DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Prislusenstvi pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 263 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Tvrdý reset - problém

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Palm
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
viki
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 20.3. 2004
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 15. červen, 2004 13:47    Předmět: Tvrdý reset - problém Citovat

Zdravím všechny! Včera při instalování softu mi "zatuhnul" TE na obrazovce POWERED se dvěma příčnými pruhy a trvalo mi dlouho než se mi podařil tvrdý reset. Pokoušel jsem se o něj snad 30x a nic. Pak se chytnul a vše se podařilo. Palm nijak nereagoval a tvrdošíjně setrvával na tý proklatý obrazovce POWERED...Co Vy na to ostatní? Jak a co dělat, když Palmík takhle zatuhne a přestane komunikovat...... Tázající Tázající Tázající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Daja
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 22.3. 2004
Příspěvky: 91
Bydliště: Praha 6

PříspěvekZaslal: út 15. červen, 2004 13:59    Předmět: Citovat

A dělal jsi ten "Hardreset" správně? Postup je tusim tento: Stisknout "Powerbutton" => bodnout do zad => pustit "Powerbutton".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
riku
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 6.5. 2004
Příspěvky: 26
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 15. červen, 2004 17:37    Předmět: Hardreset Citovat

Nedávno se mi stalo něco podobného - a to jsem už pár hardresetů dělal. Skutečně to trvalo něco přes čtvrt hodiny, než se hardreset povedl...
_________________
riku
clie sj22 - treo600
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: út 15. červen, 2004 17:52    Předmět: Citovat

Vetsina lidi neumi spravne delat HardReset. Zkuste si to. Stisknete tlacitko POWER a drzte jej. Pak Stisknete RESET (stale drzte POWER) teprve pote az se objevi logo palmu, pustte tlacitko POWER. Ne driv. Pak tam uvidite tu klasickou hlasku jestli opravdu chcete smazat vsechna data stisknete tlacitko nahoru, jinak dolu. I tady se dela chyba. U noveho peticestneho tlacitka je dulezite jen kratce stisknout tlacitko nahoru. Nekolikrat se mi stalo, ze jsem je drzel dlouho nebo je stiskl trochu bokem a k resetu tak nedoslo. (Samozrejme to zkousejte bez toho stisknuti tlacitka nahoru. Usmívající
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
viki
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 20.3. 2004
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 16. červen, 2004 22:38    Předmět: Citovat

"Zamrznutí" nastalo při tvrdém reseru v okamžiku, kdy znovu nabíhá systém - na displeji POWERED a vodorovné pruhy. Pak se s tím nedalo dlouho nic dělat - nereagoval na nic, ani na zvovu tvrdý reset...Už se to někomu z Vás stalo? a Jak se potom choval Palm_
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavel
-= redaktor =-
-= redaktor =-


Registrace: 6.3. 2004
Příspěvky: 220
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: čt 17. červen, 2004 21:14    Předmět: ... Citovat

Ano, tohle se mi stalo na Tungsten T i C. Ale hardreset to vyresil. Druha moznost je nechat Palm vybit, ale vybiti i pri zapnutem podsviceni trva skoro 2x dele nez je normalni provozni doba Palmu. Posledni moznost je nakratko odpojit baterii a doufat, z pak bude vse v poradku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JohnnyELF
EXT.REDAKTOR


Registrace: 4.5. 2004
Příspěvky: 300
Bydliště: Usti nad Labem

PříspěvekZaslal: pá 18. červen, 2004 13:29    Předmět: Citovat

No vim co mas na mysli... Mam PalmT3 a kdyz hraju legacy v rozevrenem modu a palm zavru tak se mi kus obrazu orizne misto aby se stahnul... jednou jsem se zurivim mackanim od tamad chtel dostat a displej zacal najednou svetlat az zesvetlal a zaril jako baterka do tmy Usmívající

koukal jsem na to ve skole a hardreset se vubec nepovedl... jako kdyby vubec nereagoval na stisk tlacitek (a to hardreset ovladam dobre:) pote co jsem ho nechal uplne vybit (jeste ze T3 zere tolik energie Usmívající se po 30min nabijeni nastartoval a ukazal onoho vytouzene logo...

