DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Značkové příslušenství za neznačkové ceny!


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 255 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Souboj serverů
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Diskuse nad clanky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 1.12. 2004
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: st 15. únor, 2006 3:18    Předmět: Souboj serverů Citovat

Vážení uživatelé, vyzývám vás, abyste se podívali na diskuzi pod článkem
http://pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1803 a to dříve, než zapracuje cenzura PDA Softu a tento příspěvěk bude smazán! PDA Soft překrucuje články externích dopisovatelů a to takovým způsobem, aby poškodil dobré jméno konkurenčních serverů! Šokovaný Co na to říkáte? Tázající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Atifan
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 8.10. 2004
Příspěvky: 33
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 15. únor, 2006 3:51    Předmět: Citovat

Opravdu mrzuté, jak se PDAsoft zachoval.
Je mi to líto, mrzí mě to a mám vztek. Zlý nebo velmi zuřivý
Nehodlám z toho dělat aferu, ale tohle se nedělá Plačící nebo velmi smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 15. únor, 2006 5:29    Předmět: Citovat

Atifan napsal:
Opravdu mrzuté, jak se PDAsoft zachoval.
Je mi to líto, mrzí mě to a mám vztek. Zlý nebo velmi zuřivý
Nehodlám z toho dělat aferu, ale tohle se nedělá Plačící nebo velmi smutný


Ano, poznámka byla přidána na základě informací z fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 15. únor, 2006 5:36    Předmět: Citovat

Viz. reakce pod článkem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 1.12. 2004
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: st 15. únor, 2006 9:59    Předmět: Účelovost úpravy článku Citovat

No nevím, úprava článku byla evidentně účelová, to mi nikdo nevymluví. Navíc jste záměrně a nepravdivě upravili cenové údaje tak, abyste službu mohli prezentovat jako předraženou. Bylo to velmi nefér a vy se teď snažíte tvářit, že je vše naprosto v pořádku a vlastně se vůbec nic nestalo. Co jsem mluvil s autorem původní verze článku, ten také nemá pocit, že o ni nejde a cítí se být vaším jednáním velmi poškozen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pat
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 29.3. 2004
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: st 15. únor, 2006 10:11    Předmět: Citovat

No ja mam s vymenou baterky podobnou zkusenost. Je treba pocitat tak se dvema tydny (ale z toho neco tez pripada na postu, zdaleka ne vzdy je posta OK, mam s ni taky svoje zazitky) Je fakt ze adresa na P.O. BOX pusobi vylozene podezrele, je to skoro ucebnicovy priklad - skoro vsude kde se pise (pro zacatecniky) "jak nakupovat po internetu" je nejake upozorneni ve stylu "pozor kdyz je adresa P.O. BOX".
Vydrz baterky po vymene taky neni zadna velka slava. Neco pres 4 hod. coz na T|C neni nic extra. Rekl bych ze originalni nova baterka vydrzela dyl, aspon podle vsech recenzi na netu.

Na druhe strane je treba rict, ze je dobre, ze takova sluzba tady je. Ne kazdy si tu baterku umi vymenit sam, nehlede na to, ze u nas treba na ten ktery model neni k sehnani, a zas, ne kazdy ma moznost si objednavat baterku kdoviodkud. (Ja treba bych si to vymenil sam, ale nemaje Visa byla ta baterka do T|C pro me nesehnatelna)

Pokud bych mel srovnavat obchody PdaSoft vs. PalmHelp, tak mi prijde PdaSoft lepsi. Jak co se tyce komunikace, tak i vsech tech veci kolem, objednavkou pocinaje. (skoda ze nedelaji tu vymenu baterek Usmívající nebo aspon ze je nedodavaji (ja vim, to je problem, baterky jsou takovy "blby" sortiment Usmívající ) Ale ani s PalmHelp jsem zadne zasadni problemy nemel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 1.12. 2004
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: st 15. únor, 2006 10:23    Předmět: P.O. BOX Citovat

P.O. BOX není náš výmysl, ale byla to přímo společnost Palm, která si nepřála uveřejňovat žádné jiné kontakty na PalmHelp než telefonní Hot-line. Má to svojí logiku, Palm by jinak ztratil kontrolu nad řešením jednotl. zákaznických dotazů a navíc by někdo mohl obcházet standardní hot-line a snažit se získat support osobně nebo na jiných linkách, což nebyl původní záměr služby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 15. únor, 2006 10:26    Předmět: Re: Účelovost úpravy článku Citovat

Badel napsal:
No nevím, úprava článku byla evidentně účelová, to mi nikdo nevymluví. Navíc jste záměrně a nepravdivě upravili cenové údaje tak, abyste službu mohli prezentovat jako předraženou. Bylo to velmi nefér a vy se teď snažíte tvářit, že je vše naprosto v pořádku a vlastně se vůbec nic nestalo. Co jsem mluvil s autorem původní verze článku, ten také nemá pocit, že o ni nejde a cítí se být vaším jednáním velmi poškozen.


