DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 272 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

IR klavesnice Universal Wireless Keyboard + Treo 650
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec o Hardwaru
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
m01e
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 4.8. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá 12. květen, 2006 12:36    Předmět: Stejny problem :( Citovat

Mam stejny problem jako ty Smutný
Mam Treo 650, ale klavesnici Palm Wireless Keyboard (neni to universal).
Kdyz pisu, tak to nektery stisky klaves vubec neregistruje. Zkousel jsem ji s jinym pda (Fossil Watch) a tam je vsechno ok.

Zkousel jsem i ovladace od thinkoutside. Je to trochu lepsi, ale porad to neni na psani, porad se zasekava a nektery stisky nebere ... Smutný

Pokrocil jsi nejak v hledani problemu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
m01e
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 4.8. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá 12. květen, 2006 12:48    Předmět: Problem vyresen Citovat

Tak problem vyresen Mrkající
Tady na foru jsem nasel odkaz na RAW IR Software Update for Treo 650 Smartphones a po aplikaci vse jede ok Mrkající

Super. Diky pxcz za post s odkazem Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
paf
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: ne 14. květen, 2006 19:54    Předmět: Citovat

Tak jsem ten IR Patch nainstaloval a ono to funguje Velmi šťastný
Bezvadne, opravdu dekuji za upozorneni a radu.
paf
_________________
Palm M 105, HandEra 330, m515, Tungsten T, T3, Treo 600, Treo 650, Centro, G1 Dream a nyní HTC Desire
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Gartik
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 8.9. 2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: so 08. září, 2007 0:46    Předmět: Citovat

čaute, potřeboval bych poradit.. plánuju koupit Palm TX i s UNIVERSAL WIRELESS KEYBOARD, budu ho používat jako levnější variantu notebooku na výšku. Takže potřebuji psát rychle a efektivně.. ale četl jsem že jsou nějaké problémy s češtinou.. je možné na téhle sestavě nějak rozjet písmena ěščřžýáíé tak jak jsou na normální české klávesnici? tzn. na číslech nad kláveskou.. četl jsem jen nějaké funkce snad alt + V a písmeno.. Pls help.. (tam kde chci koupit Palm je čeština Locale)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
N3o21
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 16.5. 2006
Příspěvky: 573

PříspěvekZaslal: so 08. září, 2007 8:35    Předmět: Citovat

S locale nepochodis. Ta funguje jen na 4 rady klavesnice. Na 5ti radou Universal Wireless Keyboards nejde.
Musel bys mit PiLoc, ale ten dela desny resety, a cestina je taky trochu problem. Me na TX v zasade fungovala, akorat byli diky tomu cisla po zapnuti cestiny posunuty, taktez ceske znaky. Takze kdyz sem chtel napsat 1, musel sem stisknout 2. Stejnym zpusobem byli posunuty cesky znaky oproti rozlozeni na ceske klavesnici.
Asi bych nemoh doporucit na psani. Ale na hrani Dooma to bylo dobry Mrkající
_________________
Palm TX => Treo 680 => HTC TyTN => HTC Artemis => HTC TyTN II (N3o21's Alpha V2) => [nepočítaně dalších] => HTC Legend + Blackberry 9780
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gartik
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 8.9. 2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: so 08. září, 2007 11:12    Předmět: Citovat

N3o21 napsal:
S locale nepochodis. Ta funguje jen na 4 rady klavesnice. Na 5ti radou Universal Wireless Keyboards nejde.
Musel bys mit PiLoc, ale ten dela desny resety, a cestina je taky trochu problem. Me na TX v zasade fungovala, akorat byli diky tomu cisla po zapnuti cestiny posunuty, taktez ceske znaky. Takze kdyz sem chtel napsat 1, musel sem stisknout 2. Stejnym zpusobem byli posunuty cesky znaky oproti rozlozeni na ceske klavesnici.
Asi bych nemoh doporucit na psani. Ale na hrani Dooma to bylo dobry Mrkající


