DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Baterie pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 346 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Placena inzerce - Servis jinak

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Dvojí zveřejnění článku
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Diskuse nad clanky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vadilo by Vám, kdyby jeden článek vyšel dvakrát, pokaždé na jiném serveru ?
Servery by neměly vydávat stejné články
20%
 20%  [ 5 ]
Clanek by mělo vydat co nejvíce serverů, aby si ho přečetlo co nejvíce lidí (se svolením autora)
20%
 20%  [ 5 ]
V určitém konkrétním případě jsem pro vydání na více serverech
50%
 50%  [ 12 ]
Mám jiný názor (viz příspěvek níže)
8%
 8%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 24

Autor Zpráva
komaar
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 224
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 30. březen, 2006 9:15    Předmět: Citovat

stejny clanek na dvou serverech je urcity problem - nevypada to dobre a ten druhy s nim, ty kteri to uz cetli, nezaujme

jenze, na druhou stranu
ne kazdy cte vsechny servery
pajda pred nejakou dobou vypadal, ze zajde na ubyte a musim rict, ze kdyby se mi ten web neoteviral v ramci grupy stranek, kam se podivam, zda tam neni neco noveho a zajimaveho, tak uz tam asi davno nechodim (ted uz se zase probral - myslim pajda)

fura lidi se tu ohani odkazama
objevil se tu snad odkaz na zajimavy clanek na pajdovi ???
konkurencni servery nedavaji stejne clanky, neuvadeji odkazy na clanky tech druhych a tak musim sledovat 8 serveru, aby mi neco neuniklo

bohuzel dalsich 10 nesleduji a nevim o nich, takze mi fura zajimavych a dulezitych veci utece
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Andilek
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 16.12. 2005
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: čt 30. březen, 2006 9:40    Předmět: Citovat

komaar napsal:

konkurencni servery nedavaji stejne clanky, neuvadeji odkazy na clanky tech druhych a tak musim sledovat 8 serveru, aby mi neco neuniklo


No hlavne si musi kazdy novinovy server rict, jestli chce byt amaterskym, a nebo smerovat k profesionalite. Pokud ma byt server amatersky, tak neni moc o cem se bavit a cele je to zabomysi valka. Pokud ale ma PDASoft tendenci prejit na profi uroven, mel by se podle toho zacit chovat.
A ve svete profesionalniho zurnalismu je obchodovani s clanky bezne. Napriklad nam se stava, ze nektery z clanku od nas koupi napriklad Globe jen proto, ze clanek je dobry a je levnejsi jej odkoupit, nez zaplatit nekoho, aby napsal clanek na stejne tema a jeste je tam riziko kvality.

V podstate jsou dve moznosti, jak resit obsah:
1) Koupit clanek a publikovat jej jako svuj (podle pravidel puvodniho casopisu a podminek prodeje clanku)
2) napsat vlastni clanek jako kratkou notice "tady je dobry clanek" a link

Samosebou varianta 1) je elegantnejsi, variantu 2) pouzivaji spis blogy ala slashdot.

Jeste tu byl nazor, ze takovehle tahanice nema cenu delat, pokud autor poskytl clanek zdarma.
ja si naopak myslim, ze nejlepsi zpusob, jak autory motivovat, je dat jim za clanek primerenou odmenu. Takze osobne bych na strane PDASoftu zavedl profesionalnejsi pristup.
1) Pravidla jak ma autor zaslat clanek do casopisu.
2) Soucasti zasilani clanku je potvrzeni o jeho originalite a o tom, ze nebyl nabidnut jinam a pravdepodobne i to, ze majitelem clanku se v pripade publikace stava PDASoft.
3) System rychlych odpovedi - pokud clanek odmitnete, okamzite je autor informovan, aby mohl clanek nabidnout jinde
4) udelat vyjimky (napriklad tiskove zpravy se automaticky zasilaji velkemu poctu serveru a nepredpoklada se, ze by mely byt publikovany pouze na jednom)
5) Stanovit pravidla pro "poskytnuti clanku dalsim casopisum" kdy v pripade dobreho clanku muze nejaky vetsi casopis od PDASoftu clanek ziskat.

No fuj to jsem se rozepsal. Takze delejte jak chcete a umite, myslel jsem to dobre Rázný
_________________
m100 -> iPAQ 3970 -> HX 4700 -> TX -> Treo 680
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 30. březen, 2006 9:48    Předmět: Citovat

Andilek napsal:
Myslim, ze chyba je na obou stranach. Na jedne, ze se autor nezamyslel nad dopadem sveho jednani, ale predevsim na strane druhe, tedy jak na PDASoftu, tak na Pajda.cz.


