DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 287 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Pocket Tunes na TX - trhane prehravani MP3
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Problém se softwarem (PALM)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: ne 13. srpen, 2006 11:45    Předmět: Pocket Tunes na TX - trhane prehravani MP3 Citovat

Zdravim,

tak uz mam zase nejaky problem.... po par dnech jsem si chtel poslechnout MP3 na TX. Ovsem Pocket Tunes (PT) hraji trhane, silene. Jakoby by procesor jel na 20MHz. Ovsem vsechny ostatni aplikace funguji bezvadne, svizne a to i kdyz PT hraji, takze procesor je naprosto v poradku.

PT se projevuje takto: kdyz mam PT spustene (mysleno: jsem primo v aplikaci PT) hraje bezvadne dokud nezhasne display po nastavenem case v PT! Pak zacne trhane prehravani, ale pokracuje nadale i kdyz TX spustim (zapnu display a jsem stale v PT). ZAJIMAVE je, ze kdyz z PT behem prehravani MP3 odejdu do jinych aplikaci, tak najednou hraje vse bezvadne i kdyz se vypne display, i kdyz delam nejakou praci v ostatnich aplikaciich atd. Proste mam pocit, jakoby PT melo nejvetsi problem samo se sebou. Nepomohli ani resety, ani mazani saved, unsaved prefs od PT. Fakt uz nevim co se deje.... a jak z toho ven.

Nemate nekdo takovou zkusenost?
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mirek29
-=Master of Site=-
-=Master of Site=-


Registrace: 24.2. 2004
Příspěvky: 2930
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 13. srpen, 2006 11:53    Předmět: Re: Pocket Tunes na TX - trhane prehravani MP3 Citovat

A čistě náhodou jsi na TXku nezkoušel nedávno nějaký taktovací SW? To by totiž mohlo být jako skrytý pohrobek, případně si projdi aplikace, které běží "na pozadí", jestli tam nění nějaká, která by mohla ubírat výkon.

Možná by nebylo od věci odpojit na pár minut baterii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: ne 13. srpen, 2006 12:12    Předmět: Re: Pocket Tunes na TX - trhane prehravani MP3 Citovat

Mirek29 napsal:
A čistě náhodou jsi na TXku nezkoušel nedávno nějaký taktovací SW? To by totiž mohlo být jako skrytý pohrobek, případně si projdi aplikace, které běží "na pozadí", jestli tam nění nějaká, která by mohla ubírat výkon.

Možná by nebylo od věci odpojit na pár minut baterii.


Nene, zadny novy soft jsem neinstaloval. Akorat RAMdefrag... ale to myslim nema vliv....

Tak jsem ted zkusebne nahral warpSpeed, pretaktoval jsem pTunes na jinou frekvenci, pak i zpet na systemovou frekvenci, nicmene na chovani se nic nezmenilo. Coz mne vede k zaveru, ze trhanou reprodukci neni frekvence procesoru, ale neco jineho.... co to vsak je nemam ani tuseni.

Jak rikam, PT je pouzitelne, jen z aplikace "vyjedu" a hraje v poho, ale neni to proste pohodlne, rad bych to nejak vyresil. Nema nekdo jeste nejaky napad?
Diky
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: po 14. srpen, 2006 15:16    Předmět: Citovat

No, ted jsem jeste misto warpSpeed zkusil pxaclocker.... dal jsem Ptunes na 416MHz a vysledek? Najede oranzove logo Palm, potom bila obrazovka asi na 3 vteriny, zhasne a tak porad dokola. Nereaguje na nic! A ani za boha nemuzu na tomto serveru najit clanek ktery popisoval zpusoby resetu. Ani zaboha. Bud jsem vul, nebo funguje vyhledavaci system pochybne....
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
runner
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 27.7. 2004
Příspěvky: 323
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 14. srpen, 2006 15:32    Předmět: Citovat

Permon napsal:
No, ted jsem jeste misto warpSpeed zkusil pxaclocker.... dal jsem Ptunes na 416MHz a vysledek? Najede oranzove logo Palm, potom bila obrazovka asi na 3 vteriny, zhasne a tak porad dokola. Nereaguje na nic! A ani za boha nemuzu na tomto serveru najit clanek ktery popisoval zpusoby resetu. Ani zaboha. Bud jsem vul, nebo funguje vyhledavaci system pochybne....

...do vyhledávání zadej reset a je to
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1558

http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1559
_________________
www.splashblog.com/runner
http://runner.webpark.cz
-------------------------------
TREO 650, firmware 1.71, software 1.20ENA-UŽ NEE Usmívající
palmOne LifeDrive-UŽ NEE Usmívající
MDA Compact II Usmívající + BT GPS-UŽ NEE Usmívající
HTC P3300-to je ta správná mašinka Velmi šťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 72
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 14. srpen, 2006 15:40    Předmět: Citovat

Bodni ho do zad a drz d-pad nohoru. Jinak si rikam, nepouzivas nejaky brutalni skin v tom PocketTunes?
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: po 14. srpen, 2006 15:47    Předmět: Citovat

lemik napsal:
Bodni ho do zad a drz d-pad nohoru. Jinak si rikam, nepouzivas nejaky brutalni skin v tom PocketTunes?


Tohle prave nefunguje, ani HR nejde provest. Skin zadny v pTunes nepouzivam.
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: po 14. srpen, 2006 16:06    Předmět: Citovat

runner napsal:
Permon napsal:
No, ted jsem jeste misto warpSpeed zkusil pxaclocker.... dal jsem Ptunes na 416MHz a vysledek? Najede oranzove logo Palm, potom bila obrazovka asi na 3 vteriny, zhasne a tak porad dokola. Nereaguje na nic! A ani za boha nemuzu na tomto serveru najit clanek ktery popisoval zpusoby resetu. Ani zaboha. Bud jsem vul, nebo funguje vyhledavaci system pochybne....

