DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 281 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

TREO 650 + Palm TX ?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec o Hardwaru
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: ne 28. květen, 2006 13:02    Předmět: TREO 650 + Palm TX ? Citovat

Zdarvim,

uz jsem se to pokousel resit vcera v jinem foru, ale asi to forum necetli cilovi ctenari.

Takze: chystam se koupit Palm TX. Zaroven mam TREO 650. Hlavnim duvodem k nakupu TX je uziti pro navigaci a WiFi. (uziti T650 na navigaci je v pohode, ale kdyz mam hovor, tak pak nevim kam jedu, navic velky display TX je o necem jinem)

Jsem vsak trosku v rozpacich ohledne dalsiho uziti TX.

- vsiml jsem si zde v diskuzich, ze jsou mezi nami lide, co pouzivaji Treo + jiny palm. Zajimalo by mne, jak uzivani techto dvou zarizeni kombinujete? Jinymi slovy, proc mate jeste jiny palm, kdyz Treo prece zvlada vsehno stejne co jiny Palm. K cemu tedy pouzivate Treo a k cemu druhy Palm? Ma predstava je ze, Treo budu dale pouzivat pro telefonovani, ICQ a Email. TX pro navigaci a PIM. Nicmene, TX nebudu nosit vsude jako Treo, takze nejaka cast PIM zustane na Treo. Z toho mam vsak hruuzu! Neznam totiz moznost, jak sesynchronizovat dva Palmy:-(

- co spojeni s Treem za ucelem prijeti mailu a cteni webu s TX? (mam doma jeste TT3 a pripojit se na web pres Treo se mi s TT3 nepodarilo) Muze nekdo poradit jak na to? Na treu je treba zvolit profil pro DUN? Nebo jen zapnout BT? )

- co se tyce navigace s TX. TX ma reproduktor vzadu, kdyz jej dam do drzaku v aute, uslysim dobre hlasovou navigaci?

- jake jsou soucasna situace ohledne lokalizaci na TX?

Zatim mne nic jineho nenapada. Pokud ma nekdo jine uzitecne rady ohledne uziti 2 palmu soucasne, prosim o jejich sepsani.
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 28. květen, 2006 14:40    Předmět: Re: TREO 650 + Palm TX ? Citovat

Permon napsal:
- jake jsou soucasna situace ohledne lokalizaci na TX?


Existuje Locale a PiLoc. PiLoc pouze Lite. A navic velmi doporucuju stahnout si aplikaci verze 3.7b protoze verze ktera byla urcena pro TX z nakeho podivneho duvodu blokovala infra. Jinak s PiLocem sem spokojen, jen sem se stale jeste nenaucil psat ceske znaky, ale to proto ze je nepouzivam Mrkající
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
micke
Expert
Expert


Registrace: 29.2. 2004
Příspěvky: 218
Bydliště: Praha / K.Vary

PříspěvekZaslal: ne 28. květen, 2006 19:01    Předmět: Citovat

Osobne vlastnim LD. Nicmene, muj sef ma Treo650 a zaroven TX - pomahal jsem mu s instalaci a nastaveniím. Na TX jsem nainstaloval cestinu ktera byla spolu s Palmem zdarma pribalena a nevim o tom, ze by s tim byly nejake problemy. Na TX ma nainstalovan TT5 s hlasovou navigaci - ktera je tak hlasita, ze ji ma standatne na 50% a v pohode je to slyset (Oktavka - Palm v drzaku). S TXkem se pripojuje pro stahovani majlu pres Treo650 je je treba v nastaveni BT prepnout pouzivat jako modem - pak je z Trea normalni telefon a pripojeni probiha bez problemu.
Synchronzace dvou Palmu na jednom uctu - z duvodu duplicity PIM dat je snadne - oba Palmy maji stejny hotsync name. Jen se zalohou je to slozitejsi - je treba vypnout backup a zajistit si zalohu jinym zpusobem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: ne 28. květen, 2006 19:10    Předmět: Citovat