Proti tomu se musím opět ohradit. Ani já, ani VDC jsme nevěděli o tom, že článek byl nabídnut ještě jinam. To považuji za hlavní problém a chybu autora článku. Chyba proto není ani na straně PDASoftu, ani na straně Pajda.cz.

Navíc to, zda bude, nebo nebude nějaký článek publikován je plně v kompetenci šéfredaktora daného serveru.

PS: My za příspěvky autorům platíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Cobrik
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 29.3. 2006
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt 30. březen, 2006 11:31    Předmět: Citovat

Mirek29 napsal:
Andilek napsal:
Myslim, ze chyba je na obou stranach. Na jedne, ze se autor nezamyslel nad dopadem sveho jednani, ale predevsim na strane druhe, tedy jak na PDASoftu, tak na Pajda.cz.


Proti tomu se musím opět ohradit. Ani já, ani VDC jsme nevěděli o tom, že článek byl nabídnut ještě jinam. To považuji za hlavní problém a chybu autora článku. Chyba proto není ani na straně PDASoftu, ani na straně Pajda.cz.

Navíc to, zda bude, nebo nebude nějaký článek publikován je plně v kompetenci šéfredaktora daného serveru.

PS: My za příspěvky autorům platíme.


Jak už jsem několikrát řekl ... nezamyslel, protože mě ani ve snu nenapadlo, že by zde mohl vzniknout takový problém (nejsem redaktor a v tomto světě sem se pohyboval takřka prvně) a bohužel to nenapadlo ani jednoho z Vás (PDAsoft Pajda) abyste se třeba zeptali - tím neříkám, že jste tak měli udělat, ale dotaz na to padnout z Vaší strany mohl.
Tím spíše, že se jednalo o článek čistě nekomerční a psaný pro lidi (pokud si vzpomínám nebyla ani s jedním řeč o nějaké sebenší odměně) a myslím, že ani žádného cíleného podrazu jsem se na nikom z Vás nedopustil, protože tím, že jsem o tom sám nevěděl mě to nenapadlo ani jednomu z Vás sdělit - tudíž to byla čistá loterie kdo bude ten druhý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 30. březen, 2006 11:57    Předmět: Citovat

Cobrik napsal:

Jak už jsem několikrát řekl ... nezamyslel, protože mě ani ve snu nenapadlo, že by zde mohl vzniknout takový problém (nejsem redaktor a v tomto světě sem se pohyboval takřka prvně) a bohužel to nenapadlo ani jednoho z Vás (PDAsoft Pajda) abyste se třeba zeptali - tím neříkám, že jste tak měli udělat, ale dotaz na to padnout z Vaší strany mohl.
Tím spíše, že se jednalo o článek čistě nekomerční a psaný pro lidi (pokud si vzpomínám nebyla ani s jedním řeč o nějaké sebenší odměně) a myslím, že ani žádného cíleného podrazu jsem se na nikom z Vás nedopustil, protože tím, že jsem o tom sám nevěděl mě to nenapadlo ani jednomu z Vás sdělit - tudíž to byla čistá loterie kdo bude ten druhý.


Protože NIKOHO by nenapadlo, že jeden článek rozešleš na víc míst, to se prostě nedělá. A je úplně jedno, zda jsi to psal zdarma, nebo za peníze. Takové jednání je zkrátka nekorektní. Korektní postup je, nabídnout to a v případě nezájmu to nabídnout jinde.

Loterie to byla možná pro nás, ale ne pro tebe, protože já tobě termín publikace sdělil, takže ty jsi věděl na čem jsi a proto se mne opravdu dotklo, když jsem se dozvěděl, že článek, který jsem od tebe dostal, upravil a připravil vyšel jinde, zkrátka, když má práce přišla vniveč. Ty to jako nějaký podraz nevnímáš, já ano. Dostal jsem nabídku článku od tebe, řekl jsem ano, beru, vyjde to tehdy a tehdy. Pokud bys chtěl být alespoň trochu korektní, dohodl by jsi se se všemi co ti to otisknou alespoň na stejném datu publikace, ale ani to jsi neudělal, proto se nediv, že jsem tvůj článek stáhl a nahradil ho jiným. Tvůj pocit ublíženosti zcela nechápu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Cobrik
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 29.3. 2006
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt 30. březen, 2006 12:47    Předmět: Citovat

Mirek29 napsal:
Cobrik napsal:

Jak už jsem několikrát řekl ... nezamyslel, protože mě ani ve snu nenapadlo, že by zde mohl vzniknout takový problém (nejsem redaktor a v tomto světě sem se pohyboval takřka prvně) a bohužel to nenapadlo ani jednoho z Vás (PDAsoft Pajda) abyste se třeba zeptali - tím neříkám, že jste tak měli udělat, ale dotaz na to padnout z Vaší strany mohl.
Tím spíše, že se jednalo o článek čistě nekomerční a psaný pro lidi (pokud si vzpomínám nebyla ani s jedním řeč o nějaké sebenší odměně) a myslím, že ani žádného cíleného podrazu jsem se na nikom z Vás nedopustil, protože tím, že jsem o tom sám nevěděl mě to nenapadlo ani jednomu z Vás sdělit - tudíž to byla čistá loterie kdo bude ten druhý.


