavesnice Universal Wireless Keyboard + Treo 650 Citovat

Zdravim.
Jiz pred casem jsem si koupil uvedenou klavesnici, jeste k Treu 600. Celkem spokojene jsem ji pouzival, nicmene me predchozi PPK se nevyrovnala. Presedlal jsem na Treo 650 a po update na 1.20 jsem vcera opet nainstaloval ovladac, abych klavesnici vyzkousel. A mam problem - v zasade je na ni psani nepouzitelna. Stahnul jsem i posledni dostupny ovladac z palm.com (1,0Cool, bez viditelneho zlepseni. Potiz je v tom, ze tuknu do klavesy, a mnohdy nic. Nekdy klavesa zareaguje a napise pismeno, nekdy ne. Jakoby se zcela zasadne zhorsila odezva na stisk klavesy. Zkusil jsem i vymenit baterky, bylo to porad stejne.
Klavesnice je v zaruce a mam chut ji reklamovat. Pred tim bych se ale chtel zeptat, zda nekdo nemel podobne problemy?
Klavesnici nepouzivam zas tak casto, ale s Treem 600 a i s Treem 650 pred update jsem myslim takove problemy nemel, byt chybovost psani oproti PPK byla jinde, PPK ma podle me lepsi zdvih klaves. Ze by za to ale mohlo Treo, je mi take divne, protoze to nedelaji vsechny klavesy stejne a i konkretni klavesa nekdy zareaguje, nekdy ne. Mam nastaveno cvaknuti po stisku, a nekdy se proste neozve a musim stisk opakovat (i nekolikrat). O vikendu ji vyzkousim jeste s T3 a uvidim, ale moc sanci si nedavam.
Predem dekuji za pripadne zkusenosti a rady.
paf
_________________
Palm M 105, HandEra 330, m515, Tungsten T, T3, Treo 600, Treo 650, Centro, G1 Dream a nyní HTC Desire
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pavel41
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 18.10. 2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Rakovnicko

PříspěvekZaslal: út 31. leden, 2006 11:34    Předmět: Citovat

No, to nevypadá dobře, ale jen na okraj - "poslední dostupný ovladač" pro Treo650 není 1.0, ale 1.08. Možná to chce zkusit, je normálně dostupný.
http://www.palm.com/us/support/downloads/universal_wireless_keyboard.html#palmos
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
paf
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: út 31. leden, 2006 12:16    Předmět: Citovat

Pavel41 napsal:
No, to nevypadá dobře, ale jen na okraj - "poslední dostupný ovladač" pro Treo650 není 1.0, ale 1.08. Možná to chce zkusit, je normálně dostupný.
http://www.palm.com/us/support/downloads/universal_wireless_keyboard.html#palmos


Samozrejme jsem myslel 1.08, ta 8 mi nejak vypadla.
PS: Koukam krajan Velmi šťastný
_________________
Palm M 105, HandEra 330, m515, Tungsten T, T3, Treo 600, Treo 650, Centro, G1 Dream a nyní HTC Desire
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
paf
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: pá 17. březen, 2006 8:19    Předmět: Citovat

Tak jsem klavesnici reklamoval, vcera mi prisla nova a je to uplne stejne Plačící nebo velmi smutný
Mohu se prosim zeptat, zda nekdo bez problemu pouziva s Treem 650 IR klavesnici Universal Wireless Keyboard? Mohl by se mi nekdo takovy ozvat?
Ja ji zapnu, par pismenek napisu a pak s ni nejde psat dal. Vubec nevim, cim by to mohlo byt.
Dekuji.
paf
_________________
Palm M 105, HandEra 330, m515, Tungsten T, T3, Treo 600, Treo 650, Centro, G1 Dream a nyní HTC Desire
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá 17. březen, 2006 8:51    Předmět: Citovat

Problem by mohl byt v ovladacich. Doporucuji stahnout aktualni.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
paf
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: pá 17. březen, 2006 11:44    Předmět: Citovat

Ovladac mam myslim posledni - verze 1.08. Existuje jeste verze 1.10, ale ta je jen pro TX.
_________________
Palm M 105, HandEra 330, m515, Tungsten T, T3, Treo 600, Treo 650, Centro, G1 Dream a nyní HTC Desire
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá 17. březen, 2006 12:40    Předmět: Citovat

Ja mam stejny ovladac a funguje mi to. Tedy psani funguje v poradku, ale mam problem jiny. Kdyz mam ten ovladac nainstalovany. Treo se nepravidelne kazdych 10-40 vterin zapne a po vterine vypne. Hrozne to zere baterku. Ale kdyz ten ovladac odinstaluji, toto chovani zmizi. Takze je to tim. A jeste to ma co do souvislosti s Verichatem. Kdyz nejsem pripojenej, tak to taky nedela. Divny.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
paf
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: pá 17. březen, 2006 13:11    Předmět: Citovat