Ano tváříme, resp. Já osobně se tak tvářím, protože:

1. Opravdu mám pocit, že o nic nejde a jsou Palmí uživatelé, pro které je každá koruna dobrá a raději řeší kde co svépomocí. I když ani já si nemyslím, že je to vždy vhodné. Případné poškození a "ztráta" je podle mne řasto vyšší, než ona úspora, ale to je každého volba.

2. Cenu 700 Kč autor zdůvodnil a byste neměl pocit, že poškozujeme váš server, opravil jsem ji (I když si myslím, že stačilo zvednout telefón a zavolat mi, nebo poslat mail a upozornit na uvedenou nepřesnost a ne hned psát o cenzuře a vůbec dělat mnoho povyku pro nic (W.Shakespeare).)

3. S autorem jsem také mluvil a jak se cítí, to by měl vědět on, ne vy, ne?

4. Opravdu vám nic vymlouvat nikdo nechce. Každý má právo na svůj názor.

5. Jak jsem již uvedl, PDASoft se výměnou baterií v PDA nezabývá, nejste v tomto směru pro ni konkurence a nemáme proč snižovat cenu vaší služby, která je pro mnohé uživatele jistě přínosná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fanoush
Veteran
Veteran


Registrace: 4.10. 2004
Příspěvky: 480
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st 15. únor, 2006 10:28    Předmět: Citovat

Co se tyce cenzury, taky se mi to moc nelibi. Mel jsem jednu diskuzi pod clankem o slusnosti uvadeni zdroju odkud autor cerpal (tzn. doslova prelozil z anglictiny) a docela me zamrzelo ze ji celou nekdo smazal i kdyz zacinala nevinnym postrehem ze (jelikoz jsem ten original nahodou cetl) je zajimave ze i v zahranici se male deti divaji na Krtecka. Tzn clanek neznalemu mohl skutecne pripadat jako puvodni cesky kdyz nebyl uveden zdroj, byl tam Krtecek a byl to rozhovor s autorem TCPMP, ktery skutecne mohl odpovidat i nekomu z pdasoftu.

Ale od te doby zdroje uvadeny jsou coz velice chvalim. Krome toho ze to je slusnost je to i uzitecne.

Myslim ze podobne diskuze by se nikdy mazat nemely. Ja taky nemuzu smazat svuj prispevek pod clankem, proc by to pravo mel mit redaktor kdyz spatne vazi sva slova. Ani to ze to je off-topic neni duvod.

Druha vec je skryta reklama na vlastni shop coz jde nekdy z clanku poznat. Ale tohle se asi da prekousnout. Z neceho se zit musi a je dobre ze tu pdasoft.cz je. Koneckoncu kdo je dneska uplne nezavisly.

Ale je fakt ze skryta reklama a poskozovani konkurence uvadenim nepravdivych udaju je jeste neco jineho. To druhe by se urcite stavat nemelo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 15. únor, 2006 10:40    Předmět: Citovat

Bohuřel, v diskusi pod článkem se nedá vyhodit jednotlivý příspěvek, ale musí se smazat celé vlákno Smutný Takže to pak šlo neselektivně vše pryč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pat
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 29.3. 2004
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: st 15. únor, 2006 10:44    Předmět: Citovat

No ja jsem proti jakekoli cenzure (netyka se ruznych "uchylek" ktere jsou konecne i tak postizitelne ze zakona, nebo vulgarismu a nadavek, to akorat zatezuje a zneprehlednuje) Pokud ma nekdo dojem ze je neco spatne, od toho tu je diskuze pod clankem. Pouze v pripade uvedeni spatnych udaju bych byl pro opravu, ale spise jako poznamku na konci clanku, to se mi zda lepsi, nez prepisovat puvodni udaje. (Nekdy by to pak mohlo zkreslit smysl toho textu.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st 15. únor, 2006 11:23    Předmět: Citovat

Co mohu ohledne cenzury mluvit sam za sebe, tak cenzuruji prevazne pouze linky a odkazy na warez. V posledni dobe jsem smazal celou diskuzi o prodeji palenych map TomTom od Tinka. Nic vic za sebe necenzuruji. Dle meho to ani neni treba. Uchylove kteri si sem chodi ciste jen napsat par sprostych slov tu nejsou a nazory i linky na jine shopy nechavam byt jak jsou. Tolik alespon za sebe.

