DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Značkové příslušenství za neznačkové ceny!


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 292 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

SD karta 4GB
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xlendi
Expert
Expert


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 333

PříspěvekZaslal: so 29. červenec, 2006 10:49    Předmět: SD karta 4GB Citovat

Ahoj ve spolek. Tak jsem si nahrál Mirovu ROMku a palm se stal rázem stabilnější Usmívající Tak když už tam je ta podpora FAT32, takž jsem se rozhodl koupit i 4GB kartu. Včera jsem si ji v obchodě vyzkoušel a funguje - jenže! Napadlo mě ji taky vyzkoušet se četečkou a milá karta se hlásí jako 1GB! Prý to je obvyklý problém. Jak to řešíte? Jak dostáváte na 4GB kartu data? Díky.
_________________
Velo1 > Velo500 > Palm m130 > Palm m515 > Palm T3 > Tréo 650 (4 GB karta) > Nokia E71 (4 a 2 GB SD karta) & Nokia N810 (8 GB SDHC) a místo notebooku UMPC Asus R2H = takové větší PDA Usmívající


Naposledy upravil xlendi dne so 29. červenec, 2006 14:52, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 29. červenec, 2006 10:59    Předmět: Re: SD karta 4GB Citovat

Zkusil jsi u výrobce čtečky, zda nemá nějaký update ovladače?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tomino
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 8.6. 2005
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: so 29. červenec, 2006 11:10    Předmět: Citovat

Co takhle kouknout o par prispevku nize a procist si toto
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2256

Myšlenka
_________________
Rex6000 -> Treo270 -> Treo650 <-> Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mira
MODERATOR
MODERATOR


Registrace: 9.8. 2005
Příspěvky: 486
Bydliště: Poděbrady

PříspěvekZaslal: so 29. červenec, 2006 19:24    Předmět: Citovat

to je cteckou...

ctecky se k me 4GB A-Data chovaji tremi zpusoby:

1) kartu vidi a rychle s ni pracuji (vsechny kvalitnejsi - drazsi - ctecky, vcetne tech co vypadaji jako flashdisk /z jedne strany USB, z druhe dira na kartu/ a jsou jen na SD/MMC)

2) ctecka kartu "jakoby" vidi, ale prace s ni je neuveritelne pomala a pri pristupu do nekterych casti karty (nad 2GB) dochazi k chybam a dokonce dokaze data na karte POSKODIT!!!! (levna multiformatova ctecka za 300,- a ctecky integrovane v pocitaci ci FDD mechanice)

3) ctecka kartu vubec nevidi (starsi ctecky a vetsina PCMCIA ctecek pro notebooky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xlendi
Expert
Expert


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 333

PříspěvekZaslal: út 01. srpen, 2006 16:34    Předmět: Citovat

Mira napsal:
to je cteckou...

ctecky se k me 4GB A-Data chovaji tremi zpusoby:

1) kartu vidi a rychle s ni pracuji (vsechny kvalitnejsi - drazsi - ctecky, vcetne tech co vypadaji jako flashdisk /z jedne strany USB, z druhe dira na kartu/ a jsou jen na SD/MMC)

2) ctecka kartu "jakoby" vidi, ale prace s ni je neuveritelne pomala a pri pristupu do nekterych casti karty (nad 2GB) dochazi k chybam a dokonce dokaze data na karte POSKODIT!!!! (levna multiformatova ctecka za 300,- a ctecky integrovane v pocitaci ci FDD mechanice)

3) ctecka kartu vubec nevidi (starsi ctecky a vetsina PCMCIA ctecek pro notebooky)


Tak jsem si koupil A-Data a jsem opravdu příjemně překvapen. Stčil jsem ji do 2 roky staré USB 2.0 multičtečky očekávaje buď nefuknčnost nebo šnečí rychlost ale dopadlo to úplně obráceně - všechno bezvadně funguje a karta je asi 3x rychlejší než moje stará 512MB Kingston. Ovšem druhá mobilní čtečka ála flashdisk (ale ne pouze SD nýbrž multi) kartu ani nepozná. Ovšem co to nepozná, to je můj cardexport. Budu se muset poohlédnout po nějaké novější verzi.
_________________
Velo1 > Velo500 > Palm m130 > Palm m515 > Palm T3 > Tréo 650 (4 GB karta) > Nokia E71 (4 a 2 GB SD karta) & Nokia N810 (8 GB SDHC) a místo notebooku UMPC Asus R2H = takové větší PDA Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Daemon
Veteran
Veteran


Registrace: 19.8. 2004
Příspěvky: 426

PříspěvekZaslal: po 21. srpen, 2006 21:14    Předmět: Citovat

Mám v Treu ovladač FAT32, koupil jsem si A-Data 4GB, strčil jí do Trea a nic. Strčil jsem jí do čtečky a nic. Strčil jsem jí do Pocket PC a nic. Strčil jsem jí do jiné čtečky na jiném PC a nic? Myslíte, že je karta v loji nebo kde může být zakopán pes.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po 21. srpen, 2006 22:57    Předmět: Citovat

Ja mel neco podobneho. Vyreklamoval jsem ji.
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Daemon
Veteran
Veteran


Registrace: 19.8. 2004
Příspěvky: 426

PříspěvekZaslal: po 21. srpen, 2006 23:10    Předmět: Citovat

Tak jsem to zkoušel ještě marně ve foťáku a v telefonu Sharp. To už je 6 zařízení a karta nikde nefugovala. To jsem přesně já, zase se mi poštěstilo... Zlý nebo velmi zuřivý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TOMT
Expert
Expert


Registrace: 16.11. 2004
Příspěvky: 232
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 22. srpen, 2006 0:06    Předmět: Citovat

xlendi napsal:

Ovšem co to nepozná, to je můj cardexport. Budu se muset poohlédnout po nějaké novější verzi.


