DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Prislusenstvi pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 359 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vilage Sim - aktualizováno o návod
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Hry (PALM)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 30. srpen, 2006 11:31    Předmět: Vilage Sim - aktualizováno o návod Citovat

Čau lidi, hrajete někdo tuto hru?

Nenapsal by tu někdo ňáký tip na hru, jak ji hrát atd.? Jsem docela bezradný, vždycky ty svině chcípnou Smutný a nikdo nic nepostaví... Smutný


_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W


Naposledy upravil vrty dne pá 08. září, 2006 20:50, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
hex4
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 3.7. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st 30. srpen, 2006 11:45    Předmět: Citovat

Lidičky se musí stytusem přetáhnout na to co mají dělat např.když je přesunete na keř budou nosit ovoce, nebo na katus bude se učit uzdravovat atd. jo a ješte se jim musí zaškrtnout preferovaná činnost jinak to za chvilku přestanou dělat a jelikož hra běží i po vypnutí palmu tak pak třeba chcípnou hlady.
_________________
m515+SD 128MB => T|C+SD 1GB / MDA Vario+mSD 2GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Retko
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 15.6. 2006
Příspěvky: 354
Bydliště: Prague

PříspěvekZaslal: st 30. srpen, 2006 11:50    Předmět: Citovat

A kdyz jdes pryc tak si tam radsi dej pauzu,aby ti nepochcipali...........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
runner
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 27.7. 2004
Příspěvky: 323
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 30. srpen, 2006 13:30    Předmět: Citovat

Retko napsal:
A kdyz jdes pryc tak si tam radsi dej pauzu,aby ti nepochcipali...........

Vaše slova lásky o těch bezradných kybernetických lidech mě dojímají Smějící Smějící
_________________
www.splashblog.com/runner
http://runner.webpark.cz
-------------------------------
TREO 650, firmware 1.71, software 1.20ENA-UŽ NEE Usmívající
palmOne LifeDrive-UŽ NEE Usmívající
MDA Compact II Usmívající + BT GPS-UŽ NEE Usmívající
HTC P3300-to je ta správná mašinka Velmi šťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Retko
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 15.6. 2006
Příspěvky: 354
Bydliště: Prague

PříspěvekZaslal: pá 01. září, 2006 12:42    Předmět: Citovat

runner napsal:
Retko napsal:
A kdyz jdes pryc tak si tam radsi dej pauzu,aby ti nepochcipali...........

Vaše slova lásky o těch bezradných kybernetických lidech mě dojímají Smějící Smějící


no jo, i kdyz kibernetickych, jsou to porad lidi Smějící Smějící
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá 08. září, 2006 10:35    Předmět: Citovat

tak přeci jsem na něco přišel a napsal krátký návod...
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá 08. září, 2006 17:30    Předmět: Citovat

Tak sem s nim. Usmívající
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá 08. září, 2006 20:46    Předmět: Citovat

Moren napsal:
Tak sem s nim. Usmívající


aha sorry... puvodně jsem aktualizoval totiž jen muj první příspěvek, tadý to asi bude teda lepší... Mrkající


Po týdnu hraní jsem přeci jen na něco přišel....!!!!!!!!


-------------------- Návod ------------------------

Takže hru už hraji 168 hodin a už jsem teda pro nové hráče i něco vyzjístil... Mrkající


U každého človíčka si můžete vybrat z pěti nabízených preferovaných činností podle levelu schpopnosti pak tento človíček může dělat následující činnosti:

Farm/Fish - důležité k získání potravy, trhá z keře bobule, pěstuje na poly plodiny a chytá ryby (aby se začal zdokonalovat ve své činnosti, musíte ho ručně přesunout buď na keř, nebo na pole a nebo ho hodit do vody)

Research - výzkum, dost důležitý k získání tzv. Tech Points za které si pak můžete nakoupit další levely ve Village Tech, čím víc lidi přesunete na stůl, tím rychleji se vám Tech Points posbírají

Breeding - chov, myšleno jako péče o dítě, tuto činost nastavuji jen ženám, ale muži ji zvládají asi taky, funguje to pak tak, že ženskou chytíte a přesunete ho na ňákého chlapa, ten buď zdrhne, nebo se začnou obímat (Embreacing) a nebo se ozve zvuk polibku a v Action se napíše Going indoor, a tim se začne rozvíjet schopnost chovu, za čas ženská z baráčku vyleze s miminem.. když je schopnost větší, tak už si k chlapum pro polibky chodí sama... chlapi sice nerodí ale asi jsou zase schopni uhanět baby ať s nima jdou do chýše...

Healing - léčení, taky poměrně důležitá funkce, vesničana musíte přesunout na kaktus a on začne rozvíjet svoji činnost, když u ňákého obivatele uvidíte Status Sick a začne kašlat, ihned toho adepta na doktora přesuňte na tuto osobu a on ho vyléčí, blbý je, když onemocní sám doktor... pto jistotu mějte vždy dva... Mrkající

Construction - stavba, tuto činost jsem teda taky moc nepochopil, pač se mi zdá docela nevyužita, chvilku po začátku se vám uprostřed dědinky ukáže rozestavěný barák, když tam přesunete vesničana, tak ho začne dostavovat, když kliknete přímo na ten baráček, tak dole uvidíte kolik procent z baráku je již hotovo, při prvnín levelu se dostaví ten první, když povíšíte na level dva oběví se uplně ten samý druhý a u třetího pak baráček třetí a tím se zdá, že funkce Construction končí.. Smutný

Takže výsledek je, že mám 65 obyvatel, jídla sezbíranýho asi 122 tis a Tech Points pak 284 tis mám včehny Village Tech v nejvyšším třetím levelu život ve vesnici se ustálil, ale teď vůbec netuším, co dělat dál??? V hlavním menu je totiž ještě záložka Puzzles a tam mám odkrytý zatím jen čtyři čtveřečky z celkového počtu 12, jmenovitě to jsou ty tři baráky, co jsem postavil a pak se tam i ukázalo vyčištění pláže, kterou si taky na začátku je dobré uklidit...

