DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 282 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo 650 vs. MDA Vario Qtec 9100
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec o Hardwaru
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Treo650
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 28.1. 2006
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: ne 12. březen, 2006 23:53    Předmět: Treo 650 vs. MDA Vario Qtec 9100 Citovat

Uvažuju že bych vyměnil své Treo za MDA tak se chci zeptat zda máte někdo s Variem zkušenosti popřípadě plusy a mínusy oproti Treu a celkové shrnutí abych měl lehčí rozhodování..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Islington
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 31.12. 2004
Příspěvky: 120
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po 13. březen, 2006 0:07    Předmět: Citovat

Já přešel z Trea 600 na MDA Vario a nalézám jen plusy. Landscape display, na klávesnici se píše lépe, nemá anténu... Co se týče WM5 tak je to první PPC které mám a ten systém mi oproti Palmu vyhovuje mnohem více. Prostě, v paměti PPC je vše přehledné. Více aplikací. Viděl jsem spoustu narážek, že WM je nestabilní a pomalý. Opak je pravdou. Nejvíce jsem se bál výdrže baterie, ale ta je taky v poho. Řekl bych, že na 1250mA/h má Vario menší spotřebu než treo. Jediný "nedostatek" vidím v tom, že jsem lenivý kvůli každé prkotině otevírat klávesnici a použiju graffiti, ale to je mou lenivostí Usmívající Mně osobně přijde treo blíž mobilu a vario blíž PDA. Tím nechci zhazovat treo, ale mám z toho takové osobní pocity...

Sečteno a podtrženo, k Palmu bych se už nevrátil (bez urážky, věc názoru) a Vario mi pefektně sedlo. Procesor má sice jen 200MHz, ale zatím jsem nenarazil na aplikaci, která by byla omezená. Videa jedou nádherně. Otáčení displaye je trochu pomalejší v today, ale dá se to přežít. Možná bych ještě zauvažoval o HTC Universal (MDA IV), ale ten je na můj vkus moc drahý...
_________________
HTC UNIVERSAL
Logitech A2DP bluetooth stereo headset, 4GB SD PQI

Treo 600
Universal Wireless Keyboard by PalmOne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po 13. březen, 2006 8:50    Předmět: Citovat

Taky jsem si chvili s Variem hral a prohralo prave kvuli neohrabanosti. Potrebuji pracovni nastroj vic nez PDA. Tedy vyhovuje mi vic treo, protoze na nem muzu pracovat aniz bych pouzil druhou ruku. U Varia jsem to nedokazal. Proste se musi vzdy vyndat stylus nebo otevrit ta klavesnice coz zvysuje riziko padu. Ale verim ze nekomu muze vyhovovat vice. Dle meho vse je na osobnim vyzkouseni.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tonda
Expert
Expert


Registrace: 14.8. 2005
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: po 13. březen, 2006 10:26    Předmět: Podsvícení klávesnice Citovat

Já ten Q-tek viděl jen na fotkách, ale co mi podle fotek přijde příšerné je ve srovnání s Treo je ta šílená stříbrná modře posdvícená klávesnice. To bych nejspis prisel o sve poslední zbytky zraku Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
john
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 20.9. 2004
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: po 13. březen, 2006 11:09    Předmět: Citovat

no tak ja mam zamery opacne - misto wizarda si chci poridit treo 650. loni v unoru jsem vymenil treo 600 za mda compact (a byl jsem se zmenou velmi spokojen - pripadalo mi, ze vice ziskavam nez ztracim), v prosinci potom compacta za wizarda. opet jsem mnoho ziskal, ale ubytek rychlosti (popisuji v jinem tematu) mi za to nestal (k cemuz jsem dosel ale az s casem). no a ted to prislo - pri neustalem cekani na odezvy systemu jsem mel asi vice casu na premysleni:) a zacalo se mi styskat po dokonelam ovladani trea jednou rukou. take se mi vic libi klavesnice na treu - ne ze by se na ni psalo lepe, ale je stale v pohotovosti. na kratsi texty jsem totiz take liny vytahovat tu bocni na wizardu a zklouzavam pak k tukani do displeje.
doufam, ze nakonec po vymene nebudu litovat. no ale co, jak se znam, ani treo 650 mi nevydrzi prilis dlouho. jen doufam, ze odstranuje nektere neduhy sestistovky. co se mi ale na 650 nelibi oproti 600 uz ted, je ten silene mekouckej a nesedici kryt baterie - s nim se to treo opravdu nedrzi dobre. a nejsem sam, kdo na nej ma stejny nazor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JaraS
Expert
Expert


Registrace: 10.10. 2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po 13. březen, 2006 11:42    Předmět: Citovat

Kdyz jsem pred rokem vybiral svuj pvni komunikator, tak jsem vybiral ze ctverice Treo650, MDA Compact, Nokia 9300 a SE P910i. Jako prvni vypadl compact prave kvuli ovladani. Dalsi vypadly kvuli pomalosti a stari.