Protože NIKOHO by nenapadlo, že jeden článek rozešleš na víc míst, to se prostě nedělá. A je úplně jedno, zda jsi to psal zdarma, nebo za peníze. Takové jednání je zkrátka nekorektní. Korektní postup je, nabídnout to a v případě nezájmu to nabídnout jinde.

Loterie to byla možná pro nás, ale ne pro tebe, protože já tobě termín publikace sdělil, takže ty jsi věděl na čem jsi a proto se mne opravdu dotklo, když jsem se dozvěděl, že článek, který jsem od tebe dostal, upravil a připravil vyšel jinde, zkrátka, když má práce přišla vniveč. Ty to jako nějaký podraz nevnímáš, já ano. Dostal jsem nabídku článku od tebe, řekl jsem ano, beru, vyjde to tehdy a tehdy. Pokud bys chtěl být alespoň trochu korektní, dohodl by jsi se se všemi co ti to otisknou alespoň na stejném datu publikace, ale ani to jsi neudělal, proto se nediv, že jsem tvůj článek stáhl a nahradil ho jiným. Tvůj pocit ublíženosti zcela nechápu.


No a já vysvětluju, že už bych to nikdy víckrát neudělal, že v tu chvíli to prostě NENAPADLO ani mě - nevěděl jsem o tom, že to způsobí takovej problém ... fakt ne ... jako ty třeba nevíš něco jiného co vím já ... já jsem neměl tušení jak to ve světe redaktořiny chodí. Vím, že neznalost neomlouvá, ale nebylo to nic cíleného proti nikomu.
Tím, že ani jeden z Vás nevěděl, že ten článek má vyjít dvakrát a já nevěděl, že to je problém mohl jsem asi jen s těží dohodnout něco takového jako stejný čas vydání.
To, že tě to stálo čas, který přišel v niveč jsem si vědom a mrzí mě to.
To, že se cítím "ukřivděn" (ikdyž nevím jestli to je to správné slovo spíš tím co tu provozuju (provozujem) chci zjistit veřejné mínění lidí jestli by byla duplicita článků pro ně přípustná či ne, protože i sám si myslím, že vydat článek 2x s autorovým souhlasem není žádný zločin - jiná věc je už když daný server nemá zájem o článek který vyjde ještě někde jinde, to už by bylo asi na další debatu) je snad způsobeno tím, že jsem měl jen dobrý úmysl, aby o článku věděla co nejširší veřejnost a nakonec jsem ve tvých očích jen obyčejnej podrazák.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
komaar
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 224
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 30. březen, 2006 12:56    Předmět: Citovat

2 Mirek: ja to celkem chapu
clanek psal a poslal, protoze dospel k nazoru, ze je to zajimava problematika a ze by se mohla nekomu hodit

oba servery mohou cist ruzni lide, takze to poslal, aby se to dostalo k obema skupinam
to, ze oba servery ctou i stejni lide je jedno, protoze vetsinu zajima ten clanek, nez kde si ho precetl
vyjde-li na vice serverrech mam nasledne vetsi sanci, az mne bude zajimat ho zpetne najit

clanek byl napsan z fandovskych pohnutek
a poslan na servery, ktere stale vice nez profesionalne vypadaji fandovsky

pokud se dohodnu s casopisem ci webem, ze jim dodam nejaky clanek a za ten dostanu zaplaceno, tak je nekorektni ho poskytnout i nekomu jinemu
a je i otazka, jestli psat na stejne tema pro nekoho jineho
tady to byl spise fandovsky pohled

alespon, tak to pripada mne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pat
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 29.3. 2004
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt 30. březen, 2006 13:12    Předmět: Citovat

Myslim ze Andilek to vystihl. (PdaSoft by se mel nejak vyprofilovat, protoze komunitni servry (a autori - prispivatele) se proste chovaji jinak nez profi.) Myslim ze s jeho prispevkem se muzu jen ztotoznit. (Ale take ja si myslim, ze nejlepsi zpusob jak autory motivovat je dat jim primerenou odmenu. Jenze tahle debata je trochu o necem jinem.)