micke napsal:
Osobne vlastnim LD. Nicmene, muj sef ma Treo650 a zaroven TX - pomahal jsem mu s instalaci a nastaveniím. Na TX jsem nainstaloval cestinu ktera byla spolu s Palmem zdarma pribalena a nevim o tom, ze by s tim byly nejake problemy. Na TX ma nainstalovan TT5 s hlasovou navigaci - ktera je tak hlasita, ze ji ma standatne na 50% a v pohode je to slyset (Oktavka - Palm v drzaku). S TXkem se pripojuje pro stahovani majlu pres Treo650 je je treba v nastaveni BT prepnout pouzivat jako modem - pak je z Trea normalni telefon a pripojeni probiha bez problemu.
Synchronzace dvou Palmu na jednom uctu - z duvodu duplicity PIM dat je snadne - oba Palmy maji stejny hotsync name. Jen se zalohou je to slozitejsi - je treba vypnout backup a zajistit si zalohu jinym zpusobem.


Diky za vecne odpovedi.

Mam doma jeste moji starickou TT3 a ta se mi pres Treo nepodarila pripojit na web. Prepnul jsem na DUN, ale neslo to pripojit. Tak nevim...

Ohledne synchronizace - neni moc jasne jak to myslis. Je mi jasne, ze to do PC dostanes z obou palmu, ale jak zajistit, aby oba Palmy meli pak ty data stejne? Dalsi synchro? To je dost sileny postup.
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
runner
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 27.7. 2004
Příspěvky: 323
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 28. květen, 2006 21:29    Předmět: Citovat

Zdarec,
já používám Treo 650 + LifeDrive. A postupně jsem se dostal do stavu, kdy mám Treo na telefonování, maily a zatím i navigaci. A na všechno ostatní-hlavně PIM, databáze, dokumenty LifeDrive. Na LD mě totiž TomTom trochu zlobí s DBcache, takže rychlejší použití je Treo. Na notebooku hotsyncuju LD, protože v něm mám diář,kontakty, úkoly... Treo sem hotsyncoval naposledy někdy v březnu. A protože Treo mam u sebe pořád, tak není nic rychlejšího, než během 5 sekund poslat soubor kalendáře s aktuálními údaji kdykoliv z LD do Trea. V Treu neupravuju, používám pouze na prohlížení. Ze začátku jsem se pořád LD vyhýbal, postupně jsem ho ale přijal jako hlavní PDA a jsem maimálně spokojený. Je stabilní, má bezva výbavu a výbornou výdrž.

A to připojení na web jde naprosto v pohodě. Na Treu přepneš na DUN a jede to. Mrkající
_________________
www.splashblog.com/runner
http://runner.webpark.cz
-------------------------------
TREO 650, firmware 1.71, software 1.20ENA-UŽ NEE Usmívající
palmOne LifeDrive-UŽ NEE Usmívající
MDA Compact II Usmívající + BT GPS-UŽ NEE Usmívající
HTC P3300-to je ta správná mašinka Velmi šťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: ne 28. květen, 2006 21:57    Předmět: Citovat

runner napsal:
Zdarec,
A to připojení na web jde naprosto v pohodě. Na Treu přepneš na DUN a jede to. Mrkající


Diky, za postrehy. Vidim to podobne - Treo na telefonovani, emaily, icq. TX na PIM + navigace.

Co se tyce pripojeni na net TX pres Treo. (zatim jsem zkousel jen na staricke TT3). Na Treu dam DUN, pripojeni Palmu se zrealizuje, ale po nejaky dobe vytaceni se zacne pripojovani opakovat a nakonec mi napise, ze se mam mrknout na nastaveni modemu...

Jak mas prosim Te nastavene pripojeni na net v LD?
Ja mam v polozce Network vybrane pripojeni co jsem vytvoril (nazval jsem jej Treo). V Connections jsem profil Treo priradil jako Modem, Bluetooth, priradil sparovane Treo, v Dialing jsem dal TouchTone a Volume jsem dal low. V details mam prenos rychlost na 57 600, Country Czech a Flow Ctl na Automatic. Intial string jsem dal to, co patri pro Eurotel. Tohle nastaveni mi drive na TT3 v kombinaci s Ericssony vzdy fungovalo na privni pokus, tak nechapu, kde muze byt ted problem.

