DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
19. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Prislusenstvi pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 294 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPH



Sluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPH



R4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 Kč



Nabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 Kč



Sluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPH



Vyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPH



TTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPH



ScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 Kč



Matná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 Kč



Navštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Fórum

www.pdasoft.cz
Forum o vsem, co se tyka PDA a dalsich mobilnich zarizeni.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo 650 - Korektni zobrazovani diakritiky
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mousefromhouse
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 30.12. 2005
Příspěvky: 182
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá 22. září, 2006 15:37    Předmět: Treo 650 - Korektni zobrazovani diakritiky Citovat

Tak uz jsem zase tady se zadosti o radu : )) Nevite nahodou nekdo, jak zaridit, aby se mi na Treu zobrazovaly normalne hacky a carky ? Pouzivam "mirovu ROM", ale aktivni mam anglictinu (nechci to mit v CZ)
Diky moc

screen:


_________________
momentálně palmOne Tréo 650 + Logitech HS200 Bluetooth Mobile Stereo Headset + 4GB SD Transcend 150x
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
miska
-= Externi redaktor =-
-= Externi redaktor =-


Registrace: 22.12. 2004
Příspěvky: 1086
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 22. září, 2006 16:19    Předmět: Citovat

Neni to EasyCalc? Ten ma mutace ve vsech beznejch jazycich -> existuje i anglicka verze. Jinak na pocesteni pouze hacku a carku staci PiLoc Lite Mrkající
_________________
Palm m125 --> Tungsten T --> Palm TX (s vibracema)
(Ale mam je doma jeste porad vsechny Mrkající)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vrty
-= Verny clen =-
-= Verny clen =-


Registrace: 21.12. 2004
Příspěvky: 548
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá 22. září, 2006 16:50    Předmět: Citovat

jj přesně tak PiLoc Lite ti bude dobře zobrazovat diakritiku a PiLoc Full ti přeloží všechny RIM aplikace...

apropo luštit se to dá, tak co řešíš... Mrkající
_________________
Palm III > Zire 72 > Treo 650 > Centro (T-Mobile) + GPS BT Nokia LD-3W
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
mousefromhouse
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 30.12. 2005
Příspěvky: 182
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá 22. září, 2006 23:35    Předmět: Citovat

Prave tomu PiLocu bych se rad vyhnul : )) No, zkusim kdyztak tu anglickou verzi...
_________________
momentálně palmOne Tréo 650 + Logitech HS200 Bluetooth Mobile Stereo Headset + 4GB SD Transcend 150x
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mira
MODERATOR
MODERATOR


Registrace: 9.8. 2005
Příspěvky: 486
Bydliště: Poděbrady

PříspěvekZaslal: so 23. září, 2006 0:04    Předmět: Citovat

mozna by stacilo nahrat do RAM par spravnejch pocestenej souboru z me ROMky - pocestily by se jen fonty a pripadne klavesnice...

zatim jsem to neskousel, ale teoreticky neni duvod aby to nefungovalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jirka_alina
Novacek ve foru
Novacek ve foru


Registrace: 19.11. 2006
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá 08. prosinec, 2006 15:10    Předmět: které soubory jsou správné ?? Citovat

Mohu mít prosím dotaz, které soubory jsou správné ??
Díky Jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: pá 08. prosinec, 2006 15:56    Předmět: Re: které soubory jsou správné ?? Citovat

jirka_alina napsal:
Mohu mít prosím dotaz, které soubory jsou správné ??
Díky Jirka

Správné soubory jsou dva:
LatinLocModule-2X_enUS.oprc
HsExtensionsExt_Device_enUS.oprc

Pokud chceš použít soubory z Mirovy ROM v anglickém systému, pak musíš přejmenovat příslušné soubory s postfixem deDE na enUS. Ale POZOR, musíš změnit i jejich název v hlavičce souboru na enUS. Jinak skončíš v cyklickém restartu.

Výše uvedené soubory můžeš stáhnout z mých stránek: Čeština .

Jsou to přejmenované soubory z Mirovy ROM, kde je opraven převod do UNICODE. (Mirova ROM provádí tento převod nesprávně, takže např. v MobiSystems OfficeSuite nefunguje zadávání některých českých znaků.)

Soubory stačí nahrát do RAM a provést soft reset.


