DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 273 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

!!! Ke stažení -ČESKÁ- ROM1.20ENA pro Treo650
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: so 07. červen, 2008 22:30    Předmět: Citovat

Ad spouštění) Operu lze spouštět s tímto nastavením z vnitřní paměti i z karty. Pro spouštění z vnitřní paměti je jen nutné zkopírovat všechny soubory z mého balíku do vnitřní paměti a spouštět Operu přes Opera Launcher.

Ad konfigurace) Zde existuje velmi jednoduché řešení: Zkopírovat pouze soubor "J9 Midp Options:" resp. "J9%20Midp%20Options%3A%20.prc" z mého balíku do vnitřní paměti a spouštět Operu standardním způsobem, tj. nepoužívat moje zmodifikované soubory, ale ty originální. Změnu nastavení paměti lze provádět jednoduchým přepsáním hodnoty -Xmx2m na -Xmx3m, -Xmx4m, -Xmx5m, atd. Přepsání je nutné provést v hex editoru. Já sám mám již vytvořeny všechny možné modifikace tohoto souboru s hodnotami 1, 2, 3 až 8 MB, a mohu je také dát ke stažení, příp. přidat do balíku s Operou Mini z karty.

Ad problémy se spouštěním z karty přes PowerRUN) Zřejmě máš ve vnitřní paměti soubory pro podporu Javy. Jmenovitě:
Kód:
fileconnect.prc
IBM Java VM .prc
IBM Java VM.prc
J9 Exchanger.prc
J9 Java Launcher.prc
J9 Java Options.prc
J9 Java VM.prc
J9 MIDP Bundle.prc
J9%20Midp%20Options%3A%20.prc resp. "J9 Midp Options:"
j9keystore.prc
j9secpol.prc
pimop.prc
PIMPrefs.prc

Stačí všechny programy v Javě včetně výše zmíněných souborů smazat/přesunout, resp. spouštět z karty, a vše bude chodit jak má. Navíc tak lze obejít problémy s konfigurací, protože je potom možné mít na jednom PDA pro každou aplikaci jiné nastavení (stačí modifikovat soubor "J9 Midp Options:" resp. "J9%20Midp%20Options%3A%20.prc"), a dokonce i různé verze Javy pro různé aplikace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nabla
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 24.6. 2006
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne 08. červen, 2008 6:57    Předmět: Citovat

Diky za podrobne info!

Ten soubor s moznostmi "J9%20Midp%20Options%3A%20.prc" zvladnu poeditovat, to mi nedoslo ze to bude zapsane tady.

S tim spoustenim z karty je to asi tak (pokud si to dobre pamatuju) - jeden problem byl, ze kdyz opera zmrzla (coz se casto stane - u te posledni verze uz tak moc ne, nejcasteji pri "prujezdu" kurzorem pres odkaz na Bookmarks kdyz neni jeste vytocene GPRS - subjektivni dojem, ze to ma neco spolecneho se synchronizaci Bookmarks) Kdyz opera zmrzla, tak zustala v pameti po resetu spousta veci ktera mela byt smazana a dalsi spusteni launcherem bud nedopadlo, nebo uz to spoustelo primo operu z pameti a prestalo to slapat.
Druhy problem je, ze PowerRUN se myslim pletl do cesty LinkStratu, on totiz asi umi pracovat i s daty LinkStartu na karte, ale taky tak ze to obcas nedopadne. Kdyz jsem si predstavil ze bych musel premigrovat xy aplikaci z LinkStartu na PowerRUN, tak jsem to radsi vzdal. Stejne mam v Jave jen Operu, jedine co bych jeste chtel je ten Gmail programek, ale ten byl jeste o kus nestabilnejsi nez Opera (respektive mozna se s ni jen nesnesl).
Takze - ja tusim ze to reseni s javou na karte je asi fajn, ale nedonutil jsem se jeste to vsechno predelat. Nicmene stejne by pretrvaval asi ten problem s vyvolanym resetem kdy to v pameti zustane.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: ne 08. červen, 2008 10:54    Předmět: Citovat

Problém s mazáním souborů lze vyřešit nějakou utilitou, kterou bych případně vyvěsil na internet. Nicméně nejjednodušší je spustit Operu přes shortcut vytvořený PowerRUNem v systémovém launcheru (ne v tom, který sis' tam pravděpodobně nainstaloval). PowerRUN potom všechny soubory uklidí zpět na kartu.