Predem diky za rady.
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pefcbs
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 24.9. 2005
Příspěvky: 113

PříspěvekZaslal: ne 28. květen, 2006 22:08    Předmět: Citovat

zdravim,ja pouzivam treo 650 a lifedrive.na obou piloc -plnou lokalizaci bez problemu.treo mam na volani,icq,obcas na rychly pristup k netu na mail,sms,a kalendar.lifedrive mam misto notebooku(nebavi me ho porad vyndavat)cili kompletni kancelar co potrebuji,cteni knih,video,muziku, a hlavne tomtom(jede bez problemu,k netu ho ale pripojuji pres motorolu v 547,protoze ta zvlada (anarozdil od trea neblokuje volani) pri pripojeni na net i volani ,pred koupi lifedrive,jsem neustale nekde tahal notebook,cekal nez nastartuje,ted jen sahnu do kapsy a tapnu a mohu pracovat,notasek vyndam az v kanclu nebo doma,synchronizuju nadvakrat a co potrebuji prekopiruji.
me se kombinace vyplatila a hlavne neresim porad nedostatek pameti a meneni karet.
_________________
Asus Padfone,Sony Xperia tipo dual
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: po 29. květen, 2006 11:49    Předmět: Podpora Dpad? Citovat

Jeste mam dotaz k TX a jeho ovaldani. Podle verze OS 5.4.9 (identicke s Treo 650) by TX mel tedy obsahovat i podporu ovladani pres Dpad. Je tato podppora na stejne urovni jako na Treu?

Tzn vse krome zadavani znaku by mel clovek zvadnout jednou rukou? To by bylo super.
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: po 29. květen, 2006 22:16    Předmět: Re: Podpora Dpad? Citovat

Permon napsal:
Jeste mam dotaz k TX a jeho ovaldani. Podle verze OS 5.4.9 (identicke s Treo 650) by TX mel tedy obsahovat i podporu ovladani pres Dpad. Je tato podppora na stejne urovni jako na Treu?

Tzn vse krome zadavani znaku by mel clovek zvadnout jednou rukou? To by bylo super.


Tak jak to je panove? Ze by zde nikdo nemel TX, aby mi sdelil, jak se veci maji? Šokovaný
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 29. květen, 2006 22:28    Předmět: Re: Podpora Dpad? Citovat

Permon napsal:
Permon napsal:
Jeste mam dotaz k TX a jeho ovaldani. Podle verze OS 5.4.9 (identicke s Treo 650) by TX mel tedy obsahovat i podporu ovladani pres Dpad. Je tato podppora na stejne urovni jako na Treu?

Tzn vse krome zadavani znaku by mel clovek zvadnout jednou rukou? To by bylo super.


Tak jak to je panove? Ze by zde nikdo nemel TX, aby mi sdelil, jak se veci maji? Šokovaný


No nemam Treo, tak nevim, jestli to je stejne dobry, ale je pravda, ze hodne veci de udelat jen dpadem, ale zalezi na aplikaci.
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: út 06. červen, 2006 14:48    Předmět: Citovat

Tak uz jsem tu zase a mam problem s TX a Treem 650.

Rad bych obcas na email a web v TX pres Treo650. Ovsem vubec se mi nedari pripojit na net pres T650. (mam eurotel)
V Pref jsem vybral Connection, tam jsem zvolil Palm mam jej nastaven jako Phone, Bluetooth, sparovan s Treem TX je, a je zadano Univ. Phone Driver.

V Network mam vse jak jsem mel drive na TT3, kterou jsem pripojoval pres Ericssony. Tzn. User name Eurotel, heslo internet, sparovany s Treem to je, cislo *99***1#.

TX inicializuje Treo pri vytaceni, (treo mam se zapnutym BT na DUN profil), Treo rozsviti display, TX stale pise ze se pripojuje, ale nic.

Poradite nekdo? Predem diky MOC!
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: út 06. červen, 2006 15:14    Předmět: Citovat

aaa, tak uz se to podarilo. Vyuzil jsem toho pruvodce pro pripojeni na net pres bt, sice to nenabizelo ceskou republiku.... vybral jsem Nemecko, operatora O2, smazal jejich DNS a frci to!

Akorat mi neni jasne jak to jede. V tom profilu O2 je totiz zvoleno pripojeni LAN Palm a tam neni telefonni cislo do site... ze by to samo Treo zajistilo?
Snad mi neprijde ucet od eurotelu, ze pouzivam nejaky datovy tarif O2 v CR.... nevite jak to je? Diky
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Pokec o Hardwaru Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.23 sekund

RSS - články RSS - fórum