Naposledy upravil Hawk dne út 24. srpen, 2010 12:35, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mousefromhouse
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 30.12. 2005
Příspěvky: 182
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá 08. prosinec, 2006 23:35    Předmět: Citovat

Jo, nakonec jsem podporu CZ znaku vyresil pomoci FONTS4OS5.
_________________
momentálně palmOne Tréo 650 + Logitech HS200 Bluetooth Mobile Stereo Headset + 4GB SD Transcend 150x
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: so 09. prosinec, 2006 8:58    Předmět: Citovat

To jsi možná vyřešil zobrazování českých znaků, ale ne jejich zadávání. Ty dva soubory dělají kompletní podporu české diakritiky včetně UNICODE.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tonda
Expert
Expert


Registrace: 14.8. 2005
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: so 09. prosinec, 2006 11:36    Předmět: Citovat

Hawk napsal:
To jsi možná vyřešil zobrazování českých znaků, ale ne jejich zadávání. Ty dva soubory dělají kompletní podporu české diakritiky včetně UNICODE.

To chceš říct, že stačí nahrát LatinLocModule-2X_enUS.oprc
HsExtensionsExt_Device_enUS.oprc do RAM a mít FONTS4OS5 a maily v UNICODE se budou zobrazovat správně česky???!!! Žádnou Mírovu ROM nemám, mám jen firmware 1.20 ENA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: so 09. prosinec, 2006 12:10    Předmět: Citovat

Tím chci říct, že programy, které UNICODE podporují, budou díky těmto dvěma souborům podporovat české znaky. To ovšem neznamená, že se Ti v mailech začne česká diakritika zobrazovat korektně. Tohle závisí na konkrétním programu. Software, který UNICODE nepodporuje, Ti ty maily zobrazí špatně vždycky, ale třeba MobiSystems OfficeSuite bude chodit bez problémů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: so 09. prosinec, 2006 12:26    Předmět: Citovat

Ještě bych chtěl poznamenat, že, podle toho co jsem zatím slyšel, se v mailech UNICODE nepoužívá, ale možná mě někdo, kdo o tom ví víc, opraví. Já jsem změnil pouze tabulku pro převod do UNICODE, takže jestli se v mailech něco nezobrazuje správně, tak to bude jen další chyba v těchto souborech, kterou jsem ještě neopravil. Tato chyba by však nesouvisela s UNICODE.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tonda
Expert
Expert


Registrace: 14.8. 2005
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: po 11. prosinec, 2006 8:38    Předmět: Citovat

Hawk napsal:
Ještě bych chtěl poznamenat, že, podle toho co jsem zatím slyšel, se v mailech UNICODE nepoužívá, ale možná mě někdo, kdo o tom ví víc, opraví. Já jsem změnil pouze tabulku pro převod do UNICODE, takže jestli se v mailech něco nezobrazuje správně, tak to bude jen další chyba v těchto souborech, kterou jsem ještě neopravil. Tato chyba by však nesouvisela s UNICODE.

Mozilla mi při odesílání mailu píše, že musí pro odeslání zprávy použít UTF-8 (UNICODE). Tak nevím jak to je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hawk
GOLD USER
GOLD USER


Registrace: 3.3. 2006
Příspěvky: 1006

PříspěvekZaslal: po 11. prosinec, 2006 10:34    Předmět: Citovat

tonda napsal:
Mozilla mi při odesílání mailu píše, že musí pro odeslání zprávy použít UTF-8 (UNICODE). Tak nevím jak to je.

Pokud vím, tak Mozilla není mailový klient. Ke kódování v mailech by se měl vyjádřit někdo, kdo o tom něco ví. Podle toho co jsem slyšel se ale používa jen kódování win a ISO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
suky
Pokrocily uzivatel
Pokrocily uzivatel


Registrace: 10.3. 2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: po 11. prosinec, 2006 10:58    Předmět: Citovat

Myšleno Mozilla Thunderbird.

A i s tím kódováním má pravdu - občas mi přijde email (někdy i s funkční českou diakritikou), ale záhlaví hovoří o 8859-1 - Západoevropské. Při Re mi hlásí potřebu odeslat v UTF, pokud tak neučiním, příjemce dostane zmršenou češtinu.

A pokud tak učiním, nevím co se stane, ještě se mi nikdo nestěžoval Usmívající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.pdasoft.cz -> Trea obecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 1 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group





Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.55 sekund

RSS - články RSS - fórum