DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 384 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

prijíma a odosiela niekto z Vás FAX v Treo650 ?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pawlik
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 29.1. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá 05. květen, 2006 11:27    Předmět: prijíma a odosiela niekto z Vás FAX v Treo650 ? Citovat

zdravím
má niekto osobné skúsenosti s prijímaním a odosielaním FAX-u cez Treo 650
ďakujem Pawlik
Zire 72
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 05. květen, 2006 11:51    Předmět: Re: prijíma a odosiela niekto z Vás FAX v Treo650 ? Citovat

Zkus tohle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JaraS
Expert
Expert


Registrace: 10.10. 2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá 05. květen, 2006 16:55    Předmět: Citovat

Ty jo, nepopiram, ze je to uzitecna aplikace, sam bych ji potreboval, ale 50 dolacu je fakt sila...
_________________
Šipka [b].:: iPhone ::.[/b]
[size=9](teda az bude, prozatim Treo 650 & 1GB SD)[/size]
Rázný [b]Apple, Inc.[/b] Myšlenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Daemon
Veteran
Veteran


Registrace: 19.8. 2004
Příspěvky: 426

PříspěvekZaslal: čt 18. květen, 2006 11:43    Předmět: Citovat

Já jsem CS Fax zkoušel a posílání je naprosto v pohodě, akorát se mi nepodařilo žádný fax do Trea 650 přijmout...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Marty650
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 22.6. 2005
Příspěvky: 266

PříspěvekZaslal: čt 18. květen, 2006 13:16    Předmět: Citovat

Daemon napsal:
Já jsem CS Fax zkoušel a posílání je naprosto v pohodě, akorát se mi nepodařilo žádný fax do Trea 650 přijmout...

jen poznamka - pokud mas Vodafone, mohl byt problem v tom, ze tam se typ sluzby rozlisuje podle cisla - pri volani vodafone - vodafone to nepoznas, ale pokud se chces napriklad datove nebo faxove dovolat na vodafone cislo, pak musis volat sve faxove cislo a ne hlasove - cisla Ti sdeli operator infolinky nebo je najdes v samoobsluze na netu Mrkající. T-mobile i Eurotel maji moznost pred volanim zvolit typ volani, zda bude voice, data, nebo fax a podle toho se i to volani zachova, tzn. nepotrebuji mit tri cisla pro jednoho ucastnika Mrkající.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tonda
Expert
Expert


Registrace: 14.8. 2005
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: čt 18. květen, 2006 13:53    Předmět: CS FAX Citovat

Jo taky jsem to zkoušel CS FAX a faxovalo to. Mám pocit, že přes oskara to opravdu nešlo a už nevím zda se mi to podařilo přes eurotel nebo paegas. Přijímat faxy jsem nezkoušel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Daemon
Veteran
Veteran


Registrace: 19.8. 2004
Příspěvky: 426

PříspěvekZaslal: čt 18. květen, 2006 14:23    Předmět: Citovat

Marty650 napsal:

jen poznamka - pokud mas Vodafone, mohl byt problem v tom, ze tam se typ sluzby rozlisuje podle cisla - pri volani vodafone - vodafone to nepoznas, ale pokud se chces napriklad datove nebo faxove dovolat na vodafone cislo, pak musis volat sve faxove cislo a ne hlasove - cisla Ti sdeli operator infolinky nebo je najdes v samoobsluze na netu Mrkající. T-mobile i Eurotel maji moznost pred volanim zvolit typ volani, zda bude voice, data, nebo fax a podle toho se i to volani zachova, tzn. nepotrebuji mit tri cisla pro jednoho ucastnika Mrkající.


Já mám T-Mobile a jak říkám, odesílání bylo OK, jen ten příjem nešel. Pokud vim, tak u T-Mobile je datové, faxové i hlasové číslo stejné. Zkoušel jsem to ale jen 2x...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lapka
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 11.1. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá 26. květen, 2006 14:15    Předmět: Citovat

stáhnul jsem si zkzušební verzi, ale nějak se mi to nepodařilo nainstalovat. Prosím o radu, jak na to. D9ky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Cenobita
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 22.4. 2007
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: čt 14. květen, 2009 14:32    Předmět: Fax na T650 pomocí t-zones.cz Citovat

viz

http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=6453724#6453724
_________________
Cenobita

Motorola d520 -> Alcatel One Touch Club db -> Nokia 3310 -> Nokia 6310i -> Nokia 2600 -> TREO 650 (CD-RAM 2GB A-Data Turbo 150X)

MSI Bluetooth (TM) transceiving key, USB 1.1, PC2PC (TM) <-> Treo650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.76 sekund

RSS - články RSS - fórum