Chybička se vloudila - někde jsem při exportu narazil na omezení názvu mapy - musel jsem některé mapy vyexportovat znovu s jiným názvem a poté jsem mohl *.prc soubor přejmenovat podle chuti.
Takže stahujte opravené mapy:
[url=http://fx.cz/mazda/suky/BRDY_A_ROKYCANSKO_1-50000_(KCT34_S-42).zip]BRDY A ROKYCANSKO 1:50000 (KČT34 S-42)[/url]
[url=http://fx.cz/mazda/suky/BRDY_A_TREMSINSKO_1-50000_(KCT35_S-42).zip]BRDY A TREMŠÍNSKO 1:50000 (KČT35 S-42)[/url]
[url=http://fx.cz/mazda/suky/CESKY_RAJ_1-50000_(KCT19_S-42).zip]ČESKÝ RÁJ 1:50000 (KČT19 S-42)[/url]
[url=http://fx.cz/mazda/suky/HREBENY_A_SLAPSKA_PREHRADA_1-50000_(KCT38_S-42).zip]HŘEBENY A SLAPSKÁ PŘEHRADA 1:50000 (KČT38 S-42)[/url]
[url=http://fx.cz/mazda/suky/KRIVOKLATSKO_A_RAKOVNICKO_1-50000_(KCT33_S-42).zip]KŘIVOKLÁTSKO A RAKOVNICKO 1:50000 (KČT33 S-42)[/url]
[url=http://fx.cz/mazda/suky/KRUSNE_HORY_(Chomutovsko_a_Mostecko)_1-50000_(KCT05_S-42).zip]KRUŠNÉ HORY (Chomutovsko a Mostecko) 1:50000 (KČT05 S-42)[/url]
[url=http://fx.cz/mazda/suky/OKOLI_PRAHY_ZAPAD_1-50000_(KCT36_S-42).zip]OKOLÍ PRAHY ZÁPAD 1:50000 (KČT36 S-42)[/url]
[url=http://fx.cz/mazda/suky/SUMAVA-LIPNO_1-50000_(FB_WKCZ4_WGS84).zip]ŠUMAVA LIPNO 1:50000 (FB_WKCZ4 WGS84)[/url]
[url=http://fx.cz/mazda/suky/SUMAVA-TROJMEZI_1-50000_(FB_WKCZ3_WGS84).zip]ŠUMAVA TROJMEZÍ 1:50000 (FB_WKCZ3 WGS84)[/url]
Jinak díky za Chorvatsko, ale mapu toho rozlišení mám již koupenou. Chtěl jsem něco podrobnějšího. Ale stejně díky
Registrace: 19.11. 2004 Příspěvky: 723 Bydliště: Praha
Zaslal: út 27. červen, 2006 19:48 Předmět:
je to parada,diky za ne , jen skoda ze je nemuzu dostat do touratechu , sice tam jde exportovat do PA ale mapy z PA nejdou importovat, nemel by jsi nekde nahodou obrazky s kalibracnimi soubory ? _________________ palmy: T|E,Zire 72,IBM c3,TT,T3,T|E2,TX,TT,LD -> a opet TX a ted htc touch HD
OziMapConverter -> http://www.ada.ru/gps/OziMapConverter/index_en.htm je nyní ve verzi 2.77, ta umožní přímý převod map zkalibrovaných v Ozi do PathAway (ve verzi 2.74 ta možnost byla, ale nějak mi to nefungovalo).
Takže zase je to jednodužší a rychlejší
Ale pořád to neumí *.ogf2, ale *jpg, *.png to chroustá bez odporu.
Registrace: 10.10. 2005 Příspěvky: 268 Bydliště: Brno
Zaslal: pá 20. říjen, 2006 14:05 Předmět:
super, diky Suky, dnes vecer to doma stahnu...zrovna ten autoatlas jsem potreboval _________________ [b].:: iPhone ::.[/b]
[size=9](teda az bude, prozatim Treo 650 & 1GB SD)[/size]
[b]Apple, Inc.[/b]
PLS
.Mohl by někdo ze zasvěcených popsat přesný postup převodu map z OZI do touratechu,případně až do pathaway?
Týden poctivě studuju internet i jinde a vím,že nic nevím.
Zato mám počítač plný kravin,které neumím poskládat do sebe tak,aby to konvertilo.
Návod se určitě bude hodit i dalším,mě podobným nevzdělancům.
Díky
OziMapConvertor najde soubor *.map.Když to projedu Convertorem,ve složce mi přibyde soubor s koncovkou *.cal.Ale TQV mapu nenajde.
Někde dělám chybu a nevím kde Poraďte
Chce si to trochu pohrát No ale líná huba holé neštěstí.
Před importem do TTQV je třeba mít v jednom adresáři (např) dva soubory, jeden s obrázkem, druhý s kalibrací:
Kraje.png
Kraje_png.cal
Potom stačí mít otevřenou složku map v TTQV a přetáhnout myší ten soubor Kraje.png do okna TTQV.
Anebo složitěji pravý klik na složku map v TTQV, Import new map, najít si složku a správný obrázek. To že to děláš dobře poznáš podle toho, že se TTQV na nic neptá a Kraje.png se objeví v seznamu map.
Když to děláš blbě, objeví se dialog na kalibraci.
Časy uváděny v GMT + 1 hodina Přejít na stránku Předchozí1, 2, 3, 4Další
Strana 2 z 4
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra. Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru. Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete hlasovat v tomto fóru.