JJ to jsem taky někde četl že se to takhle posune.. no tak to je na prd.. protože si tak akorát pokazím svůj prstoklad.. píšu zásadně deseti prsty.. takže není jiná možnost než mačkat alt + V a písmeno??? ach jo.. čekal jsem že v dnešní době tohle už není problém.. nastavit tlačítka na klávesnici . omg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
N3o21
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 16.5. 2006
Příspěvky: 573

PříspěvekZaslal: so 08. září, 2007 12:11    Předmět: Citovat

neeee.... Ty zmacknes to Alt + Y nevo Alt + V (nevim jak to je) a prepne se ti na cesky rozlozeni klavesnice, a tam uz zustane (QWERTZ + v horni rade budou ceske znaky). Ale ta horni radka s ceskymi znaky bude posunuta Smutný
Az dalsim stiskem ty klavesovy zkratky prepnes na anglicky rozlozeni.
_________________
Palm TX => Treo 680 => HTC TyTN => HTC Artemis => HTC TyTN II (N3o21's Alpha V2) => [nepočítaně dalších] => HTC Legend + Blackberry 9780
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
haluze
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 23.1. 2006
Příspěvky: 70
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: so 08. září, 2007 18:50    Předmět: Citovat

No, já měl s těmi čísli stejný problém na mém Z22. Používám češtinu PiLoc. Napsal jsem jim, popsal jsem jim problém a oni mi tu lokalizaci předělali přesně jak jsem chtěl, takže čísla už jsou přesně tam, kde mají být. Takže stačí jim jen napsat a máš to Cool
_________________
http://palm.profitux.cz - stránky s českými programy pro PalmOS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Gartik
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 8.9. 2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: ne 09. září, 2007 4:06    Předmět: Citovat

haluze napsal:
No, já měl s těmi čísli stejný problém na mém Z22. Používám češtinu PiLoc. Napsal jsem jim, popsal jsem jim problém a oni mi tu lokalizaci předělali přesně jak jsem chtěl, takže čísla už jsou přesně tam, kde mají být. Takže stačí jim jen napsat a máš to Cool
tak to určitě zkusím.. thx a to jsi jim poslal celý PDA? nebo jak jsi to řešil?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
haluze
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 23.1. 2006
Příspěvky: 70
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne 09. září, 2007 8:15    Předmět: Citovat

ne, prostě jsem jenom napsal, že používám jejich lokalizaci Piloc a že je tam problém s tím, že jsou posunutá čísla. Nakreslil jsem jim obrázek a přesně popsal jak to má být. No a oni tu lokalizaci poupravili a poslali mi jíUsmívající

Tady je výpis naší konference. Měl jsem těch problémů ještě trochu vícUsmívající
Čti odspodu:

Citace:

----------------------
No, when I turn the CapsLock on and press the czech symbols (ěščřžýáíéúů), it still write small leters, but it isn't so big problem.

Than you for you help.
----------------------
Dear Customer!
You will find new version of Piloc in the attached now all should work's. Thank you.
----------------------
It's quite good now, but when I turn the CapsLock on and press the czech symbols (ěščřžýáíéúů), it write small letters, but It should write capital letters (ĚŠČŘŽÝÁÍÉÚŮ). So can you repair it, please?

Thank you
----------------------
Dear Petr!
You will find new version Piloc in the attached file and pictures as I could make unfortunately I can't see another way to do it. Thank you. attach.zip
--------------------------
OK, I adjusted your pictures. So this is our Czech keyboard.

I also draw, where is the key
--------------------------
Dear Customer!
We cannot add this characters with SHIFT because there are the numbers, but you can find it without SHIFT.You will find in the attached file picture 1.bmp - an allocation of the keyboard without pressing, 2.bmp-SHIFT, 3.bmp-Caps Lock, 4 bmp- Fn, 5bmp-Alt. Please draw such arrangement of letters which would like and send me and I will do all the best to help you. Thanks.
--------------------------
I find 2 small difference between czech keyboard and your piloc. I make picture, where it is displayed.

You find them there:

http://palm.profitux.cz/klaves1.bmp
http://palm.profitux.cz/klaves2.bmp

Please, repair almost symbol ; I need it very much and in your piloc, I can't write it. (It is without SHIFT) we have no symbol with shift on this key.
-------------------------
Dear Customer!
Please find new version of Piloc attached. Please write about result. Thanks.
-------------------------
Oh I find now one more problem with QWERTZ. When I write small letter, it writes in qwertz mode, so it's OK, But when I write capital letter, it writes in QWERTY mode...
-------------------------
Thank you very much, it works good now.