...do vyhledávání zadej reset a je to
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1558

http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1559


Diky, nicmene nefunguje ani Zero Out reset!!! TX se chova porad stejne - ukaze oranzove logo, pak zhasne display, zobrazi se bila obrazovaka, za cca 3 vteriny zhasne a tohle porad dokola! Neni nic, co by to zasatvilo!

jedina moznost snad je pockat az se vybije baterie, to bude ale dlouhe cekani - TX byl cerstve nabity.

Kazdopadne jsem pekne nas.... kvuli takove blbosti s pTunes mam odrovnany palm. Ach jo.
Nemate nekdo jeste nejakou radu?
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: po 14. srpen, 2006 17:33    Předmět: Citovat

A zkusil jsi vyndat baterku a nechat několik hodin bez proudu? Možná by se tak obnovilo standardní nastavení frekvence procesoru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lemik
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 1.3. 2004
Příspěvky: 72
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 14. srpen, 2006 17:37    Předmět: Citovat

Hawk napsal:
A zkusil jsi vyndat baterku a nechat několik hodin bez proudu? Možná by se tak obnovilo standardní nastavení frekvence procesoru.


Nemyslim si, ze bude chcit rozebirat svuj TX, kdyz ma na neho zaruku. Ja bych nechal uplne vymlatit baterku. Sice to bude par hodin trvat, ale nakonec se vybije.
_________________
Odborník nemůže rozumět všemu, je omezovaný svým oborem. Kdo není v ničem odborníkem, není ničím omezován...

BTW: TX a Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: po 14. srpen, 2006 17:38    Předmět: Citovat

Hawk napsal:
A zkusil jsi vyndat baterku a nechat několik hodin bez proudu? Možná by se tak obnovilo standardní nastavení frekvence procesoru.


No, to jsem samozrejme nezkousel, TX nema uzivatelsky pristupnou baterii - a kdyz bych TX rozsrouboval, tak bych ztratil zaruku a po tom vazne netouzim. Takze ted jen cekam, az se tx vybije a snad s nim pak bude lepsi rec....
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
N3o21
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 16.5. 2006
Příspěvky: 573

PříspěvekZaslal: po 14. srpen, 2006 18:25    Předmět: Citovat

nejlepe TX vybijes se zaplym WiFi, a neustalym spojenim s PC pres BT Usmívající me se ho takhle povedlo vybit ze nesel vubec zapnout... ani po nejake dobe na nabijecce, musel sem ho pripojit k nabijecce, a nabijet zapnuty, ani nabijet se nechtel, ale uz je ok.

ale tim si nepomuzes, nic neresetuje, pamet zustave zachovana.

Jinak me se to stava taky, a muzu rict ze to dela nova verze PT ta 3.1, predchozi to nedelala. Ale me to dela jindy, ja kdyz zapnu prekravani, tak se mi to zezacatku asi 3x drbne, a pak to jede, a obcas maly zasek. Ale taky sme zjistil ze to dela jen kdyz sem v PT.
Zkus verzi 3.0, nebo 2.9, ty to tusim nedelali. Taky to muze byt zpusobeny pomalou kartou, ale to u jme vylucuju, protoze kartu mam nejrychlejsi co byla v dobe nakupu TX k sehnani.

Pokud nepomuze starsi verze nevim. Pak jedine zkusit Aero player (ale ten mi prijde dost chybovej, treba si nepamatuje nastaveni, kdyz ho ukoncim a znovu spustim) nebo mOcean,. ale ten umi jen MP3 (neumi WMA, pro me je to muinus, protoze ja mam nejakou muziku v WMA), alezas neni narocnej, slape jak hodinky.
_________________
Palm TX => Treo 680 => HTC TyTN => HTC Artemis => HTC TyTN II (N3o21's Alpha V2) => [nepočítaně dalších] => HTC Legend + Blackberry 9780
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: po 14. srpen, 2006 19:02    Předmět: Citovat

Tak TX se jiz unavilo-zapojil jsem do nabijecky. Cca minutu bez reakce, pak se bez problemu spustil a vse bezi v poradku a v puvodni konfiguraci OVSEM s tim, ze problem s pTunes je vyresen! Takze jsem to nakonec uspesne vyresil.
Vse prispivajicim dekuji za rady a postrehy!
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
N3o21
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 16.5. 2006
Příspěvky: 573

PříspěvekZaslal: po 14. srpen, 2006 19:06    Předmět: Citovat

ups, tj supr... a co mas za verzi PT? Usmívající to schvalne zkusim taky....

mimochodem, tobe se to zezacatko prehravani nedrbne?

celkem by me to zajimalo.
_________________
Palm TX => Treo 680 => HTC TyTN => HTC Artemis => HTC TyTN II (N3o21's Alpha V2) => [nepočítaně dalších] => HTC Legend + Blackberry 9780
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Permon
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 2.12. 2004
Příspěvky: 543

PříspěvekZaslal: po 14. srpen, 2006 19:29    Předmět: Citovat

N3o21 napsal:
ups, tj supr... a co mas za verzi PT? Usmívající to schvalne zkusim taky....

mimochodem, tobe se to zezacatko prehravani nedrbne?

celkem by me to zajimalo.


Mam v3.0.9. Zadne problemy - az do vcerejsiho dne - jsem pTunes pred tim nemel.
_________________
TT2 > TT3 > Treo650 + TX > Treo680 > Treo 750 > Treo PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Problém se softwarem (PALM) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 1.29 sekund

RSS - články RSS - fórum