Co se ale skrývá pod dalšími osmi, to teda netuším Smutný Poraďte někdo??

Jinak v pruběhu hry, sem tam ňáký vesničan něco najde, u mě to bylo třeba mrtvá velryba ta mi přidala asi 1000 jidla, pak buben s medicínským svitkem, ten z obyvatele udělal master doktora, jinak pak jsem našel ňáký lahvičky ze žlutou vodou, splesnivěla mě část potravin no skoro vždy jsem zkusil dát aby to vesničan ochutnal, a nebo potraviny očistil, ale vždy to skončilo nemocí vesničana a k ničemu to nebylo... Takže tudmi asi cesta nevede.. Smutný

No nic nechám je ještě chvilku žít a pak je asi zabiju... Mrkající

Jinak se nachystejte, že po týdnu hraní už na Updating World budete čekat asi 1min...[b]
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Moren
V.I.P.
V.I.P.


Registrace: 3.2. 2004
Příspěvky: 2233
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá 08. září, 2006 23:33    Předmět: Citovat

Hmm, zajimave. Asi to vyzkousim, ale asi me to moooc dlouho bavit nebude. Jednou jsem to zkusil druhy den jsem mel krasnou vesnici plnou koster. Usmívající
_________________
Palm V, Vx, m505, m515, Tungsten T, T2, T3, Ipaq 1910, Treo 600, Zodiac 2, Clie NX73V, Treo 650, Treo 680, Palm Centro, chvíli Palm Pre a HTC Magic, iPhony od samého začátku od 4GB verze a nyní

iPhone 5 64GB


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so 09. září, 2006 14:50    Předmět: Citovat

Moren napsal:
Hmm, zajimave. Asi to vyzkousim, ale asi me to moooc dlouho bavit nebude. Jednou jsem to zkusil druhy den jsem mel krasnou vesnici plnou koster. Usmívající


jj to se mi stalo taky, na zacatku je hodne dulezity sezbirat jidlo z toho kere, pak si asi udelat naky to potomstvo, jednoho mozna poslat at studuje medicinu no a zbytek k tomu stolu a hodne rychle sezbirat body na vyssi level farmareni, pak se totiz objevi pole a to uz pak jidlo pribýva rychleji... Mrkající
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Tapia
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 27.12. 2004
Příspěvky: 34
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po 02. říjen, 2006 21:25    Předmět: Citovat

Ted je hraju taky a musim rict, ze to je fakt dobry. Jinak asi budu mit dalsi puzzle. Zjistil sem, ze potok vlevo nahore se da nejak odblokovat a asi potom budu mit rybnicek Smějící .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po 02. říjen, 2006 21:49    Předmět: Citovat

Tapia napsal:
Ted je hraju taky a musim rict, ze to je fakt dobry. Jinak asi budu mit dalsi puzzle. Zjistil sem, ze potok vlevo nahore se da nejak odblokovat a asi potom budu mit rybnicek Smějící .


jj to jsem zjístil na srazu, potok nahore odblokovat, vznikne tak rybnicek, kterym se da zalit pole na pravo... jak tam furt ti panacci nosi tu vodu a nic tam nevyroste... chce to proste jen cistou vodu...

no a pak pry taky neco zjisti, kdyz dáte stavbaře na ty šutryska vpravo dole...
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Tapia
Uzivatel
Uzivatel


Registrace: 27.12. 2004
Příspěvky: 34
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po 02. říjen, 2006 22:11    Předmět: Citovat

Dobry, za chvilku bude velkomesto Smějící .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xlendi
Expert
Expert


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 333

PříspěvekZaslal: út 03. říjen, 2006 16:06    Předmět: Citovat

Tapia napsal:
Dobry, za chvilku bude velkomesto Smějící .

Nebude. Mě to nepustí přes 65 lidiček a chybí mi poslední puzzle a nevím, jak je odkrtý. Pokud někdo tušíte, dejte vědět.
_________________
Velo1 > Velo500 > Palm m130 > Palm m515 > Palm T3 > Tréo 650 (4 GB karta) > Nokia E71 (4 a 2 GB SD karta) & Nokia N810 (8 GB SDHC) a místo notebooku UMPC Asus R2H = takové větší PDA Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 03. říjen, 2006 17:18    Předmět: Citovat

xlendi napsal:
Tapia napsal:
Dobry, za chvilku bude velkomesto Smějící .

Nebude. Mě to nepustí přes 65 lidiček a chybí mi poslední puzzle a nevím, jak je odkrtý. Pokud někdo tušíte, dejte vědět.


ty oooooo, ty máš všechny puzzle? jak jsi to udělal???
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Hry (PALM) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 3.52 sekund

RSS - články RSS - fórum