K problemu ohledne clanku jako takovych necht se nadale vyjadruje Mirek, ktery je zde sefredaktorem a veskere zasahy do autorskych clanku tedy dela s nejakym zamerem. Co se tyce ceny 700,- tuto uvedl autor a neni mozne overovat u kazdeho clanku pravdivost vsech udaju. Pokud je autor duvoryhodny, tedy jiz s nim mame nejakou zkusenost, neoverujeme udaje v clanku uvedene.
Jinou casti je doplnovani informaci pod jmenem autorovym. Tedy doplneni clanku bez vedomi autora. Autor je pod clankem podepsan a vypada to ze to napsal on a ve skutecnosti se jedna o vsuvku sefredaktora. Zde je opravdu chyba a melo by dojit minimalne k odeslani zmen autorovi aby si je precetl a mohl pripadne editovat. V budoucnu pristoupime k tomu ze autori budou mit moznost nahlednout do redakcniho systemu a odsouhlasit si clanek jiz vlozeny do systemu.

Jeste zde odpovim na povzdech ohledne toho ze PDASoft nenabizi baterie. Jeste donedavna nebyl trh na baterie pro PDA pripraven. Meli jsme mensi nabidku baterii a prodavali jsme tech par kusu vice nez pul roku. Nyni se ale poptavka zvetsila a jiz brzy pridame do obchodu baterie konkretne pro T3 s vyssi kapacitou. Tedy zadne kuchani jiz nebude nutne.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 1.12. 2004
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: st 15. únor, 2006 12:41    Předmět: Znovu k té ceně Citovat

Je mi líto, ale znovu se musím vrátit k té ceně. Problém je právě v tom, že původní cenový údaj uvedený samotným autorem byl jiný! To vy jste cenu navýšili a to zcela nepochopitelně bez ověření skutečnosti na našem serveru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jerzabek
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 23.6. 2004
Příspěvky: 177
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st 15. únor, 2006 14:00    Předmět: Citovat

2fanoush: Jsem rád, že s cenzurou na tomto serveru nemám zkušenosti jen já. To, že byla smazána diskuze, kde se hodnotil jistý "spolupracovník" pana Palounka jsem celkem pochopil, protože se to prostě nehodilo do krámu. To, že mi byl kdysi také smazán příspěvek pod článkem, tomu už nerozumím.. Na tento server už proto chodím jen vyjímečně.
_________________
TX + Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st 15. únor, 2006 14:09    Předmět: Citovat

Hmm, pak nevim. Ke zmene ceny se musi vyjadrit Mirek Palounek. Jiste pro to nejaky duvod mel. Rozhodne neverim ze by to delal s nejakym zamerem ublizit ci poskodit konkurencni server. Jak uvedl tuto sluzbu ani nenabizime a proto se nesnazime nikoho shodit falesnou zmenou vysoke ceny. A pokud by nam o to slo, predelali bychom ci pozadali autora o vypusteni jakekoliv zminky o PalmHelpu a jeho sluzbe. Proste bychom taktne tuto sluzbu kterou PalmHelp nabizi zamlceli. Ale to neni nasim cilem. Cilem je informovat a poradit uzivatelum. Naopak je dobre ze nekdo tuto sluzbu palmistum nabizi. Pokud jsme zmenili cenu k vasemu neprospechu, omlouvame se, presny duvod zmeny neznam, ale v soucasne dobe je vse opraveno a dodatecne se omlouvame za zavadejici informaci. Doufam ze jsme nijak PalmHelpu neublizili a naopak mu pomohli ziskat par dalsich zakazek od lidi, kteri by o teto sluzbe jinak nevedeli.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Diskuse nad clanky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.06 sekund

RSS - články RSS - fórum