A nezlobte se na mne, nemyslim si, ze chyba je jen a jen na autorovi. Mne by to kuprikladu taky nenapadlo, ze uverejneni clanku na jinem servru muze byt az TAKOVY problem. To je prave to co tu uz rikal Andilek - proste na komunitnich, amaterskych servrech se to bere jinak a ti autori k tomu i jinak pristupuji. Ono by asi i v tomto pripade autorovi docvaklo, kdyby psal na jasny profi server, kde se ocekava v podstate "obchodni" vztah "neco za neco" a neposilal stejny clanek jinam, stejne tak jako by to napadlo treba mne. Je pravda ze se mohl zeptat, ale stejne tak mohl PdaSoft uverejnit pravidla pro poskytovani clanku. Ne vsechno co mne pripada jasne a samozrejme, musi tak pripadat kazdemu. Kdo nepsal nikdy pro nikoho, tak tyhle veci jednoduse, ne ze nezna, ale ani ho proste nenapadne se ptat, protoze "vedet" na co se ptat je polovina problemu a vyzaduje aby se ten tazajici alespon ramcove orientoval v problematice. A opet se vracime k tomu ze jinak se pristupuje ke "komunitnimu" servru, kde kazdy da to co se mu zda uzitecne pro ostatni, at to je vlastni clanek nebo treba odkaz, a jinak se to bere u "profi".

A kdyz uz nic jineho, dalo se to vyresit lepe, Cobrik se omluvil, nebylo treba kolem toho delat takovy cirkus. Stacilo upozornit, pripadne napsat pred vlastni clanek odstavec na vysvetleni apod. Ja taky Cobrika docela chapu a verim ze to nemyslel zle. Netreba za vsim hned videt schvalnosti, spiknuti a zly umysl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
benny
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 21.11. 2004
Příspěvky: 151
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: čt 30. březen, 2006 13:34    Předmět: Citovat

Pokud nechci prijimat clanky, ktere uz nekde vysly, tak na to budu nekde upozornovat.
Pokud na to neupozornim, nemuzu se pak rozcilovat, ze je to neeticke, nesolidni, nefer atd. V tomto pripade se to stava jen problemem redaktoru a nechapu, za co by se mel Cobrik omlouvat.

Je to stejne, jako, ze na pdasoftu ctu clanky, ktere jsem pred casem cetl jinde, pouze nebyly cesky. To je spatne? Kde je ta hranice, od ktere by clanek nemel vyjit 2x? Je to v domene? V jazyku? Dano casovym odstupem? Informace zustava informaci a je mi celkem burt, kde jsem ji ziskal.
_________________
Treo 650
universal wireless keyboard

Web: http://zlababus.googlepages.com/microwhite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 30. březen, 2006 13:40    Předmět: Citovat

Pat napsal:
Netreba za vsim hned videt schvalnosti, spiknuti a zly umysl.


Ufouni, za vsechno muzou ufouni Podlý A americka vlada, ktera je pred nama schovava Podlý
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pat
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 29.3. 2004
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt 30. březen, 2006 13:42    Předmět: Citovat

2Benny: Asi tak.. Pripada mi jako blbost ohanet se neexistujicimi = neuverejnenymi pravidly. Mam stejny nazor. Chyba rozhodne neni jen na strane autora (prinejlepsim)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kasei
Expert
Expert


Registrace: 8.12. 2004
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: čt 30. březen, 2006 13:42    Předmět: Citovat

miska napsal:
Ufouni, za vsechno muzou ufouni Podlý A americka vlada, ktera je pred nama schovava Podlý


NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE a ja myslel ze uz odleteli
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 30. březen, 2006 13:45    Předmět: Citovat

Kasei napsal:
miska napsal:
Ufouni, za vsechno muzou ufouni Podlý A americka vlada, ktera je pred nama schovava Podlý


NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE a ja myslel ze uz odleteli


Tech se jentak nezbavime Podlý A i kdyby odleteli, ty bys jim veril, ze se nevratej? Mrkající
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr128
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 2.11. 2004
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt 30. březen, 2006 13:53    Předmět: Citovat

Uz jsou pryc, spinkej..... Smějící Rázný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pavel41
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 18.10. 2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Rakovnicko

PříspěvekZaslal: čt 30. březen, 2006 13:56    Předmět: Citovat

miska napsal:
Kasei napsal:
miska napsal:
Ufouni, za vsechno muzou ufouni Podlý A americka vlada, ktera je pred nama schovava Podlý


NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE a ja myslel ze uz odleteli


Tech se jentak nezbavime Podlý A i kdyby odleteli, ty bys jim veril, ze se nevratej? Mrkající

Díky za odlehčení Smějící - nechme taky čas a prostor PDA Softu, aby si ze všeho vybral jistě to nejlepší pro celou komunitu. Kam směřuje většina mínění, je přece jasné. Myšlenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Diskuse nad clanky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.53 sekund

RSS - články RSS - fórum