No to je dobry. Me se od vcera Treo take samo zapina. Sice ne tak casto, ale obcas ano. Mel jsem ovladac na On, tak jsem ted dal na OFF a uvidim. Pred casem jsem mel se zapinanim podobny problem, tehdy jsem to vyresil obnovou ze zalohy, kdy mi to nedelalo. To jsem na to zvedav.
Jenze to je jeden problem. Druhy je, ze me klavesnice nejde. Pritom na Treu 600 mi fungovala velmi dobre.
Je to sice jen muj dojem, ale cely problem s klavesnici u me davam do souvislosti s upgrade na 1.20 ENA a 1.71. Muzu si to pamatovat blbe, ale nenapada me jiny zasadni krok, ktery bych s Treem provadel.
Jenze i kdyby to tak bylo, problem mi to neresi.
_________________
Palm M 105, HandEra 330, m515, Tungsten T, T3, Treo 600, Treo 650, Centro, G1 Dream a nyní HTC Desire
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá 17. březen, 2006 14:23    Předmět: Citovat

Ja mam taky 1.20 a klavesnice mi funguje. Psat muzu bez problemu. Tedy ceske znaky jsem jeste nenasel, ale to mi tak moc nevadi.

Takze tim softwarem to neni. Spis nejakym programem v Treu, ktery to rusi.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
paf
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: pá 17. březen, 2006 14:46    Předmět: Citovat

Moren napsal:
Ja mam taky 1.20 a klavesnice mi funguje. Psat muzu bez problemu. Tedy ceske znaky jsem jeste nenasel, ale to mi tak moc nevadi.

Takze tim softwarem to neni. Spis nejakym programem v Treu, ktery to rusi.

Jo, jenze jaky Popletený Hard reset se mi delat nechce, abych to vyzkousel na cistem Treu, zrovna mi to az na tu klavesnici vsechno tak pekne chodi.
Musim se priznat, ze typovani SW, ktery by na to mohl mit vliv (pokud na to nemuze mit vliv vice mene kazdy?) presahuje moje schopnosti.
_________________
Palm M 105, HandEra 330, m515, Tungsten T, T3, Treo 600, Treo 650, Centro, G1 Dream a nyní HTC Desire
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
paf
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: po 10. duben, 2006 20:16    Předmět: Citovat

Tak jsem po par dnech opet vyzkousel klavesnici, jestli se to "samo" nespravilo. Bohuzel ne Smutný Tak jsem se odhodlal k hard resetu a ovladac 1.08 nainstaloval na ciste Treo. A dela mi to porad.
Klavesnici jsme pri tom vyzkousel s T3 a s ni funguje naprosto OK. V klavesnici tedy problem neni.
Nema nekdo prosim alespon hrubou predstavu co s tim a kde hledat chybu?
paf
_________________
Palm M 105, HandEra 330, m515, Tungsten T, T3, Treo 600, Treo 650, Centro, G1 Dream a nyní HTC Desire
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jirkoun
Expert
Expert


Registrace: 18.10. 2005
Příspěvky: 278
Bydliště: Pragl

PříspěvekZaslal: út 11. duben, 2006 12:49    Předmět: Citovat

Velmi šťastný
_________________
-----------------------------------------------------------------
Clie TJ25-->TT2-->TT5-->TX + 512MB & 2GB SD
T68m-->T630-->K700i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
paf
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: út 11. duben, 2006 13:36    Předmět: Citovat

Jirkoun napsal:
Velmi šťastný


Jo, klavesnice me stala 1500 penez a pac mi nefunguje, take jsem si malem roztrhl usta smichy Velmi šťastný
_________________
Palm M 105, HandEra 330, m515, Tungsten T, T3, Treo 600, Treo 650, Centro, G1 Dream a nyní HTC Desire
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: út 11. duben, 2006 15:12    Předmět: Citovat

No ja ji mam tedy levnejsi, ale taky ta diakritika nefunguje poradne. Ale pokud s ni pracujes bez diakritiky, da se to vydrzet.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
paf
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: út 11. duben, 2006 15:26    Předmět: Citovat

Moren napsal:
No ja ji mam tedy levnejsi, ale taky ta diakritika nefunguje poradne. Ale pokud s ni pracujes bez diakritiky, da se to vydrzet.


Jak to vypada, ja to budu muset vydrzet nejen bez diaktriky, ale take bez klavesnice Popletený
Potrebuji ji pravidelne jednou mesicne, ale potrebuji. Skoda. Jeste mohu reklamovat Treo, jenze po anabazi s jeho koupi se mi do toho nechce jen kvuli nefungujici spolupraci s klavesnici. Stejne si nedokazu dovodit, kdyz mi Treo jinak funguje vyborne, zda to muze byt chyba HW – infra Trea? Beam je ok, tak vazne nevim.
_________________
Palm M 105, HandEra 330, m515, Tungsten T, T3, Treo 600, Treo 650, Centro, G1 Dream a nyní HTC Desire
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec o Hardwaru Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.82 sekund

RSS - články RSS - fórum