Zkus Card Reader 0.97 - je to SW jako CardExport, ale běží i na pozadí - a mě narozdíl od CE funguje a pozor: je FRíííííííííííííííííííííííííí
_________________
Postupně: P IIIe, TRG pro, T / W nyní TREO 650+GPS BT Navibe GB 735+ díky HAWKově ROM i SDHC 16GB A-data
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
met
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 19.11. 2004
Příspěvky: 723
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 22. srpen, 2006 0:19    Předmět: Citovat

TOMT napsal:
xlendi napsal:

Ovšem co to nepozná, to je můj cardexport. Budu se muset poohlédnout po nějaké novější verzi.


Zkus Card Reader 0.97 - je to SW jako CardExport, ale běží i na pozadí - a mě narozdíl od CE funguje a pozor: je FRíííííííííííííííííííííííííí

tak to te musim zklamat 0.97 byla zkusebni testovaci verze nikde se oficialne uz neda sehnat, ted se prodava verze 1.04 za 11.95$ viz stranky developera http://www.mobile-stream.com/index.html#cardreader
_________________
palmy: T|E,Zire 72,IBM c3,TT,T3,T|E2,TX,TT,LD -> a opet TX a ted htc touch HD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tomino
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 8.6. 2005
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: st 22. listopad, 2006 9:17    Předmět: Fat32 Citovat

Uz delsi dobu mam 4GB kartu A-Data a resili jsme tady rychlost v Treu s ovladacem Fat32.
Karta chodila ale interni operace v PAlmu byly znacne pomale, smazani souboru,
synchronizace na kartu a podobne operace byly rychlostne u velmi velkych souboru silene.

Pokud trpite stejnym neduhem tak pomuze preformatovani karty na vetsi velikosti alokacni jednotky.
Mometalne mam format s 16k bloky a rychlost uz je dobra, mozna by byla jeste lepsi s 32k bloky,
ale to uz se mi zda vhledem na prumernou velikost pouzivanych souboru jako zbytecne plytvani mistem.
_________________
Rex6000 -> Treo270 -> Treo650 <-> Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
aksaj
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 6.10. 2004
Příspěvky: 62
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 19. duben, 2007 15:26    Předmět: 4GB karta SDHC class6 a treo650 Citovat

Zdravím starší a pokročilé, koupil jsem si kartičku A-DATA 4GB SDHC class 6.No a Treo nic.. Nevidí neslyší jako by ve slotu nic nebylo. (PC mi kartičku perfektně vidí a nemá sní žádný problém taky kvůli tomu jsem si koupil čtečku ,která má garantovanou podporu SDHC). V Treu mám Mirovu základní ROMku s FAT 32. Čili otázka zní takto rozchodil někdo tento typ karty v TREU a pokud ano co mám proto udělat. Rady zahoď a kup si jinou si nechte vážení na jinou rubriku. Díky a za týden v Alabamě čus. Myšlenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: čt 19. duben, 2007 15:47    Předmět: Citovat

Podívej se na tento článek: 8 GB SDHC pro Treo 650.

Je tam odkaz na driver pro SDHC karty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
aksaj
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 6.10. 2004
Příspěvky: 62
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 19. duben, 2007 16:09    Předmět: 4gb sdhc Citovat

hmm tak jsem soubor stáhnul díky ,ale bohužel při synchronizaci - instalaci mi to hází žlutý trouhelník u názvu souboru a file could not be instaled /0x4002/ .... tak ti nevím jak to nacpat do trea asi se holt budu muset spolehnout na sraz a jiné ruce... Smějící
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mousefromhouse
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 30.12. 2005
Příspěvky: 182
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt 19. duben, 2007 22:18    Předmět: Citovat

Musis preflashovat puvodni ROM, ROMkou, ve ktere jsou ovladace pro SDHC karty, jinak to u T650 nejde, sam pouzivam v Treu 8GB SDHC kartu.

Odkaz na stazeni te upravene ROM je tady: http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3628&highlight=

BTW, nechapu, proc si kupujes 4GB kartu v SDHC verzi, nejak mi to nedava smysl, normalni 4GB SD karty jsou rychlejsi, levnejsi a hlavne nemusis resit problemy s kompatibilitou...
_________________
momentálně palmOne Tréo 650 + Logitech HS200 Bluetooth Mobile Stereo Headset + 4GB SD Transcend 150x
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.51 sekund

RSS - články RSS - fórum