Po pul roce musim konstatovat, ze se zatim nic nevyrovna potencialu Trea - jak ovladanim, tak dostupnosti programu. Ale v posledni dobe mam hrisnou myslenku, Nokia 9300i s WiFi by nemusela byt spatna..Programu je take vice, ale ta P O M A L O O O S T Zuřivý Smutný

S Treem650 jsem naprosto spokojeny, jen ta vnitrni pamet je az moc mala... A ten kryt baterie, naprosto souhlasim!! me se viklal hned po rozbaleni z krabice..navic je nejaky divny, pac kdyz ho vyndam (napr. kvuli hardresetu) tak musim strasne opatrne zasouvat, jakmile vyvinu vetsi silu, tak se proste na jedne strane rozjede a vznikne jeste vetsi vule nez doposud Zlý nebo velmi zuřivý Zuřivý Upozorňující
_________________
Šipka [b].:: iPhone ::.[/b]
[size=9](teda az bude, prozatim Treo 650 & 1GB SD)[/size]
Rázný [b]Apple, Inc.[/b] Myšlenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rob70
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 8.3. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po 13. březen, 2006 11:59    Předmět: Treo vs Vario Citovat

Já přešel teď z Varia na Treo a srovnal bych to asi takto:

Vario je velmi kompaktní, používá Windowsy (což je plus i mínus), je to opravdu víc počítač, než telefon. Výdrž bych řekl nižší, než Treo (Vario jsem měl nové, Treo mám z druhé ruky). Pokud to má nahradit telefon, tak spíše nenáročnému uživateli. Treo se blíží komfortu dobrého mobilu, má pohodlně dostupnou klávesnici, pro mne jakožto dlouholetého palmistu není ani PalmOS překážkou.
Od Varia jsem utekl z několika důvodů: špatně se mi ovládá, základní činnosti, jako vypnutí/zapnutí telefonu, vytočení telefonního čísla, rychlé nalezení kontaktu v telefonním seznamu mi prostě nesedí, jsou obtížné/zdlouhavé/nemožné. Dost mi dělalo problémy vytahování Varia z pouzdra na pásku, skoro vždy jsem si při tom spustil foťák, nebo něco jiného, nebo alespoň jsem pootevřel klávesnici a narotoval se mi display (každá tato akce způsobí až několikavteřinové znemožnění příjmu hovoru). Samozřejmě lze Vario zamknout, ale ve spěchu k něčemu takovému vždy stejně došlo.
Semtam někdo zmiňuje jako chybu, že má Treo anténku - já antény miluju, kdyby se dělaly mobily s anténou, vždy bych je měl - za anténu se telefon nejsnáze vyndavá z pouzdra.
Co mne ale vadilo na Variu nejvíc, byla synchronizace a chování při resetu. Na Treu trvá reset pár vteřin, hardreset pár desítek vteřin (i s kalibrací displaye a pod.) a synchronizace trvá také pár vteřin, dělá se kdy chci a funguje spolehlivě. Synchronizace po hardresetu se slušně zeptá, jaký jsem uživatel a synchronizaci provede, včetně kompletního obnovení instalovaného software.
Vario: reset tak minuta, hardreset mnoho minut (měl jsem Vario, tedy modifikované od T-Mobile), synchronizace po HR mnoho minut s nutností vše znovu přenastavit a doinstalovat. Zásadní problém s odinstalací zkoušeného softu - spoustu věcí jsem nedokázal korektně odinstalovat, musel jsem se hrabat v registru - vcelku na nic. A finále: ActiveSync je tragédie, synchronizuje si kdy chce, někdy zase nechce a musí se přeinstalovat, někdy se rozhodne, že jsem nový uživatel a vytvoří nový profil. To mne znechutilo nejvíc ze všeho.
Bluetooth handsfree funguje u obou přibližně stejně, Treo se "vzbudí" po stisku tlačítka na HF, Vario nikoliv (to může být vinou typu HF). Hlasové vytáčení na Variu je super, na Treu jsem zatím alternativu nenašel (mám jej pár dní a nebylo tolik času). Na Variu to ale právě kazí nepoužitelnost tlačítka na HF - no nevím, zda to na Treu nebude stejné.
Ještě jedna drobnost, nepodařilo se mi na Variu rozchodit rozumné zálohování na kartu, nic mi nefungovalo - pravda ale je, že jsem toho tak moc nezkoušel. Mám však pocit, že běžné SW pro backup nepracují dobře s WM5 (jestli něco existuje, rád bych to věděl, známý něco shání). Na Treu jsem byl úspěšný prakticky okamžitě.
Aby to nevypadalo, jako že jen haním, Vario jsem měl asi měsíc a mechanicky se mi zdálo podařenější, než vypadalo na první pohled, výdrž, funkčnost WiFi, celková stabilita systému byly v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
john
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 20.9. 2004
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: po 13. březen, 2006 12:41    Předmět: Re: Treo vs Vario Citovat