Jinak LinkStart mám taky, a dokonce jednu hru přes něj spouštím, a žádnou kolizi s PowerRUNem jsem nezaznamenal. Tudíž není třeba nic migrovat. To, co spouštíš přes LinkStart, můžeš nechat tak, jak to máš teď.


Naposledy upravil Hawk dne čt 12. červen, 2008 10:29, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nabla
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 24.6. 2006
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne 08. červen, 2008 11:35    Předmět: Citovat

Hm, je pravda ze to vsechno poustim pres Launcher X. Jeste to prozkousim, kazdopadne moc diky za rady Usmívající

Trosku mimo tema, jeste mi vrta hlavou, jake dalsi parametry pro spousteni ma opera jako takova (App options) nebo respektive co znamenaji ty ostatni parametry (VM Options) ktere tam jdou nastavit (Xmca, Xmco, Xmoi, Xmr, Xiss, ... - asi by se to nekde dalo najit, je pravda ze jsem po tom nepatral.
S tim trosku souvisi ze se mi nepodarilo najit jake jsou takove ty systemove about:neco stranky opery, jedine co funguje je about:cache (opera:cache)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: po 09. červen, 2008 10:20    Předmět: Citovat

Tak jsem vytvořil tu utilitu na mazání souborů pro podporu Javy po nechtěném restartu. Popis instalace a použití viz ReadMe.txt.

Download: Java.Cleaner.1.6.zip

EDIT 12.6.2008: Odkaz byl aktualizován na novější verzi.
EDIT 13.6.2008: Odkaz byl aktualizován na novější verzi.


Naposledy upravil Hawk dne so 24. březen, 2012 18:43, celkově upraveno 6 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nabla
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 24.6. 2006
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: po 09. červen, 2008 21:56    Předmět: Citovat

Bezva, to byla teda rychlost. Vyzkousim. Muzu se zeptat v cem vyvijite takhle rychle takovehle aplikace?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: po 09. červen, 2008 23:24    Předmět: Citovat

Napsal jsem to v Palm OS Developer Suite. Jedná se o oficiální vývojové prostředí pro Palm OS založené na javovském systému Eclipse. Aplikace jsou většinou zpětně kompatibilní s procesory Motorola 68k, ale žádnou záruku na to nedávám, protože palm s tímto procesorem nevlastním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: čt 12. červen, 2008 11:32    Předmět: Citovat

Aktualizoval jsem odkaz na poslední verzi Java Cleaneru. Viz můj příspěvek o tři posty výš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nabla
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 24.6. 2006
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt 12. červen, 2008 22:57    Předmět: Citovat

Prave se to cele pokousim testovat a narazil jsem znovu na ten problem jako uz predtim od ktereho jsem predtim zapomel podrobnosti. Ono to tedy nema na funkci asi prilis vliv ale ten PowerRUN pozna mych dalsich 17 linku ktere patri LinkStrartu a jsou v pameti, takze kdyz dam Update Shortcuts, tak dostanu 17 chybovych hlasek "Can't DmGetRelease for ReloadAppProgect Error Code=0x0210"... Sice se nakonec ten link opera launcheru udela ale neni to zrovna elegantni. Ale chapu ze za to si asi muzu s linkstartem sam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: čt 12. červen, 2008 23:11    Předmět: Citovat

To není Vaše chyba. Je to zcela běžné, a stává se to i mně. Existuje zde velmi jednoduché řešení: Nakopírovat Opera Launcher do vnitřní paměti, a přesunout ho na kartu přes PowerRUN. Do vzniklého adresáře pak zkopírujete zbytek souborů pro podporu Javy a samotnou Operu z mého balíku.