But there is one more problem. I don't know why, but when I press and hold Shift and press key with number, it write bad number. For example: When I press number 3, it writes number 2. When I press number 4, it writes number 3 ect... But when I turn the PiLoc off, it works good (but of course I can't write Czech accents). So can you sort out this problem?

Then you for you reply.
-------------------------
Dear Customer!
Please try version attached. Thanks
-------------------------
I have Palm Z22 with Universal wireles keyboard and I am using your PiLoc with Czech localization. In Czech republic, we use qwertz, but this universal wireles keyboard is qwerty. I read, that when I press alt+y, the qwertz should be activated, but it only activate Czech accent.

So, is there any chance to use qwertz?

Thank you for your reply.

_________________
http://palm.profitux.cz - stránky s českými programy pro PalmOS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Gartik
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 8.9. 2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: ne 09. září, 2007 13:09    Předmět: Citovat

Prosím, nemůžeš mi poslat tu opravenou verzi? nebo ji někam uploadnout?? vážně na tom záleží celý můj problém jestli si to mám kupovat nebo ne.. šetřím na to už skoro půl roku a nechci aby to byly zbytečně vyhozené peníze..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
N3o21
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 16.5. 2006
Příspěvky: 573

PříspěvekZaslal: ne 09. září, 2007 13:16    Předmět: Citovat

Mno, reknu ti rovnou nekupuj to. Notebook to nenahradi, je to nepohodlny, driver klavesnice obcas hodi reset...
Na druhou stranu je to pouzitelny, kdyz kouois nakou tu klavesnici z druhy ruky. Ale za tech 1500 co stoji nova to nestoji, a pokud kvuli tomu chces kupovat jeste TX, tak vubec ne, a budou to zbytecne vyhozeny penize.
Radej si kup nejaky maly notebook (treba ten Asus, ale nevim kdy bude uvedenej na trh), nebo neco jinyho (Psion? Nemam s nima zkusenosti :/ ale napadlo me tim nahradit tu externi klavesnici k Palmu, nakonec sem marne cekal na Foleo)
_________________
Palm TX => Treo 680 => HTC TyTN => HTC Artemis => HTC TyTN II (N3o21's Alpha V2) => [nepočítaně dalších] => HTC Legend + Blackberry 9780
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
haluze
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 23.1. 2006
Příspěvky: 70
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne 09. září, 2007 18:54    Předmět: Citovat

ta moje lokalizace ti asi nepomůže, protože je to lokalizace pro Z22. Jinak já osobně jsem tu klávesnici používal dost. Na psaní zápisů ve škole (hlavně literatura) to bylo opravdu dobré. Ale kupovat novou je asi opravdu trochu zbytečné.
_________________
http://palm.profitux.cz - stránky s českými programy pro PalmOS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Gartik
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 8.9. 2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: po 10. září, 2007 20:54    Předmět: Citovat

Hej tak ted už vážně nevím Velmi šťastný na něčem psát musím a na notebook nemám.. omg ... co budu děla.. co budu dělat.. fnuk.. napadá někoho nějaká varianta do 10 tisíc?? je nějaké PDA které podporuje externí klávesnici plně česky? je mi to oplně jedno jestli asus, HP, palm nebo já nevím co.. prostě ať je tam word a dá se psát tou klávesnicí plnohodnotně česky..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
N3o21
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 16.5. 2006
Příspěvky: 573

PříspěvekZaslal: út 11. září, 2007 5:06    Předmět: Citovat

dyt sme rikal nejakej malej notebook...
Treba ten Asus Eee. Ale nevim kdy se to bude prodavat :/
_________________
Palm TX => Treo 680 => HTC TyTN => HTC Artemis => HTC TyTN II (N3o21's Alpha V2) => [nepočítaně dalších] => HTC Legend + Blackberry 9780
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec o Hardwaru Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.90 sekund

RSS - články RSS - fórum