rob70 napsal:
....

se vsim celkem souhlasim (i s tim, ze za antenu se treo dobre vytahuje z pouzdra (ale stejne bych ji ozelel)), jen mam jine zkusenosti pri synchronizaci - probiha jak chci a kdy chci a nezda se mi ani, ze by byla pomelejsi nez ta na treu. a co se mi libi - pri probihajici synchronizaci muze s wizardem normalne pracovat, dokonce v te chvili muze slouzit jako modem pro meho notebooka. probiha to takto:
wizard je spojen s notasem pres bluetooth a slouzi jako gprs modem. zaroven je pripojen pres (obycejny za stovku) usb kabel - dobiji se a pri jakekoli zmene v pim aplikacich (a to na kterekoli strane) se na pozadi synchronizuje - kupodivu to system nijak znatelne dale nezpomaluje. no a pritom je wizard stale v pohotovosti a mohu na nem cokoli dalsiho delat (napriklad si nahrat hlasovou poznamku). totez bych chtel, aby umelo i treo, ale o tom se mi asi muze jen zdat:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rob70
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 8.3. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po 13. březen, 2006 12:52    Předmět: synchronizace Citovat

Pravda, synchronizace "za běhu" u Varia (obecně u Windows Mobile) je pěkná, mě ale stačí synchronizace na požadavek. Rozdíl rychlostí je ale hodně vidět na starších PC - řešil jsem to u zákazníka: po hardresetu trvala synchronizace Palm m505 nějakou tu minutku (možná dvě). Má tak cca 3000 kontaktů a stovky událostí a úkolů. Následná synchronizace do prázdného Varia trvala skoro !!!!DVĚ HODINY!!!!!. Pravda, pokud se potom synchronizují změny za běhu, není rozdíl rychlosti znát. Mě trvala první synchronizace Varia (cca 300 kontaktů, desítky úkolů, poznámek, událostí) asi 10 minut na USB2 (nadprůměrně výkonný počítač).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Islington
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 31.12. 2004
Příspěvky: 120
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po 13. březen, 2006 13:24    Předmět: Citovat

Synchronizace a HR, to ale nejsou vlastnosti Varia, ale WM5. Takovým způsobem můžu najít na Treu desítky nedostatků. Asi nemá cenu poslouchat rady, ale opravdu si Vario vzít do ruky a chvilku si s ním pohrát. Je opravdu individuální co komu vyhovuje. Já jsem chtěl přejít z Trea 600 na Treo 650, ale 650ka mi oproti 6tistovce nic nového nenabídla. Rychlejší procesor a HR displej pro mně nebyl důvod vyhodit nehorázné prachy. Jsem prostě technofetišista a Vario je pro mně nadupaná hračka Cool Treo je ale opravdu pohodlnější na telefonování. I když se dá Vario bez problémů přizpůsobit na ovládání jednou rukou, Treo má pořád v pohotovosti klávesnici.
_________________
HTC UNIVERSAL
Logitech A2DP bluetooth stereo headset, 4GB SD PQI

Treo 600
Universal Wireless Keyboard by PalmOne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
john
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 20.9. 2004
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: po 13. březen, 2006 13:53    Předmět: Citovat

Islington napsal:
Já jsem chtěl přejít z Trea 600 na Treo 650, ale 650ka mi oproti 6tistovce nic nového nenabídla. Rychlejší procesor a HR displej pro mně nebyl důvod vyhodit nehorázné prachy.


koukal jsem na to stejne. ted si ale myslim, ze rychlejsi procesor, jemnejsi display a z nej pramenici lepsi kompatibilita s dnesnimi aplikacemi, nove aplikace, ktere za posledni rok pribyly, bluetooth, lepsi webovy prohlizec, moznost bezproblemoveho pouziti 650ky jako modemu bez dalsiho instalovani cehosi, bude vyraznym posunem vpred. no a take se da treo sehnat za velmi priznivou cenu, 15 tisic (ale ani 10) bych uz za nej dnes samozrejme nedal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mak
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 9.12. 2005
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: po 13. březen, 2006 13:56    Předmět: Re: Treo vs Vario Citovat

rob70 napsal:
Já přešel teď z Varia na Treo a srovnal bych to asi takto:
... sem to pokratil ;o)