Postup, který uvádím v návodu, je jen jeden z možných (a přiznávám, že má svoje mouchy). Přesunutí z vnitřní paměti vytvoří vždy jen toho zástupce, kterého potřebujete, a nehrozí tedy kolize s jinými programy resp. zástupci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nabla
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 24.6. 2006
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt 12. červen, 2008 23:25    Předmět: Citovat

Aha, no ono to asi nevadi, ten link se snad nemusi moc casto vytvaret, pokud se neco nepokazi. Jeste detail, zustava v pameti soubor JavaVMcheck_enUS, je k necemu?
A jeste z jineho soudku - Vami pripravena aplikace Gmail z karty je klasicky Gmail pro adresy s @gmail.com ze? Ona existuje jeste jedna verze (ke stazeni z Blazeru na http://m.google.com/a ), ktera je pro Gmail for your domain - ta by normalne mela jit pripravit podle postupu na http://mujweb.cz/www/killinghawk/ ?
On je to soubor jad (jar), ktery pak pri instalaci uvnitr toho Javovskeho instalacniho nastroje vytvori ikonku v launcheru (ktera casto prestane fungovat a jde do resetu a musi se to pak spoustet primo z toho Java prostredi).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: pá 13. červen, 2008 1:23    Předmět: Citovat

Soubor "JavaVMcheck_enUS" slouží k detekci chyb a není bezpodmínečně nutný pro běh Java aplikací. Někteří dokonce tvrdí, že je zpomaluje. Nicméně Vám děkuji za upozornění. Přidám ho do další verze Java Cleaneru.

Zároveň děkuji i za odkaz na Mail by Google a přidávám link na verzi pro spouštění z karty: Mail by Google from Card v0.1.1.


Naposledy upravil Hawk dne po 16. červen, 2008 15:08, celkově upraveno 7 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nabla
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 24.6. 2006
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: pá 13. červen, 2008 7:47    Předmět: Citovat

Diky moc, to je tedy fofr Usmívající
tri poznatky:
- clovek nesmi zapomenout smazat ten hotsyncnuty soubor .prc ktery presunul powerrun na kartu nebo respektive pohlidat jestli se mu prepise tim Mail By Google.prc -asi v zavislosti na tom jak to na tu kartu kopiruje to nekdy projde ze %20 je mezera a jindy zas ne, takze tam pak zustanou dva soubory Mail%20By%20Google.prc a Mail By Google.prc coz pak nefunguje. Ale je to celkem jasne.

- druha vec je zajimavejsi - ten Mail By Google z karty funguje, super, jen je tu jeden drobny rozdil, spis zajimavost. Kdyz udelam standardni instalaci ze serveru google do pameti s Javou v pameti a spustim to pres ikonu kterou to udela samo v Launcheru, tak jednak jsou spodni tlacitka Menu-Refresh jsou vykreslena jinak (ne jako standardni tlacitka) a v Help-About je Platform: Palm-Treo 650.
Kdyz to ale pustim bud z toho IBM Java Midlet manageru tak jsou tlacitka standardni a v Helpu je Platform: Unknown. A to same pokud tedy spoustim verzi z karty. Na funkci to nema vliv, ale je tedy zajimave, aspon pro me, ze ten prc ktery si to samo vytvori pri instalaci dela jeste neco jineho nez ze to jen spousti. Casto se ovsem nejak poroucha a pak slouzi jako soft reset...

- treti drobnost - Java Cleaner nekdy po spusteni neskonci dialogem ze OK, ale vrati se do predchozi spustene aplikace (treba ho trikrat zasebou pustim a dvakrat jde zpet do Phone a naposledy rekne OK).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: pá 13. červen, 2008 8:25    Předmět: Citovat

nabla napsal:
- treti drobnost - Java Cleaner nekdy po spusteni neskonci dialogem ze OK, ale vrati se do predchozi spustene aplikace (treba ho trikrat zasebou pustim a dvakrat jde zpet do Phone a naposledy rekne OK).

Tohle chování je možné, pokud používáte nestandardní defaultní launcher. Zajímalo by mě, jak Java Cleaner spouštíte, a co máte nastaveno jako defaultní launcher.

Je lepší Java Cleaner spouštět tak dlouho, dokud se tam neobjeví to dialogové okno. Jinak není záruka, že jsou smazány opravdu všechny soubory pro podporu Javy.

EDIT: Aktualizoval jsem odkaz na poslední verzi Java Cleaneru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nabla
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 24.6. 2006
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: pá 13. červen, 2008 11:32    Předmět: Citovat

Pouzivam Launcher X, ale myslim ze jsem to zkousel i ze standardniho launcheru a udelalo mi to taky, ale jisty si tim nejsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38  Další
Strana 36 z 38

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.65 sekund

RSS - články RSS - fórum