nevim co to bylo ale nechci to zazit znova Mrkající uz si davam pozor aby se mi nescvakl T3 kdyz na nej hraju... chybu prisuzuju programu na pretaktovani ktery jsem pouzival ale nakonec ho odinstaloval... obcas mam ale pocit ze jeho nasledky trvaji...
_________________
Palm T3+ SD 256MB Sandisk+ Krusell pouzdro na T3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daja
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 22.3. 2004
Příspěvky: 91
Bydliště: Praha 6

PříspěvekZaslal: pá 18. červen, 2004 13:53    Předmět: Citovat

Nevim jak hluboke vybiti baterie je zapotrebi, ale doporucuju toto az jako opravdu posledni moznost. Pri hlubokemu vybiti se muze nenavratne poskodit baterie. Udava se tusim mezni napeti asi 2,5V. Pod touto hranici uz by to baterie nemusela rozdejchat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavel
-= redaktor =-
-= redaktor =-


Registrace: 6.3. 2004
Příspěvky: 220
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: pá 18. červen, 2004 14:04    Předmět: mezni napeti Citovat

Podle me je hlavni, aby se uz kvuli nizke baterii vypnul Palm a tim doslo k hardresetu. Nepredpokladam, ze by porad svitil a "pracoval" a pritom se porad vybijel i pod kritickych 2,5 V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JohnnyELF
EXT.REDAKTOR


Registrace: 4.5. 2004
Příspěvky: 300
Bydliště: Usti nad Labem

PříspěvekZaslal: so 19. červen, 2004 23:48    Předmět: Citovat

No nechci ze sebe delat uceneho ale kazda li-ion ci li-pol baterie ma na sobe specialni obvod co hlida veci jako vybiti na nulu a tak Mrkající (teda alespon ty kvalitnejsi)

ono totiz kdyz by tam nebyl a palm by zesilel (rozumej - zasekl se a porad neco delal a nesel vypnout) tak by z toho mohl byt i pruser Mrkající ona takova li-onka pri spatnem zachazeni i boucha Usmívající

cili se na kriticke vybiti baterky vykaslete... na baterii mate malinkej plosnak co to hlida a az klesne napeti na nejakou mez tak odpoji baterii od palmu -> dojde k smazani celeho obsahu RAM Usmívající
_________________
Palm T3+ SD 256MB Sandisk+ Krusell pouzdro na T3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne 20. červen, 2004 14:33    Předmět: Citovat

Taky jsem se dostal nekdy do podobneho problemu. Je pravda ze mi pohohlo nechat palm uplne vybit. Pak to bylo v pohode.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TomXX
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 22.6. 2004
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út 22. červen, 2004 18:29    Předmět: Citovat

Tak nevím, zakoupil jsem Pocket PC od jednoho maníka, který byl totální antitalent na tyto věci. Mluví to na mě česko-anglicko-rusky a jsou zde i jiné zmatky. Tvrdý reset se mi jevý jako nejlepší řešení, ovšem postup výše uvedený se mi nějak nedaří. Je možné, že iPAQ H3970 od COMPAQu resetuje nějak jinak? Poradí mi někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: út 22. červen, 2004 20:53    Předmět: Citovat

Jo, pockety se resetuji jinak. Nektere myslim tak ze podrzis dolni tlacitka (nejkrajnejsi vpravo a nejkrajnejsi vlevo) a zaroven stisknes reset. Nekdy se musi vypnout baterie takovou pojistkou.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TomXX
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 22.6. 2004
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st 23. červen, 2004 9:29    Předmět: Citovat

Perfektní, díky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Palm Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.49 sekund

RSS - články RSS - fórum