Naprostej souhlas, mel sem ho doma par dnu, protoze mne zajimalo, zda to proste nepujde nahodou konecne pouzivat. je to vic pocitac a mene mobil nez TREO. Je to pomerne hezkej vyrobek, kterej ma velmi nepohodlny OS ;o(

Naprosto tragicke je na tom MDAcku (verze T-Mobile) treba Prijmuti hovoru v tramvaji, kdy vas volajici pozada o cislo na nejakeho znameho ktereho mate v telefonu a zarovne vam rekne nejakou informaci, kterou si xete ulozit do kalendare. Tato operace v tramvaji je horsi nez v te tramvaji onanovat. Sem si pripadal jak invalida snazici se uspokojit v precpane 22jce ;o(
Naprosto silene je, ze na vsechno se musi CEKAT ! Treba na treu z TELEFONOVACI APP skok do DATEBK6 mi trva tak odhadem 0.4+- sec a preskakani vsech 6 nakonfigurovanejch obrazovek v DB6 tak rychle jak stacim mackat tlako. O tomhle si muze MDA opravdu jen zdat ;o(

Jinak nechapu inzenyry z NDR proc do woken nedavaj CTRL - tak bazalni klavesu, bez ktere se na tom fakt neda delat.

Jinak je pekna demence sposusteni fotaku tou bocni klavesou, fotil sem castej nez by bylo zdravo ;o(

Co se mi na rozdil od trea libilo ? samozrejme celej pristroj, je to proste hezkej kousek HW s ne moc povedenym - nebo spise vhodnym OS
Pak rozhodne WIFI a celkem i pouzitelnost klavesnice, na rozdil od shitu MDA3 ;o)
Trochu mi nakonec vadi ze to nema antenu, pri tahani z kapsy nevim kde to ma vrsek a kde spodek, no na treu se mi antena nalibi, ale mozna by to bez ni bylo obdobne.

Ve vysledku je to dost slabe zarizeni, pro managera kterje potrebuj prohlizet exel , word a podobne prilohy, to ma moc male rozliseni displeje, pro powerusera kterej pouziva hodne planovani, cte a pise majly a hodne telefonuje to je o nekolik trid slabsi jak Treo650 ( i s mnoha chybama ktere ma)

Takze TREO650 je pro mne stale jednooky kral mezi slepejma (slepa vyvojova vetev ? Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
john
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 20.9. 2004
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: pá 12. květen, 2006 14:36    Předmět: Citovat

moc vam vsem dekuji za informace, i na jejich zaklade jsem se nakonec rozhodl vydrzet a treo650 nekoupit. misto toho jsem flashnul wizarda na novejsi verzi systemu a musim rici, ze spoustu problemu jsem tim vyresil - vcetne ryclosti.
no ale cas bezel, a tak uz nemam wizarda, ale tri dny pouzivam htc hermes - samozrejme jeste neni v prodejni verzi, ale i tak musim vyjadrit svou spokojenost...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jura
Veteran
Veteran


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 447
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so 13. květen, 2006 8:55    Předmět: Re: Treo 650 vs. MDA Vario Qtec 9100 Citovat

Jak se někdo může rozhodovat mezi skutečným komunikátorem (PDA) a parodií Mrkající

Treo650 napsal:
Uvažuju že bych vyměnil své Treo za MDA tak se chci zeptat zda máte někdo s Variem zkušenosti popřípadě plusy a mínusy oproti Treu a celkové shrnutí abych měl lehčí rozhodování..

_________________
TROCKEN.org Momentálně používám PalmPilot Personal 512 kB - HTC Diamond - Asus Eee 701 - Asus A696
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mousefromhouse
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 30.12. 2005
Příspěvky: 182
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so 13. květen, 2006 18:57    Předmět: Re: Treo 650 vs. MDA Vario Qtec 9100 Citovat

Jura napsal:
Jak se někdo může rozhodovat mezi skutečným komunikátorem (PDA) a parodií Mrkající

Tou parodii myslis Treo ? ; )
_________________
momentálně palmOne Tréo 650 + Logitech HS200 Bluetooth Mobile Stereo Headset + 4GB SD Transcend 150x
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec o Hardwaru Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.51 sekund

RSS - články RSS - fórum